>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Czy wypłata na konto bankowe jest obciążona prowizją w wysokości 15 USD? Wcześniej w tym miesiącu wypłacałem na moneybookers. pozdro
 
superfreshkid 0

superfreshkid

Użytkownik
Bezpłatna jest jedna wypłata w miesiącu. @ Marek1945 poczekaj do 1 sierpnia. Nie ma znaczenia jaka była metoda wypłaty.
Co do samego bukmachera. Chyba najlepsze kursy. Dla ludzi grających single powinien być idealny. Z AKO jest gorzej i jeśli ktoś łączy różne zdarzenia (różne dyscypliny) to odradzam, bo nie ma wielu możliwości.
Wpłaty OK. Wypłata jedna darmowa na miesiąc kalendarzowy.
Mały minus za skromne możliwości obstawiania live.
Mimo tych małych minusów mój ulubiony buk i mogę go polecić.
 
X 2

xahiv

Użytkownik
Czy jeśli wpłacę załóżmy 700zł, zagram singla z ako np. 2,5 i wygram, to czy mogę od razu wypłacić całość kasy, czyli 700*2.5 = 1750?
Nie będzie z tym problemów, nie będą wymagali jakiegoś kolejnego obrotu czy coś?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie będzie problemu. Wystarczy jeden raz obrócić wpłaconymi środkami oraz wypłacić tą samą metodą co wpłacałeś.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zdarzenie przegrane rozliczone jako wygrane . Mial ktos cos takiego u tego bukmachera? I jak sie pinnacle zachowalo?
tam akurat nie... ale to się zdarza u buków (choć tam, chyba bardzo rzadko)
masz 3 opcje:
a) nie robić nic
b) zgłosić to i liczyć na jakiś bonus -wątpię, że dadzą
c) wypłacić i narazić się na zamknięcie konta/limity/debetowy stan konta
Polecam to pierwsze ;)
 
W 74

woofer001

Użytkownik
pinnacle zadecydowalo za mnie ???? nie chodzilo o zbyt duza sume ( mniej niz tys) wiec szkoda bylo wyplacac i stracic konto . Wszystko rozliczone poprawnie i wogole ale hmmm zdaje mi sie ze przydalby sie jakis email od nich zwlaszcza ze moglem tego nie zauwazyc a nie lubie jak zmniejsza mi sie stan konta bez postawienia zakladu ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
To fakt - inne buki przysyłają w takich przypadkach informację.
Jeśli jednak zauważyłeś, że Ci się nienaturalnie powiększył... to i pomnijeszenie nie powinno dziwić.
????
 
P 0

piczet

Użytkownik
Witam !
Możecie mi pokazac gdzie jest &quot;Decimal Pricing&quot; żebym miał normalne kursy? Bo jestem ślepy i nie widzie :|
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Wie ktos moze co przy zakladzie na np &quot;Will R. Soderling Win 2-0?&quot; znacza te haczyki przy stawce &quot;risk&quot; i &quot;to win&quot; ? przy obstawieniu danego zakladu trzeba cos zaznaczyc tylko co ma jedno do drugiego
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wie ktos moze co przy zakladzie na np &quot;Will R. Soderling Win 2-0?&quot; znacza te haczyki przy stawce &quot;risk&quot; i &quot;to win&quot; ? przy obstawieniu danego zakladu trzeba cos zaznaczyc tylko co ma jedno do drugiego
Tutaj kłania się znajomość podstaw języka angielskiego. Na forum było to już poruszane, bo sam kiedyś odpisywałem komuś...
risk: ryzykujesz, czyli stawka jaką grasz, tyle ile chcesz postawić na dany mecz.
to win: tyle ile chcesz wgrać - w przypadku trafionego kuponu.
Przykład:
risk: 100 zł X @2.67 = 267 zł (to win).
to win: 100 zł : @2.67 = 37.45 zł (risk)
 
xavieer 0

xavieer

Użytkownik
wysyłałem do nich wiadomosc czy potrzebny skan , nie otrzymałem odpowiedzi wpłaciłem na konto pieniądze i przyszła taka widomosc

Your Przelewy24 deposit has been accepted and the funds added to your account. To see the updated balance, you may refresh your account or change screens. Please note that Pinnacle Sports absorbs the fees for all Przelewy24 deposits with the exception of deposits to accounts with our free account to account servicetransfer

czy w czerwonym wyrazeniu bukmacherowi chodziło o odswierzenie ekranu , abym mogł zobaczyc , ze srodki juz dotarły. Czy chodzi mu o przesłanie zdjęcia.

Wiem ze moge sprawdzic w tłumaczach online , ale nie chce zeby z powodu jakiegos &quot; screenu &quot; bukmacher zamknał mi konto i zamroził sporą sume

Z gory dzieki za odpowiedz

edit:

znalazłem cos takiego na stronie i takze nie wiem czy mnie to dotyczy

Wczytaj kartę kredytową/debetową


Jeśli chcesz wczytać dokumenty dotyczące Twoich depozytów kartą kredytową/debetową kliknij tutaj.

Pamiętaj: W ciągu 3 dni od złożenia depozytu Dział Weryfikacji musi otrzymać czytelne kopie przedniej/tylniej strony karty kredytowej/debetowej, ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (paszport/prawo jazdy/dowód osobisty) i wypełniony Formularz Autoryzacji Karty Kredytowej/Debetowej.

jezeli wpłacałem przez przelewy24 to musze im cos wysyłac ?

edit : Dzięki Vader
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czy w czerwonym wyrazeniu bukmacherowi chodziło o odswierzenie ekranu , abym mogł zobaczyc , ze srodki juz dotarły. Czy chodzi mu o przesłanie zdjęcia.
Chodziło o odświeżenie strony/ekranu.
jezeli wpłacałem przez przelewy24 to musze im cos wysyłac ?
P24 to nie płatność kartą kredytową. Tak więc należałoby rozumieć, iż nie musisz tego im wysyłać.
Ale jeśli będziesz wpłacał kartą to dokonaj tej weryfikacji, czyli wyślij im: czytelne kopie przedniej/tylniej strony karty kredytowej/debetowej, ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (paszport/prawo jazdy/dowód osobisty) i wypełniony Formularz Autoryzacji Karty Kredytowej/Debetowej.
Zdaje się, że jeśli tego nie zrobisz to później nie będziesz mógł dokonywać wypłat na kartę.
 
Do góry Bottom