>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2016/2017

Status
Zamknięty.
czoker 106,6K

czoker

Użytkownik
@l#7 - jak piszesz o analizach w liczbie mnogiej, to sorry ale nigdzie nie napisałem, że Czarni są poukładaną drużyną, więc może sam nie przekłamuj? ;)
Swoją drogą przed napisaniem postu przydałoby się sprawdzić co samemu się nabazgrało, bo później wychodzi takie coś
progresjii wzglesem
wyglada fstalnie
wracsl przez kilkanasvie
Jonieczna regeneracja
Sorry, aż oczy bolą. A argumenty praktycznie te same, chociaż faktycznie ten o podróży mi umknął, a to też ważne.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
To będzie chyba do mnie &quot;Ta drużyna, jest w porównaniu do swojego przeciwnika poukładana&quot; Tzw. czytanie ze zrozumieniem, ja wiem, że Czarni mają swoje problemy, ale oglądając Koszalin w Krośnie, to Czarni na ich tle wyglądają na mocych, i poukładanych ... ale to tylko PLK.
czoker co do poprawek to tam napisałes Zaleski x2 chyba, a w Koszalinie gra Zalewski, totalnie bez spiny każdy popełnia błedy, pewnie i u mnie wiele, ale nazwiska zawodników jakoś tak rażą ????
Powodzenia w typach Pozdro ????
 
J 14

jonnyantonny

Użytkownik
&quot;40 % lokata&quot; albo &quot; robi się masówka&quot; - bardzo lubię;)
Nie takie lokaty nie wchodziły , a z tą masówka to nie wiem bo kursy idą w inną stronę więc &quot; tłuste misie&quot; graja co innego. Aczkolwiek PLK to biedny rynek i takie ruchy to pewne jakiś typ na zamkniętym forum albo kursy otwarcia były zupełnie z dupy.
Sam nie wiem co o tym meczu sądzić ale daleko mi do stwierdzenia ,że te 1,4 to lokata i odradzam zdecydowanie ładować w to większe pieniądze.
Według mnie Czarni nie są tak zdecydowanym faworytem , dla mnie osobiście -2,5 byłoby bardziej właściwe i to tylko dlatego ,że powrót z Krosna to baaaaaaaardzo długa droga. Z drugiej strony +5.5 to za mały hc by w to wchodzić. Mimo wszystko życzę powodzenia.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
14/10/2016 18:00 CET
AZS Koszalin - Czarni Slupsk (-6)
1.88 (Pinnacle) ⛔ 80:83
5/10

AZS Koszalin wydaje się być przeceniany przez bukmacherów na początku rozgrywek. Będąc zdecydowanym faworytem bukmacherów w spotkaniu z Krosnem przegrali. Dzisiaj handicap również wydaje się zawyżony, a Czarni powinni odnieść wyższe zwycięstwo od wystawionej linii.

Czarni przegrali swoje pierwsze spotkanie, ale potrzebne było dużo szczęścia dla Kutnian, którzy potrzebowali celnego rzutu za trzy Mateusza Bartosza (w tamtym sezonie trafił ich osiem przez cały sezon). Blassingame musiał spudłować dwa rzuty wolne (73% w poprzednich rozgrywkach) i na koniec rzut decydujący o zwycięstwie.

Koszalinianie przypominają swoim składem zespoły budowane od kilku sezonów przez Siarkę Tarnobrzeg, w których zawodnicy z USA wiodą prym. Przed sezonem z drużyny Siarki zostało sprowadzonych dwóch zawodników - Jakub Zalewski oraz Daniel Wall. Kluczowe role odgrywać mają trzej zawodnicy z USA, którzy jednak swoim CV nie wzbudzają podziwu i nie zapowiada się, że podbiją parkiety PLK. Najlepszy spośród nich 32-letni Darrell Harris swoje najlepsze lata w karierze już raczej ma za sobą.

Analizując bezpośrednie pojedynki w tym spotkaniu sytuacja wygląda źle dla Koszalinian. Nelson - Blassingame/Burrell, Manigault - Ginyard, Harris - Kravish/Jackson. Najmocniejsi zawodnicy na pozycjach dla AZS-u mają trudne pojedynki, bo Czarni na tych pozycjach mają swoich najlepszych zawodników. Szczególnie jeden z lepszych ekspertów w lidze po bronionej stronie parkietu, czyli Marcus Ginyard może ograniczyć poczynania dotychczas najlepszego ofensywnie zawodnika Koszalinian - Kenny&#39;ego Manigaulta.
 
L 63

l7

Użytkownik
&quot;40 % lokata&quot; albo &quot; robi się masówka&quot; - bardzo lubię;)
Oczywiscie, dlatego na koncu napisalem ze stawiajac wieksza kase nalezy pamietac ze to tylko sport


sebunited16 mysle ze docelowo mamy to samo na mysli, jednak zeby powiedziec ze Czarni sa bardziej poukladani, to musieliby byc poukladani chociaz troche. Za duzo bledow w rotacji, brak na nia pomyslu, bledy w defensywie etc nie pozwalaja na takie stwierdzenie. Niepoukladanie slupskie od koszalinskiego zdecydowanie rozni jakosc zawodnikow. Dzieki niej Czarni w przeciwienstwie do AZSu nie wygladali tragicznie. To wlasnie jakosc, plus podroz AZSu, plus swiadomosc slupskich zawodnikow sprawia ze sa oni dla mnie zdecydowanym faworytem. Zycze tlustych wygranych :cool:

Ps kolego od wytykania literowek, ugryze sie w jezyk i obiecuje poprawe - slaby sprzet i duze kciuki :razz: (do usuniecia)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thejet 2K

thejet

Użytkownik
14/10/2016 18:00 CET
M. Cesnauskis (Koszalin-Czarni) under 9.5
1.70 (ForBet) ✅ 5 pts
Limit 187 złotych

Jak ktoś chce może sobie zagrać, bo Cesnauskis w ostatnich dwóch sezonach ma średnie 5.7 i 6.0 dla Czarnych, a po prostu w pierwszym spotkaniu wpadły mu cztery trójki (4/7 - 57%) i dorzucił jeszcze jedną dwójkę. Ogółem jednak linia jest mocno za wysoka, a Cesnauskis musi dzielić czas gry/piłkę z Blassingamem i Burrellem. W spotkaniu wyjazdowym skuteczność rzutów za trzy powinna spaść, a Mantas powinien zakręcić się wokół 4-7 oczek.

Dodatkowo może go kryć Nelson, który jest upierdliwy i chyba najlepszy w obronie po stronie AZS-u.
 
dnic 0

dnic

Użytkownik
Anwil Włocławek - Wilki Morskie Szczecin
Anwil -10,5 @1.87 ⛔ Unibet
Dziś w Hali Mistrzów Anwil zmierzy się z Wilkami Morskimi ze Szczecina. Włocławianie przegrali pierwsze spotkanie na wyjeździe z Polpharmą 83:82, ale tym razem przed własną publicznością będą chcieli się zrehabilitować. Anwil to jeden z lepszych zespołów w kraju i w tym sezonie powinni powalczyć o medale. Z poprzedniego sezonu w składzie zostało pięciu zawodników: Michał Chyliński, Kamil Łączyński, Robert Skibniewski, Rosjanin Fiodor Dmitriew i junior Bartosz Matusiak. Ponadto do zespołu dołączyli Tyler Haws, Toney McCray, Josip Sobin i Boris Bojanowsky, którzy będą sporym wzmocnieniem. Tak więc kadrowo Anwil wygląda znacznie lepiej i myślę, że bardzo pewnie wygra to spotkanie.
Goście w pierwszym meczu zmierzyli się ze słabym Startem Lublin i zaprezentowali się poniżej oczekiwań. Szczególnie gra w obronie mocno kulała i jeśli zagrają tak jak ostatnio, to Anwil ich rozjedzie. Mimo wszystko jest to solidny zespół, ale liczę, że podrażnieni gospodarze staną na wysokości zadania i wygrają.

EDIT: Dodam jeszcze bez analizy Kutno-Zielona Góra, Poniżej 155,5 @1.86 Unibet ZWROT. Dla mnie linia jest zbyt wysoka.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
15/10/2016 18:00 CET
Anwil Wloclawek - Wilki Morskie Szczecin (+10.5)
1.97 (Pinnacle) ✅ 91:82
5/10

Jakiś czas temu podawałem typ na handicap Anwilu w spotkaniu z Polpharmą, który wynosił 5,5. Dzisiaj z mocniejszymi wg mnie Wilkami Morskimi mamy handicap zdecydowanie wyższy. Czy Anwil przez ten czas pokazał coś wielkiego? Wtedy z Polpharmą wygrali 82:70, ale w dużych bólach. W lidze natomiast w spotkaniu wyjazdowym już przegrali w Starogardzie.

Wilki Morskie miały udane sparingi, w których większość spotkań wygrywali. I po spotkaniu ligowym, w którym wygrali w kiepskim stylu ze Startem Lublin przyszło zwątpienie w zespół Łukomskiego. Budżet niby jest tańszy, ale drużyna bierze w dużym stopniu zawodników z jednej agencji i wynagrodzone im to zostało zesłaniem Taylora Browna, który jest strasznie niewygodnym match-upem dla każdego zawodnika PLK przy swoich gabarytach złączonych z dobrym rzutem i dynamiką. Dodatkowo jest Russell Robinson (klasowy PG na warunki PLK), Paweł Kikowski (jeden z lepszych Polaków w PLK) oraz Zach Robbins (dla mnie najbardziej niedoceniany zawodnik tamtego sezonu). Może budżet mniejszy i przez to jest mniejsza kadra, ale dzięki temu ci najlepsi będą grali dużo minut, co było w innych sezonach problemem przy napakowanym składzie.

Anwil nie przekonuje mnie mocno swoją grą i mają problem z pozycją PG, gdzie Łączyński i Skibniewski są pod ogniem krytyki. W rotacji zaspawani do ławki są Bojanovsky oraz Młynarski. Nie ma w drużynie lidera pokroju Davida Jelinka, który na początku poprzednich rozgrywek ciągnął sam w pojedynkę Anwil.

Myślę, że te spotkanie będzie bardziej wyrównane od założeń bukmacherów i Wilki postawią się dzisiaj Anwilowi.

15/10/2016 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Start Lublin under 151
1.90 (Pinnacle) ⛔ 92:72
5/10

MKS Dąbrowa Górnicza i Start Lublin miały dosyć mocne ofensywnie pierwsze spotkania sezonu PLK. Jednak analizując wyniki sparingowe zespołu z Dąbrowy, to linia powinna być zdecydowanie niższa.

77:46 z Polfarmeksem Kutno, 79:60 ze Stalą Ostrów Wielkopolski, 80:61 z Treflem Sopot, 71:59 z Rosą Radom, 77:75 z Czarnymi Słupsk, 67:56 z AZS-em Koszalin. Wyniki sparingowe MKS-u były bardzo odległe od dzisiaj wystawionej linii, a celem trenera Anzulovica jest stworzenie najlepszej defensywy w lidze. Po pierwszym ligowym spotkaniu oraz sparingach defensywa jest na bardzo wysokim poziomie i przeciwnicy mają ogromne problemy z wykreowaniem wolnych pozycji, a obrona zespołowa funkcjonuje najlepiej spośród wszystkich ekip PLK.

W meczu z Asseco duża ilość punktów padła w momencie, kiedy mecz był rozstrzygnięty. Zawodnicy z Gdynii robili w tym spotkaniu wiele prostych błędów szczególnie przy wyprowadzaniu piłki lub początkowych sekundach akcji po atakowanej stronie przeciwnika, gdzie koszykarze MKS-u zaliczali przechwyty i wyprowadzali zawodników na łatwe punkty z kontr. Start Lublin rozegrał ofensywne zawody z Kingiem Szczecin, który należy do grona jednej z najmocniejszych ekip ofensywnie, ale zarazem jednej z najsłabszych defensyw w lidze. Dzisiaj to Dąbrowa jako zdecydowany faworyt powinna narzucić warunki gry twardą defensywą.

Start Lublin również miewał niskie rezultaty w sparingach uzyskując 76:70 z Sokołem Łańcut, 68:76 z Mosirem Krosno, 69:77 z Polfarmeksem Kutno, 76:59 z Siarką Tarnobrzeg, 70:80 ze Stalą Ostrów Wielkopolski, 81:87 z Turowem Zgorzelec - wyniki sugerują, że dzisiaj może być bardzo trudno z przekroczeniem bariery 150 punktów. Bez rezultatów z pierwszych spotkań byłaby linia na poziomie 145-146 punktów. Na razie trudno o większą próbkę, ale sparingi obu zespołów każą sugerować, że bukmacherzy popełnili błąd przy wystawieniu linii punktowej na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 833

sebunited16

Użytkownik
Dąbrowa Górnicza: Lublin +16,5 1.83⛔ over 151.5 1.83 ✅ bet365
bez informacji o Balmazoviću
Lublin jest mocniejszy niż w tamtym roku, fajnie wydają się grać obcokrajowcy. Największe wrażenie zrobił na mnie Balmazović, może to być kot jakich mało w naszej lidzę, bardzo ładny rzut, groźny z dystansu, umie zagrać tyłem, zrobi różnicę. Polacy mocno zawiedli na inaugurację, szczególnie Dłoniak bez formy, mówi się, że ma coś do udowodnienia w meczu z Dąbrową, jednak z taką dyspozycją będzie ciężko. Lublin nie powinien mieć wielkich przestojów w grze, co było charakterystyczne, dla zespołu z zeszłego roku. Dąbrowa wystąpi w takim samym składzie, jak tydzień temu, już znawcy zrobili z nich conajmniej półfinalistów, ok to mocny zespół, ale bez przesady, wygranej w pierwszej kolejce, nie można ani przeceniać, ani też nie doceniać, po prostu zrobili swoje, z takim a nie innym rywalem, dzisiaj grają w moim odczuciu z lepszym rywalem, który ma zawodników, mogących napsuć sporo krwi gospodarzom.

Anwil : Szczecin +10,5 1.83 ✅over 159 1.83 bet365✅
Anwil jest mocny to prawda, przegrał na inaugurację i to była chyba największa niespodzianka. Narazie nie wykreował się lider, dla mojej satysfakcji, fajnie zagrał Chyliński, z Polpharmą ku niezadowoleniu Milicica poszli w pewnym sensie na wymianę ciosów. Dziś mecz z wydaje się najszybciej grającą drużyną ligi, mającą dobry skład, choć mocno nie doceniany chyba, mają centra, na którego wreszcie mogą liczyć, wydaje się, że wkomponował się w układankę trenera. Z Anwilem, nie kojarzą mi się jakieś wielkie pogromy z ich strony, wydaje mi się, że blisko będzie do końca meczu, w którym Szczecinianie będą w stanie narzucić swój styl w ataku.

Polfarmex Kutno - Stelmet Zielona Gora - suma punktów : -153.5+
Twój typ: 1 Kurs: 1,90
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Pro Basket Kutno vs Stelmet Zielona Góra
Zielona Góra -8.5 @1.83 bet365 ZWROT

Zielonogórzanie w ostatnich spotkaniach nie prezentują 100% swoich możliwości. Z upływem czasu ich gra powinna wyglądać coraz lepiej zważywszy na to że sporo graczy dołączyło dosyć późno. Może i Gronek nie jest dobrym trenerem ale mając takich zawodników nie trzeba dużo aby wygrywać spotkania ze średniakami ligi. Lepsi zawodnicy przewaga na każdej pozycji co tu dużo mówić Stelmet jest 2x lepszy od całej ligi pytanie tylko kiedy ich gra zaskoczy być może to nie będzie jeszcze to spotkanie ale mimo wszystko nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
15/10/2016 17:30 CET
James Florence (Kutno-Stelmet) under 15.5 punktów
1.75 (ForBet) ZWROT - MECZ ODDANY WALKOWEREM


Florence miał świetne wejście, kiedy w spotkaniu o SuperPuchar zdobył 26 punktów. Siedziała mu wówczas trójka i oddał kilka dzikich rzutów, które wpadły (6/10 za 3). Widać jednak po rozgrywkach ligowych, że gra bardzo zlimitowane minuty (około 15-20 minut) i krytykowany jest za samolubne granie i może przez to więcej podawać, bo już udzielał na ten temat wywiadu.

Florence praktycznie na każdą przypadającą minutę gry będzie musiał zdobywać jeden punkt i zrobić coś w stylu 18 minut, 18 punktów. Nie wierzę w to za mocno tym bardziej, że Kutno ogarnia w defensywie i linia punktowa na mecz nie jest wielka (151 punktów).
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Stal Ostrów Wielkopolski vs Trefl Sopot
Trefl Sopot +11.5 @1.83 bet365 ✅
Trefl Sopot @5.00 bet365 ✅✅✅
Dziwi mnie ten wysoki kurs na Trefl owszem goście nie grają nic wielkiego ale to nie znaczy że Stal upora się z nimi bez większych problemów. Mamy początek sezonu drużyny dopiero wchodzą na odpowiednie obroty zawodnicy przyzwyczajają się do rytmu meczowego przez co większość drużyn prezentuje zbliżony poziom. Stal to dziwny zespół jako takich zawodników mają ale ten Stretenović na ławce - trener który bardziej woli rolę strażaka niż budowanie składu od podstaw. Porażka z gorszym kadrowo Toruniem porażka na własne życzenie z Rosą i w obu meczach można było zauważyć nierówną grę przez 40 minut. Ich dzisiejszym rywalem będzie Trefl Sopot drużyna która w pierwszych sparingach fajnie się prezentowała niestety im dalej tym gorzej. W pierwszym swoim meczu dopiero w drugiej połowie zaczęli tracić do do znacznie lepszego Stelmetu. Pierwsza piątka gości solidna i to w głównej mierze powinno zapewnić sukces i pokryć handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ostrów : Sopot over 152.5 bet365 1.83⛔

Sopot jest mocniejszą drużyną, niż rok temu, zyskali mocno po atakowanej stronie parkietu. Grają z &quot;oszukanym&quot; centrem Markovićem, który zyskuje po atakowanej stronie parkietu, gdzie grozi rzutem dystansowym wyciągając &quot;dużych&quot; drużyny przeciwnej, automatycznie nie stanowiąc wielkiej bariery w obronie, gdzie tych warunków brakuje. Pojedynek zapowiadany jako starcie weteranów naszych parkietów, gdzie wiadomo, że każdy z nich lubuje się bardziej w grze po atakowanej stronie, niż po bronionej. Jest w Sopocie rozgrywająćy, który co istotne został z końcówki poprzedniego sezonu, dobrze prowadzi drużynę i realizacja zagrywek może być na wyższym procencie, niż u &quot;świerzaka&quot;. W pierwszym z meczów z mistrzem miewali bardzo dobry czas w ataku, zdobywająć do przerwy ponad 40 pkt. Ostrów zagrał dwa mecze, oddając odpowiednio 60 i 64 rzuty, to dobre liczby, przy takiej grze powinni rzucić więcej, niż wcześniej, raz, że rywal jednak słabszy, a dwa mecz w domu
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Stal Ostrow Wielkopolski - Trefl Sopot over 152.5
1.90 (Pinnacle) ⛔ 70:73=143
5/10

Stal Ostrów po dwóch ciężkich spotkaniach wyjazdowych rozegra pierwsze spotkanie domowe w tym sezonie w końcu w Ostrowie, bo w poprzednich rozgrywkach rozgrywali spotkania w Kaliszu.

Dotychczas w każdym spotkaniu Stali gram overy i wyszedłem na tym bilansem 1-1, chociaż w spotkaniu z Rosą zabrakło jednej celnej trójki do wygranej. Pisałem wcześniej, że drużyna jest obudowana wieloma strzelcami i może grać piątką, która grozi rzutem za trzy: Johnson - Troupe - Majewski/Chanas - Szewczyk - Nikołow. Chociaż dzisiaj w końcu zadebiutować ma center Koreniuk, który nie grał dotychczas, bo mieli bodajże problemy z jego dokumentami w poprzednich rozgrywkach.

Trefl gra bez prawdziwego centra i ma trzech nominalnych PF&#39;ów - Dylewicza, Markovica oraz Stefańskiego. Stal na pozycji centra ma dwóch ludzi, którzy mają swoje gabaryty i powinni dzisiaj to wykorzystać, bo Jefferson oraz Koreniuk to jeden z mocniejszych zestawów pod koszem w lidze. Przez to powinni zdobywać punkty albo będą podwajani i znajdą się pozycje dla strzelców na obwodzie.

Grając bez nominalnego centra Trefl powinien napędzać swoje akcje w ofensywie, aby zmęczyć i wykorzystywać mniejszą mobilność Jeffersona oraz Koreniuka. Marković i Dylewicz są wartościowymi graczami w ataku i powinni dzisiaj poszaleć w ataku. Sopocianie wydaje się mocniejszą ekipą w ataku, bo tamten sezon była to mocno underowa ekipa, ale teraz doszli gracze ataku ze słabszą defensywą.

Przy tych nowych zasadach, które wprowadzono jest o wiele trudniej bronić, bo wiele fauli jest uznawanych za niesportowe i nie idzie czysto przerywać kontr, bo kończą się wolnymi i dalszym posiadaniem piłki. Dla overów to bardzo dobra informacja, a bilans dotychczas wygląda 11 overów, 3 undery w 14 rozegranych meczach PLK.

16/10/2016 17:00 CET
Rosa Radom - Polski Cukier Torun over 150
1.90 (Pinnacle) ✅ 64:86=150
5/10

Rosa dotychczas gra mocno ofensywnie i na luzie weszły overy ze Stelmetem oraz Krosnem. W spotkaniu ze Stalą zabrakło jednej trójki chociaż Sokołowski oraz Johnson ze Stali oddawali rzuty za trzy, które jednak nie wpadły.

W meczu ze Stalą tragiczne ofensywnie zawody zagrali Brazelton (2/11 za 2) oraz Darnell Jackson (3/14 za 2). Szczególnie zabrakło oczek podkoszowego Jacksona, który w tym meczu strasznie kaleczył blisko obręczy i dzisiaj skuteczność powinna iść do poprawy.

Radomianie w tygodniu grają spotkanie w rozgrywkach Ligi Mistrzów i pewnie na tym koncentrują się najmocniej, a szczególnie zawodnicy zagraniczni, dla których te rozgrywki są ważniejsze, aby pokazać się innym zespołom. Przez to powinna ucierpieć defensywa Rosy.

Polski Cukier dotychczas rozegrał jedno spotkanie, w którym wygrali u siebie 81:74 ze Stalą. Diduszko, Wiśniewski, Trotter pokazywali, że lubią szybkie granie i dzisiaj z Rosą, która myślami będzie w innym miejscu - powinni włączyć tryb biegania. Liczę też na o wiele lepszy mecz Kyle&#39;a Weavera, który doszedł niedawno do drużyny i miał słaby debiut.

16/10/2016 18:00 CET
Turow Zgorzelec - Polpharma Starogard (+10)
1.94 (Pinnacle) ⛔ 83:57
5/10

Polpharma wydaje się mocniejsza od ubiegłorocznych rozgrywek. Po wygranej z Anwilem Włocławek w drużynie panuje świetna atmosfera i PSG powinno powalczyć o kolejną niespodziankę.

Największym wzmocnieniem Polpharmy jest polski paszport dla Michaela Hicksa, który dzięki temu jest jednym z najlepszych Polaków na parkietach PLK. W zaawansowanych statystykach Hicks mocno wzmacnia ofensywę, a grając razem z Anthonym Milesem tworzy &quot;Splash Brothers&quot; na parkietach PLK. Po spotkaniach sparingowych oraz pierwszej kolejce widać, że duet ten rozumie się doskonale poza parkietem, ale również na boisku.

W spotkaniach sparingowych przez pewien okres brakowało Hicksa, który występował w rozgrywkach koszykówki 3x3. Trener Polpharmy często też odstawiał niektórych zawodników od wybranych meczów sparingowych i nie zawsze rozgrywali spotkania w pełnym składzie. Dopiero spotkania ligowe zweryfikują prawdziwą wartość koszykarzy ze Starogardu Gdańskiego.

Turów wydaje się mocniejszy od ubiegłorocznych rozgrywek, ale prawdziwy test przyjdzie dzisiaj, bo w Tarnobrzegu, kiedy z sił opadł rozgrywający Siarki Brandon Brown mecz zrobił się jednostronny i zawodnicy ze Zgorzelca w drugiej połowie wprowadzili mecz w atmosferę sparingu obejmując wysokie prowadzenie i kontrolując łatwo spotkanie.

W ostatnich meczach sparingowych Turów wygrywał swoje spotkania, ale bez pokrywania dzisiejszej linii, która jest dosyć wysoka i przy wyrównanym spotkaniu Polpharmie powinno udać się pokryć handicap, a może też sprawić niespodziankę i wygrać w Zgorzelcu.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Rosa Radom vs Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń +10.0 @1.83 bet365 ✅
Zapowiada się kolejna ciężka przeprawa dla Rosy. Zespół gospodarzy dopiero uczy się systemu gry Kamyka - Kamiński przebywał na zgrupowaniu kadry i w wywiadzie sam przyznał że nie był zadowolony z tego co zobaczył po powrocie do Radomia. Zupełnie inna sytuacja w szeregach &quot;Twardych Pierników&quot; gdzie zespół miał sporo czasu na zgranie się ostatnio jeszcze zakontraktowanie Weavera który z meczu na mecz powinien wyglądać coraz lepiej bo facet ma potencjał na bycie gwiazdą ligi. Brazelton z Bellem czyli najlepsze strzelby radomian nie będą mieli łatwo za pewne tego co będzie czuł się lepiej weźmie Wiśnia jeden z lepszych obrońców. Sokołowski i Jackson to jedyna przewaga którą ma Rosa ale że jest to początek sezonu to nie są jeszcze w optymalnej formie co pokazał mecz ze Stalą. Powinno to być wyrównane widowisko
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
thejet 2K

thejet

Użytkownik
16/10/2016 18:00 CET
Łukasz Wiśniewski (Rosa-Cukier) over 11.5 punktów
1.70 (ForBet) ✅ 12 punktów

Wiśniewski w pierwszym spotkaniu zdobył 20 oczek. W sparingach również prezentował się bardzo dobrze i był jednym z kluczowych zawodników. Linia jest wystawiona na podstawie poprzedniego sezonu, ale tym razem Wiśniewski powinien odgrywać ważniejszą rolę w ataku, bo rozgrywającym w tamtych rozgrywkach był Danny Gibson, który jest dobrym strzelcem i często decydował się na kreowanie samego siebie, a nie partnerów. Teraz jest Trotter, który jest first-pass i najpierw szuka partnerów i bardziej ostatecznością jest rzut.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Asseco Gdynia vs Miasto Szkła Krosno
Miasto Szkła Krosno @2.20 bet365

Młody niedoświadczony zespół jeden z kandydatów do spadku kontra beniaminek. Już w pierwszym meczu Asseco zawiodło na całej linii i w tym meczu nie spodziewam się radykalnej odmiany gry Asseco. Jest to zespół oparty w głównej mierze na młodych zawodnikach którzy dopiero zbierają doświadczenie na ekstraklasowych parkietach a Matczak Żołnierewicz Witliński czy dziadkowie Szczotka i Szubarga to za mało. Do tego jeszcze debiutujący w roli trenera Frasunkiewicz to nie wróży nic dobrego... Przyznam szczerze że goście z Krosna zaskoczyli mnie pozytywnie jako tako postawienie się Rosie zwycięstwo nad Akademikami początek dobry zobaczymy jak będzie dalej. Woolridge Czerapowicz Maddox fajnie prezentujący się tercet który wielu zespołom sprawi niemałe problemy. I to właśnie ci gracze powinni w dzisiejszym spotkaniu zrobić różnicę i poprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Do tego Dłuski Wyka Bręk Rduch i reszta nie powinni odstawać od młodych graczy gospodarzy ba powinni być od nich lepsi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tauron Basket Liga 19:00

Asseco Gdynia- Miasto Szkla Krosno WYNIK: WYNIK: 70:83✅
Typ: +3 Krosno✅
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Czasy kiedy Asseco Gdynia grało w Eurolidze i wychodziło z grupy minęły bezpowrotnie i nie powrócą nigdy więcej, budżet z roku na rok coraz mniejszy i skład coraz słabszy,
trenerem jest były zawodnik tej drużyny który jeszcze rok temu grał w pierwszej piątce kiedy wrócił po kontuzji, Szubarga coraz starszy ale potrafi zajebać trójacza z zamkniętymi oczami no i Szczotka reszta zawodników no comment, ich jedyna przewaga to własna hala i tego się delikatnie obawiam dlatego zabezpieczam się handicapem, Wooldridge i Maddox zawodnicy reprezentujący USA będą robić tutaj grę, skład zdecydowanie mocniejszy i powinni sobie poradzić w tej konfrontacji, przewaga na ławce trenerskiej jakie zagrywki może znać Frasunkiewicz bez jaj!!!, trener Michał Baran zrobił z tymi zawodnikami awans dołączyli Amerykanie zespół na środek tabeli spokojnie, kurs już spada a handicap będzie prawdopodobnie już jutro zablokowany
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 833

sebunited16

Użytkownik
Filip Matczak over 13.5 1.70 forbet ✅

Lider drużyny, co wiadomo przekłada się na spore minuty, dzisiaj szykuje się wyrównany mecz, co pewnie spowoduje, jeszcze dłuższy pobyt na parkiecie, niż w pierwszym meczu. Na inaugurację oddał 12 rzutów, na słabej skutecznośći, dzisiaj swoje kosze, sporo sytuacji, w którch Filip, albo sam kreuje sobie (jak i partnerom oczywiście) sytuacje, albo jest kreowany przez kolegów, po prostu gra Asseco oparta mocno na nim.

jakie zagrywki może znać Frasunkiewicz bez jaj!!!
Nie wiem czy to prawda, ale coś mi się obiło, że Frasunkiewicz, jakąś styczność z koszykówką miał, ale mogę się mylić ????

zespół na środek tabeli spokojnie
aha

co do typu nic nie mam Pozdro ????

Gdynia : Krosno
podwójny wynik Gdynia/Krosno 7.50 bet365⛔ Krosno/Gdynia 7.00 bet365

Typ na to, że drużyna prowadząca do przerwy nie wygra meczu. Szykuje się wyrównane spotkanie, Krosno może mieć większy potencjał, Asseco u siebie, spodobały mi się te kursy pobieram
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom