>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
kurczaki finał PO , a tu na forum cisza od paru dni , więc się wypowiem , myślałem ze dziś Slask to bierze, i będzie under tymczasem king sobie robi over 90, nie przestaje mnie trochę zadziwiać ten zespół, Śląsk jest rozpisany jak tabliczka mnożenia , kolega ktory znał się na koszu mówił ze bedzie 4-2 ale nie wie dla kogo, czy to będzie King ? kurde z 0-2 wrócić to ciężary tymbardziej ze u siebie nie idzie. Chyba ze w planach mają 7 meczów i 4 mecze u siebie w hali stulecie zeby hajs za bilety się zgadzał, Swoją drogą poniosło ich z cenami za bilety , ponad 100 zł za normalny :D , w ZS poszaleli ale 65 zł i ujdzie i wybieram się to aby zobaczyć na żywo , czy zobaczę koronację bo idę na game 4 tego nie wiem , pytanie czy Śląsk wymyśli coś nowego na Kinga ? na razie to nie maja atutów bo w kazdy meczu odpalał kto inny i King ma tyle opcji w ataku ze głowa mała/. Chyba że tu na forum cisza bo dużo kibiców Śląska, ja neutralny ale nie chciałbym aby ta seria się skończyła 4-0 bo wieczorem fajnie by było coś posłuchac w tle :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Śledzę ten finał i szczerze mówiąc jestem mocno w szoku. Nie wiem jak to oceniać czy King tak rozczytał Śląsk ( geniusz Miłoszewskiego trenera Kinga ) czy może zadziałał luz King może, Śląsk musi! W każdym razie Wrocławianie są kompletnie pogubieni a King rozbija ich trójkami i kontratakiem Nie ukrywam że grałem Top 3 Śląsk ale w czasie półfinałów poszło też sporo kasy na Śląsk mistrz w dublu z Denver Mistrz NBA a tu taka niespodzianka. Bylem przekonany, że głębia ławki daje Śląskowi dużą przewagę, a tu każdy kolejny wchodzący zawodnik nie poprawia jakości gry drużyny.
Śląsk jest niesamowicie chaotyczny a w kluczowych momentach Martin nie daje tego co rok temu dawał Travis Trice. Układ tej rywalizacji może teoretycznie zmienić spotkanie nr 3 ale nie sądzę żeby Szczecin tego nie dociągnął. Taka ciekawostka w loży ekspertów typujących finał w koszykarskim magazynie Polsatu wszyscy poza Agnieszką Łapacz typowali luźno Śląsk win zdarzały się typy 4-0 Pani Łapacz jako jedyna 4-3 Szczecin.

Tak jak pisałem również miałem podobne podejście 4-1 4-2 Śląsk to max a tu King wygląda jakby grali trening z SMS-em
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
06/06/2023 20:00 CET
Stal Ostrow - Legia Warszawa over 160.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Linia jest wystawiana po wynikach z PO. Jednak tutaj mamy mecz o trzecie miejsce, a więc ciśnienie i motywacja już zeszła. Widać było w pierwszym meczu, że to już inne granie, niż we wcześniejszych rundach. Gra była szybsza, obrona słabsza i tylko duża nieudolność rzutowa w tym meczu spowodowała 158 punktów. Wynik +12 dla Stali i myślę, że tutaj również przez to będzie luźniejsze granie i większa liczba punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1743
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Śląsk, czyli zdecydowany faworyt rywalizacji (kursy, gdy grali u siebie po 1.3-1.4) dziś gra o życie. Pytanie czy odżyją? Kurs zachęca, bo już 2.5-2.6. jakie przemyślenia?
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
U mnie PLK play-offy cały czas na odwrót, więc Śląsk nie da rady, wygra King i wakacje (raz trzeba trafić).
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
Śląsk, czyli zdecydowany faworyt rywalizacji (kursy, gdy grali u siebie po 1.3-1.4) dziś gra o życie. Pytanie czy odżyją? Kurs zachęca, bo już 2.5-2.6. jakie przemyślenia?
na zywo bym raczej grał, pytanie czy śląsk ma jeszcze jakiś pomysł, bo poczytałem wywiady superbasket itd i sam nie wiem co myśleć, generalnie jestem pro King, ale ciężko mi uwierzyć w serie do 0 ? a z drugiej strony , nie mają za bardzo argumentów i dostali dwa razy lanie .... w tym jedno na gołą dupę, ale kurs 1,3 na Szczecin Home to jakiś żart bardziej bym szedł 1,65 2,35 , jakbym miał grac to bym grał na Ślask bo King albo handi to jakoś no nie wiem nie pasuje mi...
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
07/06/2023 20:00 CET
Zac Cuthbertson (King - Śląsk G3) under 13.5 punktów
1.85 (STS/Fortuna/Fuksiarz-Stanowski - można szukać po innych)
5/10

9 punktów w pierwszym meczu i 24 w drugim + krycie najlepszego zawodnika Śląska Wrocław - Jeremiaha Martina. Cuthbertson na razie wg mnie to MVP tych finałów. Gra po obu stronach świetnie, co jest mega trudne, bo zawsze przy większej roli w ataku lub obronie jedna ze strony gry cierpi. Widać, że trener Miłoszewski w osobie Cuthbertsona widzi najlepszego defensora na obwodzie i daje go na Martina, który dotychczas był najlepszym graczem PLK w tych PO. Cuthbertson go ograniczył, a w drugim meczu jeszcze zabił Śląsk w ataku.

Linia jest wysoka. To są PO i wolniejsze granie. Zawodnika Kinga jest mega impulsywny i sędziowie mogą też skupić się na jego osobie i dać mu dacha. Dodatkowo Jeremiah Martin wymusza w sezonie 5,5 faulów, a więc dużo i Cuthbertson może wpaść w problemy z faulami, a po ostatnim świetnym meczu może też być lepiej kryty. Dla tego z mojej strony widzę tutaj świetną szansę na jego under punktowy.
 
Ostatnia edycja:
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
Szczerze, Sląsk już kupuje bilety last minute na sobote na wakacje ( chciałoby się powiedzieć tam gdzie cieplej ale w Pl zaraz 30 stopni) Edrogan stracił szatnie. Koledzy którzy znają się na koszykówce, a byli na żywo mówią, ze przy tej grze WKS i zangażaowaniu to tam w pt będzie + 15 do przerwy. Widać ze nie ma chemi , nie ma pomysłów. Wyobrażacie sobie ze nie było żadnej zmiany prowadzenia wmeczu. a w drugiej kwarcie pierwszy faul kinga nastąpił dopiero w 7 minucie drugiej kwarty gdy WKS miał już 4 jak nie 5 ( nie pamiętam dokładnie) Slask zdobył 36 pkt z lawki, to znak tez ze erdogan nie trafił ze składem dużo rotuje bo w sumie sam nie wie co grać... , nikt się nie spodziewał raczej 4-0 ale WKS nie ma żadnych argumentów a King, wiele opcji :) w pt prawdopodobnie pierwsze mistrzostwo w sportach zespołowych top 3 dla Szczecina ;)
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Kursy na G4 to jakaś kompletna pomyłka. STS daje w superofercie 1,45 na Kinga ( do dubla) a handi na poziomie -5,5 pkt wszędzie. Widzę że buki konsekwentnie myślą że to Wrocław się w końcu odbuduje.

Śląsk jest totalnie rozbity, tutaj nie działa po prostu nic. Można by się długo rozpisywać ale temat gdzie jest obecnie WKS wyczerpuje chyba Jakub Nizioł:


Po drugiej strony Szczecin który dokładnie wie co chce grać, są pewni siebie i lepsi na każdej pozycji.

Jutro wszystko poniżej win Kinga minimum 10 pkt mnie mocno zdziwi.
King 1,45
King -5,5 1,85

EDIT:
bez Browna i cuthebrsona praktycznie niestety bez szans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Nie oglądałem niestety, bo pokrywało się z innymi wydarzeniami - ktoś wyjaśni pokrótce, co to się stanęło? Dlaczego ekipa, która 3x zrobiła demolkę, tym razem przegrywała przez cały mecz, a jedną kwartę uwaliła w sposób kompromitujący? W dodatku mając, rzekomo, rozbitych psychicznie rywali.
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Kluczowe były 2 niesportowe dla Cuthbersona-to on był plastrem na Martina w tej serii. Paradoksalnie wcale wczoraj Śląsk nie grał nic wielkiego, to było one Man show Martina który wykorzystał brak najlepszego obrońcy. Brown z kontuzją (najlepszy strzelec) też wszedł jak już King rozpaczliwie gonił.

Niestety pewnych rzeczy nie da się przewidzieć, z takimi brakami King powinien przegrać 20 pkt, i tak zagrali naprawdę dobre zawody majac na uwadze okoliczności. Po wyeliminowaniu Cuthebrsona można było kontrować na live na Śląsk ale typ podany to typ podany i oczywiście niewypał co biorę na klate.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Śląsk praktycznie bez obwodu, brak Bibbsa, Pusicy i Kolendy (kontuzje), pytanie czy w Kingu zagra Brown :). Imo z takimi oslabieniami Śląska King nie powinien być underdogiem (2.31 obecnie), nawet jak Brown nie zagra.
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Ja, tak jak napisałem,uważam że poprzedni mecz był seria nieszczęśliwych zdarzeń dla Kinga i meczem sezonu Martina. Jeśli Cuthebrson się nie zagotuje znowu to będzie zupełnie inna bajka.

W śląsku podobno z urazami pusica i bibbs i zwłaszcza tego drugiego występ niepewny. W Kingu z urazem cały czas Brown.

Z tymi kursami jak dla mnie jeśli coś stawiać to Kinga z handi plusowym.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Potwierdziły się przesłanki. Mega osłabienia w Śląsku. Brak Bibbsa, Komendy, Pusicy. King Szczecin w pełnym składzie. Również Browna gra. 2.55 na Kinga to piękna sprawa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom