>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

playcherry 5E bingo

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
właśnie mój kumpel zlecił wypłatę 250E grał całą nic w to bingo ja już mam 180E na pokerze Polecam takze pokera niektórzy goście są tacy słabi uda im się wygrać tam z 50E potem nawet 1 parki nie maja a grają all-in tylko wpłacać tam depozyt pozdro
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Może spróbujcie w innej przeglądarce?
próbowałem już w Firefoxie i IE , nic nie pomaga :/ ale nie jestem sam , także może jakiś problem mają na serwerze... chociaż boje się , żeby nie zablokowali tego promo, bo od wczoraj nie mogę aktywować konta :/
 
D 2

dav6id

Użytkownik
NO no koniecznie :spokodfhgfh: napisz bo ja mam ten sam problem!
Panowie ja wczoraj miałem to samo i w nocy napisałem do supportu o manualną aktywację i rano już mogłem się zalogować. Także próbować :spokodfhgfh:
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
U mnie to wogole kiszka. Wpisuje hasło piszę mi, że błędne...
Wpisuje kod aktywacyjny =&gt; biorę aktywacja nic się nie dzieje...
I jak jeszcze mało to napisali mi, że 5x wpisywałem &quot;złe&quot; hasło i zablokowali konto...

NO COMMENT ????
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
lol ???? czekałem niecałe 30 minut na pieniądze na mooneybookers.
Wypłaciłem 25 EURO -&gt; 99.84 PLN
???? polecam! ???? promocje ????
zostawilem sobie 2 euro może ;D jeszcze coś wykręcę z tego
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
odpisali mi , że manualnie aktywowali konto. i spoko mogę się zalogować, ale wchodzę w bingo i Account ballance : 0 $ także co jest ? trzeba gdzieś wejść jeszcze czy tylko w bingo i powinna być kasa ?
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Mógłby mnie ktoś oświecić o co w tym bingo chodzi? Podczas losowania numerów wyskakuje mi jakaś wiadomość od jakiegoś gościa, klikam &quot;ok&quot; i już po losowaniu.
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
We have received your message and we will respond to you as soon as
possible.
The case number for your query is 642613. If you contact us again regarding
this issue, please include your Case ID number so we are able to track your
previous history and assist you with your next enquiry.
We apologise for any inconvenience the delay may cause.

mozecie to przetlumaczyc ?
Down
Dzieki bardzo
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Otrzymaliśmy Twoją wiadomość i odpowiemy na nią tak szybko jak będzie to możliwe.
Numer sprawy w razie czego dla twojego zapytania to 642613.. jeśli skontaktujesz się z nami znowu w sprawie tego samego problemu /tematu , proszę podać ten właśnie numer to pozwoli nam szybciej zebrać informacje i pomóc przy aktualnym zapytaniu.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności i opóźnienia jakie mogą się pojawić.
Po prostu czekaj - to jest auto odpowiedź ????
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
Mógłby mnie ktoś oświecić o co w tym bingo chodzi? Podczas losowania numerów wyskakuje mi jakaś wiadomość od jakiegoś gościa, klikam &quot;ok&quot; i już po losowaniu.
omg kup losy i czekaj na losowanie numerkow i juz jak trafisz 5 w linii to wygrales
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom