>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
21/05/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Legia Warszawa (over 80.5)
1.97 (Fortuna)/1.95 (STS/ETOTO)
5/10

Jeśli mecz będzie wyglądać podobnie do tego sprzed dwu dni, to linia powinna zostać zrobiona. Legię w poprzednim meczu zawiódł rzut za trzy, gdzie mieli 5/23 i 21,7%. Były to jednak w większości dobre pozycje, a Legia ma dobrych strzelców. Kyle Vinales nie powinien też powtórzyć tak złego meczu rzutowo, bo 2/10 FG to tragedia jak na niego, a to topowy zawodnik tej ligi, a ofensywnie może i nawet najlepszy w PLK.

Najważniejsze też, że z moich źródeł wynika, że w meczu zagra Travis Leslie, który jest bardzo ważnym ogniwem ofensywnym i obok Vinalesa wg mnie jest drugim najlepszym graczem w ataku, który sieje duże spustoszenie na pozycjach SG-SF. W pierwszym meczu w 25 minut nabił 22 punkty i właśnie jego zabrakło w połowie czwartej kwarty, aby Legia mogła odnieść wygraną, a na pewno rzucić więcej punktów w całym meczu.

Ogólnie Śląsk ma długi skład i Erdogan chce nakręcać tempo, aby zajechać Legię intensywnością i dla overa jest to świetna rzecz, bo czasami tempo w PO schodzi na bardzo wolne, a tutaj powinna być szybka gra.
 
Ostatnia edycja:
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
21/05/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Legia Warszawa (over 80.5)
1.97 (Fortuna)/1.95 (STS/ETOTO)
5/10

Jeśli mecz będzie wyglądać podobnie do tego sprzed dwu dni, to linia powinna zostać zrobiona. Legię w poprzednim meczu zawiódł rzut za trzy, gdzie mieli 5/23 i 21,7%. Były to jednak w większości dobre pozycje, a Legia ma dobrych strzelców. Kyle Vinales nie powinien też powtórzyć tak złego meczu rzutowo, bo 2/10 FG to tragedia jak na niego, a to topowy zawodnik tej ligi, a ofensywnie może i nawet najlepszy w PLK.

Najważniejsze też, że z moich źródeł wynika, że w meczu zagra Travis Leslie, który jest bardzo ważnym ogniwem ofensywnym i obok Vinalesa wg mnie jest drugim najlepszym graczem w ataku, który sieje duże spustoszenie na pozycjach SG-SF. W pierwszym meczu w 25 minut nabił 22 punkty i właśnie jego zabrakło w połowie czwartej kwarty, aby Legia mogła odnieść wygraną, a na pewno rzucić więcej punktów w całym meczu.

Ogólnie Śląsk ma długi skład i Erdogan chce nakręcać tempo, aby zajechać Legię intensywnością i dla overa jest to świetna rzecz, bo czasami tempo w PO schodzi na bardzo wolne, a tutaj powinna być szybka gra.
Idę dzisiaj na mecz, dla lepszego kibicowania coś bym zagrał. Ogólny over 164,5 pkt wg Ciebie do grania?
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Idę dzisiaj na mecz, dla lepszego kibicowania coś bym zagrał. Ogólny over 164,5 pkt wg Ciebie do grania?
No to jeśli chcesz grać coś z mojej rekomendacji - graj over Legii, który napisałem. Gdyby over 164,5 był do grania, to go zagrałbym, ale jednak zagrałem over Legii, który jest dla mnie lepszy.
 
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
King - Stal, Stal +3,5 pkt, kompletnie nie rozumiem ruchów w kursach, gdzie faworytem są gospodarze, prawde powiedziawszy to Ostrowianie spartolili kilka minut mając mecz pod kontrolą i dali się rozpędzić gospodarzom, dla których to woda na młyn - Brown zrobił run. Liczę ze Stal powalczy i po trudnym meczu wygra, nie mniej jednak czuje ze moga byc koszykarskie szachy pod koniec dlatego handi
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Urban się tłumaczył niby ze za długa przerwa + nie trenowali na tej hali i koszach i był dramat za 3, jak na moje tamten mecz bardziej Ostrów przegrał niż King wygrał, jak Ostrów będzie trafiać za 3 to nie widze Kinga 4/18 , to już się moim zdaniem nie powtórzy. stal byłą na prowadzeniu prawie 30 minut i nie wygrała meczu :) generalnie jestem anty Ostrów , ale dziś te + 3,5 pkt brałbym w ciemno i tu typuje raczej 5 meczy :)
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie no Stal rozwaliła moich Czarnych do jaja, także nie widzę nikogo, kto mógłby ich powstrzymać w drodze po mistrza. Ze Śląskiem będzie ciekawie, ale chyba też ich pykną.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
M.Michalak over 13.5 kurs 1.75 Fortuna superbet kurs 1.84
W 1 meczu głównie osobiste,rzut nie siedział,dziś liczę na więcej minut Michalaka plus jednak doszedł im trening na hali w Szczecinie plus sam mecz rozegrany więc liczę na 2 może 3 trójki Michalak rzuci...trochę krytyki spadło Garbacza i nie zdziwię się jak Michalak bardzo szybko pojawi się na parkiecie i będzie 1 opcja w ataku...
 
Ostatnia edycja:
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Panowie nie zgodzę się z typami na Stal,King najgorsze ma za sobą plus super trener a Ostrów wąska ławka i nie wykorzystał zmęczenia rywali,dzisiaj 2:0 będzie i zastanawiam się czy takiego Kinga jest w stanie ograć Śląsk
 
J 4,7K

jojozg

Użytkownik
Panowie nie zgodzę się z typami na Stal,King najgorsze ma za sobą plus super trener a Ostrów wąska ławka i nie wykorzystał zmęczenia rywali,dzisiaj 2:0 będzie i zastanawiam się czy takiego Kinga jest w stanie ograć Śląsk
tak wiemy jesteś na kanarach za wygrany kupon na Czarnych :)
 
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Jestem zażenowany postawą Stali, co takiego sie z ta druzyna dzieje, w kluczowych momentach kiedy trzeba odjechać to pudła, Garbacz przeszedl samego siebie, choć trzeba przyznać w obronie mega, ale w ataku mógł czasami nie gwiazdorzyć i odpuścić rzut z łapą na twarzy
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
nie da się wygrać jak się rzuca 5/22 za 3 :) no dobrze to King w Finale i bedzie się trzeba przejechać :) mój typ w typach dnia nie wszedł, ale inne propozycje jak w masełko :)
 
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Prosta sprawa,Śląsk i Szczecin biorą swoje mecze,argukentów nie ma co posielać,drużyny duzo lepsze w tej czesci sezonu,zmotywowane aby wygrac i nie zlapac kontuzji przypadkowo wiec nie beda przedluzaly tej rundy,polecam
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Prosta sprawa,Śląsk i Szczecin biorą swoje mecze,argukentów nie ma co posielać,drużyny duzo lepsze w tej czesci sezonu,zmotywowane aby wygrac i nie zlapac kontuzji przypadkowo wiec nie beda przedluzaly tej rundy,polecam
Szkoda, bo byłem za Ostrowem, ale widać, że im Kingi nie leżą. Co do Wrocławian, tam upatruję zwycięzców całego tournee po polskiej koszykówce w sezonie 2022/2023.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Jedna kwarta i Śląsk nie istniał? Będzie 5 mecz? Moim zdaniem jutro Ostrów bierze bo nie wierzę że u siebie za 3 nie będzie siedzieć chyba że Miłoszewski ma na to jakiś pomysł.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/05/2023 20:00 CET
Travis Leslie (Legia-Śląsk G4) over 13.5 punktów
1.96 (Fortuna)/1.85 (Totalbet)/1.83 (Betclic)
5/10

Myślę, że wystawianie Lesliego jest najtrudniejsze dla bukmacherów, bo on ostatnio miał najbardziej chwiejne mecze. Raz rzuca 22 punkty, aby w następnym rzucić 2. Ja jestem zdania, że to świetny ofensywny zawodnik na warunki PLK i obrona Śląska ma z nim największe problemy, kiedy jest zdrowy. W pierwszym meczu rzucił 22 punkty w 24 minuty (nabawił się w nim urazu i musiał zejść), potem w drugim meczu przez kontuzję tylko 16 minut i 2 punkty. W trzecim meczu zdobył 12 punktów, ale przez krótki czas gry (20 minut), bo Legia wysoko wygrywała i miała mecz pod kontrolą. Dostałby te dodatkowe 5 minut i zrobiłby te punkty. Najważniejsze, że jednak nie było widać w ogóle kontuzji z pierwszego meczu i zawodnik wydaję się być zdrowy.

Dziś spodziewam się bardziej wyrównanego meczu i przy +26 minutach tego, że Leslie będzie powyżej oferowanej linii punktowej. Bo czas gry uważam za kluczowy. Ostatni raz, kiedy Leslie grając +26 minut nie rzucił linii było 11 lutego w meczu z Kingiem Szczecin (tak ma bilans 7-0 na overze 13,5 przy +26 minutach gry).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +879
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom