>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pierwsze i ostatnie 10 minut

wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
jak tak patrze na tych systemowców co tu już pod speców w dziedzinie podchodzą jak Edie, Zordony i inni którzy są gotowi poświęcić kasę dla i tak śmiesznych eksperymentów przypomina mi się pewien cytat &quot;żeby wygrywać, musisz najpierw dużo przegrać&quot; - mogłem jakieś wyrazy przestawić ale sens ten sam ???? szukajcie dalej systemów.. szukajcie a może znajdziecie (buahahahaha)
tylko ze jest taka mala roznica.
Po pierwsze nie porownuj mnie do ediego bo on jako rentowne uwaza granie AKO poprzez rozpisywanie spotkan co z gory skazane jest na porazke, jak chcesz to mu to wytlumacz bo ja probowalem i mnie zbanowaliw endefekcie.
Po drugie, ja po prostu wpadlem na pewien pomysl i chce go sprawdzic ZANIM zaczne grac na pieniadze.
Jak zapewne pamietasez, badz nie pamietasz, kiedys tez wpadlem na pewien pomysl, przetestowalem go , zaczalem grac na kase i sie sprawdzil a na dowod niedowiarkom takim jak Ty na sam koniec wkleilem bilans i jakos nikt sie nie przyczepil.
Jest nieskonczenie wiele metod, sposobow badz jak to nazwales systemow do obstawiania spotkan. Jedne sie oplacaja a inne nie.
Ja probuje tylko znalezc sposob dzieki , ktoremu bede w stanie zminimalizowac straty badz zmaksymalizowac ewentualne zyski.
Nie weim czy w ogole jest sens zebym Ci to tlumaczyl bo nie jestem pewien czy dobrze zrozumiales na czym moj sposob gry polega, bo narazie tylko porownuje czy po grajac te same spotkania moim sposobem badz nie bedzie sie na plusie czy na minusie.
Z tych chocby wzgledow jezeli nie masz nic konkretnego do napisania na zalozony tu temat to poczekaj z osądami troche dluzszy czas bo znowu przypomina mi sie porownanie do szczekajacych psow a na pewno nikt nie cce byc w ten sposob porownywany.
pozdrawiam
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ty też nie do końca zrozumiałeś moją zaczepkę. Bo że są jakieś tam sposoby co mogą (broń Boże muszą) spowodować wymienione przez Ciebie skutki to ja wiem bo w swoim czasie sam myślałem że systemy to złoty środek;d A to tylko oparte na mniejszym lub większym szczęściu wydumane teorie. Najgorzej jak od czasu do czasu coś wyjdzie bo się wierzy że to jest to;d a później rzeczywistość wychodzi jak farta braknie. Straciłem wtedy czas, kasę aż zrozumiałem że wystarczy tylko myśleć co się gra a kasa będzie bez żadnego kombinowania systemów. I tak coraz piękniej mi to wychodzi... był tu kiedyś taki Vanitas... może coś ci to mówi... również pozdrawiam i przepraszam za wrzucenie do jednego kubła z Edim
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Typer36 &gt;&gt;&gt; zmień nick na tryper bo do kubła to ludzkie gówna i śmiecie takie jak ty lądują - tryprem zarażone ????
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
ano przypominam sobie testy Vanitasa.
Mial dobrze poukladane w glowie tylko nie do konca dobrze to wykorzystywal, z tego co wiem, pamietam.
On gral progresja, ciagami. To jest dobry sposob pod warunkiem ze ma sie pokazny budzet. Z drugiej strony gdybym mial 100k w gotowce to na pewno nie chcialoby mi sie bawic w progresje gdzie najczesciej wchodza niskie poziomy i zarabia sie doslownie grosze.
On zakladal podwojenie kapitalu lub jeszcze wieksze zyski jako realne, ja wiem ze to jest raczej niemozliwe i dlatego szukam metody, ktora przy odpowiedniej selekcji, po odpowiednich analizach pomoze przechylic szale o te pare % na moja korzysc.
Ja wiem i Ty wiesz, ze nie jest wielka sztuka zarabiac na typach skoro na tym jednym forum typy podaje kilka(nascie) osob z ciagle badz w wiekszosci dodatnim yieldem, wiec nie jest sztuka brac od nich typy i grac za siano.
Jedno jest dla mnie pewne w bukmacherce, mianowicie to, ze trzeba grac spotkania oddzielnie, jako single i nie ma opcji zeby jakakolwiek rozpiska tu pomagala.
Te wszystkie rozpiski moge porownac do szyldow w sklepach,, drugi produkt za pol ceny,, itp. Klient mysli ze zarabia ale przeciez wlasciciele sklepow nie sa idiotami zeby tracic na wlasne zyczenie bo nawet sprzedajac cos za polowe ceny sa przewaznie do przodu. Dlatego wlasnie na kuponach od totka z tylu mamy rozpisane proste systemy, ktore niektorzy tu uwazaja za sensowne a tak na prawde mozna je sobie w buty wsadzic.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Typer36 &gt;&gt;&gt; zmień nick na tryper bo do kubła to ludzkie gówna i śmiecie takie jak ty lądują - tryprem zarażone ????
ide poskarżyć mamie. Albo babci - już nie żyjesz:-(


Wielki Zordonie tym bardziej mi głupio że wrzuciłem Cie razem z tym czymś wyżej (ojjj musiałem się napiąć). Ogólnie prawisz dobrze. Z tym że ja jestem przeciwnikiem metod a preferuje czysty spontan typerski
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Typer36 &gt;&gt;&gt; zmień nick na tryper bo do kubła to ludzkie gówna i śmiecie takie jak ty lądują - tryprem zarażone ????
uderz w stol -odezwa sie nozyce.
Ja w przeciwienstwie do Ciebie Edi nie bede prosil administracji o usuwanie Twoich postow bo mimo wsyzstko swoje racje czasem masz ano i mam do Ciebie pewna prosbe.
Jest taki dzial na tym forum gdzie ludzie wklejaja , podaja swoje kupony. Czy moze bylbys laskaw zalozyc swoj temat i grac spotkania swoimi systemami??
bo jak do tej pory to dajesz nam przyslowiowa wedki ale fajnie jakbys pokazal jak sie ich uzywa i jak sie nimi lowi ryby??
mozesz to dla mnie zrobic?
czy znowu poczekasz do momentu az pojade Cie jak swego czasu aby pozalic sie administracji??
i nie mowie tego w zlosci, po prostu chce przekonac sie( a raczej innych) ze WSZYSTKIE zaprezentowane przez Ciebie systemy to jedna wielka sciema.
Widze jednoczesnie ze jezyk Ci sie ostatnio wyostrzyl, wiec odpowiedz mi merytorycznie na ww pytania badz przestan sie udzielac w dyskusjach , w ktorych biore udzial.
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wielkizordon&gt;&gt;&gt; Byłem już tu proszony o praktyczne zaprezentowanie tego co gram i tej prośbie przecież dawno zadośćuczyniłem - więc nie pisz po próżnicy, że tego nie zrobiłem bo to jest Twoje zwykłe kłamstwo!!!
Tak jak pisałem: najwięcej kasy przynosi mi dotąd gra metodą &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; w jej podstawowej wersji: na 3 mecze 2-drogowe z założeniem zrobienia 1 błędu w tym typowaniu 3 wyników i tam znajdziesz przykład zastosowania tej metody ściśle dostosowanej do uprzednio przeanalizowanej historii mojej gry i na niej zrodzonej , bo ta analiza wykazała iż przy grze na 3 zdarzenia 2-drogowe najwięcej mam kuponów z 1 błędem.
Tak więc poszedłem w tym kierunku i do tych wyników opracowałem tę w/w metodę, która daje wygraną brutto 6.859j. (przy grze na mecze z kursami po 1.9 ) przy nadaniu 3 zakładów, w których dopuszczam 1 błąd - choć oczywiście niekiedy podpieram się w niej kilkuetapową progresją, gdy sporadycznie wystąpią też 2 błędy lub wejdzie 3/3...
Szczegóły są obszernie opisane w wiadomym wątku &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; i nie miejsce tu aby je znowu podawać...
Na kilku polskich forach bukmacherskich bez trudu odnajdziesz wpisy ludzi też już tak grających i odnoszących z tego korzyści.

P.s: Wobec tego, że w tym wątku ten w/w śmieć, któremu tryper zjadł resztki mózgu ośmielił się napisać na mój temat to co napisał - to tylko tu moglem mu replikować i to do tego śmiecia miej pretensje, że nie kieruje swoich uwag do mnie bezpośrednio w którymś z moich wątków a robi to w Twoim...
Co do jakiegoś to niby dawnego &quot;pojechania mi&quot; przez Ciebie - to odpowiem tak: jeździć to Ty synek sobie możesz taczką z piachem po budowie lub rowerem teściowej po alpagę - ale nie mnie , bo na to to jesteś jak na mnie za cienki Bolek i jazdę to ja Tobie mogę ponownie zafundować...bo już jeden wyjazd stąd dzieciaku miałeś i może być szybki replay ????
Pzdr.
edi8
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
spotkania na dzis, glownie Liga Europejska:
1. Spotkanie: Karpaty - Dortmund Typ: 2 Kurs: 1.90
2. Spotkanie: Aris(+1,5) - Atletico Madryt Typ: 2 Kurs: 3,8
3. Spotkanie : Red Bull Salzburg - Manchester City Typ : 2 Kurs: 1,70
4. Spotkanie: Karpaty Lwów - Borussia DortmundTyp: 2/2 Kurs: 3.10
5. Spotkanie: PSV Eindhoven – Sampdoria Typ: 1 Kurs: 2,05
6. Spotkanie: Juventus Turyn – Lech Poznań Typ:1 (EH 0:2) Kurs: 2,38
7. Spotkanie: Liverpool FC - Steaua Bucuresti Typ:1 (EH 0:1) Kurs: 1.55
8. Spotkanie: Aris Saloniki - Atletico Madryt Typ: 2 Kurs: 2,00
9. Spotkanie: Juventus - Lech (hc 0-3,5) Typ: 1 Kurs: 6.1 (5.0)
10. Spotkanie :Anderlecht-Zenit ST Petersburg do przerwy/koniec 2/2 4.40
11. Spotkanie: PSV - UC Sampdoria Typ: 1 (EH 0:1) Kurs: 3.95
12. Spotkanie : Lille - Sporting Lizbona typ: 2 kurs: 4,15
13. Spotkanie: Lausanne – CSKA Typ: 2 Kurs: 1.55
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
P.s: Wobec tego, że w tym wątku ten w/w śmieć, któremu tryper zjadł resztki mózgu ośmielił się napisać na mój temat to co napisał - to tylko tu moglem mu replikować i to do tego śmiecia miej pretensje, że nie kieruje swoich uwag do mnie bezpośrednio w którymś z moich wątków a robi to w Twoim...

Co do jakiegoś to niby dawnego &quot;pojechania mi&quot; przez Ciebie - to odpowiem tak: jeździć to Ty synek sobie możesz taczką z piachem po budowie lub rowerem teściowej po alpagę - ale nie mnie , bo na to to jesteś jak na mnie za cienki Bolek i jazdę to ja Tobie mogę ponownie zafundować...bo już jeden wyjazd stąd dzieciaku miałeś i może być szybki replay ????

Pzdr.
edi8
po pierwsze nie mow do mnie Synek- nie jestes moim ojcem.
po drugie nie nazywaj kogos smieciem tylko dlatego, ze nie podziela Twoich pogladow.
po trzecie zaloz temat, podawaj typy przed rozpoczeciem, na pewno wiesz jak to sie robi wiec w czym problem?wtedy ja bede ,,scmiecil,, jak to masz w zwyczaju u Ciebie.
widze, ze masz zawyzona ocene samego siebie i nie szanujesz nikogo ale pamietaj , ze zeby byc szanowanym trzeba najpierw szanowac innych. Chociaz w sumie tacy ludzi maja w dupie co inni o nich mysla a gdy sie na nich pluje udaja ze deszcz pada.
Apropo tych Twoich genialnych lub jeszcze lepszewj metody musisz przegrac aby wygrac i ich ,,rzekomej,, przewagi nad graniem singlami to Ty caly czas zapominasz o fakcie zegrajac przykladowe 2z3 przy dwoch pudlach tracisz wszystko o trzech pudlach nie wspominajac. a grajac singlami ryzyko utraty calego kapitalu jest znacznie mniejsze.
Piszesz ze ludzie na forach wygrywaja tym sposobem. Ale zapewne wiesz ,ze ludzie lubia sie chwalic wygranymi ale nie masz pojecia ile osob wtopilo przez to kase.
A na koniec powiem jeszcze raz, zacznij przyjmowac do siebie jakakolwiek krytyke badz fakty, iz kazda rozpiska zmniejsza szanse na zysk, nie na wygrana a na zysk. I nie zarzucaj mi tutaj swoimi magicznymi wyliczeniami bo to sa tylko hipotezy.
Podaj system, podawaj mecze i pokaz ze sie spradza a wtedy uwierze i na koniec przeprosze. Jezeli nie chcesz, nie potrafisz to przestan sie wypowiadac bo zaraz bedziesz mnie moze przekonywal zebym gral w duzego lotka systemem z tylu blankietu.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
wielkizordon&gt;&gt;&gt; Byłem już tu proszony o praktyczne zaprezentowanie tego co gram i tej prośbie przecież dawno zadośćuczyniłem - więc nie pisz po próżnicy, że tego nie zrobiłem bo to jest Twoje zwykłe kłamstwo!!!
to ja poprosze o linka bo chyba przeoczylem.
No chyba ze mowisz o tych wypocinach w systemie,,musisz przegrac zeby wygrac,, bo z tego co widze podales tam kilka spotkan i to ma byc ta miarodajna proba???
i w ogole dlaczego piszesz ze klamie?pokaz dowod a uwierze...tyle w temacie
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
jazdę to ja Tobie mogę ponownie zafundować...bo już jeden wyjazd stąd dzieciaku miałeś i może być szybki replay ????
ano i zapomnialem dodac, iz wiem juz, ze konfidentowaniem potrafisz najbardziej przekonac kogos do swojej racji.

Apropo mojego pomyslu. Zastanawiam sie czy nie byloby bardziej oplacalne sprzedawanie spotkania zaraz po tym jak nasza druzyna wyjdzie na prowadzenie badz zaraz po tym jak wytypowane przez nas zdarzenie bedzie trafione.
Zastanawiam sie nad tym majac w pamiecie wczorajszy mecz Chelsea ktora prowadzac 0-4 pokrywala 3bramkowy handi a tak jedna bramka i pupa.
I tu pojawia sie moje pytanie,czy ma ktos zapisane zmiany kursow z BF?? jakiekolwiek archiwa badz cos co moze mi sie przzydac. bedzie wdzieczny za info.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Zastanawiam sie nad tym majac w pamiecie wczorajszy mecz Chelsea ktora prowadzac 0-4 pokrywala 3bramkowy handi a tak jedna bramka i pupa.
I tu pojawia sie moje pytanie,czy ma ktos zapisane zmiany kursow z BF?? jakiekolwiek archiwa badz cos co moze mi sie przzydac. bedzie wdzieczny za info.
Masz na myśli tylko kursy inplay? Na tej stronie: http://www.fracsoft.com/ udostępniają archiwum z jednego spotkania za ponad 3 pln.
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
tak mam na mysli inplay.
chodzi mi o zmiany kursow w zaleznosci od przebiegu spotkania... bo nie chce mi sie, nie mam az tyle czasu zeby sledzic spotkanie i klepac statystyki do excela.
Wiem ze z BF mozna cos takiego sciagnac, moze ktos cos takiego ma u siebie i chcialby sie podzielic?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Jest jeszcze taki programik soccer mystic - też nie za darmo.
Przewiduje jak wyglądać bedą kursy meczu (1x2, under/over itp) w zależności od strzelonych goli.
Wpisujesz swój scenariusz gry, np drużyna A ma strzelić gola w 10&#39; i 50&#39; minucie a program generuje wykres kursów do całego meczu.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
A jak zapewne zauwazyles, badz moze specjalnie nie chcesz zauwazyc, zarowno wczoraj jak i wczesniej moj sposob sie sprawdzil, wiec przestan szczekac bez sensu bo nawet temu glupiemu psu kiedys sie znudzi ganianie za wlasnym ogonem.
MfG ????
Wiesz co?
A graj Ty se człowieku tym sposobem do śmierci.
Ja Ci napisałem, że tak, czy srak będziesz w plecy, ale skoro uważasz, że ten sposób jest dobry, to alleluja i do przodu!
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jest jeszcze taki programik soccer mystic - też nie za darmo.
Przewiduje jak wyglądać bedą kursy meczu (1x2, under/over itp) w zależności od strzelonych goli.
Wpisujesz swój scenariusz gry, np drużyna A ma strzelić gola w 10&#39; i 50&#39; minucie a program generuje wykres kursów do całego meczu.
tyle czasu obstawiam live że już kursy odgaduje prawie bezbłędnie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
...
Apropo tych Twoich genialnych lub jeszcze lepszewj metody musisz przegrac aby wygrac i ich ,,rzekomej,, przewagi nad graniem singlami to Ty caly czas zapominasz o fakcie zegrajac przykladowe 2z3 przy dwoch pudlach tracisz wszystko o trzech pudlach nie wspominajac. a grajac singlami ryzyko utraty calego kapitalu jest znacznie mniejsze.
Piszesz ze ludzie na forach wygrywaja tym sposobem. Ale zapewne wiesz ,ze ludzie lubia sie chwalic wygranymi ale nie masz pojecia ile osob wtopilo przez to kase.
Podaj system, podawaj mecze i pokaz ze sie spradza a wtedy uwierze i na koniec przeprosze. Jezeli nie chcesz, nie potrafisz to przestan sie wypowiadac bo zaraz bedziesz mnie moze przekonywal zebym gral w duzego lotka systemem z tylu blankietu.
wielkizordon &gt;&gt;&gt; albo Ty jesteś totalnym idiotą albo tylko zwykłym matołkiem - skoro dotąd nie doczytałeś
( pomimo kilkukrotnego wchodzenia ze mną w polemikę na ten temat !!! ) że metoda &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; nie jest nastawiona na grę płaską stawką a zawiera w sobie także podaną przeze mnie kilkuetapową tabelkę rosnących stawek, którą to uruchamiamy przy innym wyniku tych 3 meczy 2-drogowych niż wstępnie zakładane popełnienie 1 błędu ( lub w innej wersji tej metody także 2 błędów, bo tu też mamy przecież 3 zakłady do osiągnięcia wygranej ponieważ zarówno 1 błąd jak i 2 błędy wśród 3 meczy pokrywa zawarcie 3 zakładów - a jedną z możliwych technik opisanych w ramach systemu &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; jest też równoległe granie tych oddzielnych wersji: na 1 i na 2 błędy i obie prowadzone w oddzielnych swoich rozliczeniach ) .
Wybór techniki grania: na 1 lub na 2 błędy wśród 3 zdarzeń 2-drogowych zależy od poziomu typerskich umiejętności i dla moich własnych wyników najlepszą jest technika na 1 błąd a wynika to z moich rezultatów osiągniętych w długim okresie i przy oddaniu ponad 1000 gruntownie przeanalizowanych typów.
Moje doświadczenie z tych w/w ponad 1000 zagranych ( i w necie dostępnych bo zarchiwizowanych* ) zakładów singlowych było takie, że mając średni kurs wchodzącego typu 1.97 i skuteczność ok.49% a więc nawet przy grze płaską stawką wynik bardzo zbliżony do remisu - więc przy tej skuteczności najczęściej popełniany 1 błąd przy 3 typowaniach i dlatego jako antidotum na ten 1 błąd opracowałem tę metodę nazwaną &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot;.
Bo moja wyżej podana skuteczność , w połączeniu z zabezpieczeniem w formie z tej skuteczności wynikającej krótkiej bo kilkustopniowej progresji przy innym niż 1 błąd wyniku w 3 zdarzeniach - to była dla mnie recepta na sukces. I ten sukces jest dziś moim udziałem - bo taka gra daje mi największe zyski osiągane w sposób stały od ponad roku.
* archiwum mojej gry jest dostępne na forum u BetManiaka , ponieważ skrypt na tamtej stronie skrupulatnie notuje podawane tam typy prowadząc ich ranking.

....................
Zatem nie bij już więcej człowieczku piany na temat czegoś, czego nie jesteś w stanie objąć swoim małym rozumkiem - bo idiotycznym jest to wszystko co dotąd na ten temat napisałeś, NICZEGO z tego systemu nie rozumiejąc , gdyż to wymaga IQ over 60 a tego kryterium w sposób oczywisty nie spełniasz, o czym dobitnie zaświadczają Twoje wszystkie dotychczasowe wypowiedzi....
Pzdr.
edi8
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Ja tą metodę opisaną przez eid8 stosuje już kilka lat i jest ona bardzo skuteczna w zakładach z kursem 1,90-1,98 np na hadicap w NBA.W zakładach piłki nożnej przy typowaniu trzech meczy jednocześnie jest niezastąpiona, bo jak wiadomo (ale chyba nie wszystkim) że faworyci wygrywają średnio 63% wszystkich meczy, czyli na trzy mecze wchodzą dwa (losowo panowie - losowo). Oznacza to że w dłuższym okresie czasu ta reguła zawsze się sprawdza, zwłaszcza gdy zamiast typowania losowego stosuje sie typowanie analityczne. Natomiast system w którym dopuszcza sie że jeden z trzech meczy granych nie wchodzi jest cool...Dlatego momodzik Twoje wypowiedzi w stosunku do edi8 świadczą tylko o Tobie, o Twojej kulturze osobistej i wychowaniu.
 
Do góry Bottom