>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Jakieś opinie co do play-off?
Fajne zakłady na całą serię jak i dzisiaj w etoto.
Który polski zawodnik zdobędzie najwięcej punktów w całej serii?
J. Garbacz (Stal) 1.35
Fakt,że Kuba ostatnio w kratkę ale to jednak zawodnik na 13-14 punktów w spotkaniu. Mimo wszystko nie ma mu tutaj kto zagrozić. Kulig jednak brakuje regularności. Koszar w małej roli ostatnio.
Trice - Marble 1 1.28
Marble w niektórych firmach trochę przeceniany. Trice będzie pierwszą i główną opcja w Śląsku.A w Stelmecie są takie trzy.
T. Trice i A.Dziewa (Śląsk) vs N. Nenadić i D. Apić (Zastal) 1 1,7
Podobnie jak wyżej. Trice średnio te 2-3 więcej powinien mieć więcej. Olek w formie i to może być jego seria. Zdobycze na poziomie 14-15punktów nikogo nie powinny dziwić.
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Coś cichutko tutaj, a już dzisiaj zaczynamy najważniejszą fazę rozgrywek :)
Ważna informacja z dzisiaj - Zastal wykupił miejsce dla szóstego obcokrajowca, także wszyscy zagraniczni mogą być w składzie meczowym. Delikatny handicap na + dla nich w serii ze Śląskiem.

Fajny typ w serii Ostrów - Legia :
Najlepiej punktujący zawodnik w serii - R. Johnson po 1,8 ewinner
Nie mam pojęcia ile spotkań będzie trwała ta seria (stawiam na 3:1) ale to na Johnsonie opiera się głównie gra Legii w ataku i w większości spotkań to pewnie on będzie najlepszym strzelcem. W Ostrowie sytuacja jest odwrotna - atak jest rozłożony na kilku zawodników i w każdym meczu może odpalić ktoś inny.
Patrząc na średnie punktowe - Johnson 20,5 pkt/mecz drugi Cowels 14,3, trzeci Rahkman jedynie 11,7.
W Ostrowie - Palmer 15,7, a dalej aż 6 zawodników ma średnie pomiędzy 10 a 14 pkt/mecz.

Z moich typów - Czarni-Szczecin 3:1, Anwil - Toruń 3:2, Stal - Legia 3:1 i Zielona Góra - Śląsk 3:1 (chyba, że Śląsk wygra dzisiaj to wtedy może być ciekawie :) )
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
18/04/2022 17:30
Anwil Wloclawek - Pierniki Torun (+9.5)
2.00 (etoto)/1.96 (ewinner)/1.94 (iForbet)/1.90 (STS)/1.86 (Fortuna)
5/10

Pierniki są niedoceniane, bo z Radomiem przegrali przez kontuzje Rogica oraz Cela, którzy nie zagrali. Ze Szczecinem i Dąbrową była zabawa z rotacją i brak woli walki o wygrane do końca, żeby właśnie wpaść na Anwil w PO. Obie ekipy grały właśnie niedawno w regularze we Włocławku i mecz zakończył się po dogrywce. Handicap zaszedł za daleko, a ludzie patrzący czysto na wyniki są w błędzie, bo Toruń w swoim normalnym składzie i chęcią wygranych wygrałby w Radomiu i Szczecinie oraz u siebie z Dąbrową.

*Jak ktoś chce coś do AKO, to w innym temacie właśnie dałem zakład na Afrykę w kosza: Petro - Fukash over 160,5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
to co sędziowie odwalili przy sytuacji Rogić Szewczyk to kryminał, dali po technicznym , gdzie Rogic byl poszkodowanym , potem złapał 4 faul w głupiej kontrze gdzie atakował, co spowodowało , że go ściągnął i nie było Torunia w 4 kwarcie, nie rzucić przez około 8 minut punktów , to jakiś kryminał. Co do Ostrowa , to nie wiem co się tam ,, stanęło,, bo nie mam wykupionych emocje.tv ale za 3 to jakis dramat, pytanie czy za 2 dni Ostrow tego nie weźmie grubo. bo drugi mecz taki im sie nie trafi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +852
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
Klassen to wziął, ja miałem poniżje 7 asyst i matczak 11,5 pkt , na dzis jeszcze nie ma lini wystawionych a musze zagrać kupon więc nie wiem czy coś zagram, dziwie się ze na forum tak cicho przy Play offach :) , wczoraj Ostrów zaskoczył na minus ponownie miałem -3,5 do przerwy , generalnie zawodzi ich skuteczność, w nd mecz o życie na który mam bilety , może się uda pograć coś na live na unibet :)
 
B 4,5K

Borowik115

Użytkownik
Czarni Słupsk - King Szczecin
J.Schenk poniżej 10.5 pkt @1.83 ✅

Zacznijmy od tego ze atmosfera po pierwszym meczu z Czarnymi jest kiepska,zawodnicy się obrażali na trenera itp.
Jakub mało minut otrzymuje po urazie w ostatnim meczu zagrał bardzo mało minut bo trener stwierdził ze ma wybuchowy temperament i nie chciał spięć na boisku..
Dzisiaj zagra więcej pewnie 15-18 ale ja liczę na max 10 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1151
G 66,4K

GoldenRetriever

Użytkownik
25/04/2022 19:30
Śląsk Wrocław - Zielona Góra
Zielona Góra
2.00

Niestety dla WKS bardzo źle układa się końcówka sezonu. Kontuzje nie oszczędzają zawodników i dziś Śląsk będzie musiał sobie radzić bez Olka Dziewy, a niespełna sił jest Ramljak, który jak zagra to z konieczności, na pewno nie na 100% swoich możliwości. Jest to gigantyczne osłabienie, które może zadecydować, że ta seria skończy się już dzisiaj. Nie widzę możliwości, aby krótka ławka gospodarzy bez nominalnego środkowego uporała się z szerokim, mocnym, oraz wzmocnionym przed samymi PO składem Zielonej Góry. Goście celują w złoto i w tym celu zdecydowali się wykupić możliwość gry siedmioma zagranicznymi zawodnikami. Koszt takiej operacji to 100 tysięcy złotych. Jeżeli dodamy do tego wartościowych Polaków w postaci Mazurczaka, Sulimy, Żołnierewicza i Zyskowkiego wyrasta nam (po odpadnięciu Ostrowa) faworyt do złota.

W pierwszym meczu Dziewa przebywał na parkiecie 29 minut zdobył 19 punktów, 4 zbiórki i 5 asyst. Ramljak nie zagrał.

W drugim Olek zagrał jeszcze więcej bo 32 minuty, zaliczył podobnie jak pierwszym - 19 punktów, dołożył 5 zbiórek i rozdał jedną asystę. Ramljak zaliczył kilkuminutowy epizod zdobywając 2 punkty.

Nie wierzę, że pozyskany w trakcie sezonu z pierwszoligowych rezerw młody Tomczak udźwignie ciężar tego meczu. Mimo dobrego wejścia w sezon, to jeszcze nie jest poziom jego umiejętności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Slask Wroclaw - Zastal Zielona Góra K. Kanter - Powyżej 7.5 zbiórek 1.60
Wilki Morskie Szczecin - Czarni Słupsk F. Matczak- Powyżej 21.5 (punkty+asysty+zbiórki) 1.60
2.56 etoto 3/10
Nie zagra Dziewa. Pewnie też ograniczone minuty Ramljak i Meiers. Kanter duże minuty i koło 10zbiórek znowu może się zakręcić. W ostatnim meczu samych zbiórek w obronie 12.
W Kingu notoryczne problemy. Nie trenowali w weekend w pełnym składzie przez jakiś wirus. Threatt i Bartosz mają nie grać. Schenk nie dzwignął serii. SDW nie trenował. Matczak z kontuzją ale ostatnio bardzo dobry mecz. Spore minuty na rozegraniu to i sporo asyst. Dla Kinga pewnie ostatni mecz sezonu ale Fifi dziś może być obok Malaczi główną opcją w ataku.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
25/04/2022 17:00 CET
King Szczecin - Czarni Slupsk over 163.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10


King gra bardzo słabo w obronie w tych meczach. Brak Threatta powinien dać jeszcze większe szybsze tempo, bo sobie lubi holować z piłką i grać wolniej. Tak będzie Matczak i Schenk, którzy powinni grać szybciej, a King grać więcej smallballu z Davisem na 4. Było kilka dni odpoczynku i spodziewam się przez to, że dziś będzie szybko.


25/04/2022 19:00 CET
Kerem Kanter (Śląsk - Zastal G3) 15.5 punktów over
1.83 (betclic)/1.75 (Fortuna/STS)


Szukać też po innych, bo mogą mieć lepsze kursy. Nie ma Dziewy i jedynym sensowym w ataku podkoszowym jest Kanter. Dodatkowo on często gra na Zyskowskiego, który w ogóle sobie nie radzi z nim. Dziś głównie Trice i Kanter powinni grać w ataku i rzucać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
MISTRZOSTWO POLSKI - DŁUGOTERMINOWY
Zastal Zielona Góra - MISTRZ
4.50 (STS)

Niestety tylko STS wystawił kurs na to. Chyba, że jakiś mniej popularny buk jeszcze ma, ale ja nigdzie nie widziałem. Kwestia jest, aby Zastal wygrał dzisiejszy mecz, gdzie ma kurs 1.40. Wygrywając to Zastal staje się głównym faworytem i kurs mocno spadnie. Dodatkowo będą grali w półfinale przeciwko Czarnym Słupsk, którzy dla mnie słabo pokazali się z Kingiem Szczecin, bo tamci totalnie rozbici, skłóceni i bez formy, a blisko było piątego meczu.

Anwil za to ma zawodników, którzy często łapią urazy Łączyńskiego i Dykesa w tym sezonie. Jestem mocno wątpliwy czy uda im się dotrwać do końca sezonu w pełnym zdrowiu, a Zastal ma najszerszy skład ze wszystkich i nawet kontuzja jednego zawodnika mocno ich nie niszczy.

Najważniejsze, aby dziś wygrali, a już wtedy ten zakład będzie świetny.

I bonusowo zakład na 1 ligę:
30/04/2022 17:30 CET
Sokół Łańcut - Opole over 158.5
1.90 (etoto)/1.85 (STS/inni)

Sokół w pierwszej rundzie grał z Dzikami Warszawa, która gra najwolniej i ma najlepszą defensywę w 1 lidze. Teraz będzie miły przeskok na grających o wiele szybciej i z wiele słabszą obroną zawodników z Opola. Spodziewam się, że w pierwszym meczu obie ekipy pobiegną i będzie +160.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zastal w drugiej polowie 10/34 z gry, szkoda,typ na mistrza wydawal sie sporym value.Teraz pewnie Czarni i Anwil zamelduja sie w finale, bo watpie by Slask czy Legia znowu potrafili odprawic wyzej notowanych rywali
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
z tymi wyżej notowanymi rywalami to bym nie przesadzał , żaden zespół w tej lidze , nie zdominował meczów i rywali , ostatnio robił to Ostrów, ale przyszly PO , trójki nie siedziały , parodysta na ławce i bye bye, jak na moje Legia nie jest na straconej pozycji z Anwilem, generalnie w tych meczach będzie coś takiego jak,, dyspozycja,, dnia ;)
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Cóż, Zastal mega dał ciała :(

03/05/2022 20:30 CET
Kerem Kanter (Czarni - Śląsk G1) over 12.5 punktów
1.85 (Fortuna)/1.83 (Betclic)/1.82 (Totalbet)/1.75 (STS)

22, 15, 5, 16, 12 - to liczby w pięciu spotkaniach z Zastalem Zielona Góra zrobione przez Turka. Najważniejsze jednak, że wszystko w trakcie ramadanu, który prowadził od początku kwietnia do końca kwietnia Kanter, kiedy rozgrywana była seria z Zastalem. Teraz będzie mógł się przysłowiowo "nażreć i nachlać" przed meczem i nie powinno być problemu z brakiem sił/mocy. Najwięcej obrony powinien skupiać na sobie Travis Trice, a Kanter przy kontuzji Dziewy jest ich drugą opcją i ta linia 12,5 jest dobrą okazją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom