>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2016/2017

Status
Zamknięty.
S 833

sebunited16

Użytkownik
Jak ja &quot;uwielbiam&quot; powiedzmy to pokolenie wchodzące w bukmacherkę, kto korzysta, z różnego rodzaju streamów w internecie to wie o czym mówie, w komentarzach tylko &quot;daj link&quot; , &quot;nie mogę znaleźć&quot; itp. itd. a jak jest ?? chyba raczej kłamstwo- lenistwo i czekanie na gotowca, bo nie wierzę że aż taka głupota. Na żużlu tego ostatnio sporo doświadczyłem liga Szwedzka, do oglądania u nas raczej tylko w necie podaje się nazwe programu na którym leci mecz, a tu dalej ale daj linka, nie mogę znaleźć, a wystarczy wpisać nazwe kanału dodać watch online, czasem i bez tego się da ale nie, nie znajdzie ???? Jak wiadomo, często gotowe linki i tak są blokowane. Nie piszę, tego, że twierdzę, że pomaganie jest be, wręcz przeciwnie, jak i dyskusja, do której sam często dążę, ale pewne zachowania mnie już irytują, w sumie nie wiem czy jest sens tego pisania, bo to tylko internet...
Aha jakoś napisałem to tutaj, bo raz staram się z różnym skutkiem udzielać w tym dziale, a dwa z ciekawości wpisałem w google &quot;Stelmet Zielona Góra&quot; i ... PIERWSZY news to ten o walkowerze
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Jak ja &quot;uwielbiam&quot; powiedzmy to pokolenie wchodzące w bukmacherkę, kto korzysta, z różnego rodzaju streamów w internecie to wie o czym mówie, w komentarzach tylko &quot;daj link&quot; , &quot;nie mogę znaleźć&quot; itp. itd. a jak jest ?? chyba raczej kłamstwo- lenistwo i czekanie na gotowca, bo nie wierzę że aż taka głupota. Na żużlu tego ostatnio sporo doświadczyłem liga Szwedzka, do oglądania u nas raczej tylko w necie podaje się nazwe programu na którym leci mecz, a tu dalej ale daj linka, nie mogę znaleźć, a wystarczy wpisać nazwe kanału dodać watch online, czasem i bez tego się da ale nie, nie znajdzie ???? Jak wiadomo, często gotowe linki i tak są blokowane. Nie piszę, tego, że twierdzę, że pomaganie jest be, wręcz przeciwnie, jak i dyskusja, do której sam często dążę, ale pewne zachowania mnie już irytują, w sumie nie wiem czy jest sens tego pisania, bo to tylko internet...
Aha jakoś napisałem to tutaj, bo raz staram się z różnym skutkiem udzielać w tym dziale, a dwa z ciekawości wpisałem w google &quot;Stelmet Zielona Góra&quot; i ... PIERWSZY news to ten o walkowerze
kenti ma administracyjnie zablokowaną przeglądarkę i tylko forum mu sie wczytuje ????
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Leszno -2,5 : Inowrocław 1.83 bet365✅

Noteć, bez zwycięstwa wyjazdowego, u siebie rozbili słabą Astorie, jak i męczyli się z nienajmocniejszym Krakowem. Porażka z Poznaniem, to też nie jest powód do dumy, z Warszawą to wiadomo inny poziom. Jest tutaj kilku doświadczonych zawodników jak Lisewski, Kowalewski i nieco młodsi, ale juz ograni Wierzbicki, Adamczewski, czy Grod. Sporo zawodników grających w Inowrocławiu z przerwami, bądz regularnie przez kilka lat, taka grupa, która będzie raczej w dolnej połówce tabeli. Leszno ma lepszy skład, znany z klasy wyżej Koelner, jest Stępień, Sirijatowicz, powinny w sezonie powalczyć o coś więcej i takie mecze roztrzygać na swoją korzyść
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
MKS Dąbrowa Górnicza vs Anwil Włocławek
Anwil Włocławek @2.00 bet365 ⛔???? koniec grania w stronę Anwilu nie ma gwiazdy typu Woods Jelinek i wychodzi kunszt trenera
Gospodarze po super wynikach w sparingach równie dobrze rozpoczęli zmagania ligowe notując w 2 pierwszych spotkaniach 2 przekonujące wygrane. Jednakże nie ma co popadać w huraoptymizm bo jak każdy wie sparingi rządzą się swoimi prawami a z kolei ligowe zwycięstwa nad Asseco czy Startem nie są żadnym odnośnikiem ich formy. Dzisiaj zagrają z Anwil i to będzie pierwszy ciężki test dla Dąbrowy. Goście to ścisła czołówka ligi w dodatku skład zbudowany bardzo mądrze gdzie gracze z s5 mają równie dobrych zmienników. Sporą przewagę pod koszem powinien dać Sobin który powinien ogrywać Przeńskiego jak dziecko a przy ewentualnych podwojeniach rozciągać grę na obwód gdzie stworzy się przewaga. W szeregach gości może nie funkcjonuje jeszcze wszystko poprawnie szczególnie obrona ale mimo tego to w dalszym ciągu groźny zespół. Kurs od wczoraj mocno już poleciał ale w dalszym ciągu do gry.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
MKS: Anwil over 152 1.83 bet365⛔

Statystyki mogą być trochę mylące, bo na ten moment wychodzi over lekko, łatwo i przyjemnie. Gospodarze notują 91.5, zaś goście 86.5 pkt na mecz. Jednak wiadomo, w jakiej fazie sezonu jesteśmy. Gdyby przy każdym z trenerów postawić jedno, ze słów, atak/ obrona, raczej było by to drugie. Jednak jak to bywa z początku rozgrywek zagrywki w obronie, często są jeszcze na poziomie nie satysfakcjonującym trenerów. Wydaje mi się, że w tym meczu dominować będą talenty strzeleckie, których po obu stronach nie brakuje. Anwil do tej pory grał z rywalami, lubiącymi atakować i szedł z nimi na wymianę, notując drugi wynik w lidze, jeśli chodzi o liczbę oddanych rzutów z gry - średnio 65. Dąbrowa wygląda tu słabiej, jednak nie z powodu wolniejszego tempa, a zdecydowanie najwyższej w lidze liczbie wykonywanych rzutów wolnych- aż 37,5!, na bardzo przyjemnym procencie -77,3. Dodatkowo przy takich wydaje się wyrównanych spotkaniach, grając over lubie zaznaczyć, że takie gorące końcówki, cechują się często dużą ilością punktów.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
21/10/2016 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Anwil Wloclawek
1.90 (Pinnacle) ✅ 70:56
5/10

z 2.97 na Anwil mamy praktycznie 50-50%. Powstał &quot;public bet&quot;, a wiadomo jak to się zazwyczaj kończy. Nie rozumiem takiej szaleńczej pogoni na granie Anwilu. Dąbrowa nie przegrała dotychczas żadnego spotkania razem ze sparingami i prezentują świetny poziom w defensywie, która już na początku rozgrywek chodzi na wysokim poziomie.

W Anwilu dzisiaj może zabraknąć ważnego gracza w rotacji Michała Chylińskiego albo zagra małe minuty. Bez niego jest siedmiu zawodników + Młynarz oraz Bojanovsky, z których trener nie chce zbytnio korzystać. Już w pierwszym spotkaniu wyjazdowym Anwil wyłożył się w Starogardzie Gdańskim i jest gadka, że już nie mogą sobie pozwolić na więcej wpadek wyjazdowych. Trener jednak jest ten sam, który w tamtym sezonie, a połowa składu również. Przypomnę, że Anwil w tamtym sezonie miał 16 wygranych, 0 porażek w regularnym sezonie we własnej hali, a na wyjazdach 8 wygranych, 8 porażek. Jest to drużyna własnej hali, która na wyjazdach ma duże problemy.

Widziałem, że Anwil miał już problemy z defensywą Polpharmy, która jest na niższym poziomie od tej z Dąbrowy. Przewaga powinna być też na pozycji rozgrywającego, bo Kerron Johnson sprawia świetne wrażenie i jest lepszy od Łączyńskiego i Skibniewskiego, którzy przeplatają spotkania dobre ze słabymi. Dąbrowa ma też trochę mięsa pod koszem i mogą się dzisiaj zdecydować na specjalne faule na Sobinie, który fatalnie wykonuje rzuty wolne, a dotychczas nikt tego nie wykorzystał.
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczu Krosno-Lublin ? Zainteresował mnie ten mecz ponieważ facet zagrał za większą stawke w strone gości. Nie wyglądał na kogoś kto gra na codzień (Po odebraniu kuponu pytał Panią gdzie ma na kuponie &quot;przewidywaną wygraną&quot;). Czyżby strzał, jakieś info ? Kursy spadają na Lublin, pozdrawiam.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Panowie co sądzicie o meczu Krosno-Lublin ?
Kursy wyjściowe z unibeciku były z kosmosu, bo to drużyny 50/50, przewaga parkietu, więc obecne już db są, a wręcz zbyt zbite... Pinnek wszedł z kursami, to ludzie pozbijali na najniższych limitach i koniec zagadek
e;300 i pisać na forum o takim zagraniu ? litości... :]
 
T 8

tomas77

Użytkownik
Kursy wyjściowe z unibeciku były z kosmosu, bo to drużyny 50/50, przewaga parkietu, więc obecne już db są, a wręcz zbyt zbite... Pinnek wszedł z kursami, to ludzie pozbijali na najniższych limitach i koniec zagadek

e;300 i pisać na forum o takim zagraniu ? litości... :]
Buk sie podpalił wygrana krosna w słabym asseco a lublin zagrał osłabiony ale teraz jadą w komplecie.W milrnium cały czas 4.1 płacą!!!
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Obserwator, zadałem pytanie bo mnie zainteresowało to dlaczego facet który nie wygląda na zbyt poinformowanego jeśli chodzi o bukmacherke gra za za tą stawke... Dla jednego to sporo, dla innego grosze. Dzięki za odpowiedź ????
 
T 8

tomas77

Użytkownik
Obserwator, zadałem pytanie bo mnie zainteresowało to dlaczego facet który nie wygląda na zbyt poinformowanego jeśli chodzi o bukmacherke gra za za tą stawke... Dla jednego to sporo, dla innego grosze. Dzięki za odpowiedź ????
gdzie obstawiał ?
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Dla mnie w meczu Lublina sytuacja jest taka. To dobra drużyna(jak na naszą ligę oczywiście ???? ) w pełnym składzie utrzymująca się bez problemów. Patrzymy na ich dotychczasowe mecze i widzimy porażkę w Szczecinie i lanie w Dąbrowie ( ten drugi mecz nie jest moim zdaniem miarodajny) . Po stronie Krosna widzimy planowo przegraną z Rosą, i zwycięstwa z Koszalinem i Gdynią. Teraz kursy 2.30 -2.50 na Lublin są o wiele mniej atrakcyjne. Mi udało się złapać po 4, ale to zagrane, na prawde za grosze, więc nie ma się co podpalać. Do gry ten mecz jest dla mnie wciąż, ale tylko od momentu zobaczenia rozgrzewki. Sprawa jest taka, jeśli zagra Balmazović, jeśli zagra Grzeliński, który może być ważniejszy, niż się wydaje, jako alternatywa dla Wigginsa, to idę w stronę zwycięstwa Lublina, dla grających na necie radzę obserwować rozgrzewkę jak i protokoły. Pozdro
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Polfarmex Kutno vs AZS Koszalin
AZS Koszalin @4.50 bet365 ✅✅✅
AZS Koszalin +10.5 @1.83 bet365 ✅

Przeceniany jest ten Polfarmex... Szczęśliwa wygrana z Czarnymi i teraz ten walkower ze Stelmetem który jakby nie patrzeć może negatywnie odbić się na ich formie. Większość drużyn łapie rytm meczowy a taka 2 tygodnia przerwa raczej nie wpłynie na nich korzystnie. Gospodarze w 99% to Berisha Fraser Wallace i od czas do czasu Kowalczyk z Bartoszem. Nie wygląda to imponująco tak samo jak ich obrona. Czy rzeczywiście tercet ten jest zdecydowanie lepszy od Harrisa Nelsona i Manigaulta? Wydaje mi się że nie a biorąc pod uwagę że w składzie Akademików mamy jeszcze zawodników typu Stelmach Zalewski Wall składy prezentują się podobnie a na pewno już nie tak jak przedstawiają to buki. Jeśli AZS tylko nie zagra tak jak to ma w zwyczaju na wyjeździe to mają całkiem realne szanse na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thejet 2K

thejet

Użytkownik
22/10/2016 17:00 CET
Trefl Sopot - Rosa Radom over 145
1.90 (Pinnacle) ✅ 85:82=167
5/10
Ludzie chyba mocno się sugerują wynikiem z PAOK-iem Saloniki, w którym w regulaminowym czasie było 65:65. Problem jest tylko taki, że obie ekipy grały na stojąco i praktycznie w ogóle przez cały mecz nie przyspieszały tempa i grały chodzonego. Trefl w tym sezonie chce grać szybko i było to widać podczas ostatniego telewizyjnego spotkania, w którym na timeoutach trener ciągle ponaglał swoich zawodników do grania szybszych akcji.
Jeśli kazał tak grać ze Stalą, to na pewno dzisiaj będą grać na jeszcze większym natężeniu, bo Rosa jest zajechana po tych trzech dogrywkach w środę i dzisiaj będą problemy, bo Darnell Jackson już podczas drugiej dogrywki nie miał siły biec do ataku i sobie spacerował po 10-12 sekund do ataku. To był wyniszczający mecz, który powinien się na nich odbić. Uważam, że Rosa ma bardzo krótki skład i nie będzie w stanie grać dzisiaj dobrej defensywy, a Trefl będzie kręcił bardzo szybkie tempo spotkania. Szczególnie Dylewicz oraz Markovic, czyli wysocy Trefla powinni zabiegać Jacksona, który nie wygląda, aby miał żelazne płuca.
22/10/2016 18:00 CET
Polpharma Starogard - Stelmet Zielona Gora over 151
1.91 (Pinnacle) ⛔ 64:73=137
5/10
Stelmet na razie w PLK jest najszybciej grająca drużyną w lidze. Nie funkcjonuje jednak dotychczas dobrze trójka i Stelmet jest bez żadnego spotkania, w którym mieliby dobry dzień rzutowy za trzy. Myślę, że łącząc rozgrywki Ligi Mistrzów z PLK, będą musieli trochę luzować w PLK i tutaj będą szli na przerzucanie przeciwnika i luźne granie.
Polpharma gra często duży chaos w swoich poczynaniach i dzisiaj obwodowi gracze Polpharmy Hicks oraz Miles, kiedy spotkają się z rozgrywającym Stelmetu - Jamesem Florencem powinni wrzucić szalone granie i szybkie tempo spotkania ze słabszą defensywą. Spodziewam się luźnego podejścia do tematu, bo w tygodniu kolejny mecz w Lidze Mistrzów, a Polpharma pokazywała w sparingach, że potrafi iść w wysokie wyniki i dotychczas we własnej hali mają 83:82 z Anwilem w sezonie PLK, gdzie już wczoraj Anwil zrobił tylko 70:56 w Dąbrowie.
22/10/2016 18:00 CET
Siarka Tarnobrzeg (+9) - Stal Ostrow Wielkopolski
1.95 (Pinnacle) ZWROT 60:69
5/10
Siarka dotychczas rozgrywała dobre spotkania do końca drugich kwart. 36:38 z Turowem, 43:52 ze Stelmetem w Zielonej Górze. Sumując trzecią i czwartą kwartę spotkań ze Stelmetem i Turowem zakończyło się rezultatem 91:39 dla przeciwników Siarki.
Problemem Siarki była krótko rotacja. Prezesowi i trenerowi w jednym, czyli Zbigniewowi Pyszniakowi udało się prawdopodobnie załatać tę dziurę i sprowadzić uniwersalnego zawodnika, który może grać na pozycjach od rzucającego obrońcy do wysokiego skrzydłowego - Travisa Releforda. Będzie to ogromne wzmocnienie dla rotacji, bo Releford powinien od razu stać się najlepszym zawodnikiem Siarki obok Brandona Browna i mocno wzmocnić tarnobrzeski zespół.
Stal w tygodniu zmieniła trenera i nie ma już Zorana Sretenovica, a jest Emil Rajković. Trudno jednak zrozumieć trochę decyzję o zatrudnieniu Macedończyka, który kilka dni temu zrezygnował z pracy w MZT Skopje, gdzie budżet był wyższy od Stali, a rezerwowym rozgrywającym drużyny był Torey Thomas, który jeszcze w tamtym sezonie był podstawowym rozgrywającym wicemistrza Rosy Radom. Opinie o grze MZT Skopje pod Rajkovicem nie były pochlebne i przygoda z MZT zakończyła się po czterech spotkaniach ABA League, w których macedońska ekipa miała regularność i wszystkie przegrała.
Obie drużyny przeszły korekty od ostatniego spotkania i wydaje się, że lepszą zastosowała Siarka, która pozyskała bardzo dobrego zawodnika. W Stali trener Rajković powinien potrzebować czasu na wprowadzenie swojego stylu i ten proces może trochę potrwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
thejet 2K

thejet

Użytkownik
22/10/2016 17:00 CET
Michał Sokołowski (Trefl-Rosa) over 11.5 punktów
1.90 (ForBet) ✅ 13 pts

Ostatnio z Polskim Cukrem linia była 13,5. Soko w tym spotkaniu złapał szybko dwa faule, bo w trzeciej minucie gry i musiał szybko usiąść na ławce. Potem już przez całe spotkanie nie wszedł w rytm. Przeciwko PAOK-owi dosyć szybko spadł za pięć fauli i dzisiaj powinien być najbardziej świeży spośród wszystkich kluczowych graczy Rosy.

Na razie nie ma Szymkiewicza w rotacji i Sokołowski powinien dzisiaj zagrać większe minuty, a jest to chyba obecnie najlepszy Polak w PLK i jego statystyki powinny iść do góry. Myślę, że dzisiaj uciuła te dwanaście oczek i więcej.

22/10/2016 18:00 CET
Jerel Blassingame (Czarni-Asseco) under 17.5 punktów
1.90 (ForBet) ✅ 17 pts

Blassingame ma na razie po dwóch meczach średnia 23,0 punktów na mecz. Czarni grali dwa wyrównane spotkanie do końca i Blassingame był potrzebny drużynie jako strzelec. Jednak od lat &quot;Blass&quot; o wiele bardziej woli kreować swoich partnerów i więcej przyjemności dają mu asysty. Ostatnie dwa sezony miał ze średnimi w Czarnych z 12,2 w 2015/16 i 11,5 w 2014/15. Myślę, że dzisiaj Blass wróci do dawanych statystyk. Czarni są zdecydowanym faworytem, Blassingame może zagrać mniejsze minuty albo kreować więcej partnerów, bo jego punkty nie będą dzisiaj potrzebne tak mocno, jak w Koszalinie i przeciwko Kutnu.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Wilki Morskie Szczecin vs Turów Zgorzelec
Turów Zgorzelec -6.5 @1.95 bet365 ⛔

Wilki Morskie drużyna stricte ofensywna kontra Turów drużyna grająca bardzo dobrze w ataku jak i obronie tak pokrótce można przedstawić oba zespoły. Gospodarze tak samo jak rok temu skład mają całkiem całkiem tylko co z tego jak na ławce Marek Ł. ;) To wszystko sprawia że w drużynie prawie w ogóle nie ma obrony a każdy głupi wie że zawodnicy nie w każdym meczu będą rzucać na dobrym procencie. Nie ma co owijać w bawełnę goście mają lepszy szerszy skład większe aspiracje dlatego przystępują do meczu w roli mocnego faworyta. Podopieczni Fischera w dotychczasowych 2 meczach pokazali się z bardzo dobrej strony rzucają średnio 85 pkt/mecz tracą zaledwie 54. Duża w tym zasługa świetnej strefy podkoszowej Ikovlev/Archibeque/Kostrzewski i w tym meczu ci panowie też powinni zrobić sporą przewagę. Innym istotnym czynnikiem jest David Jackson. Super obrońca który na zmianę z Bochno powinien podążać jak cień za Robinsonem/Kikowskim odcinając tym samym gospodarzy od głównych dostawców punktów. Dla mnie Turów to pewniak bez większych problemów powinni uporać się z Wilkami.
 
J 14

jonnyantonny

Użytkownik
Z całym szacunkiem ;) dla Twoich typów , które są bardzo dobre tutaj nie widzę żadnego walju. Wilki to nie są jakieś ogóry by u siebie dawać im 6 pkt hc z Turowem. Bliżej mi tutaj do hc +/-2,5 ale mimo wszystko życzę GL ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom