>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

dukat 7

dukat

Użytkownik
A jak to jest z wypłatami na MB. Tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa, a pozostałe są płatne??? Przynajmniej tak jest w ich regulaminie. Jeśli to prawda to lipa.....
 
A 0

artix

Użytkownik
A ja chcialem wplacic karta do Pinnacle, ale pyta mnie ile chce wplacic USD. To tak ma byc? Wezma za przewalutowanie z konta na dolary i potem z dolarow na zlotowki? Mam nadzieje, że to żart :kwasny4565:
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
A jak to jest z wypłatami na MB. Tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa, a pozostałe są płatne??? Przynajmniej tak jest w ich regulaminie. Jeśli to prawda to lipa.....

tak to prawda, to jeden z nielicznych minusów tego buka
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Orientuje sie ktoś czy jest jakaś promocja w tym buku, która wyjaśniłaby poniższą sytuację.
Zarejestrowałem sie i dokonywałem pierwszy przelew w następujący sposób:
Jako przelew użyłem Bank wire transfer najpierw wypełniłem formularz na kwotę 150zł i zaakceptowałem ale żadnej kaski im z konta nie wysłałem bo zapomniałem. Następnego dnia jeszcze raz użyłem opcji Bank wire transfer i wypełniłem formularz na kwotę 100zł i taką też kwote posłałem. Dziś patrzę a na koncie mam 150zł zamiast 100zł
Z góry dziękuje za wszelkie wyjaśnienia
Troch późnawo, ale zapomniałem o tym.
A wiec sytuacja wyjaśniła sie w ciągu 2 dni to po pierwsze.
Na koncie miałem 150zł gdyż przyznali mi kasę na konto zanim doszła do nich wpłata. Dopiero później to sprawdzali (tak około po tygodniu) i odjeli 50zł. Wszystkie zakłady postawione za te bonusowe 50zł uznali i szczęście bo akurat to były trafne kupony.

http://forum.bukmacherskie.com/f140/
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
jak jest z wyplatami z tej firmy chce zlecic wyplate od nich.....Maja konto w polskim banku czy nie??I wogole bedzie problem z wyplata od nich gdyz mam konto w walucie PLN (to strace na przelicznkiku)prosze o pilna odp i pomoc w mojej sprawie
 
sneakerhead 0

sneakerhead

Użytkownik
Ja wypłacałem na MB i na rachunek bankowy. Na MB tego samego dnia miałem kase. Na konto jakoś w granicach trzech dni. Żadnych papierów nie musiałem wysyłać. Tylko w przypadku wpłaty i wypłaty kartą żądają skanu karty.
 
traum 0

traum

Użytkownik
czy w tym buku można zawierać zakłady akumulowane z Polską ekstraklasą? Normalnie taki burdel i nieporządek na ich stronach, beznadziejny buk pod tym względem. Co prawda kursy mają wysokie, ale co z tego...
jeśli ktoś gra singlami to buk jest ok, ale beznadziejne propozycje zakładów akumulowanych
do tego tylko jedna bezpłatna wypłata w miesiącu
 
B 59

blox

Użytkownik
Panowie dajcie jakieś bliższe info o tym buku
- czy w zakładach łączonych można łączyć wszystko ze wszystkim tak jak u naszych buków, czy są jakieś ograniczenia?
- czy jest europejska i polska koszykówka w ofercie?
- czy w tenisie można obstawiać dokładny wynik w setach czy tylko zwycięstwo?
- jaka jest maksymalna jednorazowa wygrana albo inne limity wygranych?
- czy przy rejestracji należy podawać dane z polskimi znakami czy bez? przykładowo wpisać Poznań czy Poznan ?
- czy weryfikują konto, jeśli tak to co dokładnie trzeba im wysłać?

wiem że sporo pytań, ale z góry dzięki, jeśli komuś będzie się chciało odpowiedzieć
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
- nie można, jedynie wybrane ligi/mecze,
- jest
- DW nie ma. 12, handicapy gemowe są,
- Wszystko napisałem tutaj -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f140/limit-na-stawke-pytanie-do-osob-grajacych-reguralnie-w-pinnacle-35628.html
- ja widzę, że nie mam polskich znaków w moich danych, weryfikacje przechodziłem i problemu nie było,
- weryfikacja jest w zależności od tego jakimi metodami wpłacasz. Przy wpłacie kartą kredytową trzeba wysłać także skan obustronny karty, drukuje się taki formularz, wypełnia, skanuje i odsyła.
Po więcej informacji zapraszam do archiwum o tym bukmacherze:
http://forum.bukmacherskie.com/f140/
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
mam problem z wyliczeniem. Wygranej dlaczego akurat taka, czyli 9,06j
KUPON
La Liga Real Madrid vs Valencia 1.348 ✅ 2:0
Portuguese Academica Coimbra vs Benfica 1.321 ✅ 2:3
Segunda Liga Numancia vs Hercules (0 and +0.5) 1.877 ZWROT/✅ 1:1
stawka 5,8j
Wygrana 9,06j + 5,8j zkaład
Na jakiej podstawie wyszło im 9,06j. Zakład akumulowany. Troche liczyłem i takiej kwoty nie potrafiłem uzyskać. Mam nadzieje, ze nie robiłem gdzieś lamerskiej pomyłki. Z góry dzieki za pomoc. Pozdro..
 
pioziom 36

pioziom

Użytkownik
mam problem z wyliczeniem. Wygranej dlaczego akurat taka, czyli 9,06j

KUPON
La Liga Real Madrid vs Valencia 1.348 ✅ 2:0
Portuguese Academica Coimbra vs Benfica 1.321 ✅ 2:3
Segunda Liga Numancia vs Hercules (0 and +0.5) 1.877 ZWROT/✅ 1:1
stawka 5,8j

Wygrana 9,06j + 5,8j zkaład

Na jakiej podstawie wyszło im 9,06j. Zakład akumulowany. Troche liczyłem i takiej kwoty nie potrafiłem uzyskać. Mam nadzieje, ze nie robiłem gdzieś lamerskiej pomyłki. Z góry dzieki za pomoc. Pozdro..

1.348 * 1.321 * [1 + (0.877:2)] * 5.8 = 14.856 (14.86)
 
Do góry Bottom