>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

pierwsze i ostatnie 10 minut

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ja28 &gt;&gt;&gt; skoryguj proszę w trybie edycji napisany przez Ciebie w ostatnim zdaniu nick, bo chyba nastąpiła ewidentna pomyłka i o kogoś innego Ci jednak zapewne chodziło ????
Pzdr.
edi8
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
skoro tak sie sprawdza to prosze podawajcie spotkania tak zeby wszyscy mogli skorzystac, zapewne nikt na tym nie straci.
Bo nie chce mi sie juz klocic o system ediego, chociazby z faktu ze kolega mysli ze wyzej sra niz dupe ma i nie mozna z nim normlalnie prowadzic dyskusji.
Tak wiec, prosze, zalozcie temat i tyle- tylko tak da sie ocenic ten system bo chwalic to sie kazdy moze.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wydaje mi się , że naoglądałeś się za dużo reklam szamponu z odżywką &quot;Wash and go &quot; , czyli dwa w jednym i teraz chyba oczekujesz zarówno systemu rozpisu jak i gotowych typów a 2 grzybki w barszcz to o jeden za dużo....
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Wydaje mi się , że naoglądałeś się za dużo reklam szamponu z odżywką &quot;Wash and go &quot; , czyli dwa w jednym i teraz chyba oczekujesz zarówno systemu rozpisu jak i gotowych typów a 2 grzybki w barszcz to o jeden za dużo....
no rozmowa z Toba to jak sluchanie w tv Girzysnkiego, ja Ci zadaje proste pytanie a Ty dalej swoje walkujesz a jak nie masz co poweidziec to rzucasz niby smieszna riposta i uznajesz temat za zamkniety.

Jedny co pokazales aby udowodnic swoj system to:



Cos apropo Twojej wiarygodnosci:


etiene8912 &gt;&gt;&gt; a co ja mogę poradzić na czyjś zbyt niski poziom inteligencji lub jakiegokolwiek zorientowania w elementarnych sprawach dotyczących bukmacherki - jak na zrozumienie tak prostych treści jakie ja zawieram w opisach prezentowanych tu metod , systemów i technik gry?

Albo też na czyjeś gapiostwo - jakie i Ty prezentujesz , bo jak ostatni ... piszesz abym podał przykład gry tą metodą a przecież to dawno juz tu jest !!! , bo pierwsza osoba jaka się w tym wątku wpisała , czyli kolega &quot;GangSter&quot; o to się właśnie do mnie zwróciła i ja to zrobiłem podając przykład mojej gry opartej o konkretne , realne zdarzenia....

A zrobiłem to 3.11.2009 roku o godzinie 16.41 i wystarczy przeczytać ten wątek aby wiedzieć , że to w nim jest ....

Ale tacy jak Ty etiene8912 wolą swoje bzdury pisać , żeby przykłady im podawać...

Ten wątek to nie jest piaskownica - więc innych tam odsyłam!
poproszony o przyklad podales zdarzenie z wczoraj, ktore Ci weszlo zamiast po prostu podac typy na PRZYSZLOSC.

GangSter&gt;&gt;&gt; Nie ma sprawy:

Wczoraj jako 3 zdarzenia do tego systemu , wybrałem sobie takie oto:
A Odense - Aalborg u/o 2,5
B Plzen - Brno czy obie drużyny strzelą?
C Academica - Guimares czy obie strzelą?

i po analizie moimi typami głównymi stały się:
A Odense - Alborg 2 czyli over 2,5 , więc 2
B Plzen - Brno 1 czyli że obie strzelą , więc 1
C Academica - Guimares 2 czyli że SN1 to 2

i według tego typy dla gry na 1 kupon , czyli normalnie to :
A 2
B 1
C 2
więc zgodnie z założeniami mojej metody tej NIBY najpewniejszej opcji nie zagrałem , bo liczyłem się z tym , że w swojej przedmeczowej analizie tych 3 zdarzeń popełnię gdzieś 1 błąd...

Dlatego zagrałem 3 takie kupony:
kupon 1: A 2 - B 1 - C 1
kupon 2: A 2 - B 2 - C 2
kupon 3: A 1 - B 1 - C 2

Wyniki boiskowe tych 3 zdarzeń to:
A Odense - Aalborg 1-1 , czyli 1 , bo jednak under 2,5 więc popełniłem błąd w typowaniu
B Plzen - Brno 1-1 , czyli 1, bo obie drużyny strzeliły , typ ok
C Academica -Guimares 2-0 czyli 2 , bo obie drużyny nie strzeliły , typ ok.

Dlatego wszedł mi jako wygrany kupon nr 3: A 1 - B 1 - C 2
bo popełniłem ten 1 błąd w typowaniu wyników 3 meczy , a zastosowany rozpis pozwolił mi ten błąd zamienić jednak w sukces


A tu jest dowód:

numer kuponu 405000600025543965
status wypłacony
data zawarcia 02/11/2009 17:24:13
data wyniku 03/11/2009
wydrukowano 03/11/2009 10:22:23
stawka 39.00 zł
ilość kombinacji 1
wartość kuponu 39.00 zł
systemy brak
wysokość wygranej 204.60 zł

Ten w/w numer kuponu można wpisać na stronie Totomixu ( bo tam wczoraj zagrywałem mając do wykorzystania bonusy )
i podając także nr referencyjny:530 wyświetlą się grane zdarzenia.
Grałem więc 3 kupony ze stawką 39 zł każdy a wygrana to 204,60zł więc 204,60-117=87.60zł netto


Pzdr.
edi8

do tego wszystkiego obrazasz mnie i wszystkich dookala jakby tylko Tobie dane bylo umiec dodawac badz mnozyc.
Ja tylko chce zebym poddal ten system probie i UDOWODNIL ze sie sprawdza i ze masz racje.
I nie zarzucaj mnie prosze zadnymi wyliczeniami bo oczywiste jest, ze pokazesz mi wyliczenia, na ktorych Twoj system sie sprawdza.

Ja grajac kiedys na tym forum moim sposobem nie balem sie pokazac, sprawdzic tego w praktyce, wiec takiej samej proby oczekuje wobec Ciebie.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
wielkizordon &gt;&gt;&gt; albo Ty jesteś totalnym idiotą albo tylko zwykłym matołkiem - skoro dotąd nie doczytałeś
( pomimo kilkukrotnego wchodzenia ze mną w polemikę na ten temat !!! ) że metoda &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; nie jest nastawiona na grę płaską stawką a zawiera w sobie także podaną przeze mnie kilkuetapową tabelkę rosnących stawek, którą to uruchamiamy przy innym wyniku tych 3 meczy 2-drogowych niż wstępnie zakładane popełnienie 1 błędu ( lub w innej wersji tej metody także 2 błędów(.... )

...Moje doświadczenie z tych w/w ponad 1000 zagranych ( i w necie dostępnych bo zarchiwizowanych* ) zakładów singlowych było takie, że mając średni kurs wchodzącego typu 1.97 i skuteczność ok.49% a więc nawet przy grze płaską stawką wynik bardzo zbliżony do remisu - więc przy tej skuteczności najczęściej popełniany 1 błąd przy 3 typowaniach i dlatego jako antidotum na ten 1 błąd opracowałem tę metodę nazwaną &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;.

Bo moja wyżej podana skuteczność , w połączeniu z zabezpieczeniem w formie z tej skuteczności wynikającej krótkiej bo kilkustopniowej progresji przy innym niż 1 błąd wyniku w 3 zdarzeniach - to była dla mnie recepta na sukces. I ten sukces jest dziś moim udziałem - bo taka gra daje mi największe zyski osiągane w sposób stały od ponad roku.

* archiwum mojej gry jest dostępne na forum u BetManiaka , ponieważ skrypt na tamtej stronie skrupulatnie notuje podawane tam typy prowadząc ich ranking.


....................

Zatem nie bij już więcej człowieczku piany na temat czegoś, czego nie jesteś w stanie objąć swoim małym rozumkiem - bo idiotycznym jest to wszystko co dotąd na ten temat napisałeś, NICZEGO z tego systemu nie rozumiejąc , gdyż to wymaga IQ over 60 a tego kryterium w sposób oczywisty nie spełniasz, o czym dobitnie zaświadczają Twoje wszystkie dotychczasowe wypowiedzi....

Pzdr.
edi8
i kolejne sranie w banie o niczym.
Kolejne bajki o skutecznosci.

Nie liczy sie co wiesz , lecz to co potrafisz UDOWODNIC, czy to w sadzie, w zyciu czy w jakimkolwiek systemie.

Majac taka skutecznosc przy takim kursie srednim NAWET MALPA I TO SLEPA GRAJAC PROGRESJA na SINGLE PREDZEJ CZY POZNIEJ BY WYGRALA, wiec nie wiem czym sie chwalisz.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
spotkania na dzis, glownie Liga Europejska:
1. Spotkanie: Karpaty - Dortmund Typ: 2 Kurs: 1.90 ✅
2. Spotkanie: Aris(+1,5) - Atletico Madryt Typ: 2 Kurs: 3,8 ⛔
3. Spotkanie : Red Bull Salzburg - Manchester City Typ : 2 Kurs: 1,70 ✅
4. Spotkanie: Karpaty Lwów - Borussia DortmundTyp: 2/2 Kurs: 3.10 ✅
5. Spotkanie: PSV Eindhoven – Sampdoria Typ: 1 Kurs: 2,05 ⛔
6. Spotkanie: Juventus Turyn – Lech Poznań Typ:1 (EH 0:2) Kurs: 2,38 ⛔
7. Spotkanie: Liverpool FC - Steaua Bucuresti Typ:1 (EH 0:1) Kurs: 1.55 ✅
8. Spotkanie: Aris Saloniki - Atletico Madryt Typ: 2 Kurs: 2,00 ⛔
9. Spotkanie: Juventus - Lech (hc 0-3,5) Typ: 1 Kurs: 6.1 (5.0) ⛔
10. Spotkanie :Anderlecht-Zenit ST Petersburg do przerwy/koniec 2/2 4.40 ✅
11. Spotkanie: PSV - UC Sampdoria Typ: 1 (EH 0:1) Kurs: 3.95 ⛔
12. Spotkanie : Lille - Sporting Lizbona typ: 2 kurs: 4,15 ✅
13. Spotkanie: Lausanne – CSKA Typ: 2 Kurs: 1.55 ✅
daje calkiem ladny wynik okolo 18,35j-13 wkladu czyli plus 5,35j czyli 41%
grajac po 10 minucie odrzucilibysmy 2 spotkania-Man City i Liverpool czyli przy 11 spotkaniach zarobilibysmy 15,1j.
15,1-11=4,1j czyli 37% na czysto plus roznice kursown w spotkaniach zagranych w szczegolnosci dortmund, ktory strzelil w koncowce.

Bylbym wdzIeczny gdyby ktos sprawdzil te wyliczenia bo nie jestem pewien bo liczylem na syzbkiego.

Procenwowo nie wyglada to zle szczegolnie ze mimo 2 odrzuconych spotkan zysk procentowy zmienil sie tylko o 4%( o ile dobrze wyliczylem)(minus roznice kursow w spotkaniach zagranych po qo minucie)
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
spotkania z dzis:
1. Spotkanie : FK Baumit Jablonec 97 - FC Viktoria Plzen Typ: Viktoria Plzen Kurs:2,65
2. Spotkanie : Wisła Kraków - Korona Kielce Typ : 1 Kurs: 1,60
3. Spotkanie: Boulougne - Laval Typ: 1Kurs: 1.95
4. Spotkanie: Górnik Łęczna - Pogoń SzczecinTyp: 2Kurs: 2,70
5.Spotkanie: Carmarthen Town AFC - Haverfordwest CountyTyp: 2Kurs: 3,25
6. Spotkanie:Tours - Le HavreTyp:1Kurs:2,15
7. Spotkanie:U. Craiova - Rapid BucharestTyp: 2Kurs: 2,52
8.Spotkanie : Un. Berlin vs HerthaTyp: 2Kurs: 1.93
9. Spotkanie: Wisla Krakow-Korona Kielce Handicap -1.5Typ: 1Kurs: 2.675
10.Spotkanie:NK Varazdin - HNK Cibalia VinkovciTyp:1Kurs:2
11. Ajaccio -Vannes Typ:2 Kurs: 4.20
12. Union-Herthado przerwy/koniec 2/2 3.0
13. Spotkanie: Donacaster Rovers - Leeds UnitedTyp: 1Kurs: 2.25
14. Spotkanie: Eintracht Frankfurt - SC FreiburgTyp: 1Kurs: 1,70
15. Spotkanie: Górnik Polkowice - Termalica Bruk-Bet NiecieczaTyp:1Kurs:2.30
16. Spotkanie: Volyn Lutsk - Illichivetstyp: 1 (-1,5)kurs: 4.40
17. Spotkanie: Union Berlin - Hertha BerlinTyp: Hertha (-1.5)Kurs: 3,10
18. Spotkanie: Norrköping vs. LandskronaTyp: 2Kurs: 4.48
19.Eintracht Frankfurt - Freiburg Typ - Freiburg Kurs - 4,50
20. Spotkanie : Lechia Gdańsk (-0.5) - Cracovia Kraków Typ : 2Kurs : 2.10
21. Spotkanie: Doncaster - Leeds UnitedTyp: 2Kurs 3,20
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
spotkania z wczoraj, 17go:
1. Spotkanie : FK Baumit Jablonec 97 - FC Viktoria Plzen Typ: Viktoria Plzen Kurs:2,65✅
2. Spotkanie : Wisła Kraków - Korona Kielce Typ : 1 Kurs: 1,60⛔
:grin::grin: w 80 minucie wisla wygrywala 2-1 czyli zysk zamiast straty
3. Spotkanie: Boulougne - Laval Typ: 1Kurs: 1.95⛔
4. Spotkanie: Górnik Łęczna - Pogoń SzczecinTyp: 2Kurs: 2,70✅
5.Spotkanie: Carmarthen Town AFC - Haverfordwest CountyTyp: 2Kurs: 3,25⛔
:grin::grin: w 88 Haverfordwwet wyszlo na prowadzenie- mozna bylo od razu odsprzedac
6. Spotkanie:Tours - Le HavreTyp:1Kurs:2,15⛔
7. Spotkanie:U. Craiova - Rapid BucharestTyp: 2Kurs: 2,52⛔
8.Spotkanie : Un. Berlin vs HerthaTyp: 2Kurs: 1.93⛔????
nie zagrane bo w 10 minucie bylo 0-1
9. Spotkanie: Wisla Krakow-Korona Kielce Handicap -1.5Typ: 1Kurs: 2.675⛔
10.Spotkanie:NK Varazdin - HNK Cibalia VinkovciTyp:1Kurs:2✅
11. Ajaccio -Vannes Typ:2 Kurs: 4.20⛔
12. Union-Herthado przerwy/koniec 2/2 3.0⛔????
nie zagrane bo bylo 0-1
13. Spotkanie: Donacaster Rovers - Leeds UnitedTyp: 1Kurs: 2.25⛔
14. Spotkanie: Eintracht Frankfurt - SC FreiburgTyp: 1Kurs: 1,70⛔
15. Spotkanie: Górnik Polkowice - Termalica Bruk-Bet NiecieczaTyp:1Kurs:2.30✅
16. Spotkanie: Volyn Lutsk - Illichivetstyp: 1 (-1,5)kurs: 4.40✅
17. Spotkanie: Union Berlin - Hertha BerlinTyp: Hertha (-1.5)Kurs: 3,10⛔????
nie zagrane
18. Spotkanie: Norrköping vs. LandskronaTyp: 2Kurs: 4.48✅
19.Eintracht Frankfurt - Freiburg Typ - Freiburg Kurs - 4,50✅
bramka w koncowce czyli zysk z roznic kursow
20. Spotkanie : Lechia Gdańsk (-0.5) - Cracovia Kraków Typ : 2Kurs : 2.10⛔
21. Spotkanie: Doncaster - Leeds UnitedTyp: 2Kurs 3,20⛔
na 21 spotkan zysk 23,03j czyli 2,03j(9,66%) na czysto✅

Grajac moim sposobem zagralibysmy nie w 21 spotkaniach lecz tylko w 18 z tym zyskiem 5,03j (27%)✅ plus roznica w kursach w spotkaniu Eintrachtu.
:grin::grin: oraz dwa spotkania, Wisly i Haverfordwest ktore w 80 minucie prowadzily a prowadzenia nie utrzymaly.✅✅
czyli dodatkowe 4,85
Dodajac te 2 spotkania zysk bo sie niemal podwoil(dodatkowo)
Zarobiliobysmy weic dzisaij ✅ 9,88j przy wkladzie 18 czyli 55%
Czyli w porownaniu do zwyklego obstawiania zarobilibysmy na czysto procentowo okolo 3(5,5) razy wiecej... o ile sie nigdzie nie pomylilem w obliczeniach... za korekty bede wdzieczny.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
spotkania na dzis:

1. Spotkanie: AC Arles - Olympique MarsyliaTyp: 2Kurs: 1.65
2.Spotkanie: Sunderland – Arsenal (Handicap 1-0)Typ: Arsenal (-1)Kurs: 2.80
3.Spotkanie : Sunderland - ArsenalTyp : 2Kurs: 1,65
4.Spotkanie: Lorient - CaenTyp: 2Kurs: 3.70
5. Spotkanie: Stoke City - West Ham UnitedTyp: 1Kurs: 1,95
6.Spotkanie: Arles - Marseille (hc 2,5-0)Typ: 2Kurs: 5.75 (5.0)
7.Spotkanie: Sunderland vs. Arsenal Londyn (Anglia - Premiership)Typ: 1Kurs: 6.01 (5.00)
8.Spotkanie: Real Sociedad - Real MadrytTyp: 2Kurs: 1.40
9.Spotkanie : Kashima Antlers - Omiya ArdijaTyp : 1Kurs : 1,43
10.Spotkanie: Oxford - StockportTyp:2Kurs:5.00
11. Spotkanie: Sunderland AFC - Arsenal FC Typ: Połowa/Wynik końcowy 2/2Kurs: 2.50
12.Spotkanie: West Bromwich - BirminghamTyp: 2Kurs: 3
13. Spotkanie: Stal Sanok - Siarka TarnobrzegTyp: 1Kurs: 1.85
14.Spotkanie: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław Typ: 1Kurs: 2.25
15.Spotkanie: Carlisle United - Brighton &amp; Hove AlbionTyp: 1Kurs: 2,3
16.Spotkanie: VfB Stuttgart - Borussia MoenchengladbachTyp: 1Kurs: 1,75
17. Spotkanie:Otelul Galati -Unirea UrziceniTyp:2Kurs:5.2
18.Spotkanie: Everton FC - Newcastle United TYP:1Kurs:1.60
19.Spotkanie: Wolfsburg - HannoverTyp:1Kurs:1,55
20. Spotkanie: AC Arles- - Olympique Marsylia ((-1)Kurs: 2,60
21.Spotkanie: Górnik Zabrze v GKS Bełchatówtyp: 2kurs: 2,90
22.Spotkanie: VFB Stuttgart - Borussia Moenchengladbach (EH 0-1)Typ: VFB Kurs:3,35
23.Spotkanie: San Lorenzo - Olimpo de Bahia BlancaTyp: 1Kurs: 1,67
24.Spotkanie: Serie A Milan vs Catania Handicap 0-1Typ: Milan (-1)Kurs: 1.92
25.Spotkanie: Everton - NewcastleTyp: 1 (-1,5)Kurs: 2,3
26. Spotkanie: VFB Stuttgart - Borussia Moenchengladbach 0:2,5Typ: VFB StuttgartKurs: 6.1
27.PSpotkanie: Gornik Zabrze - GKS Belchatow Typ: 1Kurs: 2.60
 
bdk 20

bdk

Użytkownik
Ciekawe, przetestuję to &quot;na sucho&quot;. Mam tylko jedno pytanie. Mianowicie co masz na myśli pisząc o odsprzedawaniu gdy &#39;&#39;nasza&quot;(1) drużyna prowadzi? Bo trochę zielony w tym jestem.. Chodzi o to że gramy X2 za taką stawkę aby zwróciła się nam stawka postawiona na &quot;naszą&quot; drużynę?
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Wydaje mi się , że naoglądałeś się za dużo reklam szamponu z odżywką &quot;Wash and go &quot; , czyli dwa w jednym i teraz chyba oczekujesz zarówno systemu rozpisu jak i gotowych typów a 2 grzybki w barszcz to o jeden za dużo....
Tu jest dział o systemach a nie kto ma większego
Jak czyta to zwykły użytkownik taki jak ja to dochodzi do wniosku że wielkizordon - Jest ujmując delikatnie niewychowanym gnojem , obrażającym innych ja na miejscu moderatora dał bym mu bana a temat wywalił , i w tej sprawie bedę pisał .
edi8 - myślisz że ten małyzordon zrozumie założenia twojego systemu // Ja i tak jestem pod wielkim wrażeniem że chłopak potrafi komputer obsługiwać ???? .
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Tu jest dział o systemach a nie kto ma większego
Jak czyta to zwykły użytkownik taki jak ja to dochodzi do wniosku że wielkizordon - Jest ujmując delikatnie niewychowanym gnojem , obrażającym innych ja na miejscu moderatora dał bym mu bana a temat wywalił , i w tej sprawie bedę pisał .

edi8 - myślisz że ten małyzordon zrozumie założenia twojego systemu // Ja i tak jestem pod wielkim wrażeniem że chłopak potrafi komputer obsługiwać ???? .
i Ty Brutusie przeciwko mnie?jestes z partii ediego czy co? w ktorym momencie obrazilem Ediego?? to on obrzuca mnie obelgami, na ktore zlewam bo kolega ma kompleksy i je tutaj najwidoczniej leczy.

Piszesz o rozumieniu zalozen owego systemu. Rozumiem je i to az za dobrze. ONE SA WRECZ NIEMOZLIWE do zrealizowania.
Wycodzicie z zalozenia trafiania 2z3 przy prawdopodobienstwie 50%. skoro macie taka skutecznosc to po co wam jakis system, zastanowcie sie nad tym.
O rozkladzie wygranych w zaleznosci od ilosci trafnie wytypowanych zdarzen juz nie wspomne bo o tym juz nawet nie chcecie slyszec.
Przemysl to, zastanow sie i wtedy tu wroc i przepros najlepiej za nazwanie mnie gnojem, Brutusie.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Ciekawe, przetestuję to &quot;na sucho&quot;. Mam tylko jedno pytanie. Mianowicie co masz na myśli pisząc o odsprzedawaniu gdy &#39;&#39;nasza&quot;(1) drużyna prowadzi? Bo trochę zielony w tym jestem.. Chodzi o to że gramy X2 za taką stawkę aby zwróciła się nam stawka postawiona na &quot;naszą&quot; drużynę?
grajac live mecz o kursie poczatkowym 2,0 w 80 minucie przy korzystnym rezultacie mozesz odsprzedac, zagrac przeciwko, tradeowac to spotkanie przeciwko kursowi ,,nie wygra,, , ktory bedzie wynosil 1,2-1,3 w zaloeznosci od spotykania zarabiajac na czysto roznice kursow, nie martwiac sie o wynik koncowy.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
po dogłębnej &quot;analizie&quot; waszych postów przepraszam was oboje .
I do autorów tematów z systemami prośba by pisać do adminów o czyszczenie postów zbędnych i zaniżających poziom forum zaczynając choćby od moich wypowiedzi ...
Pozdrawiam Paweł
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
spotkania na dzis:


1. Spotkanie: AC Arles - Olympique MarsyliaTyp: 2Kurs: 1.65✅
2.Spotkanie: Sunderland – Arsenal (Handicap 1-0)Typ: Arsenal (-1)Kurs: ⛔2.80
3.Spotkanie : Sunderland - ArsenalTyp : 2Kurs: 1,65⛔
4.Spotkanie: Lorient - CaenTyp: 2Kurs: 3.70✅
5. Spotkanie: Stoke City - West Ham UnitedTyp: 1Kurs: 1,95⛔
6.Spotkanie: Arles - Marseille (hc 2,5-0)Typ: 2Kurs: 5.75 (5.0)✅
7.Spotkanie: Sunderland vs. Arsenal Londyn (Anglia - Premiership)Typ: 1Kurs: 6.01 ⛔????
w 80 minucie bylo 1-0
8.Spotkanie: Real Sociedad - Real MadrytTyp: 2Kurs: 1.40✅
9.Spotkanie : Kashima Antlers - Omiya ArdijaTyp : 1Kurs : 1,43✅
10.Spotkanie: Oxford - StockportTyp:2Kurs:5.00✅
11. Spotkanie: Sunderland AFC - Arsenal FC Typ: Połowa/Wynik końcowy 2/2Kurs: 2.50⛔
12.Spotkanie: West Bromwich - BirminghamTyp: 2Kurs: 3⛔
13. Spotkanie: Stal Sanok - Siarka TarnobrzegTyp: 1Kurs: 1.85⛔
14.Spotkanie: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław Typ: 1Kurs: 2.25✅
15.Spotkanie: Carlisle United - Brighton &amp; Hove AlbionTyp: 1Kurs: 2,3⛔
16.Spotkanie: VfB Stuttgart - Borussia MoenchengladbachTyp: 1Kurs: 1,75✅
17. Spotkanie:Otelul Galati -Unirea UrziceniTyp:2Kurs:5.2⛔
18.Spotkanie: Everton FC - Newcastle United TYP:1Kurs:1.60⛔
19.Spotkanie: Wolfsburg - HannoverTyp:1Kurs:1,55✅
20. Spotkanie: AC Arles- - Olympique Marsylia ((-1)Kurs: 2,60✅
21.Spotkanie: Górnik Zabrze v GKS Bełchatówtyp: 2kurs: 2,90⛔
22.Spotkanie: VFB Stuttgart - Borussia Moenchengladbach (EH 0-1)Typ: VFB Kurs:3,35✅
23.Spotkanie: San Lorenzo - Olimpo de Bahia BlancaTyp: 1Kurs: 1,67✅
24.Spotkanie: Serie A Milan vs Catania Handicap 0-1Typ: Milan (-1)Kurs: 1.92⛔
25.Spotkanie: Everton - NewcastleTyp: 1 (-1,5)Kurs: 2,3⛔
26. Spotkanie: VFB Stuttgart - Borussia Moenchengladbach 0:2,5Typ: VFB StuttgartKurs: 6.1✅
27.PSpotkanie: Gornik Zabrze - GKS Belchatow Typ: 1Kurs: 2.60✅
27 spotkan zagrane za 1j kazde daloby nam 40,90j czyli 13,9j zysku(51%)

Grajac moim sposobem wzielibysmy udzial w 24 zdarzeniach, ktore przyniosly by nam 35,7j czyli 11,7j na czysto(48,5%) plus ewenrtualne roznice w kursach.

1. Spotkanie: AC Arles - Olympique MarsyliaTyp: 2Kurs: 1.65✅
2.Spotkanie: Sunderland – Arsenal (Handicap 1-0)Typ: Arsenal (-1)Kurs: ⛔2.80
3.Spotkanie : Sunderland - ArsenalTyp : 2Kurs: 1,65⛔
4.Spotkanie: Lorient - CaenTyp: 2Kurs: 3.70✅
5. Spotkanie: Stoke City - West Ham UnitedTyp: 1Kurs: 1,95⛔
6.Spotkanie: Arles - Marseille (hc 2,5-0)Typ: 2Kurs: 5.75 (5.0)✅
7.Spotkanie: Sunderland vs. Arsenal Londyn (Anglia - Premiership)Typ: 1Kurs: 6.01 ⛔????
w 80 minucie bylo 1-0
8.Spotkanie: Real Sociedad - Real MadrytTyp: 2Kurs: 1.40✅
9.Spotkanie : Kashima Antlers - Omiya ArdijaTyp : 1Kurs : 1,43✅
10.Spotkanie: Oxford - StockportTyp:2Kurs:5.00✅
11. Spotkanie: Sunderland AFC - Arsenal FC Typ: Połowa/Wynik końcowy 2/2Kurs: 2.50⛔
12.Spotkanie: West Bromwich - BirminghamTyp: 2Kurs: 3⛔
13. Spotkanie: Stal Sanok - Siarka TarnobrzegTyp: 1Kurs: 1.85⛔
14.Spotkanie: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław Typ: 1Kurs: 2.25✅
15.Spotkanie: Carlisle United - Brighton &amp; Hove AlbionTyp: 1Kurs: 2,3⛔
16.Spotkanie: VfB Stuttgart - Borussia MoenchengladbachTyp: 1Kurs: 1,75✅
17. Spotkanie:Otelul Galati -Unirea UrziceniTyp:2Kurs:5.2⛔
18.Spotkanie: Everton FC - Newcastle United TYP:1Kurs:1.60⛔
19.Spotkanie: Wolfsburg - HannoverTyp:1Kurs:1,55✅
20. Spotkanie: AC Arles- - Olympique Marsylia ((-1)Kurs: 2,60✅
21.Spotkanie: Górnik Zabrze v GKS Bełchatówtyp: 2kurs: 2,90⛔
22.Spotkanie: VFB Stuttgart - Borussia Moenchengladbach (EH 0-1)Typ: VFB Kurs:3,35✅
23.Spotkanie: San Lorenzo - Olimpo de Bahia BlancaTyp: 1Kurs: 1,67✅
tutaj malo brakowalo bo w 13 minucie bylo 0-1 a skonczylo sie 3-1
24.Spotkanie: Serie A Milan vs Catania Handicap 0-1Typ: Milan (-1)Kurs: 1.92⛔
25.Spotkanie: Everton - NewcastleTyp: 1 (-1,5)Kurs: 2,3⛔
26. Spotkanie: VFB Stuttgart - Borussia Moenchengladbach 0:2,5Typ: VFB StuttgartKurs: 6.1✅
27.PSpotkanie: Gornik Zabrze - GKS Belchatow Typ: 1Kurs: 2.60✅[/quote]

grajac te spotkania moim sposobem odrzucilibysmy Stuttgart, ktory prowadzil od poczatku i prowadzenia nie oddal pokrywajac rowniez dwa handicapy.
Zyskalibysmy za to w spotkaniu Sunderlandy, ktory w 80 minucie prowadzil 1-0 i kurs 6 przeszedl kolo nosa.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
wczoarj po poludniu zostalo dodane jeszcze 6 spotkan
1.Spotkanie: Atletico Goianiense - Atletico ParanaenseTyp: 1Kurs: 1.90⛔
2.Spotkanie: Mallorca - Osasuna (handicap) (0:1)Typ:1Kurs:5✅
bramka na 2-0 w koncowce
3.Spotkanie:Leicester - QP RangersTyp: 2Kurs: 2.60 ✅
4.Spotkanie: Randers Fc - AaB AalborgTyp: 2Kurs : 4,20✅????
nie zagrane przez bramke na 0-1 w pierwszej minucie
5.Spotkanie: Willem II-Den Haag 2 2.50✅:grin::grin:
bramka na 1-0 w 5 minucie a mimo wszystko 2-4 w koncowce
6.Spotkanie: Botafogo - CruzeiroTyp: 2Kurs: 3,10⛔:zoltakartka:
malo brakowalo-1-0 w 5 minucie , pozniej potafago wyszlo na prowadzenie w 72 minucie(mozna bylo wtedy odsprzedac) a skonczylo sie 2-2 wpo bramce w 76 minucie
te spotkania daly by 14.3j przy wkladzie 6 czyli 8,3 na czysto(138%)!!
Grajac moim sposobem wzielibysmy udzial tylko w 5 zdarzeniach, z tym ze kurs na den Haag, ktory przegrywal od poczatku- wzrosl do okolo 5.
Trafilibysmy wiec tylko 3 na 5 zdarzen ale dalo by nam to okolo 12,6 j przy wkladzie 5 j czyli okolo 7,6j na czysto(152%)
W tych 6 zdarzeniach roznica w zysku toroznica w kyrsach miedz spotkaniem niezagranym(AaB) a spotkaniek, den Haag, ktore mimo szybko straconej bramki zdolalo sie podniesc i wygrac.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Spotkanie numer 6 utwierdza mnie wprzekonaniu, ze w zdarzeniach , ktore gramy po wysokim kursie(ponad3) nalezaloby sprzedawac najlepiej zaraz po wyjsciu naszej druzyny na prowadzenie. W tym wypadku kurs z 3,1 podnioslby sie do okolo6 i smialo po bramce w 72 minucie mozna bylo sprzedac.
Reszte typow podam pozniej.
 
T 0

trzybe

Użytkownik
Witaj, nie do końca rozumiem jedna rzecz w Twoich przemysleniach, osobiście gram na Expect i co masz na myśli pisząc ze odsprzedajesz mecz w 80min? Mogłbyś to wyjaśnic? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale pisałeś, ze odsprzedajesz mecz kiedy wygrywa druzyna na ktora postawiles, a czy jest sens odsprzedawania tego kuponu? Nie lepiej poczekac do 90min az po prostu nasza druzyna wygra spotkanie i zgarnac wiekszy kurs?
Nie wiem czy dobrze to wszystko zrozumiałem
pozdrawiam.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Witaj, nie do końca rozumiem jedna rzecz w Twoich przemysleniach, osobiście gram na Expect i co masz na myśli pisząc ze odsprzedajesz mecz w 80min? Mogłbyś to wyjaśnic? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale pisałeś, ze odsprzedajesz mecz kiedy wygrywa druzyna na ktora postawiles, a czy jest sens odsprzedawania tego kuponu? Nie lepiej poczekac do 90min az po prostu nasza druzyna wygra spotkanie i zgarnac wiekszy kurs?

Nie wiem czy dobrze to wszystko zrozumiałem

pozdrawiam.
a jak nasza druzyna wygrywa 1-0 w 80 minucie a w 90 traci bramke??
ile meczy Ci tak nie wesylo__
Wchodyac w mecy w 10 minucie i odspryedajac w 80 roynice kusow sie niweluja.
pocyztaj o BF, wiecej zrozumiesz.
 
Do góry Bottom