>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
10/04/2022 19:30 CET
Trefl Sopot - Start Lublin over 159.5
1.99 (Fortuna/1.95 (STS/etoto)
5/10

Start Lublin zagra w tym meczu bez podstawowego centra Jimmiego Taylora (24 MPG, 9.5 PPG, 5.7 RPG, 0.9 BPG), co nie jest nigdzie oficjalnie podane i mało kto o tym wie. Na pozycji centra pozostaje tylko Romek Szymański, który popełnia masę błędów i fauli, a więc na centrze połowę lub więcej meczu będzie Kostrzewski lub Melvin. Smallball i up-tempo, a Trefl ostatnio jest świetny w ofensywie. Końcówka sezonu i spodziewam się kolejnego wysokiego wyniku, gdzie linia jest bardzo niska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2956
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
13/04/2022 17:30 CET
Start Lublin vs. Śląsk Wrocław
Start Lublin (-18.5)
3.05 (eFortuna)
7/10



Krótki komentarz do meczu:

XD

Koniec komentarza. Przejście do jakiejkolwiek próby merytorycznej analizy tego pojedynku na podstawie sezonu mija się z celem. Żeby zrozumieć ten typ trzeba zrozumieć podejście Śląska Wrocław, a raczej jego brak.

Do Lublina nie pojechał żaden zawodnik pierwszego zespołu.

Myśle, że w tym miejscu możemy zakończyć przemyślenia bo żadne niczego nie wniosą. Sporo osób wiedziało o tym już wczoraj stąd drastyczne spadki kursów. Dzisiaj zostały nam przysłowiowe frytki, ale myślę, że wciąż warto. Różnica między pierwszą ligą, a ekstraklasą to wynik - sportowo - powyżej 30 punktów. Mówimy tutaj o najlepszych drużynach pierwszoligowych, a nie tych, które nie wywalczyły awansu do najlepszej ósemki. Śląsk postanowił wyjść na przeciw idiotycznemu terminarzowi, przez który można tylko stracić. Nie wiem co za (jak mawiał klasyk) idiota bez szkoły wpadł na pomysł rozgrywania ostatniej kolejki w środę, gdzie w sobotę czeka drużyny najważniejszy jak do tej pory mecz roku - start fazy play off. W normalniej lidze, ostatnia kolejka sezonu zasadniczego odbyłaby się w sobotę, a PO rozpoczęłyby swoje zmagania po świętach. Tak się jednak nie stało wiec nie dziwmy się jeżeli w jutrzejszych pojedynkach będziemy świadkami przysłowiowych kwiatków.

Trochę o gospodarzach: Start Lublin od czasu rozgrywanego u siebie pucharu polski niczym nie przypomina zespołu z początkowej fazy sezonu i jest to zdecydowanie komplement. Po kilku rotacjach wprowadzonych w drużynie zaczęło to funkcjonować na przyzwoitym poziomie i tak jak już mówiłem - to drużyna aktualnie na miejsca conajmniej 10-12, a kto wie czy nie 10-8. W ostatnim czasie notowali zwycięstwa z drużynami walczącymi o PO. Na zakończenie ligi, u siebie, przed własną publicznością, nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak przekonywujące zwycięstwo różnicą kilkudziesięciu punktów z przeciętnym zespołem pierwszoligowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +867
M 94K

michalkin

Użytkownik
13/04/2022 17:30 CET
Start Lublin vs. Śląsk Wrocław
Start Lublin (-18.5)
3.05 (eFortuna)
7/10



Krótki komentarz do meczu:

XD

Koniec komentarza. Przejście do jakiejkolwiek próby merytorycznej analizy tego pojedynku na podstawie sezonu mija się z celem. Żeby zrozumieć ten typ trzeba zrozumieć podejście Śląska Wrocław, a raczej jego brak.

Do Lublina nie pojechał żaden zawodnik pierwszego zespołu.

Myśle, że w tym miejscu możemy zakończyć przemyślenia bo żadne niczego nie wniosą. Sporo osób wiedziało o tym już wczoraj stąd drastyczne spadki kursów. Dzisiaj zostały nam przysłowiowe frytki, ale myślę, że wciąż warto. Różnica między pierwszą ligą, a ekstraklasą to wynik - sportowo - powyżej 30 punktów. Mówimy tutaj o najlepszych drużynach pierwszoligowych, a nie tych, które nie wywalczyły awansu do najlepszej ósemki. Śląsk postanowił wyjść na przeciw idiotycznemu terminarzowi, przez który można tylko stracić. Nie wiem co za (jak mawiał klasyk) idiota bez szkoły wpadł na pomysł rozgrywania ostatniej kolejki w środę, gdzie w sobotę czeka drużyny najważniejszy jak do tej pory mecz roku - start fazy play off. W normalniej lidze, ostatnia kolejka sezonu zasadniczego odbyłaby się w sobotę, a PO rozpoczęłyby swoje zmagania po świętach. Tak się jednak nie stało wiec nie dziwmy się jeżeli w jutrzejszych pojedynkach będziemy świadkami przysłowiowych kwiatków.

Trochę o gospodarzach: Start Lublin od czasu rozgrywanego u siebie pucharu polski niczym nie przypomina zespołu z początkowej fazy sezonu i jest to zdecydowanie komplement. Po kilku rotacjach wprowadzonych w drużynie zaczęło to funkcjonować na przyzwoitym poziomie i tak jak już mówiłem - to drużyna aktualnie na miejsca conajmniej 10-12, a kto wie czy nie 10-8. W ostatnim czasie notowali zwycięstwa z drużynami walczącymi o PO. Na zakończenie ligi, u siebie, przed własną publicznością, nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak przekonywujące zwycięstwo różnicą kilkudziesięciu punktów z przeciętnym zespołem pierwszoligowym.
Takich handi z takim kursem już dziś nie było.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Myślę że warto spróbować pograć drobne na porażki Legii i Pierników z prostego powodu - obie te drużyny z pewnością wolą w play-off grać przeciwko Anwilowi niż przeciwko Stali. Zwłaszcza Twarde Pierniki Toruń nie powinny specjalnie powalczyć z Dąbrową. Dlaczego?
Zarówno Legia jak i Toruń mają tyle samo punktów, ale dwumecz wygrała Legia. Na ósme miejsce nie spadną w przypadku porażki dlatego Toruń nie ma nic do stracenia. Przegrają = grają z Anwilem. Jeżeli wygrają a Legia przegra = grają ze Stalą. Słaby interes. Za drobne próbuję.

Mały minus mojego rozumowania - wszystkie te warunki wejdą jeżeli nie wydarzy się sytuacja, że Anwil przegra mecz w Gliwicach Radomiu* a Stal wygra w Gdyni.

MKS Dąbrowa Górnicza
3,9 Fortuna

*Dzięki za czujność.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1063
Zdravko66 313

Zdravko66

Użytkownik
Myślę że warto spróbować pograć drobne na porażki Legii i Pierników z prostego powodu - obie te drużyny z pewnością wolą w play-off grać przeciwko Anwilowi niż przeciwko Stali. Zwłaszcza Twarde Pierniki Toruń nie powinny specjalnie powalczyć z Dąbrową. Dlaczego?
Zarówno Legia jak i Toruń mają tyle samo punktów, ale dwumecz wygrała Legia. Na ósme miejsce nie spadną w przypadku porażki dlatego Toruń nie ma nic do stracenia. Przegrają = grają z Anwilem. Jeżeli wygrają a Legia przegra = grają ze Stalą. Słaby interes. Za drobne próbuję.

Mały minus mojego rozumowania - wszystkie te warunki wejdą jeżeli nie wydarzy się sytuacja, że Anwil przegra mecz w Gliwicach a Stal wygra w Gdyni.

MKS Dąbrowa Górnicza
3,9 Fortuna
Anwil nie gra Gliwicach, ale Radomiu. Prawie to samo, ale nie to samo.
Post automatycznie złączony:

Ja bym uważał na przesadzone linie na Start. WKS II to solidny I ligowiec. Zagra też ławka z ekstraklasy. Start na pewno będzie grał chodzonego. Bardziej mi tu pasuje +12, +15 niż jakieś. 25-30
 
Otrzymane punkty reputacji: +313
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Anwil nie gra Gliwicach, ale Radomiu. Prawie to samo, ale nie to samo.
Post automatycznie złączony:

Ja bym uważał na przesadzone linie na Start. WKS II to solidny I ligowiec. Zagra też ławka z ekstraklasy. Start na pewno będzie grał chodzonego. Bardziej mi tu pasuje +12, +15 niż jakieś. 25-30

Solidny 1 ligowiec z 18 porażkami przy 14 wygranych, Ty tak serio z tą solidnością? 🤣
Start z połowa składu zrobi tu +20-25 na chodzonego.
 
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Anwil nie gra Gliwicach, ale Radomiu. Prawie to samo, ale nie to samo.
Post automatycznie złączony:

Ja bym uważał na przesadzone linie na Start. WKS II to solidny I ligowiec. Zagra też ławka z ekstraklasy. Start na pewno będzie grał chodzonego. Bardziej mi tu pasuje +12, +15 niż jakieś. 25-30
Solidne pierwszoligowe zespoły załapały się do PO. 🙂 Warto również nadmienić, że rezerwy Śląska to drużyna własnej hali. W delegacjach powiedzieć, że radzą sobie średnio to jak nic nie powiedzieć. Zaledwie pięć (5) zwycięstw w szesnastu (16) meczach mówi samo za siebie. Czwarty najgorszy wynik w pierwszej lidze.

Nie, nie zagra ławka ekstraklasy. Zagrają pierwszoligowi zawodnicy z których dwóch ma pojedyncze występy w pierwszym zespole, a są to Wójcik oraz Gordon, którzy na co dzień grają w pierwszej lidzie i tylko z konieczności są dobierani na ekstraklasową ławkę.

Ławka z ekstraklasy to Kolenda, Tomczak, młody Trice czy Gabiński. Żaden z nich nie pojechał bo cały pierwszy zespół przygotowuje się już pod sobotniego rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Zielona - astoria
Typ: 2 @ 3.65

Jak dla mnie kursy przesadzone. Goscie walcza o udział w play-offach. porazka moze przekreslic ich szanse na awans, bo kingi raczej wygraja. Dla zielonej to mecz o pietruszke. Juz nie poprawią swojego miejsca i na pewno zal nie zagrac takiego kursu :)
 
Ostatnia edycja:
luken7 121

luken7

Użytkownik
Panowie pytanie za 100 pkt...
Ciekawi mnie mecz Zielonej góry z Bydgoszczą . Zastal z tego co przeanalizowałem nie gra już chyba jak naprawdę o nic bo czy wygrają czy przrgraja będą na 4 miejscu . Zagrają dalej ze Śląskiem Wrocław który tak naprawdę dziś już odpoczywa.
Bydgoszcz za to gra o Play off. Muszą wygrać .
Jakim składem dziś zielona góra ???? Bo kusi zagrać w kierunku Bydgoszcy
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Panowie pytanie za 100 pkt...
Ciekawi mnie mecz Zielonej góry z Bydgoszczą . Zastal z tego co przeanalizowałem nie gra już chyba jak naprawdę o nic bo czy wygrają czy przrgraja będą na 4 miejscu . Zagrają dalej ze Śląskiem Wrocław który tak naprawdę dziś już odpoczywa.
Bydgoszcz za to gra o Play off. Muszą wygrać .
Jakim składem dziś zielona góra ???? Bo kusi zagrać w kierunku Bydgoszcy
Wg Karola Waśka zagra dziś Drame zamiast Tonego Meiera. Pewnie więcej minut dostanie Mazurczak i Sulima.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom