>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
zgadza się... Dylu ogólnie piach gra ostatnio wczoraj też słabo na prawdę . Przemyślałem to wszystko i jutro zagram na gości jak kurs będzie koło 1.6-1.7 bo są jednak lepsi myślałem o tym dużo i jednak są lepsi od AZS a to że nie potrafili wygrać &quot;wygranego&quot; meczu to nie wiem co o tym sądzić. Strasznie wyglądało ich krycie w całym meczu, chyba z 5 razy zawodnicy AZS zostawali sami pod koszem . Do tego Turner wbijał się pod kosz a reszta wysokich na skrzydłach... raz mu się udało zrobić akcji 2+1. Nie wiem ale jak będzie kurs dobry to zagram a trudno się mówi....:p
Nie doceniałem AZS i z takim składem to teraz Prokom rozjeżdzają jak pociąg, ale jednak Trefl ma lepszy skład i jutro muszą to pokazać bo inaczej żegnamy ????
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Brakuje Stefana, brakuje. Koszalin bez rozgrywającego nauczył się grać w końcu, a wygrana po 26 wyjazdowych porażkach z rzędu w Trójmiescie od 2004 roku, musiała podbudować morale w ekipie Sretenovica.
Dziś tylko opinia o meczu Anwil - Prokom (2:1).
Towarzyszy mi silne przekonanie przy tym meczu, że Anwil dziś zdemoluje Prokom. Obie ekipy znają swoje słabe i mocne punkty. Najmocniejszym punktem Prokomu jest Rashid Mahalabasic. Jednak jeśli 3-4 zawodników gospodarzy zapisze na swoim koncie 10+ punktów i do tego wygrają zbiórkę, to mecz powinni spokojnie zakończyć pokrywając linię. Do tego mam przeczucie, że w dzisiejszym meczu padnie over 140 @ 1.99.
Anwil -10 @ 2.05
To są moje tylko opinie, nie ruszam tego meczu u buca.
Bynajmniej tak to widać z tej perspektywy.
Przepraszam, ale musiałem. Nie odbieraj, że się czepiam. Po prostu ogromnie mnie drażni, gdy ludzie mylą te zwroty, czy to pisemnie, czy ustnie.
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Trefl 1.52 bet365
Trefl -4 1.85 bet365
Przemyślałem wszystko, złość przeszła i dalej podtrzymuję swoją tezę, że lepszy jest zespół gości. Pechowa porażka bo mieli już wygrany mecz. Zdarza się. AZS zaskakuje mnie pozytywnie ale dalej upieram się przy Treflu.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Czwarty mecz w Koszalinie ... Może być to ostatni mecz w tej serii, jednak wydaje mi się, że zakończy się to tak samo jak przed rokiem. Czyli Trefl po męczarniach awansuje w piątym meczu. Pamiętam co działo się rok temu, wybrałem się na dwa mecze do Orbity żeby zobaczyć jak radzi sobie klub WKK Obiekty Wrocław, Trefl próbował to przeciąć jak najmniejszym nakładem sił. Udało się wyrwać dwa mecze, a w piątym Trefl miał wszystko pod kontrolą.
Wracając do teraźniejszości, co by nie mówić - w trzecim meczu meczu Sopot miał sporo pecha, &quot;zawieszenie się&quot; Dylewicza w obronie zadecydowało o końcowym wyniku. Przyznam szczerze, że przy stanie 28:41, gdy Trefl zaczął swój run przestałem śledzić wynik, myśląc że jest już po meczu. I zaczęło się zgrzytanie zębami, bo liczyłem dokładnie na ten scenariusz, który nastąpił - zwycięstwo gospodarzy. Szczęście się uśmiechnęło i dzisiaj według swojego założenia mogę postawić na Trefl.
Do składu wraca Stefański (oj, bardzo go brakowało w rotacji), Dylewicz będzie podwójnie zmobilizowany po wpadce z ostatniego meczu. Może w końcu przebudzi się Looby, który w tej serii rzucił w sumie słownie DWA punkty. Może w końcu Niedbalski wymyśli jakiś sposób na obronę Leończyka. Liczę na to.
Za Koszalinem przemawia na pewno bilans na własnym parkiecie (jeśli się nie mylę jest to już 14:3 w tym sezonie). Doświadczenie jest jednak po stronie Trefla i mam nadzieję, że to ostatecznie przeważy.
Typ: Trefl
Bukmacher: Pinnacle
Kurs:1,515
Stawka: Standardowe w lidze Polskiej 1/10 ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
https://www.youtube.com/watch?featur...&amp;v=BtiEnaP_wqI Tu macie ostatnie punkty Leona,widac jak odpuścił go Dylu. Na Bwin-ie na Trefla 1.6,nieźle choc liczyłem na kurs w granicach 1,8.
Faktycznie z tej perspektywy widać tą akcję decydującą bardzo dobrze. Coś niesamowitego, żeby w takim momencie tak doświadczony zawodnik jak Dylewicz tak zachował się w obronie...
Osobiście też dziś gram na Trefla, ale szczerze mówiąc nie będę jakoś bardzo zdziwiony jeśli AZS wygra i awansuje, bo naprawdę gra dobrze w tej rundzie...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A jaki tam Dylu doświadczony? Bo długo gra? To jest pajac w obronie i zawsze taki zostanie. Nie dlatego, że nie ma umiejętności ale dlatego, że jest zwykłym leniwcem. Jemu się nigdy nic nie chce i to jest powód, że nie zrobił kariery w poważnej lidze. Wyjechał Koszarek, wyjechał Wójcik, wyjechał Szewczyk a przypomnijcie sobie niektore mecze Filipa w Eurolidze? To potem zamiast w góre to miał zawieszenie za trawe zdaje się, To jest cymbał i tyle.

Trefl wcale nie ma tak mocnego skladu jak się wydaje. Co z tego, że jest Lorinza czy Looby jak oni niewiele grają. Większośc zresztą nic nie wnosi i teraz cała gra jest oparta na trójce: Turner, Dylewicz Waczyński. Kto stara się pomoc? Spralija, Davis i Michalak. Z resztą jest problema mając 4-5 graczy to jest cięzko. I Koszalin zobaczył, że z tak grającym Treflem da sie wygrać. Podtrzymuje swoje zdanie o AZS. Cały sezon decyduje o tym a nie 2-3 mecze. To Trefl obnizyl loty i dziś ta rywalizacja jest no betem. Jesli będzie 5 mecz to Trefl u siebie wygra ae wtedy 1,20 i bez sens. Ja odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jemu się nigdy nic nie chce i to jest powód, że nie zrobił kariery w poważnej lidze. Wyjechał Koszarek, wyjechał Wójcik, wyjechał Szewczyk
Z tego co wyczytałem jest jednym z najlepiej zarabiających w PLK - ok. 1 mln za sezon więc myślę, że to też jest powodem tego, ze ciągle gra w PLK.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Dylu w całej tej serii cieniuje ostatnio naprawdę masakra z tego co dobrze pamiętam to od jego głupiej straty zaczęła się udana pogoń AZS, przecież trefl już chyba 13 ptk prowadził. Niby jest na parkecie a jak by go nie było .Ostatnia akcja dobrze to obrazuje
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Wyzywanie jednego z najlepszych polskich PF jest niepoważne - bez urazy Roxx. Nie lubię Dylewicza, jak wielu koszykarzy, ale nigdy nie wyzwę ich.
Dylu jest jednym z najlepszych PF w lidze i mimo wieku, słabszej motoryki potrafił przez większość sezonu niemalże ośmieszać swoich rywali.
1 mln, to zarabiał - zgadzam się, ale gdy grał w Prokomie, w czasie, gdy w tym klubie &#39;spano&#39; na pieniądzach.
W PLK, gdy poziom był wyższy (EBL) potrafił wyciągać swój zespół z opresji - pamiętacie te trójki z &quot;plecaka&quot; w finałach?
Dylewicz nigdy nie słynął jako tytan obrony, ale zawodnik, który w ataku potrafi zagrać tyłem, przodem i czasami na koźle zagrać- bardzo uniwersalny PF jak na jego wzrost, więc nie wypada szydzić z zawodnika, który załapał &#39;zadyszkę&#39;. To jest człowiek, nie robot i każdemu się może zdarzyć słabsza forma - zarówno zawodnikowi, jak i drużynie. To jest sport.
Doświadczenie zdobywa się w różnych dziedzinach - gospodarki, biznesu, ekonomii, ale i koszykówki. Grając w PLK, gdy były silniejsze ekipy i lepsi zawodnicy - wtedy nabierał doświadczenia. Jedni zawodnicy mają doświadczenie w lidze węgierskiej, holenderskiej i grając przez kilka lat w jednej lidze są doświadczonymi zawodnikami, więc tak samo jest z Filipem, który przecież grywał w reprezentacji.
Filip ma swoje grono hejterów, jak i Stefański - poszerzyli je po słynnych &#39;wpadkach&#39;. Swoje już &#39;odrobili&#39; i Dylu jest dla mnie jednym z najlepszych PF w lidze odkąd w niej występuje. I tego nikt mu nie odbierze i po prostu trzeba być obiektywnym, a nie smarować po zawodniku po przyłapano go na dragach i wykorzystuje do zaniżenia jego oceny. Na parkiecie udowadniał i udowodnia nadal swoją wartość.
Poziom ligi spadł już w trakcie obecnego sezonu, więc jeśli nie zawiesi butów na kołku, to w kolejnym sezonie również będzie notować średnio 10 punktów w meczu.
Życzę mu by wypadł dziś jak najlepiej i udowodnił, że spadek formy zdarza się każdemu i pociągnął Trefl do zwycięstwa.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
18:00 AZS Koszalin – Trefl Sopot
Zespół z Koszalina „wyrwał” jedno zwycięstwo, w Sopocie. Było to historyczne zwycięstwo dla ekipy Sretenovica. Od 2004 roku, Koszalin nie zdołał wygrać, wyjazdowym meczu odbywającym się w Trójmieście – od tamtego czasu po parkietach PLK prezentowały się zespoły – Prokom Trefl Sopot, Kager Gdynia, Trefl Sopot, Start Gdynia.
AZS jest słabo grającym zespołem na wyjazdach, więc wygrana w ramach play-off na terenie Trefla, była wielkim momentem, gdyż w drugim meczu zespół prowadzony przez Zorana Sretenovica ograł Trefl po dogrywce 91:87. Zawodnikiem na którego gospodarze nie mieli kompletnie żadnej odpowiedzi był center Darrell Harris, zdobywca 26 punktów i 16 zbiórek.
Trzeci mecz padł łupem gospodarczy, czyli drużyna Koszalina objęła prowadzenie, w rywalizacji 2:1.
Zwycięskie punkty w ostatniej sekundzie meczu, zdobył Paweł Leończyk i mecz zakończył się wynikiem 63:62.
Czy Trefl stać na wyrównanie w serii?
Jak najbardziej. Wielu obserwatorów ligi jest zdania, że Trefl ma mocniejszy zespół, niż Koszalin.
Przyglądając się sytuacji, jest w tym trochę racji, gdyż Trefl posiada prawdziwego rozgrywającego – Franka Turnera. Po pewnych problemach wewnętrznych, w trakcie trwającego sezonu odeszło dwóch dobrych rozgrywających, jak na warunki PLK – Robert Skibniewski oraz Cameron Bennerman.
Obecnie za kreowanie akcji odpowiedzialni są Henry,Milicic oraz Wiśniewski – żaden z nich nie jest nominalnym rozgrywającym, a największą przewagę Koszalin ma na pozycji silnego skrzydłowego oraz centra (Leończyk, Harris, Jones).
Uważam, że w trzecim meczu dopisało sporo szczęścia gospodarzom i przewaga na tablicach była minimalna. AZS wygrał zbiórki 30:28.
W poprzednim meczu, zdecydowanie w Treflu zabrakło punktów, najbardziej doświadczonego zawodnika – Filipa Dylewicza. 8 punktów i skuteczność 37% z gry – to nie jest poziom byłego Reprezentanta Polski.
Jeśli popularny „Dylu” będzie bardziej aktywny w ataku i do tego włączą się aktywnie Turner oraz Waczyński, jestem zdania, że decydujący mecz odbędzie się w Ergo Arenie.
Link do szczęśliwie zdobytych punktów przez „Leona” http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=BtiEnaP_wqI
Kompletnie w obronie zaspał Dylewicz. W dzisiejszym meczu Trefl ponownie zasłużenie faworytem, gdyż przegrany ćwierćfinał, byłby sportową klęską dla klubu.
Dla klubu, który w trakcie sezonu zaliczył sporo wpadek wizerunkowych, sportowa wpadka utrudniłaby przyszłość klubową Trefla Sopot.
Koszalin mają szanse na ogromny sukces, gdyby udało im awansować do ½ już dziś. Jednak do tego daleka droga i od strony bukmacherskiej najrozsądniejszy typ to Trefl Sopot -3 @ 1.83 .
---
O parze Czarni - Stelmet później
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
20:00 Czarni Słupsk – Stelmet Zielona Góra (TVP Sport)
W tej parze jest 2:1 dla drużyny z Zielonej Góry.
W pierwszym meczu, rozgrywanym w Słupsku, rzuciły się dwa istotne elementy:
Czarni Słupsk:
kilka banalnych strat, przy tak zaciętym meczu kosztowało ich wiele, choć w meczu wracali z &#39;dalekich wycieczek&#39;, to Łukasz Koszarek pokazał, że jest najlepszym polskim rozgrywającym, dobijając Czarnych, w końcówce celnymi trójkami.
Zielona Góra:
Przez większość meczu Stelmet raził nieskutecznością z dystansu. Wykorzystywali błędy w komunikacyjne, w obronie.
Dziś intuicja podpowiada Czarni Słupsk, rozum Stelmet Zielona Góra.
Interesujące spotkanie do oglądania przed szklanym odbiornikiem.
Jeśli Czarni wyeliminowaliby błędy z pierwszego spotkania, to muszą skupić się na defensywie jeszcze bardziej, bo Stelmet nie będzie raczej „ceglić” z dystansu drugi mecz z rzędu (5/24).
Brak Hodge&#39;a po jego zawieszeniu na mecz numer 2 jest niewidoczny w Stelmecie, bo ekipa gra bardziej zespołowo, a to zasługa Łukasza Koszarka, który uruchamia każdego z kolegów, który przebywa na parkiecie. Hodge wszedł w ostatnim meczu na 9 minut i niczym się nie wyróżnił, zanotował 3 faule i 2 straty, a na jego twarzy rysowała się bardziej niechęć, niż sportowa złość, która była zawsze wypisana na jego twarzy.
Każdy kolejny mecz w tej parze, to szansa dla rywali w półfinale i finale, bo spotkanie między tymi zespołami nie należą do tych, gdzie chodzi tylko o zdobywanie punktów, ale głównym czynnikiem jest obrona. I te mecze powinni koszykarze odczuwać w nogach, w dalszej rywalizacji.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Jak dla mnie Czarni - Zastal to no bet, liczę na to, że Czarni dzisiaj wygrają i wtedy na piąty mecz postawię większą sumę na Stelmet ???? Hodge jest zagubiony, ciężko się przestawić gościowi, który był gwiazdą drużyny, na granie ochłapów w drugiej kwarcie ...
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
to co zrobił Trefl w ostatniej akcji to woła o pomstę do nieba ???? kozak po co faulowali? hehe
Gratulacje dla AZS!
 
D 0

darby1

Użytkownik
W Treflu szczególnie zawiódł Dylewicz,sam Waczyński nie wystarczył,choć zawodnik ten strasznie rozwinął się i nabrał pewności w tym sezonie. Szkoda,że ma podpisany kontrakt w Sopocie na następny sezon;)
W regulaminowym czasie AZS ciągnął Henry,zaś po jego kontuzji w dogrywce kilerem okazał się Wiśnia,który w połowie sezonu był bliski powrotu do Trefla ????
Co do drugiej pary trzymam kciuki za Czarnych,derby w półfinale to by było coś :p ale obawiam się,że jednak będziemy musieli jechać do Zielonej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wielki sukces Koszalina, sporo w tym zaslug tej sieroty Dylewicza, ale trzeba oddac AZS-owi, że zagrali mądrze i wszystkie głupie błedy rywali wykorzystali. Nie wiem ile zarabia ten amator Filip, powinien mało to pewne. Wazne to jak gra. W tej rywalizacji znow byl graczem bezwartosciowym. Jesli Trefl ma tyle siana zeby przeplacac za takich graczy to ich sprawa. Zdaje sie jednak, ze z kasa to maja spore problemy wiec cos tu nie gra.

1,30 na Zastal w ostatnim meczu to troche za malo. Powinno byc 1,40-1,45 takze ja chyba nie rusze. Pozostaje livebetting. Czarni to nie byle jaki zespol, ze mozna wystawiac takie mikro kursowe. To Zastal ma noz na gardle i moze byc im ciezko. Osobiscie bede za Slupskiem, chyba, ze w trakcie meczu pogram Stelmet.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zastal grał fatalnie i nie sądze by wiele się zmieniło. Nie przydatny Hodge z ławki, słaby trener i na pewno nie za wysokie morale. Kiedy zostają przyciśnięci przez obrone rywala oddają rzuty które ja bym lepiej wykonał (airballe, piłka daleko od obręczy, piłka przelatuje kosz). Jak się wysocy Czarnych nie wyfaulują to powinni wygrać, bo to głównie dzięki nim i ich łatwym punktom potrafią trzymać wynik.

Czarni +6,5 @ 1,85 bwin
 
D 0

darby1

Użytkownik
Stelmet -6,5 1,85 Bwin
Stelmet 1.34 Bwin
Ja twierdzę mimo wszystko odwrotnie. Zgoda,że Stelmet obecnie nie tworzy kolektywu,Hodge myślami jest poza Zieloną Górą,a zawodnicy mają nie po drodze z Uvalinem,ale mimo wszystko drużyna ta posiada gwiazdy które są w stanie poprowadzić drużynę do półfinału. Liczę tu szczególnie na Hosleya i Koszarka,którego od dawna podziwiam. Pod koszem swoje powinni zrobić Borovnjak i Stevic. W Zielonej jest spora presja na wynik i dla gospodarzy sporym atutem powinna być własna hala i doping fanów.
W Czarnych przewagę widzę w osobie trenera Urlepa i pod koszem gdzie szczególnie liczą na Gadri-Nicholsona wspieranego przez Davisa. Prócz tego przewagi na reszcie pozycji posiadają gospodarze.
Wygraną gospodarzy dałem za większą sumę,co do handi taki pewny nie jestem, ale myślę,że zawodnicy z Zielonej poradzą sobie z presją i odniosą zwycięstwo różnicą około 10 pkt.
Trener Sretenovic i zawodnicy AZS-u chcą grać ze Stelmetem i oby tak było ????
 
B 17

blancik

Użytkownik
Fajnie wyglądają linie na mecz TUrowa z Anwilem. Zakłady z Milenium
I.Opacak-Turow Z. (10.5) powyżej @1.85 8/10 19pkt
Opacak w ostatnich 3 meczach z Anwilem pokrywał tą linie. W ostatnim zdobył 15pkt na 5/10 z gry. Wcześniej w Hali Mistrzów miał po 18 i 26pkt na 70% skuteczności. Jego średnia to 11.1pkt na skuteczności 50.6%.
K.Szubarga-Anwil W. (13.5) poniżej @1.85 6/10 nie grał
Występ Szubargi stoi pod znakiem zapytania bo ma złamany palec wskazujący. Jeśli nie wystąpi to typ będzie anulowany ale może zagrać, a jak zagra to zapewne mniej niż zwykle. Biorąc pod uwagę kontuzję to wątpię w to by oddawał często rzuty, a raczej skupi się na dogrywaniu.
M.Ginyard-Anwil W. (10.5) powyżej @1.85 5/10 14pkt
Ginyard to najrówniej grający zawodnik Anwilu w tym sezonie i obok Szubargi wnoszący najwięcej do zespołu. W ostatnim meczu z Turowem rzucił 16pkt. Z Prokomem miał 5, 18, 22 i 8pkt. Jego średnia to 11.8pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom