>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Nowy sezon PLK rusza już jutro, czas na pierwszy typ.

03/09/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard - King Szczecin
1.95 (STS)
5/10

Obie ekipy rozgrywały ostatnio sparing w Słupsku, który był praktycznie zamykającym dla obu ekip meczem przed PLK. Wygrała Spójnia 84:83. Od tego meczu zmieniło się tyle, że w Kingu nie zagra nikt inny, a ich na papierze najlepszy zawodnik przed sezonem Michael Dixon nie zagra w tym meczu startującym sezon. W Spójni nie grał wtedy z powodu lekkiej kontuzji Jake O'Brien, a podpisany też został center Jonas Zohore.

W tym meczu sparingowym ogromnym problemem był brak właśnie rezerwowego centra i O'Briena, bo pod koszem był Niedźwiedzki i nikogo więcej. Momentami Młynarski grał na centrze, a Gray na 4. Mało doświadczony na poziomie PLK Grudziński grając krótkie fragmenty zrobił -15 na boisku. Tym razem Spójnia jest wzmocniona, gra we własnej hali i nie rozumiem dlaczego jest underdogiem, ale to już nie mój problem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Gtk Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza

Ja rozumiem że bilans sparingowy gliwiczan robi wrażenie(9-0) ale to tylko sparingi i uważam że kurs 1,27 jest jednak kompletnie nieadekwatny do potencjału obu drużyn. Witka postawił na sprawdzonych w lidze zawodników i to na pewno pewien poziom zapewni(zwłaszcza Hinds). MKS jest już w pełnym składzie z Fennerem i Lewisem którzy pokazali w ostatnim sparingu że powinni być ważnymi ogniwami. Pod koszem Sobin i Mijovic. Skład jest równy i jeśli będzie zdrowy to myślę że może powalczyć o play-offy.

To początek sezonu i oczywiście różnie może być ale jak dla mnie spotykają się 2 ekipy z podobnym potencjałem i 7,5 pkt to duża przesada.

Podsumowując: MKS Dąbrowa Górnicza +7,5 1,85 deklasacja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Ja pierd..... King w 7 zawodników, gdzie jeszcze ten Salić im wszystko psuł, ale i tak Spójnia przegrała. Nie mam słów - mam nadzieję, że ] CUT] przebije się na motywacje i lepsze wyniki wkrótce.

05/09/2021 18:30 CET
Trefl Sopot - Cukier Toruń (+13.5)
2.00 (STS)
5/10

Handicap po wynikach sparingowych, ale ja nie uważam, że między obiema ekipami jest taka różnica i Toruń wg mnie powinien powalczyć w tym meczu i jak mawia "Pudzian" - łatwo skóry nie sprzedać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław

Śląsk ma ciekawy i równy skład. Doszedł Kanter pod kosz(tak,to brat tego Kantera) i z miejsca zrobił różnicę. Do tego przyzwoici Polacy (Kolenda, Karolak czy Dziewa) i Jovanovic z Ramljakiem. Problemem mogą być Amerykanie - na razie ani Bibbs ani Langevine nie przekonują a Kodi Justice dołączył bardzo niedawno.

Zastal jak to Zastal, byłem porażony meczem z Opavą gdzie cały zespół wyglądał jak na pierwszym treningu I ligowca po dłuższej przerwie. Jednak jak mówi Vidin-sparingi o niczym nie świadczą co pokazali w meczu ze Stalą. Obecnie uważam że mają najlepszy skład w lidze(VTB to niestety będzie zupełnie inna bajka tym razem). Jest świetny duet Nenadic - Apic, jest egzekutor Joseph i Zyskowski. Do tego uważam że Frazier ma bardzo dużo zapasu w potencjale tak jak i Meier.

W Zastalu widać że jest dobry team spirit, jest dużo egzekutorów którzy mogą na siebie brać ciężar gry i są wartościowi zmiennicy. Śląsk na pewno będzie groźny ale w tym meczu uważam że sama zespołowość nie wystarczy - Zastal gra u siebie i ma po prostu za dużo indywidualności. Sam Vidin tez zna styl gry Jovanovica, Dziewy czy Ramljaka i bedzie mial pomysły na ich neutralizację.

Podsumowując:
Zastal Zielona Góra -5,5 1,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Czarni Słupsk - Start Lublin

Start z Anwilem zagrał tak że bolały oczy - nie wierzę że da się gorzej. Skład na papierze jest niezły, natomiast jesli Lamb-DeCosey-Davis robią w sumie 13 pkt no to ciężko wygrać z kimkolwiek. Zwłaszcza DeCosey powinien odpalić bo ostatni mecz zagrał prawie z samolotu. Do tego Kostrzewski,Dziemba pod koszem solidny Taylor.

Skład Czarnych mnie kompletnie nie przekonuje - najlepszym Polakiem jest Witliński. Niby z Radomiem wygrali ale po kosmicznym meczu Garretta którego pewnie nie powtórzy no i pytanie czy to nie bardziej Radom przegrał mecz w 4 kwarcie.

W Słupsku nigdy nie grało się łatwo i ciężko być optymistą po 1 meczu Startu. Jak dla mnie jednak różnica potencjałów obu drużyn jest po prostu za duża i jeśli lublinianie chcą o coś powalczyć w tym sezonie to takie mecze muszą pewnie wygrywać.

Podsumowując: Start Lublin -4,5 1,90
 
Ostatnia edycja:
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
09/09/2021 17:30 CET
William Garrett (Czarni - Start) under 22.5 punktów
1.83 (Betfan)

Betfan ma najlepszą linię 22,5 do tego zakładu, ale STS z 21,5 też spoko (W Fortunie 20,5). Garrett z mocnym pierwszym występem w PLK, ale grając całosezonowo tę linię, gdyby buki ją wystawiali byłoby się mocno do przodu. Garrett to nie jest strzelba na takim poziomie, żeby robić tyle punktów w PLK i teraz powinien nastąpić systematyczny zjazd średniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
10/09/2021 17:30 CET
King Szczecin - HydroTruck Radom over 157.5
1.83 (etoto)/1.80 (STS)
5/10

Uważam, że obie ekipy źle trafiły w 1. kolejce na swoich przeciwników i przez to zagrały na niskich wynikach. Tym razem przy swoich krótkich rotacjach oraz mało ważnych centrów dla obu ekip spodziewam się szybkiej gry z obu stron, słabszej obrony i dużo grania zawodników z USA, co nada stylu właśnie szybkiej gry i słabszej obrony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +216
J 4,7K

jojozg

Użytkownik
Movieplk jakiś pomysł na mecz Arki z Astoria dzisiaj? Mi się widzi tutaj wygrana Bydgoszczan +7 , co sądzisz ? Arka słaby skład , u Bydzi widze więcej jakości...
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja pogralem dzis win Astorii oraz Trefla kursy odpowiednio 1.31 oraz 1.36 ale co bardziej przykulo moja uwage linie punktowe zawodnikow...
Szewczyk under 13.5 kurs 1.84 Fortuna
Oraz Hinds over 17.5 kurs 1.84 Fortuna...Hinds moze miec ciezko bo obrona sie skupi na nim ale ilośc minut przewazy tak mi sie zdaje te 35 minut ma jak w banku...wiec licze ze przerzuci te linie...
Typ przeciwko Szewczykowi bo nie chce mi sie wierzyc aby w tym wieku i przeciwkow Zastalowi pogral az tyle minut i na takiej intensywnosci w ataku...oczywiscie grozi trójka ale uważam ze nic poza tym😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
11/09/2021 19:30 CET
Darious Moten (Trefl - GTK) under 16.5 punktów
1.80 (Fortuna)

15,5 w STS, Totalbet też mega spoko. Jak mawia Norman Parke to powinno być "easy money".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +292
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik

Działa wam ? Bo ja widzę, że mecz się nie rozpoczął...
Nie działa także. Po pierwszej kwarcie Moten miał 4 punkty, do przerwy nie ma go w TOP3 scorerów Trefla - Sharma 8, Young 7, Gruszecki 7. Za Twitterem Trefla Sopot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Moten do przerwy 12:01 minut zagranych i 6 punktów, 3/4 za 2 i co nas ratuje to 0/3 z rzutów osobistych

Edit. Post oczywiście po meczu do usunięcia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
12/09/2021 19:30 CET
Spojnia Stargard - MKS Dabrowa Gornicza under 164.5
1.84 (Fortuna)
5/10

Serio taka linia po meczu Spójnia - King, gdzie nawet z dogrywką nie zrobili linii meczowej? Spójnia grając u siebie powinna zamulić MKS, który dotychczas szarżował i wg mnie będzie bardzo ciężko, aby zrobić aż tyle punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +668
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom