>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Jakiś czas mnie nie było. Po powrocie zobaczyłem, że mój ulubiony Tobet się zamknął a Bwin zaczął jakieś antypolskie akcje (poza tym, że zamula strasznie).

Szukam więc jakiegoś nowego buka, który będzie spełniał następujące warunki:

1. Niski limit wypłaty (powiedzmy nie więcej niż 50 zł)
2. Niezamulający interface (może być prosty i bez bajerów)
3. Wysyła powiadomienia o wynikach zakładów na mail (tego nie ma np. bet365).

Interesują mnie małe kwoty, niszowych lig nie ruszam, live nie gram.

Pomyślałem o pinnaclu, bo wielu ludzi tu o nim ciepło pisze. Myślicie, że się nada? Ew. coś innego?
Expekt.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Jestem w trakcie zmiany miejsca zamieszkania, a z Pinnacle jeszcze nie wyplacalem kasiory. Czy bede mial jakiekolwiek problemy przy wyplacie?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jestem w trakcie zmiany miejsca zamieszkania, a z Pinnacle jeszcze nie wyplacalem kasiory. Czy bede mial jakiekolwiek problemy przy wyplacie?
Jeżeli się do USA wyprowadzasz to możesz tam mieć kłopoty z zrobieniem wypłaty. Oni blokują adresy ip ze stanów. W reszcie krajów świata bez problemów wypłacisz.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
A jak w tym Pinnacle stworzyc kupon? Trzeba byc zalogowanym? wyswietla mi zakłady ale po kliknięciu na zdarzenie nie dodaje sie do kuponu ani nic ..
 
S 150

spasny

Użytkownik
A jak w tym Pinnacle stworzyc kupon? Trzeba byc zalogowanym? wyswietla mi zakłady ale po kliknięciu na zdarzenie nie dodaje sie do kuponu ani nic ..
Wystarczy poczytac strone wczesniej tj tutaj ;) Opisalem tam dokladnie akumulatory, ktore sa bardzo ubogie w pinku.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Jeżeli się do USA wyprowadzasz to możesz tam mieć kłopoty z zrobieniem wypłaty. Oni blokują adresy ip ze stanów. W reszcie krajów świata bez problemów wypłacisz.
Czyli po prostu musze w ustawieniach zmienic dane miejsca zamieszkania to wszystko?
 
black-point 3

black-point

Użytkownik
Już miałem się rejestrować ale wyczytałem, że nie da się wpłacać pieniędzy przez PaysafeCard. Czy to prawda? Nie ukrywam, że tak najczęściej wpłacam...
 
Do góry Bottom