>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

playcherry 5E bingo

Status
Zamknięty.
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
haha , suport napisal mi ze z mojego komputera nie moge zalozyc u nich konta , jesli chce to musze zalozyc konto na innym , pierwszy raz mi sie taki cos zdarza:kwasny4565:
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
haha , suport napisal mi ze z mojego komputera nie moge zalozyc u nich konta , jesli chce to musze zalozyc konto na innym , pierwszy raz mi sie taki cos zdarza:kwasny4565:
hehe moze juz masz u nich konto ???? albo cie blokuja jakos twoje ip ????
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
pograłem ???? troche wygrałem 14 euro ???? trafiłem BINGO
potem 3 razy zakręciłem w LUCKY SPIN i wygrałem 20 euro xD
już mam obrót wykonany i na koncie 20 euro ???? ???? ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
ja dostałem maila aktywacyjnego własnie, wchodze w ten link co tam mam chce aktywować konto, daje już ACTIVATE account (czy jakoś tak) i nic się nie dzieje :/
 
R 125

roger12

Użytkownik
POLECAM BARDZO GORĄCO TEGO BUKA SUPER BUK WCZORAJ W NOCY GRAŁEM W TYM BINGO ZA 1 RAZEM POSTAWIŁEM WSZYSTKIE KARTY PO 0.25E I MIAŁEM BINGO WYGRAŁEM 25E ALE TO NIE WSZYSTKO ZA DRUGIM RAZEM NIC NIE WSKOCZYŁO ZABRAKŁO 1 LICZBY ALE JUŻ W 3 ZNÓW TRAFIŁEM BINGO 18E MIAŁEM JUŻ 38 E ALE DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻEBY WPŁACIĆ MUSZE ZAGRAĆ ŁĄCZNIE ZA 25E NO I ZAGRAŁEM TRAFIŁEM BINGO ZNÓW TAKŻE 3 RAZY MIAŁEM BINGO I GRAŁEM JESZCZE POTEM ALE JUŻ NIC NIE SIADAŁO MIAŁEM 40E z TEGO 20 POSZŁO NA POKERA NA KTÓRYM JUŻ MAM 120E i 25 WYPŁACIŁEM ZLECIŁEM WYPŁATĘ WCZORAJ O 2:00 W NOCY DZIŚ RANO O 5:00 KASA NA MB BEZ ŻADNEGO DEPOZYTU O TO DOWÓD




Edit Bardzo mało ludzi gra w Bingo łatwo wygrać
 
D 2

dav6id

Użytkownik
ja dostałem maila aktywacyjnego własnie, wchodze w ten link co tam mam chce aktywować konto, daje już ACTIVATE account (czy jakoś tak) i nic się nie dzieje :/
No właśnie. Mam to samo. Strona się jakby przeładowuje i nic. Próbowałem na dwóch przeglądarkach. :-?
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Po tym farcie z 50 euro zostalo mi 12 euro do obrotu na bingo, trafilem jeszcze 22euro i mam 65euro ktore poszlo do wyplaty ???? Jak dojdzie to sie pochwale ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
oki, w prawdzie nie chciało mi przyjąć mojego loginu, ale mam nadzieję że to ktoś inny go użył a nie ja w przeszłości, chodź sobie nie przypominam, w każdym bądź razie kaska na koncie ???? dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom