Copa Libertadores & Compeonato Paulista
Leon - Bolivar
0-1
Santos - Ponte Preta
4-0
Leon - Bolivar:
Prosta sytuacja w grupie 7, kto chce awansować musi wygrywać. Myślę, że w tym meczu będzie pewne zwycięstwo gospodarzy, w grupie są niepokonani u siebie, zwycięstwa z Emelec i Flamengo, szczególnie na drugiego rywala trzeba zwrócić uwagę. Ostatnio jednak nie idzie im najlepiej, w lidze bez zwycięstwa od trzech spotkań. Ale tutaj także trzeba zauważyć, że zremisowali z liderem - Cruz Azul. Boliwijska drużyna zasłużenie w tym meczu skazywana jest na porażkę, słaba gra na wyjazdach spowodowana zmianą wysokości, ostatni łomot z Oriente Petrolero (4-0), w którym z tego co widzę grali podstawowym składem. Jeżeli Meksykanom zależy na wygranej to z pewnością to uczynią, są po prostu lepsi, szczególnie u siebie.
Santos - Ponte Preta:
Tutaj krótko bo i nie ma o czym pisać, Santos jest w bardzo dobrej formie i trafili na łatwego rywala w ćwierćfinale. Ponte Preta spadło do
Serie B, dwie porażki z rzędu.
AKO @@ 1.71 bet365 ![No entry :no_entry: ⛔](https://cdn.jsdelivr.net/gh/joypixels/emoji-assets@5.0/png/64/26d4.png)
30 PLN
Peru :siata:
Cesar Vallejo - Kobiety vs Sporting Cristal - Kobiety
over 168.5 points @@ 1.72 bet365
3-1 (25-18, 25-18, 18-25, 25-20)
174 points ![White heavy check mark :white_check_mark: ✅](https://cdn.jsdelivr.net/gh/joypixels/emoji-assets@5.0/png/64/2705.png)
![White heavy check mark :white_check_mark: ✅](https://cdn.jsdelivr.net/gh/joypixels/emoji-assets@5.0/png/64/2705.png)
Tradycyjnie, jakiekolwiek pytania -> gg.
Ekwador
Deportivo Quito - Emelec
Typu nie polecam grać grubo, nie wiem na ile oszukuje mnie translator ???? . Do rzeczy - w drużynie gospodarzy jest dosyć słaba atmosfera, część zawodników otrzymała kary za brak dyscypliny, dodatkowo słaba jest pozycja trenera. Co do bardziej statystycznych rzeczy, zespół z Quito jest na dziesiątej pozycji, w dziewięciu spotkaniach zaledwie jedno zwycięstwo, aż pięć remisów i trzy porażki. Co prawda u siebie grają dosyć dobrze, ale do tego jeszcze dojdziemy. A właśnie, bym zapomniał. U siebie grają dobrze, bez porażki, jedno zwycięstwo, ale na dole w filmiku zobaczycie w jakim stylu wygrali ???? . Przejdźmy do mojego głównego celu - drużyny Emelec. Jak wiadomo, bądź też nie, Emelec jest z Guayaquil (5 metrów n.p.m - co jest istotną informacją, ale o tym pod koniec). Są liderami, ze sporą przewagą i dwoma zaległymi meczami (przewaga 3 pkt nad Independiente del Valle, które rozegrało 10 spotkań), w lidze bez porażki, jedynie cztery stracone gole. W
Copa Libertadores nie mają meczu w najbliższym czasie (następny 3 kwietnia), także na zły terminarz nie mogą narzekać. Na wyjazdach idzie im jako tako, także bez porażki wygrana m.in z Loja. I przejdźmy do największego zagrożenia dla drużyny gości - różnica wysokości. Quito - 2850 m n.p.m, Guayaquil 5 m n.p.m. Różnica ogromna, jednak Emelec pokazało, że takie warunki im nie straszne, co prawda nie grali jeszcze na aż takiej wysokości, jednak wygrali w Loja (2100 m n.p.m). Po wszystko przekłada się na to, że gram na gości z DNB.
Emelec DNB @@ 1.73 bet365
1-1 ZWROT
Obiecany filmik z pięknym golem ????
https://www.youtube.com/watch?v=uTljSu6Qsso
Wenezuela ????
Bucaneros La Guaira - Guaros de Lara
over 155.5 @@ 1.85 betsson
85-75 ![White heavy check mark :white_check_mark: ✅](https://cdn.jsdelivr.net/gh/joypixels/emoji-assets@5.0/png/64/2705.png)
![White heavy check mark :white_check_mark: ✅](https://cdn.jsdelivr.net/gh/joypixels/emoji-assets@5.0/png/64/2705.png)
NCAA ????
Yale - Kolumbia
under 127.5 @@ 1.83 bet365
141 ![No entry :no_entry: ⛔](https://cdn.jsdelivr.net/gh/joypixels/emoji-assets@5.0/png/64/26d4.png)
![No entry :no_entry: ⛔](https://cdn.jsdelivr.net/gh/joypixels/emoji-assets@5.0/png/64/26d4.png)