>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka nożna plażowa

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś walka "półfinałowa" o 5 miejsce

Hiszpania - USA

Hiszpania ten turniej już przegrała ale myślę, że dziś ograją słaby USA. Kurs na Hiszpanów wydaje się być optymalny przy tej formie. Gdyby forma Hiszpanów była o wiele lepsza to tutaj mieli byśmy max 1,15.

Japonia - Arabia Saudyjska

Tutaj także faworyt jest jeden i są nimi Samurajowie. Kurs na nich bardzo niski ale nie ma się czemu dziwić Arabia najsłabszy zespół na tym turnieju. Liczę na zwycięstwo Japonii dość wysokie.

Hiszpania 1,42
Japonia -3,5 1,85

i w singlu zagram na under Arabii, do tej pory po 3 spotkaniach jeszcze nie zdobyli gola, w meczu z Hiszpanią nie wykorzystali nawet rzutu karnego a Japonia jest drużyną dość solidną w obronie.

Arabia poniżej 1,5 2,40​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami rozpoczynający się turniej Copa America rozgrywany w Argentynie.
Faworyci? Na pewno Brazylia i Paragwaj te drużyny powinny zameldować się w finale tak jak miało to miejsce rok temu.
Co prawda forma zespołów jest wielką niewiadomą jednak spróbujemy coś pograć.

Boliwia Wenezuela 4:2

Jest to pierwsze spotkanie na tym turnieju i uważam, że faworytem jest Wenezuela. Jeszcze wczoraj pograłem dużo wyższe kursy jednak podaję kurs na ten moment.
Rok temu obie drużyny spotkały się ze sobą w grupie również i tam Wenezuela pokonała Boliwie 4:2. Boliwia zajęła tam ostatnie 10 miejsce natomiast Wenezuela zajęła 4 miejsce co myślę, że dla nich mogło być lekkim rozczarowaniem, że przegrali w meczu o 3 miejsce z Chile.

Wenezuela 1,50

Ekwador - Peru 5:6

Ekwador rok temu zajął 9 miejsce w Copa America wygrywając 2 mecze z Argentyną i Boliwią Peru natomiast zajął 5 miejsce. Ekwador ostatnio widać sporo bramek w ich meczach no i w Copa America również te bramki padały. Peru wydaje się być lekkim faworytem w tym meczu, ja wczoraj pobrałem na ich zwycięstwo po kursie 2 dziś już zdecydowanie jest niżej i nie wiem czy opłacalne. Liczę, że ten mecz będzie obfitował nam w bramki.

powyżej 7,5 2,00
Peru 1,60

Paragwaj - Kolumbia 4:5

Jeden z głównych faworytów do zwycięstwa na całym turnieju. Paragwaj bardzo dobrze spisuje się w ostatnich latach, graja często w turniejach i to doświadczenie zdobywają coraz to większe. Potrafią grać jak równy z równym nawet z Brazylią, którą ograli rok temu w finale, potrafią rozbijać rywali. Kolumbia zajęła 7 miejsce w poprzednim turnieju.
Myślę, że Paragwaj powinien wygrać ten mecz dość spokojnie.

Paragwaj 1,50
powyżej 8,5 2,00

Argentyna - Urugwaj 5:4

Gospodarz tego turnieju ale nie ma się co oszukiwać Argentyna na plaży nie znaczy zbyt wiele no ale Urugwaj to samo można powiedzieć a nawet są słabsi. Myślę, że Argentyna u siebie powinna dobrze rozpocząć turniej jednak to uważam spotkanie za najmniej pewne. Ostatnie ich spotkania to...remis, zwycięstwo Argentyny, zwycięstwo Urugwaju, remis, zwycięstwo Urugwaju, zwycięstwo Argentyny więc widzimy, że poziom dość podobny.
Najniższa linia bramek w tym meczu ale uważam, że powinni ją przebić.

powyżej 6,5 1,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +637
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - Peru 8:3

Za nami pierwsze mecze na turnieju i coś tam już wiemy. Brazylia w pierwszej kolejce pokonała bardzo wyraźnie Urugwaj 6:2 natomiast Peru wygrało po bardzo ciężkim pojedynku Ekwador 6:5. Peru na poprzednim turnieju zajął 5 miejsce.
Mecze bezpośrednie oczywiście wygrywa Brazylia ale czy aż tak wyraźnie? Ostatnie ich mecze są dość ciekawe 4:2, 5:3, 6:3, 7:3 i dopiero wcześniejsze mecze były mniej wyrównane więc widać, że od kilku lat poziom w piłce plażowej w Peru poszedł do góry. Peru ogólnie gra bardzo mało meczów poza swoją strefą ale te porażki nie są wysokie czy to z Brazylią czy to z Paragwajem czyli 2oma najlepszymi drużynami.
Liczę, że Brazylia będzie się wolno rozkręcać i skoro Urugwaj potrafił nie przegrać wyżej niż podany handi to i Peru zrobi to samo.

Peru +4,5 1,90

Urugwaj - Ekwador 6:5

Liczę w tym meczu na mocno otwarte spotkanie przede wszystkim z powodu Ekwadoru, pisałem wyżej, że ta drużyna często ma wysokie wyniki czy to wygrywają czy to przegrywają (częściej to drugie). W pierwszym meczu na tym turnieju przegrali z Peru 5:6 a w drugim meczu z Argentyną przegrali 4:5 po dogrywce. Urugwaj również 2krotnie przegrał 2:6 z Brazylią i 4:5 z Argentyną więc widzimy, że te drużyny często grają właśnie blisko podanego overa.

powyżej 8,5 1,82
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szkoda, że dziś bukmacherzy nie podają ani overów ani handicapów bo kilka typów chodziło mi po głowie od 2óch dni, no niestety...

Chile - Boliwia 4:2
Wenezuela - Paragwaj 4:5

AKO: 1,55


Można dołożyć na podbicie, wydaje mi się, że powinno to wejść o ile Paragwaj powinien dość łatwo uporać się ze słabą Wenzeuelą, która nie pokazuje nic... przegrała 2 mecze o tyle Paragwaj po wtopie z Kolumbią w pełni zrehabilitował się w meczu z Boliwią wygrywając aż 10:1.
Boliwia dość niespodziewanie po 3 meczach mają na swoim koncie 2 zwycięstwa. Dziś myślę, że Chile powinno wygrać.
Te właśnie mecze myślałem obstawić z handicapem i kursy były by wyższe.

Ekwador - Brazylia 0:13

Tylko króciutko bo nie ma co obstawiać 1,01 na Brazylię... W tym meczu chciałem wejść w mocny over, myślę, że 10 bramek może tutaj wpaść.

Peru - Argentyna 1:2

Argentyna u siebie z 2oma zwycięstwami 5:4 z Urugwajem i po dogrywce 5:4 z Ekwadorem.
Peru zwycięstwo z Ekwadorem 6:5 i porażka 3:8 z Brazylią. Z Brazylią połowę meczu zagrali jak równy z równy przegrywali 3:4 ale druga część już pod dyktando Brazylii.
Szczerze? Nie wiem czy kurs na Argentynę 1,60 jest wystawiony optymalnie - przypomnę, że z Urugwajem kurs wystawione były 2,25 a do meczu spadło do 1,65)
Wejdę w Peru bo uważam, że nie odstają od Argentyny a jak będzie przekonamy się wieczorem.

Peru z remisem 2,11
Peru 3,15

Jeśli bukmacherzy obudzą się i podadzą jakieś overy, handicapy spróbuję tego pilnować.​
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wenezuela - Kolumbia 0:4

Wenezuela po 3 meczach ma na koncie 0 punktów natomiast pozostałe 4 drużyny mają po 6 punktów i walka o półfinał jest bardzo ciekawa. Kolumbia jeśli przegra na pewno odpada z walki o półfinał ponieważ przegrała z Boliwią no i ktoś z Chile, Paragwaj zdobędzie punkty dlatego Kolumbia musi wygrać. Oczywiście musi nie znaczy, że wygra jednak patrząc na formę obu drużyn zdecydowanym faworytem powinna być Kolumbia. Z drugiej zaś strony Wenezuela już bez spiny i często takie mecze gra się dużo łatwiej i więcej wychodzi. Idę w stronę drużyny, która ma lepszą formę bo i kurs jest atrakcyjny.

Kolumbia 1,70

Paragwaj - Chile 10:2

Oglądałem wczoraj mecz Chile z Boliwią i niby wygrali 4:2 ale na 4 minuty przed końcem przegrywali 1:2, końcówka była jednak po ich myśli jednak dziś grają z Paragwajem czyli drużyną 2 w Ameryce. Kto wygra awansuje do półfinału a więc uważam, że Paragwaj będzie dziś mocno skoncentrowany bo "piłkarsko" są zdecydowanie lepsi.

Paragwaj 1,35

Peru - Urugwaj 1:2

Mecz, który rozstrzygnie 3 miejsce w grupie. Obie drużyny mają po 1 zwycięstwie i 2óch porażkach. Szkoda po raz kolejny, że bukmacherzy nie wystawiają overów bo w tym meczu bym postawił na over. Drużyny już bez spiny, szans na awans do półfinału już nie mają a więc mogą pokazać troszkę ofensywy. Urugwaj faworytem? No dla mnie nie.
Ostatnie mecze to Peru wygrywało z Urugwajem

Peru 2,45
Peru z remisem 1,67
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za nami faza grupowa a przed nami to co najważniejsze czyli faza pucharowa.
Mało drużyn więc od razu gramy półfinały ja jednak zainteresowałem się meczami o miejsca niższe i powiem szczerze, kursy nieco mnie zszokowały mam nadzieję, że tym razem się uda.

Ekwador - Wenezuela 2:1

Ekwador aż takim faworytem? Skąd? Dlaczego? Ja ich przed starcie w ogóle nie stawiam w roli faworyta a tutaj mamy taki kurs na Wenezuelę...
No ja gram już dziś bo na pewno do meczu nie wzrośnie a uważam, że spadnie.
Obie drużyny przegrały wszystkie mecze w fazie grupowej.
Ekwador - 5:6 z Peru, 5:6 z Urugwajem, 4:5 z Argentyną po dogrywce i 0:13 z Brazylią
Wenezuela - 2:4 z Boliwią, 3:4 z Chile, 4:5 z Paragwajem i 0:4 z Kolumbią

Rok temu Ekwador na Copa America wygrał 1 mecz przegrał 3 mecze i zajął 9 miejsce
Wenezuela wygrała 3 mecze przegrała 1 mecz i zajęła 4 miejsce

Osobiście uważam, że Wenezuela jest drużyną lepiej poukładana, może wynik teraz tego nie pokazywały i dla mnie osobiście jest to spora niespodzianka, że zmagania w grupie skończyli ze wszystkimi porażkami no ale nie wiem dlaczego szczerze bukmacherzy wystawili aż takie kursy. Może i Ekwador wygrać ten mecz ale nie uważam, żeby była aż taka przewaga aby taki kurs dawali.

Wenezuela 3,51
Wenezuela lub remis 2,31

Peru - Boliwia 7:3

Mecz o 7 miejsce i jeśli wszystko zakończy się zgodnie z planem Peru ten mecz wygra.
Peru co prawda wygrał tylko 1 mecz pozostałe 3 mecze przegrał jednak z Argentyną i Urugwajem grali jak równy z równym oba te mecze przegrał 1:2 w samych końcówkach.
Boliwia sensacyjnie wygrała 2 mecze, mecz z Paragwajem tak naprawdę pokazał ich poziom porażka 1:10 jednak tak jak wspomniałem Brazylia i Paragwaj wybijają sie na tle reszty zespołów. Oczywiście pojedyńcze mecze mogą przegrać jednak koniec końców widać różnicę klas. Co prawda Paragwaj zwalił sobie mecz z Kolumbią i musi w półfinale walczyć z Brazylią co da awans do finału albo Argentynie albo Kolumbii.
Peru uważam, że lepszy zespół niż Boliwia dlatego również idę w ich zwycięstwo

Peru 1,60
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami Kwalifikacje do Mistrzostw Świata

Włochy - Estonia 3:1

Włosi to niedawny vice mistrz Igrzysk Europejskich gdzie w finale przegrali 2:5 ze Szwajcarią. Było to zaledwie kilka dni temu, dziś przeciwnik zdecydowanie z innej półki.
Estonia to zespół słaby i nie ma co się oszukiwać jednak w ich meczach widzimy bardzo dużo bramek a Włosi mają kim strzelać, najlepsi gracze są na tym turnieju.
Włosi trafili naprawdę dobrze i na 95% powinni być w top2 a prawdopodobnie zajmą 1 miejsce.
Mój główny bet na to spotkanie:
powyżej 7,5 1,60

Pozostałe typy:
powyżej 8,5 2,10
Estonia powyżej 1,5 1,52

Polska - Litwa 3:1

Polacy na Igrzyskach Europejskich pokazała się ze słabej strony mimo, że rozpoczęli bardzo dobrze wygrywając z Azerbejdżanem aż 7:1 ale już kolejne mecze to same porażki.
Litwa oczywiście jest zespołem słabym ale hmm.. Polska ofensywnie ostatnio nie wyglądała dobrze, Litwa też.
Mój główny bet na to spotkanie:

poniżej 8,5 1,65

Pozostałe typy:
Polska -1,5 1,80

Dania - Szwajcaria 3:2

Szwajcarzy to zwycięzcy Igrzysk Europejskich, ich najlepsi gracze wystąpią na tym turnieju. Z Danią są zdecydowanym faworytem i nie wyobrażam sobie aby nie wygrali.
Liczę na ich mocną ofensywę bo takową mają, ich mecze to średnio 6 bramek - oczywiście sami tyle strzelają ale z tymi słabszymi często tych bramek pada więcej.
Piłka nożna plażowa jest takim sportem, że rzadko nawet te słabe zespoły nie strzelają bramek - oczywiście zdarza się ale rzadko.
Mój główny bet na to spotkanie:

powyżej 8,5 2,03

Portugalia - Niemcy 8:6

Portugalia rozpoczyna kwalifikacje od meczu z Niemcami, turniej rozgrywany w Portugalii a więc bardzo duży handicap w stronę gospodarzy i zdecydowanych faworytów. Portugalia mocno rozczarowana, kiedy to nie zdobyli nawet medalu Igrzyskach Europejskich. Kadrowo to Niemcy nie mają podjazdu i wydaje mi się, że całkiem fajne handi jest na gospodarzy.
Mój główny bet na to spotkanie:

Portugalia -3,5 1,70

Pozostałe typy:
powyżej 7,5 1,70

Azerbejdżan - Mołdawia 2:3

Mołdawia bardzo overowy zespół, strzelają o dziwo sporo bramek ale jeszcze więcej tracą tych goli. Azerbejdżan jest faworytem i uważam, że powinni wygrać jednak według mnie co najmniej 4 bramki Azerbejdżan po tym samym kursie jest pewniejszy. Dodatkowy atut Azerbejdżanu to, że grają u siebie.
Mój główny bet na to spotkanie:

Azerbejdżan powyżej 3,5 1,55

Pozostałe typy:
powyżej 7,5 1,95

Hiszpania - Ukraina 3:3

Tutaj wchodzę w bramki, Hiszpania pokazała na ostatnim turnieju, że strzela i traci mega dużo bramek, Ukraina zawiedziona i tylko 7 miejsce ale jest to solidny zespół i uważam, że ten mecz będzie dużo bardziej wyrównany niż pokazują to kursy. Minimum 8 bramek widzę dość spokojnie.
Mój główny bet na to spotkanie:

powyżej 7,5 1,85

Pozostałe typy:
powyżej 8,5 2,40
Z góry Was przepraszam za tak słabe typowanie w 1 dniu - jedyny plus to, że mało goli było i raczej bukmacherzy nie podniosą linii na kolejne dni :)

3 x
9 x
Jutro postaram się zdecydowanie poprawić skuteczność bo dziś była miazga.


 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Litwa

Nie no bukmacher sobie chyba niezłe jaja zrobił tym overem to po 1 - oczywiście tak na pierwszy rzut oka. Nie można jednak nie napisać, że Litwa jest drużyną strasznie underową i wcale nie zdziwił bym się gdyby w tym meczu nie strzelili nawet gola jednak po cichutku liczę na co najmniej 1 z ich strony. W pierwszej kolejce Litwa przegrała z Polską 1:3.
Hiszpania dziś przegrała z Ukrainą po dogrywce w regulaminowym czasie było 3:3. Ogólnie Hiszpania 3 mecze z rzędu grała dogrywki, oczywiście nie mówię, że mogą czuć zmęczenie bo poprzedni turniej był kilka dni temu. Hiszpania zajęła 3 miejsce na Igrzyskach Europejskich i pokazali, że nadal potrafią grać na bardzo wysokim poziomie w końcu pokonali tam m.in. Włochy czy Portugalię. Z Polską wygrali aż 7:1.
Skoro Polacy strzelili Litwie 3 bramki to Hiszpania powinna ich strzelić więcej, dla mnie osobiście ten over to nie porozumienie i aż żal nie spróbować zwłaszcza po takim kursie.

powyżej 4,5 2,03 Betfan
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Hiszpania - Litwa

Nie no bukmacher sobie chyba niezłe jaja zrobił tym overem to po 1 - oczywiście tak na pierwszy rzut oka. Nie można jednak nie napisać, że Litwa jest drużyną strasznie underową i wcale nie zdziwił bym się gdyby w tym meczu nie strzelili nawet gola jednak po cichutku liczę na co najmniej 1 z ich strony. W pierwszej kolejce Litwa przegrała z Polską 1:3.
Hiszpania dziś przegrała z Ukrainą po dogrywce w regulaminowym czasie było 3:3. Ogólnie Hiszpania 3 mecze z rzędu grała dogrywki, oczywiście nie mówię, że mogą czuć zmęczenie bo poprzedni turniej był kilka dni temu. Hiszpania zajęła 3 miejsce na Igrzyskach Europejskich i pokazali, że nadal potrafią grać na bardzo wysokim poziomie w końcu pokonali tam m.in. Włochy czy Portugalię. Z Polską wygrali aż 7:1.
Skoro Polacy strzelili Litwie 3 bramki to Hiszpania powinna ich strzelić więcej, dla mnie osobiście ten over to nie porozumienie i aż żal nie spróbować zwłaszcza po takim kursie.

powyżej 4,5 2,03 Betfan
Wiadomo że to był błąd buka. Obecnie linia 8.5. . Dostales może zwrot ?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za Hiszpanów dostałem zwrot - Niestety ale mogłem się tego spodziewać w końcu była to mocna pomyłka. Lecimy z dniem 2gim za nami już 2 mecze jeden z nich miałem a mianowicie Niemców i na plus.

Ukraina - Polska 3:2

Ukraina wygrała po dogrywce z Hiszpanią są ekipą solidną a nawet mocną widać, że tymi najlepszymi grają naprawdę jak równy z równym mimo, że kadrowo nieco odstają ale na pewno z Polską są faworytem są ekipą lepszą. Ostatnio na Europejskich Igrzyskach wygrali 3:2 mimo, że przegrywali 0:2. Polacy widać, że z roku na rok ich poziom jest słabszy. Nawet wygrana wczorajsza nie przyszła tak łatwo a rywalem była Litwa.

Ukraina 1,50
Ukraina powyżej 3,5 1,60

Szwajcaria - Turcja 2:3
No i Szwajcaria jedzie do domu na własne życzenie....

To co wczoraj Szwajcaria odwaliła to nie mieście się w głowie, prowadzili 2:0 ze słabą Dania i w III tercji stracili 3 gole i przegrali a po II tercjach wyglądało to tak jak by Dania nie chciała stracić bramek a nic nie atakowali. Szwajcaria mimo wszystko wczoraj grała bardzo sennie i może obudzą się po porażce. Dziś rywal zdecydowanie słabszy, Turcja wczoraj została rozbita przez Białoruś 2:10. Szwajcaria aby wyjść z grupy musi wygrać dziś i to nie powinno być problemem.

Szwajcaria strzeli +6,5 1,75

Portugalia - Francja 7:3

Wczoraj Portugalia wygrała mimo ciężkiego meczu z Niemcami 8:6 - mieliśmy naprawdę świetne spotkanie do oglądania. Francja pokonała Grecję 5:3 ale dziś poziom Grecji pokazali Niemcy gdzie wygrali aż 8:2. Francja może brzmieć groźnie w piłce nożnej ale nie w plażówce - jest to po prostu słaba ekipa i tutaj Portugalia powinna wygrać wyraźniej jak z Niemcami.

Portugalia -3,5 2,03

Azerbejdżan - Estonia 4:7

No wczoraj Azerbejdżan pokazał fatalną formę a ich gra z Mołdawią wyglądała wręcz katastrofalnie. Oczywiście przegrali 2:3 z Mołdawią. Estonia przegrała co prawda ale z Włochami 1:3 i nie wyglądało to aż tak źle - oczywiście byli słabsi ale nie ma porównania Włochów z Azerbejdżanem. Ja osobiście wchodzę w gości.
Estonia oczywiście nie należy do drużyn dobrych ale ja gram bardziej przeciwko Azerbejdżanowi ich gra tak jak napisałem zupełnie mnie nie przekonała w meczu z Mołdawią.
Może i Azerbejdżan wygra ten mecz ale uważam, że nie wygrają więcej niż 2 bramkami.
Spróbuję postawić na gości za drobne.

Estonia +2,5 1,85 Betfan
Estonia (razem z dogrywką) 4,60

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +917
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś III dzień i koniec fazy grupowej. W większości grup już jest wiele wyjaśnione...
Na dziś - na teraz tylko 3 typy.

Portugalia - Grecja 5:1

Portugalia bardzo pewnie zajmuje 1 miejsce i nie da sobie wyrwać już tego. Wygrali z lepszymi zespołami jakimi okazały się Niemcy i Francja. Z Niemcami wygrali 8:6 natomiast z Francją wygrali 7:3. Grecja przegrała oba spotkania i zamie ostatnie miejsce w grupie. Portugalia ma taką siłę w ofensywie, że jest to aż niesamowite, mają bardzo szeroką kadrę i nie ma w tym zespole tak, że zejdzie 1 skład i jest słabiej - wręcz przeciwnie.
Liczę na ich rozstrzelanie zresztą jak w 2óch poprzednich meczach.
Grecja jest to bardzo słaba drużyna ale jak już wiele razy wspomniałem na plaży rzadko się zdarza, że drużyna kończy mecz z 0 bramkami - oczywiście zdarza się to jednak niezbyt często.
Na tym turnieju rozegrano już 18 meczów i w 18 meczach każda drużyna strzelała bramki.

powyżej 8,5 2,03 Betfan

Szwajcaria - Białoruś 6:9

Największe rozczarowanie w tych kwalifikacjach do MŚ - tuż po zwycięstwie w Europejskich Igrzyskach przegrali mecze z Danią i Turcją oba po 2:3 - to jest wręcz niemożliwe, żeby przegrać oba mecze z tak słabymi zespołami. Czyżby jakiś kryzys? No myślę, że tak - albo myśleli, że samo się wygra jednak niesamowicie sprowadzeni na ziemię.
Białoruś pewnie przebrnął przez tę grupę wygrywając z Turcją aż 10:2 i z Danią 8:2.
Mecz już tak naprawdę o nic bo Szwajcaria zajmie ostatnie miejsce w grupie a Białoruś 1.
Liczę na tzw wściekłość Szwajcarów i udowodnienie samym sobie bo kadrowo, czysto piłkarsko w tej grupie byli zdecydowanie najlepsi.
Mój typ główny to bramki - jak już wspomniałem obie drużyny już mogą zagrać na luzie ale mimo tych 2óch porażek wydaje mi się, że buka mocno powaliło, żeby dawać taki kurs na Szwajcarię!

powyżej 7,5 1,85 Betfan
Szwajcaria 4,20 Fortuna

W STS jest kurs wyższy jeszcze bo płacą aż 4,5​
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś mecze o miejsca 9-12 i 13-16 a więc emocji troszkę mniej.

Estonia - Polska 4:4

Estonia stała przed sporą szansą na awans z tej grupy po zwycięstwie nad Azerbejdżanem aż 7:4 niestety przegrali bardzo wyraźnie z Mołdawią aż 2:6. Polacy w grupie wygrali tylko z Litwą 3:1 a przegrali z Ukrainą i Hiszpania co prawda porażki 1 bramką i 2 golami to nie są jakieś złe wyniki ale porażka to porażka. Ogólnie Polska wydaje mi się, że nieco leci w dół piłkarsko na plaży, jeszcze jak kilka lat temu znaczyli coś tam w Europie to na ten moment są tylko średniakami. Estonia zespół jeszcze słabszy od Polski ale potrafią zagrać dość wyrównane spotkanie jak np z Włochami gdzie przegrali tylko 1:3.
Estonia strasznie gubi się w bronieniu pokazała to choćby Macedonia strzelając 6 bramek ale i Azerbejdżan strzelił 4 bramki a mecze bezpośrednie pokazują wysokie wyniki. Wydaje mi się, że fajną opcją do dubla są bramki Polaków - sztuk 4. Nie jest to zbyt dużo bramek i powinno to spokojnie wejść.

Polska strzeli powyżej 3,5 1,6 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1254
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ukraina - Mołdawia 5:2

Jest to mecz ćwierćfinałowy. Ukraina jest na pewno w tym meczu faworytem ale dlaczego stawiam w stronę Mołdawii? Uważam, że handi +3,5 jest troszkę zawyżone o ten 1 gol.
W tym roku jest to już 2gi turniej obu drużyn. Zacznę od Ukrainy - na Europejskich Igrzyskach zaczęli świetnie, pokonali Włochów 6:5 następnie przegrali ze Szwajcarią 2:4 i obie drużyny spotkały się ze sobą w grupie gdzie to Ukraina wygrała ale tylko 6:5. Ukraina zremisowała jeszcze na tym turnieju z Azerbejdżanem 6:6 i pokonała Polskę 3:2. W tych kwalifikacjach Ukraina przeszła swoją grupę jak burza wygrywając wszystkie mecze, z Hiszpanią po dogrywce 4:3, Polskę 3:2 i z Litwą 4:1 - widać więc, że Ukraina wygrywa ale nie wygrywa tych meczy jakoś strasznie wyraźnie.

Mołdawia oceniałem tę drużynę jako bardzo słabą jednak miło mnie zaskoczyli - grają bardzo ambitnie i co najważniejsze mimo, że np przegrywają wyraźnie to nie tracą głowy i starają się odrabiać straty. Co prawda na Europejskich Igrzyskach przegrali wszystkie mecze w grupie jednak nie aż tak wyraźnie 5:6 z Ukrainą, 4:6 z Włochami i tylko ze Szwajcarią przegrali wyraźnie 4:9. Pokonali Polskę aż 8:6 i przegrali z Azerbejdżanem 2:4. W tych kwalifikacjach przegrali 1:3 z Włochami ale już te wyrównane mecze wygrywali 3:2 z Azerbejdżanem i aż 6:2 z Estonią.

Mołdawia +3,5 2,00 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1254
S 1,1K

slavinio85

Użytkownik
Ukraina - Mołdawia

Jest to mecz ćwierćfinałowy. Ukraina jest na pewno w tym meczu faworytem ale dlaczego stawiam w stronę Mołdawii? Uważam, że handi +3,5 jest troszkę zawyżone o ten 1 gol.
W tym roku jest to już 2gi turniej obu drużyn. Zacznę od Ukrainy - na Europejskich Igrzyskach zaczęli świetnie, pokonali Włochów 6:5 następnie przegrali ze Szwajcarią 2:4 i obie drużyny spotkały się ze sobą w grupie gdzie to Ukraina wygrała ale tylko 6:5. Ukraina zremisowała jeszcze na tym turnieju z Azerbejdżanem 6:6 i pokonała Polskę 3:2. W tych kwalifikacjach Ukraina przeszła swoją grupę jak burza wygrywając wszystkie mecze, z Hiszpanią po dogrywce 4:3, Polskę 3:2 i z Litwą 4:1 - widać więc, że Ukraina wygrywa ale nie wygrywa tych meczy jakoś strasznie wyraźnie.

Mołdawia oceniałem tę drużynę jako bardzo słabą jednak miło mnie zaskoczyli - grają bardzo ambitnie i co najważniejsze mimo, że np przegrywają wyraźnie to nie tracą głowy i starają się odrabiać straty. Co prawda na Europejskich Igrzyskach przegrali wszystkie mecze w grupie jednak nie aż tak wyraźnie 5:6 z Ukrainą, 4:6 z Włochami i tylko ze Szwajcarią przegrali wyraźnie 4:9. Pokonali Polskę aż 8:6 i przegrali z Azerbejdżanem 2:4. W tych kwalifikacjach przegrali 1:3 z Włochami ale już te wyrównane mecze wygrywali 3:2 z Azerbejdżanem i aż 6:2 z Estonią.

Mołdawia +3,5 2,00 Betfan
Witam jest jakaś strona live do śledzenia wyniku??
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwajcaria - Białoruś 3:4

Od razu napiszę, że każdy gra na własnym ryzyku, oczywiście typ mocno ryzykowny patrząc na formę Szwajcarii w ostatnim czasie, sam do końca nie wiem co się dzieje z tą drużyną od Igrzysk Europejskich, które odbyły się w Lipcu czyli nie tak dawno - wygrali ten turniej pokonując m.in Włochy, Portugalię.
Od tego czasu Szwajcaria nie zakwalifikowała się do MŚ gdzie mieli beznadziejnie łatwą grupę Danię, Turcję i Białoruś a przegrali WSZYSTKIE mecze.
Ten turniej mimo, że awansowali do ćwierćfinału to również nie wygląda ich gra tak dobrze wygrana z Rumunią 8:3 ale i porażka 4:7 z Turcją i zwycięstwo z Azerbejdżan 8:7 gdzie przegrywali już 4:7.
Dlatego tak jak mówię, mega mnie zastanawia ta drużyna a skład mają ciągle świetny! Hodel, Ott, Stankovic, Eliott, Spacca czy Steinemann kto się interesuje piłką nożna plażową to doskonale wie, że jest to czołówka światowa.
Białoruś ostatnio pokonał Szwajcarię 9:6 w kwalifikacjach do MŚ.
Czy Białoruś jest faworytem słusznie? Na pewno tak, patrząc na obecną formę obu drużyn ale jeżeli Szwajcaria zagrała by na swoim poziomie to uważam, że Szwajcaria ten mecz może wygrać.

Szwajcaria 4,60 LVBet
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Arabia Saudyjska - Niemcy 3:5

Dziś bardzo dużo meczów z piłki nożnej ja jednak postanowiłem skupić się na piłce nożnej plażowej. Turniej rozgrywany jest w Arabii Saudyjskiej - Neom Cup, gdzie spotykają się najlepsze drużyny na świecie jak Brazylia, Hiszpania czy Japonia i troszkę słabsze albo dużo słabsze jak Turcja, Niemcy, Arabia Saudyjska, ZEA czy Turcja.
Wczoraj oglądaliśmy pierwszą kolejkę gdzie Niemcy podejmowali bardzo mocnych Japończyków, przegrali to spotkanie 2:4 gdzie po II tercjach prowadzili bardzo wyrównaną grę i remisowali 1:1. W ostatniej III tercji Japonia dopiero pokazała klasę i wygrała to spotkanie.
Arabia Saudyjska wydawać by się mogło, że byli faworytem wczoraj w meczu z Anglią gdzie tak naprawdę Anglia i piłka nożna plażowa się wykluczają ale przegrali to spotkanie 3:4. Ja co prawda typowałem, że Anglia strzeli co najmniej 4 bramki ale byłem przekonany, że ten mecz Arabia powinna wygrać.
Dziś moim zdaniem już mocniejszy przeciwnik jakim są Niemcy, oczywiście Niemcy na plaży nie są wybitną drużyną jednak solidną na pewno. Często grają w turniejach czy to Europejskich czy to Światowych z dość mizernym skutkiem bo raczej wielkiej roli nie odgrywają w tych turniejach jednak w poszczególnych spotkaniach potrafią zaskoczyć bądź zagrać dość dobry wyrównany mecz. Uważam, że Niemcy są na poziomie Polaków a Polaków oceniam wyżej niż Arabię Saudyjską.
Oczywiście turniej rozgrywany w Arabii co mówi samo przez się...każdy niech sobie dopowie co chce.
Nie mam pojęcia czy Niemcy wygrają to spotkanie ale po takim kursie przejść obojętnie po prostu nie można.

Niemcy 2,05 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2058
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam!
Już od czwartku - 15 Luty rozpoczynamy Święto piłki nożnej plażowej - Mistrzostwa Świata w ZEA - Dubaj!
Powiem szczerze, uwielbiam oglądać ten turniej - kilka meczy obejrzymy na TVP Sport


Grupa.png

Trochę omówię każdą grupę na tyle na ile potrafię.
Grupa A:

Faworytami do awansu z tej grupy są Włochy i gospodarze turnieju ZEA jednak nie należy skreślać Egiptu. USA wydaje się być na pierwszy rzut oka tą najsłabszą drużyną w tej grupie i powinni być dostarczycielami punktów jednak jak wiadomo nie raz bywało tak, że drużyna nie faworyzowana sprawiała albo niespodziankę albo nawet sensację.
Włosi przyjeżdżają najmocniejszym składem jakim mają na ten moment, jest Zurlo, Sciacca, Casapieri chociaż uważam, że Włosi teraz są nieco słabsi niż kilka lat temu - wyniki tego nie pokazują bo ostatnio zwycięstwo w turnieju EBSL Superfinal pokonując Hiszpanów, Portugalię. Na ostatnich MŚ zajęli niskie 7 miejsce.
ZEA w piłce nożnej plażowej są znaczącą drużyną to nie jest dostarczyciel punków, ostatnio zagrali w NEOM CUP i pokonali choćby Hiszpanów.
Egipt ostatnio w kwalifikacjach do MŚ przegrali w finale z Senegalem po dogrywce więc to dużo mówi bo Senegal jest bardzo dobrą drużyną i skoro nawiązali walkę z Senegalem to mogą nawiązać walkę w tej grupie.
USA tak jak wspomniałem według mnie najsłabsza drużyna w tej grupie jednak sprawiała on kilka niespodzianek ostatnio choćby wygrana z Hiszpanią czy dość równe mecze z Iranem, z Paragwajem czy z Japonią.

Grupa B:

Ta grupa zdecydowanie mocniejsza niż grupa A, są Hiszpanie jest Iran i jest Tahiti - Argentyna powinna być dużo słabsza od tych 3 ekip chociaż Tahiti to duża niewiadoma, Oni grają praktycznie same MŚ, nie grają w turniejach. Ich ostatni mecz odbył się w 2021 roku. Jeżeli Tahiti nie pokażą się in plus to raczej w tej grupie Hiszpania i Iran będą walczyć o 1 miejsce. Iran mocno poszedł w górę i mogą być oni czarnym koniem tego turnieju.
Argentyna nie wiem kiedy ostatnio grała na MŚ jednak ich wyniki z Brazylią już mogą dużo powiedzieć 5:13, 2:8.

Grupa C:

Chyba najrówniejsza grupa i walka pomiędzy Senegalem, Japonią i Białorusią powinna być bardzo wyrównana chociaż myślę, że Senegal, Japonia jednak Białoruś ostatnio w bardzo dobrej formie. Kolumbii przyznam nie oglądałem więc nie wypowiem się na temat tej drużyny.
Bardzo ważną wiadomością dla mnie jest pytanie czy w Japoni Ozu będzie grał bo w składzie go nie widzę jeśli nie to jest to duża strata Japonii.

Grupa D:

No tutaj mamy 2óch faworytów Brazylia i Portugalia i jeśli któraś z drużyn nie wyjdzie z grupy będzie to sensacja. Jedynie Oman ma jakiś tam procent szans aby powalczyć, Meksyku nie wliczam.

 
Otrzymane punkty reputacji: +2152
Do góry Bottom