>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2014/2015

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
10/01/2015 18:00 CET
Czarni Slupsk - Polpharma Starogard over 161.5
1.94 (Pinnacle) ✅ 90:85=175
5/10

Czarni po zmianie trenera i dojściu Blassingame&#39;a grają coraz szybciej i sam trener przyznawał, że takie jest założenie taktyczne. Grać szybciej i uprościć wszystko, aby zawodnicy łatwo rozumieli. Polpharma w ostatnich meczach gra całkowicie bez obrony i nawet z mocno underowym Stelmetem stracili 103 punkty. Po dojściu Milesa ich ofensywa jest lepsza i ten over powinien łatwo dzisiaj paść.

10/01/2015 18:00 CET
Jezioro Tarnobrzeg - Rosa Radom (-9.5)
1.91 (Pinnacle) ✅ 69:85
5/10

Jezioro bez Kacpra Młynarskiego (11,7 pts) oraz Kevina Wysockiego (7,5 pts). Jest to ogromne osłabienie rotacji polskich zawodników i teraz ich czas zabierają Jakub Patoka i Daniel Wall, a więc gracze nie na ten poziom rozgrywek. Zostało im do grania 4 graczy. Wszystko opiera się na 3 graczach z USA - Johnson, Miller i Craig Williams. Jeśli jeden z nich zagra słabiej albo ma problemy z faulami jest ogromny problem w rotacji/punktach. Rosa ma zbilansowany skład i po ostatnich słabszych meczach powinni się odbudować w Tarnobrzegu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 17:30
Spotkanie: AZS Kutno v Polski Cukier SIDEn Toruń
Typ: Toruń -1.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ciekawy mecz szykuje się w Kutnie gdzie miejscowi podejmują &quot;Twarde Pierniki&quot;. Mecze pomiędzy tymi zespołami od zawsze budzą dodatkowe emocje. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli będąc na 10 i 11 miejscu. Ekipa gości w ostatniej kolejce przełamała passę 7 porażek z rzędu zwyciężając nad ekipą z Tarnobrzegu. Natomiast gospodarze grają w kratkę. Ekipa z Torunia ma naprawdę solidną ekipę(Franklin, Corbett, Denison i paru innych solidnych grajków) a swoich porażek nie mają się co wstydzić bo pokazali w tych meczach że mogą grać jak równy z równym z naprawdę mocnymi ekipami. W ekipie z Kutna wszystko zależy w jakiej dyspozycji jest Mitchell. Gracze z Torunia na pewno będą chcieli ograniczyć poczynania Mitchella i myślę że spokojnie im się to uda narzucają swój styl grania od początku do końca.
PS. Do tego dorzuciłem sobie Wilki Morskie Szczecin @1.35 i Śląsk Wrocław @1.40
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? AZS Koszalin - Anwil Włocławek --&gt; 1 - 1,25 (bez dogrywki) Totomix ✅ 89-64
???? AZS Koszalin - Anwil Włocławek (hc -6,5/0) --&gt; 1 - 1,55 Totomix ✅ 89-64
Uważam jednak inaczej niż Roxx jeśli chodzi o to spotkanie. Koszalin może być mocno zawiedziony. Przegrał wszystkie najważniejsze spotkania z mistrzem, vice mistrzem i z sąsiadem w tabeli Śląskiem. Szczególnie właśnie ta porażka ze Śląskiem jest bolesna. Pozostałe mecze AZS wygrał bez problemowo. Anwil faktycznie na fali wznoszącej, ale przeciwnicy nie byli jacyś wybitnie ciężcy stąd ta seria 5 zwycięstw w ostatnich 6 spotkaniach. Grali z m.in. z Jezioro Tarnobrzeg, Kutnem, Dąbrową czy Lublinem. Faktycznie wygrali też z Czarnymi, ale mimo wszystko wielkiego wrażenia na mnie ta seria nie robi, tym bardziej, że wygrać z tymi drużynami musieli po wcześniejszych 4 przegranych z rzędu. Koszalin po wpadce ze Śląskiem dziś ma &quot;must win&quot;. Kursy rzeczywiście zaniżone, bo powinno być z 1,30-1,35. Ale mimo wszystko nie widzę wygranej Anwilu w Koszalinie. Woods zagrał we Wrocławiu najgorszy mecz sezonu (m.in 8 strat) i dziś spodziewam się reaktywacji tego zawodnika w swojej hali, tym bardziej, ze podobno wcześniej był lekko kontuzjowany i podziębiony. Na dziś wg sztabu AZSu jest w 100% gotowy. Do tego AZS ma po prostu lepszy skład. Wg mnie lekko pomniejszona linia 6,5 pkt też do grania.
Z I ligi proponuję Gliwice z ACK UTH Rosa Radom. Gliwice tydzień temu przełamały się i wygrały wreszcie na wyjeździe w Bydgoszczy z sąsiadem w tabeli Astorią. Dziś podobny mecz, bo Rosa ma w tabeli jedną wygraną więcej i jest to bardzo ważny mecz dla Gliwiczan. Ważne jest to, że i Gliwice i Rosa to drużyny swojej hali, gdzie gra im się dużo łatwiej niż na wyjazdach, a że mecz jest w Gliwicach no to wszystko jasne kto faworytem. Myślę, że po przełamaniu tydzień temu, dziś powinni powalczyć o wygraną. Ścisk w dole tabeli I ligi bardzo duży. Kurs nie najgorszy - myślę, ze warto.
???? GTK Gliwice - Radom --&gt; 1 - 1,50 STS ⛔ 71-72 katastrofalna I kwarta Gliwic - 14-23.
ed:// Na 2 sekundy do końca przy wyniku 70-71 Gliwice 2 wolne i oczywiście trafiają jeden po czym faul Gliwic przy stanie 71-71 i Radom ma 2 wolne trafiając jeden i po meczu.
Szkoda, bo nie wiele brakło, ale dobra forma z PLK utrzymana ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
thejet 2K

thejet

Użytkownik
11/01/2015 20:00 CET
Stelmet Zielona Gora - PGE Turow Zgorzelec under 166
1.97 (Pinnacle) ✅ 78:70=148
5/10

Jeśli jest jakiś mecz Turowa, gdzie ma paść under to jest to wyjazdowy mecz ze Stelmetem. Od przyjścia Filipovskiego drużyna z Zielonej Góry zdecydowanie zwolniła swoje tempo gry i zrobiła wiele underów. Obecnie drużyna jest nastawiona na poukładany basket oraz starania w defensywie. Linia jest wysoka, a Stelmet w tym meczu nie powinien iść w strzelaninę, a swoje wolne granie i wymęczenie Turowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stelmet Zielona Góra v PGE Turów Zgorzelec
Typ: PGE Turów -1.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Starcie wicemistrza z mistrzem elektryzuje fanów w całej Polsce. Stelmet wygrał ostatnie siedem spotkań w PLK, z kolei świetną passę PGE Turowa(13 zwycięstw z rzędu) przerwali w minionej kolejce koszykarze z Sopotu. Obie ekipy pozyskały ostatnio nowych graczy - Stelmet Russella Robinsona a PGE Turów Aleksandra Czyża. Patrząc na składy obu drużyn zdecydowaną przewagę ma Turów 12 równorzędnych zawodników przeciwko 6 wyróżniających się graczy z Zielonej Góry. Stelmet w swojej grze ma za dużo postojów co za pewne PGE Turów będzie chciało doszczętnie to wykorzystać. Pełna hala na pewno będzie atutem Stelmetu ale wszystko zweryfikuje parkiet. Drużyna Rajkovićia na pewno będzie zmobilizowana na 100% i będzie chciała pokazać kto rządzi w koszykarskiej Polsce. Wyczuwam tu spokojne zwycięstwo Turowa.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec --&gt; 1 - 1,75 Totomix ✅ 78-70 // 24-8 IV kwarta :]
Kończy się I runda PLK. O 20:00 szlagier PLK - transmisja w Polsat Sport - zachęcam do obejrzenia - powinnien to być fajny meczyk. Idę troszkę &quot;pod prąd&quot; i jednak gram tu Stelmet. Z 2 powodów. 1wszy to hala. Przy takich spotkaniach własna hala to naprawdę spory handicap. Po 2gie mam wrażenie, że Turów złapał jednak lekką zadyszkę - porażka z Treflem we własnej hali, porażka z Lietuvosem. I tak ta ich seria w PLK trwała rekordowo długo. Stelmet potrzebuje punktów jak powietrza. Ścisk w tabeli jest bardzo duży. Dzisiejsza wygrana stawia Zieloną Górę w dużo lepszej pozycji z tylko punktem straty do Turowa. A forma tej drużyny widać, że podskoczyła - 7 wygranych z rzędu w tym 2 w pucharach z tureckim Pinarem i łotewskim Venstpilsem. Ze stawką nie ma co szaleć, ale oceniam tu szanse jednak na 55-45 dla Stelmetu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Stelmet ZG - Turów Zgorzelec under 166,5 @ 1,85 Bet365 ✅
Dla mnie ta linia jest szokująco wysoka. Ok, pewnie, że te drużyny mogą zdobyć ze swoim potencjałem w ofensywie ponad 90 oczek, ale w tym spotkaniu wydaje mi się to mało prawdopodobne. Kilka argumentów za tym:
-Stelmet pod Filipovskim zwolnił grę i przede wszystkim postawił na defensywę, dzięki czemu wygrał w rundzie rewanżowej kilka meczów w EuroCup, unikając kompromitacji. W PLK też zatrzymują rywali na ok 60 pkt.
-Turów mega ofensywny, szybki basket, ale to mecz na szczycie będzie. Tutaj będzie troche inne podejście, walka o prymat w Polsce.
-Turów ostatnio istna TRAGEDIA w defensywie, przegrali dwa mecze, sami doskonale zdają sobie sprawę z tego, więc myślę, że doskonale wiedzą, że aby cokolwiek tu ugrać to trzeba znacznie lepiej bronić
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
thejet 2K

thejet

Użytkownik
13/01/2015 19:00 CET
AZS Koszalin - MKS Dabrowa Gornicza over 163.5
1.95 (Pinnacle) ✅ 88:79=167
5/10

Bardzo silna ofensywa, czyli AZS Koszalin (szczególnie w domu) przeciwko Dąbrowie, która uwielbia grać bardzo szybko (najlepsze tempo akcji w lidze). Myślę, że Koszalin dzisiaj też poszaleje w ataku i pójdzie na wymiany z Dąbrową, co zakończy się wysokim wynikiem punktowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
13/01/2015 19:00 CET
AZS Koszalin - MKS Dabrowa Gornicza over 163.5
1.95 (Pinnacle)
5/10
Bardzo silna ofensywa, czyli AZS Koszalin (szczególnie w domu) przeciwko Dąbrowie, która uwielbia grać bardzo szybko (najlepsze tempo akcji w lidze). Myślę, że Koszalin dzisiaj też poszaleje w ataku i pójdzie na wymiany z Dąbrową, co zakończy się wysokim wynikiem punktowym.
Zdecydowanie podzielam Twoje zdanie. Dabrowa Gronicza slabo broni, za to w ataku cos tam potrafia i teog typu mecze powinny sie opierac wlasnie na ofensywie. Nie ma zadnych szans zeby goscie podjeli walke w Koszalinie grajac defensywnie. Raz, ze sa za slabi, dwa, ze nie starczy im poweru na 40 minut. W ataku potrafia grac bardzo szybko wiec licze na to, ze punktow bedzie sporo. Podobnie AZS. Bardzo ofensywna druzyna u siebie i nie sadze aby koniecznie bronili na 100%, predzej bedzie zabawa w ataku i jakis odjazd niz meczarnia w defensywie. Przynajmniej tak widze ten mecz.
AZS - DG over 163.5 1.85 3/10 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Patrzac na ostatnie wyniki koszalina..to ja tu nie widze overa. A dzis to Koszalin bedzie dyktował tempo, wiadomo Koszalin swoje rzuci. Niech rzuca 90 a dąbrowa 70 i po overku, bo linia wysoka
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin --&gt; 2 - 1,40 STS ⛔ 72-64 lipa...:;/:
???? Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin (hc 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,55 Totomix ⛔ 72-64
Brać i się nie zastanawiać. 1wszy mecz w Koszalinie wygrana 16 pkt AZSu. Łatwo, gładko i przyjemnie. Nie wiem co by się musiało stać dziś w Gdyni, żeby Koszalin przegrał. Jak dla mnie wygrana ok. 10 pkt. Lekki kryzys AZS ma za sobą. Przegrali co prawda ważne spotkania z czołówką ligi, czyli Stelmetem, Turowem i Wrocławiem, ale właśnie to utwierdza mnie tylko w typie na dziś. W Koszalinie dobrze wiedzą, że zwycięstwa w takich spotkaniach jak dziś mogą im dać drugie miejsce w tabeli. Nie grają w Pucharach, a Zgorzelec i Zielona Góra grają, więc zdarzają im się wtopy gdzie indziej. Dla Koszalina utrzymanie 2 miejsca to priorytet. I według mnie maja na to realna szansę. Muszą wygrywać z dołem + wyrwać zwycięstwo u siebie z Wrocławiem. Także nie ma taryfy ulgowej i powinien być pewny win. Wyjazd żaden --&gt; Koszalin --&gt; Gdynia, więc bliziutko. Co prawda derby Pomorza, ale co to dla takich zawodników jak Woods, Szewczyk czy Szubarga ? Doświadczenie maja ogromne, więc o jakiejkolwiek presji nie ma mowy. Gdynia zdziwiła kolejkę temu wygrywając ze Śląskiem, ale to w zasadzie tylko może zmobilizować Koszalin, żeby ich nie zlekceważyli, a żeby Gdynia zrobiła druga niespodziankę z rzędu to szczerze wątpię. Tyle.
Dołączam jeszcze krótki cytat Szubargi. Powinni być po ostatnim spotkaniu z Dąbrową Górniczą skupieni od początku do końca: W dwóch ostatnich meczach Akademicy pokonali kolejno Anwil Włocławek i MKS Dąbrowę Górniczą. Największe wątpliwości budziło zwłaszcza to drugie spotkanie, gdzie koszalinianie stracili koncentrację i dali przyjezdnym odrobić część strat. - Ponosiła nas fantazja. Wiemy, że nie rozegraliśmy odpowiednio czwartej kwarty. Będziemy pracować nad tym, by taka sytuacja już się nie powtórzyła – tłumaczył Szubarga.
Jak gracie w netowych to w bet365 jest przyjemne -2,5 pkt po kursie 1,52 ;)

???? Anwil Włocławek
- Toruń --&gt; 1 - 1,25 STS ✅ 78-76
Do tego co prawda mały kurs, ale też powinien siąść. Przez słaby początek sezonu Anwil musi gonić czołową ósemkę. A z Toruniem obecnie sąsiadują w tabeli. Do tego mają startę 2 zwycięstw do Gdyni, ale Gdynia dziś właśnie gra z Koszalinem, więc już jest szansa zbliżyć się do ósemki o 1 wygraną. Mecz we własnej hali, a to jednak spory atut Anwilu. Powinno być zwycięstwo. Linie na ok. 8-9 pkt, więc trochę sporo, ale takie +/-5 pkt ⛔ po mniejszym kursie można próbować.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
17/01/2015 18:00 CET
Jezioro Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdanski over 172
1.95 (Pinnacle) ✅ 108:105=213
5/10
Linia wysoka, ale Jezioro u siebie zazwyczaj to przebija (5-2 na z meczami +175). Polpharma akurat pasuje obecnie do grubego overu, bo dobrze grają w ataku, a totalnie lachę kładą w obronie, gdzie wychodzi brak podkoszowego z USA - Ravanela. Pewnie sama Polpharma będzie miała gameplan, aby zapieprzać przez cały mecz, aby zajechać małą rotację zawodników Jeziora. Dla mnie mecz na +175 punktów i więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
thejet 2K

thejet

Użytkownik
18/01/2015 20:00 CET
Wilki Morskie Szczecin - Slask Wroclaw under 158
1.94 (Pinnacle) ✅ 68:86=154
5/10
Wilki z nowym trenerem Uvalinem, który na konferencji prasowej powiedział, że najszybciej uda mu się zmienić, aby zawodnicy walczyli do upadłego. Wilki są fatalne w defensywie i teraz najmocniejszy nacisk powinien pójść na to. Śląsk to underowa ekipa, która ma teraz wielu graczy w rotacji, co pozwala grać bardzo intensywnie w obronie. Dla mnie będzie tutaj under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: King Wilki Morskie Szczecin vs Śląsk Wrocław
Typ: 1 połowa -1,5 pkt-a King Wilki Morskie
Kurs: 3,30
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 18.01.2015/20:00
Analiza:
Niedzielne spotkanie w Tauron Basket Lidze jest jedynym w dniu dzisiejszym. Do Szczecina przyjeżdża ekipa z Wrocławia. Wskazanie faworyta patrząc na samą tabelę nie sprawiłoby większych problemów. Po piętnastu rozegranych spotkaniach Śląsk plasuje się na piątym miejscu z jedenastoma wygranymi i czterema porażkami, w tym trzy w regulaminowym czasie gry, jedna natomiast po dogrywce. Śląsk Wrocław o tyle o ile w spotkaniach na własnym parkiecie jest niepokonany ( bilans 8-0) o tyle w meczach wyjazdowych spisuje się poniżej oczekiwań. Cztery ostatnie mecze na parkietach rywali zakończyły się porażkami Śląska. Ostatnia porażka miała miejsce w Gdyni gdzie przegrali z Asseco. Pierwszą odsłonę gry przegrali znacznie, zdecydowanie różnicą trzynastu punktów, wynikiem 25-12. Później pomimo konsekwentnej dobrej postawy nie byli w stanie odrobić strat. Analizując dogłębnie, przyglądając się statystykom Śląsk jest zespołem skuteczniejszym od rywali, jednak to więcej szans i możliwości wypracowują sobie szczecinianie. Dziś wiodąca o losach spotkania może być skuteczność. Emil Rajković ma problem czasami z rotacją w składzie. Jest zdania, że pomysł, przepis o dwóch Polakach jest fatalny. Ten problem może dziś odejść w niepamięć, gdyż do drużyny ze Śląska dołączył Łukasz Wiśniewski. Wiodącymi zawodnikami Śląska są: Roderick Trice (13,1 pkt-a na mecz),Aleksandar Mladenović (12,5 pkt-a na mecz), Jakub Dłoniak (12 pkt-ów na mecz). Robert Tomaszek ma problem z wytłumaczeniem dlaczego tak słabo idzie im gra na wyjazdach. Każdy mecz zaczynają słabo, a później muszą odrabiać. Najważniejsze dla graczy z Wrocławia jest trafienie do fazy play-off. Podobny cel ma nowy trener Szczecina Mihailo Uvalin, któremu to zadanie z pewnością będzie ciężej zrealizować. Trener jest niezwykle doświadczony, a więc kibice, którzy wykupili już ponad 3500 wejściówek są dobrej myśli. Serb podkreśla, że nie może niczego zagwarantować. Zauważa jednak, ze jego zespół zawsze będzie walczył do końca. Zrobią wszystko, aby wykorzystać ich potencjał. Podstawowi zawodnicy ekipa z Zachodniego Pomorza mają lepsze statystyki niż ich przeciwnicy jeśli chodzi chociażby o statystyki punktowe, i tak oto właśnie: Trever Releford (18,3 pkt-a na mecz), Mike Rosario ( 17,3 pkt-a na mecz), Uros Nikolić ( 15 pkt-ów na mecz). Nie można uciec od tego, że Szczecin jest przedostatnią drużyną w tabeli. Jednak zmiana trenera powinna przynieść pozytywny skutek-powodzenia

P.S. Transmisja spotkanie na żywo do obejrzenia na Polsat Sport News
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
24/01/2015 18:00 CET
Turow Zgorzelec - Jezioro Tarnobrzeg over 178.5
1.97 (Pinnacle) ✅ 117:83=200
5/10

Turów obecnie skupiony jest na rozgrywkach EuroCup i do spotkania z Jeziorem podejdzie bez większego zaangażowania i skautingu. Myślę, że będzie to bardzo radosny mecz, w którym wg mnie jest duża szansa na +200 punktów. Linia może wysoka, ale to są dwie najlepsze ekipy w PLK do wielkiego overu.

24/01/2015 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Stelmet Zielona Gora under 156
1.91 (Pinnacle) ✅ 63:76=139
5/10

Dąbrowa gra bardzo szybko, ale jednak jej atak i gracze są słabi, aby dużo zdziałać. Myślę, że przy dobrej obronie i bardzo wolno grającym Stelmecie zatrzymają się ofensywnie i nie padnie w tym spotkaniu +155 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
pawros 32,3K

pawros

Użytkownik
24.01.2015 19.00
Asseco - Anwil 2 [email protected] bet 365 ⛔

Jeszcze nie tak dawno byłby to szlagier dwóch czołowych zespołów ligowych!, obecnie drużyny te walczą o miejsce w play-off - co za czasy. Sopocianie w tych ubogich finansowo czasach postawili na kilku młodych zawodników - Matczak, Kowalczyk, Żołnierewicz, którzy wsparci kilkoma doświadczonymi graczami dość dobrze sobie radzą szczególnie na własnym parkiecie. Zespół włocławski po fatalnym początku i zmianie trenera poczyna sobie coraz śmielej i miejsce w ósemce zaczyna być realne - i właśnie ten mecz jest istotny dla Anwilu który w pierwszej rundzie zanotował porażkę z Asseco. Dla mnie szanse na zwycięstwo są porównywalne ale dla pewności typu robię dużą podpórkę na Anwil.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Dąbrowa Górnicza - Stelmet Zielona Góra (hc 0/-6,5) --&gt; 2 - 1,85 Totomix ✅ 63-76 lekko
Najniższa linia w naziemnych. Wszędzie 8,5 pkt. W netowych 7,5 pkt. Obydwa teamy na fali. Stelmet 10 wygranych z rzędu. Dąbrowa po słabszym początku 4 wygrane na 5 rozegranych spotkań - również robi wrażenie. Szczególnie, że wygrali na wyjeździe z Treflem i Szczecinem a u siebie po dogrywce ze Śląskiem. Takie wyniki muszą robić wrażenie, ale dziś któraś seria się skończy. Wg mnie to jednak Stelmet powinien sobie dość łatwo poradzić, czyli wygrać różnicą ok 10 pkt. Po prostu lepszy skład i wysoka forma. Kwestia utrzymania koncentracji, ale o to chyba nie powinno być ciężko. Ścisk w tabeli dalej bardzo duży, więc każdy mecz ważny. O odpuszczaniu w ogóle nie ma mowy. Dąbrowa ma przewagę swojej hali, ale doświadczenie zdecydowanie po stronie Stelmetu.
???? Asseco Prokom Gdynia - Anwil Włocławek (hc 0/+9,5) --&gt; 2 - 1,45 Milenium ⛔ 100-65 ????
Kolega powyżej w zasadzie wszystko opisał. Anwil póki co gra tak, że co ma wygrywać ze słabszymi to wygrywa, a co przegrywać z mocniejszymi to przegrywa ???? Asseco za to bardzo pozytywnie ostatnie 2 spotkania wygrane w swojej hali ze Śląskiem i co mnie osobiście mocno zdziwiło z Koszalinem. 3 wygrana z rzędu z dość mocnym przeciwnikiem ? Niewykluczone, ale spodziewałbym się bardziej zaciętego spotkania niż wyniku powyżej 10 pkt w stronę Gdynian tym bardziej, że Anwil cały czas po słabszym początku balansuje pomiędzy 7-10 miejscem mając do siódmych Gdynian i ósmych Czarnych Słupsk 2 porażki więcej. Anwil ma dziś naprawdę przed sobą bardzo ważny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marjol 102

marjol

Użytkownik
Pozwole sobie podać tutaj propozycję z 1 ligi.
Łańcut podejmuje Zagłębie Sosnowiec. Jakies 2 miesiące temu nie byłoby wątpliwości, że gospodarze wygrają, pytanie tylko jak wysoko. Ale teraz kiedy Zagłębie jest na fali, wygrało 7 spotkań z rzędu buki (przynajmniej fortuna) wystawia na gospodarzy 1,1?!?! Rozumiem, że Łańcut u siebie ma bilans 8-0 ale kursy zdecydowanie przeszacowane. Szkoda, że nie ma handicapu bo brałbym grubo i w ciemno. Nie wiem czy jakieś internetowe buki mają 1 ligę w ofercie, ale tak samo w fortunie można chyba internetowo stawiać więc polecam lekko pobrać Zagłebie po kursie 6,7! Widziałem 2 ostatnie mecze u siebie Sosnowiczan i jestem pod wrażeniem postępu jaki zrobili. Grają widowiskowo, zespołowo. Świetnie rozgrywa i punktuje Kosiński (dawniej Iwo Kitzinger), Bogdanowicz w każdym meczu solidnie punktuje + wysoka skuteczność za 3. Podobnie Piechowicz i doświadczony Mordzak. Piątke uzupełnia Nowerski, który bryluje na tablicach...
Niestety porażka po dogrywce 87-81, ale tak jak mówiłem kursy przeszacowane. Gdyby wystawili handi byłoby easy. Całą drugą połowę Zagłębie prowadziło kilkoma punktami, w Q4 było +6. W końcówce schodzi Kosiński za 5 fauli (14p 5zb 8as) i w dogrywce gra się posypała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom