>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

playcherry 5E bingo

Status
Zamknięty.
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
oki, w prawdzie nie chciało mi przyjąć mojego loginu, ale mam nadzieję że to ktoś inny go użył a nie ja w przeszłości, chodź sobie nie przypominam, w każdym bądź razie kaska na koncie ???? dzięki
w sieci B2B mozna miec tylko 1 login :jezora: pamietaj o tym
 
kksg 6

kksg

Użytkownik
haha , suport napisal mi ze z mojego komputera nie moge zalozyc u nich konta , jesli chce to musze zalozyc konto na innym , pierwszy raz mi sie taki cos zdarza:kwasny4565:
Również wyskaukuje mi ten błąd 1002 czy cos takiego ale patrze ze na kazdej z fimr B2B nie wiem czemu /;/;/;
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
Cytat:
Napisał rzepek1
ja także próbowałem w obydwu przeglądarkach i nic, także pewnie strona przeciążona jest i musimy czekać.
no to jestem z Wami chłopaki !

JA TAK SAMO
 
rajdon 0

rajdon

Użytkownik
dobra panowie piszcie na temat a nie ja sie pochwale ze trafiłem bingo w sumie niejst ciezko trafic kupilem 4 kupony i 27 euro moje teraz mam takie pytanie jak zaznaczylem wszystkie kupony to w sumie bym za nie zaplacil 8 euro =24 kupony jak myslicie czy przy duzej puli sie to oplaca?? bo jesli kupie wszystkie to nikt nietrafi przedemną:p prosze o wypowiedz jakiegos pro
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
rzepek1 to samo mam wczoraj probowalem i przed chwila i nadal nic wpisuje login hasło i kod aktywacji biore aktywuj i nic nie idzie.DUZY PROBLEM
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom