>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Piłka nożna kobiet

pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jak bardzo &#39;&#39;Staamer&#39;&#39; widzisz ten overek Brazylii w skali od 1/10 z Koreankami bo mam zamiar pograć ;)
Silna szóstka, przechodząca w siódemkę ???? Pierwszy mecz obu ekipy, także bez szaleństw, trzeba zobaczyć co zagrają. Na pewno po sparingach Korea może tutaj namieszać, jakieś 2:1 powinny ogarnąć.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Taka mala uwaga na przyszłosc. Japoni, Korei czy Chin overków się nie gra. Te druzyny sa bardzo taktyczne. Przesledzcie sobie ich wyniki, chocby moczyły 3:0 to nadal beda grały swoje i się nie otworzą ale i tez nie zaatakują. A w meczu o stawke to juz wogóle wykrecają overek raz na 10 meczy ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Takie pytanie mam do szacownego grona ekspertów.
Dziś w nocy (godz. 1:00) odbędzie się mecz outsiderów grupy B: WKS - Tajlandia. Po tym co widziałem na inaugurację w wykonaniu Afrykanek to spodziewałem się na ten mecz kursów zupełnie odwrotnych. To ta Tajlandia wychodzi na to, że jest jeszcze słabsza?
Kursy póki co są w granicach 1,50 - 4,10 - 4,95.
Dla mnie zupełnie niezrozumiałe, aby na WKS, który przegrał 0:10 z Niemcami był tak niski kurs w spotkaniu z Tajlandią która przegrała 0:4 z Norwegią. Ktoś wie coś czego ja nie wiem?
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
Ekspertem nie jestem, ale mógłbym dodać, że Norweżki zagrały dużo słabszy mecz (praktycznie na stojąco), a ponadto nie są w takiej formie jak piłkarki z Niemiec.
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej kobiet
Godzina: 22:00
Spotkanie: Niemcy K - Norwegia K
Typ: under 2,5 kartki
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365

Co przemawia za typem:


  • sędzią jest pani Teodora Albon która nie wyciąga kartek zbyt szybko i za byle jaki faul, ogólnie widać na tych MŚ sędziowie nie karają zbyt szybko, przypuszczam że taki nakaz mają z góry, żeby gra była szybsza i jak najmniej rwana
  • spotykają się dwa zespoły które potrafią prowadzić grę, a nie tylko przeszkadzać rywalom, nie będzie aż tak dużo fauli, ewentualnie może się trafić jakiś faul taktyczny
  • spotykają się drużyny które są faworytkami swojej grupy, na 99,9% obie awansują więc myślę że nie będzie to mecz na śmierć i życie a raczej taki bardziej treningowy ofensywny mecz
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Wybrzeże Kości Słoniowej - Tajlandia
Nie rozumiem zupełnie skoków na Tajki. Z poziomu 1.40 na ten typ skoczyło do 2.75. Oglądałem mecze zarówno jednych jak i drugich. Wiadomo Norweżki zagrały na pół gwizdka i specjalnie się nie zmęczyły z Tajkami. Tyle, że kopciuszek tych Mistrzostw Świata potrafił kilka razy groźnie zaatakować. Na początku meczu mogły nawet sensacyjnie wyjść na prowadzenie, w drugiej połowie strzeliły w poprzeczkę. Niemki wyszły zmotywowane i równie dobrze mogło skończyć się i z 15:0. Siły Niemek nie trzeba nikomu przedstawiać, tyle, że w niektórych sytuacjach, a już na pewno w pierwszej połowie Afrykanki wyglądały jak dzieci w mgle, robiąc klopsy na poziomie meczu klasowego na orliku. Tajki mają jedną bardzo dobrą broń, która jest szybkość. Co akurat w przypadku Azjatek nie specjalnie dziwi. WKS powinno być faworytem w meczu, bo to jednak minimalnie lepsza drużyna, ale takich kursów z kosmosu nie pojmuje i chyba można ten typ delikatnie w nocy zagrać. Kursy zapowiadają deklasację Tajek, ale ja po pierwszych meczach raczej przeczuwam wyrównany mecz i możliwą niespodziankę w postaci urwania przez Tajki punktów reprezentantkom WKS.
Typ:
- X2 @2.75 - Bet365 ✅
Niemcy - Norwegia
Niemki urządziły sobie trening strzelecki z WKS&#39;em, Norweżki spokojnie pokonały Tajki 4:0, nie wykorzystując przy tym rzutu karnego. Mecz o pierwsze miejsce w grupie i teoretycznie słabszego rywala w 1/8 finału. Wydaje się, że lepszą formą dysponują teraz Niemki, które nie tylko po pierwszym meczu, ale również w sparingach przed czempionatem grały bardzo dobrą piłkę. Dwa lata temu w finale Mistrzostw Europy Norweżki uległy Niemkom 0:1, ale nie wykorzystały wówczas, aż dwóch rzutów karnych. Dzisiaj wydaje się, że mistrzowskiej formy bliżej Niemkom, niż Norweżkom. Dlatego spróbujemy dzisiaj typów w kierunku naszych zachodnich sąsiadek. Po pierwsze Niemki Over 2.5 bramki, linia wysoka, ale liczę tutaj w parę bramek, a np. wynik 3:1 nie jest nierealny. Do tego argumentem za tym typem jest powrót Marozsan, która powinna dzisiaj zagrać od początku spotkania i dyrygować drugą linią posyłając dobre piłki w kierunku przede wszystkim Sasic. Kurs na to, że liderka środka pola strzeli dzisiaj bramkę zacny, więc również można sobie zagrać.
Typy:
- Niemcy Over 2.5 @1.85 - Unibet ⛔
- D.Marozsan strzeli gola @2.80 - Unibet
⛔
Kanada - Nowa Zelandia
Jakoś mnie nie zdziwiło, że Kanada wygrała z Chinkami, ale oczywiście kontrowersje przy karnym pozostaną na długo. Jednak sam mecz nie był zły w wykonaniu gospodyń turnieju. Dzisiaj rywal podobnego pokroju co Chiny. Nowo Zelandki całkiem nieźle poczynały sobie w ostatnich miesiącach, notując kilka wartościowych wyników jak chociażby remis z Norwegią czy niskie porażki również z Norwegią czy Francją. Zremisowały tez z Koreankami z północy, ale te już dawno zatraciły swój &quot;urok&quot; sprzed lat i nie są już tak dobrą drużyną. Kanada ma jednak Sincler oraz kibiców. Będzie to ważne spotkanie, bo wygrana może zapewnić już awans do 1/8, a także dobrą pozycję przed decydującym starciem z Holenderkami. Ostatnio Kanada albo wygrywa albo przegrywa w stosunku 1:0. Liczę na małą zmianę i przede wszystkim większą skuteczność ekipy &quot;Klonowego Liście&quot;. Stąd też propozycja Kanada Over 1.5 bramki. Kurs fajny, więc warto w niego zainwestować.
Typ:
- Kanada Over 1.5 @1.74 - Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
misiu 193

misiu

Użytkownik
Na piłce kobiecej nie znam się wcale, stąd moje pytanie do jakiegoś znawcy.
Patrzę na mecz Norwegia - WKS , Norweżki żeby zająć pierwsze miejsce muszą mieć lepszy bilans bramkowy od Niemek(w meczu między nimi było 1-1). WKS przegrał 0-10 z Niemkami jak widzicie dzisiaj szanse na podobny rezultat ?
Kurs na over 9,5 wynosi 15
over 7,5 4,8 , over 8,5 8,5 kursy zacne , więc moim zdaniem coś z tego by można wybrać, ale mogę się mylić stąd prośba o radę.;)
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Mózg wam wykisiło z tymi szaleńczymi overami? Przecież pomijając fakt, że to kobiety to nie położą się i nie będą czekać aż przeciwniczki z lepszego zespołu będą turlać piłkę do bramki.

Od siebie dzisiaj polecam ładny kursik na Kanadyjki z Holenderkami - 1,60.⛔ ⛔ ????
 
M 8

mrdzik90

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej kobiet
Godzina: 23:00
Spotkanie: Szwajcaria K - Kamerun K
Typ: over 5,5 rożnego dla gospodarzy✅
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet
Oglądałem kilka meczy w wykonaniu kobiet na MŚ. Jedna szczególna szczególna rzecz, która przykuła moją uwagę to ilość rożnych jaka jest wykonywana. W niektórych meczach jest ich naprawdę mnóstwo. Im większa różnica klas obu zespołów tym więcej rożnych. Do tego dochodzi fakt, iż kobiety są zdecydowanie gorsze technicznie od mężczyzn. Nieraz wybicie piłki stanowi problem. Piłka zejdzie z nogi i jest rożny. Do tego nieraz gra wygląda jak pinball. Najrozsądniejsze wydaje mi się granie właśnie na rożne, tym bardziej że raczej większość osób na forum nie zna się na kobiecej piłce. Można również próbować over 3,5 lub 4,5 rożnego do połowy. Zagrałem w meczu Chiny-Nowa Zelandia over 3,5 do przerwy po kursie 1,40 za 1000 zl i juz po parunastu minutach weszło. Na over 4,5 do polowy było chyba coś koło 1,85. Na Unibecie nie znalazłem oferty na liczbę rożnych do połowy ale można próbować na livie lub u innych buków.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ekwador - japonia✅
typ: Under 6.5
stawka 4/10
bet365: 1.75

Kursy zaczynaja leciec i nie ma się co dziwic, bo Japonia jest juz pewna awansu do nastepnej rundy. Do zajecia 1 miejsca w grupie wystarczy im tylko remis. Przy tak slabym rywalu, przydałby sie odpoczynek dla najlepszych zawodniczek. Bo to jednak kobietki i takiej kondycji jak faceci to one nie maja. Wczorajsze mecze juz pokazały, miało byc lanie przez Niemcy czy Norwegie a skonczylo sie skromnie i nawet Norwezki nie podjeły walki o 1 miejsce w grupie. Dzis tak samo Japonia, która nie ma w zwyczaju &#39;gromienia&#39;
Za typem na nie przemawia fakt ze Ekwador to bardzo slaba druzyna, ale z drugiej strony ostatni mecz na tym turnieju i trzeba podjac walke i zagrac mecz walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Kostaryka- Brazyli✅
typ: Kostaryka +1.5
pinnacle: 1.95
stawka 6/10

Kobietki jak narazie pokazują jakie to z nich minimalistki, dlatego trzeba korzystac dalej. Brazyli jest juz pewna awansu i 1 miejsca w grupie. Ten mecz jest dla nich o pietruszke, wiec z ich strony szału bym sie nie spodziewał i grania na stojaka.
Kostaryka na tych mistrzostwach zaskakuje pozytywnie, nrpiew remis z Hiszpania, gdzie kurs na Hiszpanki był 1.17 a pózniej remis z Koreankami 2;2. W obu tych meczach goniły wynik. W obeznej sytuacji zajmuja 2 miejsce w grupie z 2 pkt. Jesli chca awansowac dalej musza w nocy zdobyc jakies pkt. Jest to mecz dla nich o wszystko o byc albo nie byc na tych mistrzostwach. Swoja postawą udowodniły juz, ze zasługują na awans. A buki dają nam taki miły handicap ???? rozumiem ze gdyby to byl mecz o awans dla jednych czy drugich to tak, ale w takiej sytuacji wchodzę w to mocniej
Brazylia za 3.5 dnia gra mecz w play offach z Australia, rywal wymagający i to na tym meczu powinne sie skupic. Gwiazdy Brazyli z Martą na czele sa juz w podeszlym wieku ( około 30) odpoczynek przydałby się ????
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Spotkanie: Meksyk - Francja 0:5
Typ: Powyżej 2,5 / Kurs: 1.75
Bet365

Francuzki miały pewnie wygrać grupę, a tutaj w ostatnim meczu będą walczyć o awans, tzn remis daje im awans, ale pewnie będą chciały tutaj wygrać i przy korzystnym wyniku drugiego meczu w grupie, możliwy jest nadal awans z pierwszego miejsca. Meksykanki z każdą minutą będą musiały grać coraz bardziej odważnie, bo jedynie wygrana daje im awans, więc będą narażone na kontrataki Francuzek. Meksykanki to najsłabsza drużyna w tej grupie. Drużyna raz spotkały się ze sobą było to w 2011 roku, i pewnie wtedy wygrały Francuzki 5:0, ale było to dawno. Myślę że będzie to mecz w którym będzie dużo sytuacji pod bramkowych i może paść dużo bramek, szczególnie w drugiej połowie, gdzie Meksykanki nie będą miały nic do stracenia, ewentualnie szybko stracona bramka przez Francuzki i wtedy mocne cofnięcie się do defensywy Meksykanek może zaszkodzić temu typowi.
Ale Francuzki są za bardzo doświadczoną drużyną żeby na tym etapie się przegrać z słabszą o wiele drużyną przeciwniczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Łoooo, ale perła na MŚ kobiet, jak dla mnie Niemki zniszczą Szwedki i handi -1,5 @ 2,2 i nawet -2 @ 3,2 do gry. Niemki zajebiście mocna kadra, nie ma do czego się przyczepić, Sasic, Mittag, Marozsan, Popp, Angerer - te nazwiska mówią same za siebie. Mecz z Norwegią mocno pechowy, poniekąd jest to winą Niemek, gdyż po szybko strzelonej bramce pomyślały, że mecz sam się wygra no i trzeba przyznać Norweżkom - piękna bramka z rzutu wolnego. Ogólnie w całym spotkaniu można powiedzieć, że były lepsze.
Szwedki bardzo zawodzą, z Australią, oprócz bramki i 10 minut po bramce zagrały mega biedę w ofensywie, kompletnie nic nie tworzyły. Niestety nie oglądałem meczu z USA, ale z Nigerią... mimo trzech strzelonych bramek - nie tworzyły zbyt wielu sytuacji - jedyną ich przewagą były rzuty rożne - dwie bramki po tymże stałym fragmencie, a trzecią bramkę zdobyły - dosłownie - po pierwszej (i chyba ostatniej ???? ) akcji ofensywnej w drugiej połowie. W defensywie było sporo nonszalancji, zdecydowanie na zbyt dużo pozwalały rywalkom z Afryki. Oczywiście ten aspekt poprawiły, w meczu z Australią była już większa pewność siebie... ale Australijki tak naprawdę nie przycisnęły Szwedek w żadnym momencie - gdyż tego nie wymagała sytuacja - miały po prostu więcej do przegrania. Dość powiedzieć, że Szwecja także do ostatniego spotkania musiała drżeć w ogóle o awans do następnej fazy.
Ofensywą Szwedki z pewnością nie wygrają z Niemkami, bo mają za mało argumentów. Muszą nastawić się defensywie i starać się przetrwać napór, ale Niemki mają taką siłę w ofensywie, że powinny je stłamsić. W tej chwili są po prostu drużyną lepszą i to znacznie. Szwedki nie trafiły raczej z formą na turniej, h2h też zdecydowanie na korzyść Niemek.
Niemcy -1,5 @ 2,2 ✅
Niemcy -2 @ 3,2 ✅
Niemcy over 6,5 RR @ 1,83
✅
Wynik: 4:1; rzutów rożnych - 7 dla Niemek ????
Wszystko Bet365.
Naprawdę mocno polecam.
Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Przesadzony, żeby nie powiedzieć bardzo przesadzony kurs na Norwegię dziś. Może nie są tak mocne jak Niemki, aby takie drużyny jak WKS czy Tajlandia wciskać po prostu w ziemię, to jednak wciąż jest to solidna europejska marka. Ba, nawet z Niemkami udało im się ugrać remis, co prawda wymęczony - jak pisałem w poprzedniej analizie - ale jednak. Norweżki przede wszystkim solidne w defensywie, nie popełniają głupich błędów, fakt, stracona bramka z WKSem ale przy całkowitym rozprężeniu i pewnym awansie.
Norweżki zdecydowanie nie mają mentalności Niemek, które wgniatały w ziemię deklasując leszczy pokroju WKSu i Tajlandii, ale na pełnej spince spokojnie mogłyby strzelić te co najmniej 2 bramki więcej. Mimo wszystko w ich grze widać wypracowane schematy, z pewnością może się podobać para Hegerberg - Herlovsen, które we dwie stwarzają duże zagrożenie pod bramką przeciwnika.
Angielki mnie nie przekonują w żaden sposób. Z Francją, która beznadziejnie weszła w turniej (grały naprawdę słabo) nie stworzyły sobie żadnej klarownej sytuacji, a bramkę straciły po żenującej stracie w środku pola. Stwarzają zagrożenie po stałych fragmentach, ale Norweżki dobrze sobie z tym radzą, to jest również Niemek atut a oprócz strzału bodajże Laudehr nie było żadnej klarownej sytuacji.
Ogólnie Anglia, tak jak mówię, nie przekonuje. Zwycięstwa nad Kolumbią i Meksykiem nic w zasadzie nie mówią o sile drużyny, dość powiedzieć, że wszystkie mankamenty Meksyku obnażyła zmotywowana Francja gwałcąc je w 20 minut. Bramkarka Bardsley także nie jest zbyt pewna, a ja zdecydowanie pewniej czułbym się mając za plecami doświadczoną Hjelmseth.
Ogólnie wydaje mi się, że Norwegia jest lepsza jako drużyna, jako kolektyw. Myślę także, że mają więcej doświadczenia na tym poziomie i po nieudanych Mistrzostwach w 2011 chcą powtórzyć półfinał z 2007 roku, gdyż drabinka wcale nie jest tak ciężka - w ewentualnym ćwierćfinale pojedynek z Kanadą, która nie jest drużyną powalającą na kolana. Nie chcę mi się także wierzyć, aby dwie drużyny z zawsze mocnej Skandynawii odpadły już po fazie grupowej. O tyle, o ile w przypadku słabych w tym roku Szwedek było to uzasadnione, tak Norwegia spokojnie powinna pokonać Anglię.
Norwegia - Anglia; Norwegia awans @ 1,9 (Bet365) piękne kursiwo i nie wiem dlaczego tutaj Anglia jest faworytem ????
Norwegia - Anglia 1 @ 2,7 (Bet365) nie jest to kto wie jaka pewka, atakować grubiej proponuję awans (jak zwykle w takich przypadkach) bo kursiwo bardzo dobre, ale obok takiego kursu na Norweżki w 90. minutach ciężko przejść obojętnie.
Ada Hegerberg wielki talent, zaledwie 19 lat a już drugi sezon gra na bardzo wysokim poziomie, rok temu w Turbine Potsdam, teraz już sam top - Olympique Lyon. W tym roku strzeliła 26 bramek w 22 występach, ledwie 3 bramki mniej od wielkiej Le Sommer. Wydaje się, że z meczu na mecz gra coraz lepiej i przy dobrych wiatrach ma szansę nawet włączyć się do walki o króla strzelców, choć na razie Mittag i Sasic zdystansowały rywalki. Jest spore value na jej bramkę, warto pograć.
Ada Hegerberg gol @ 4,00 (Ónibet)

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Takie pytanko mam do zacnych ekspertów futbolu kobiecego.
Kurs na wygraną Niemek z Francją bardzo mnie się dziś podoba (1.95). Patrząc na to jak Niemki grać potrafią w tym roku wydaje się, że powinny sobie w regulaminowym czasie z Tricolores poradzić. Jakieś sugestie? Wyprowadzicie mnie z błędu?
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Godzina: 22:00
Spotkanie: Niemcy K – Francja K
Typ: over 2,5 kartek
✅✅✅ 6 kartek Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pani C. Chenard, Kanadyjka lubi wyciągać kartki, na tych MŚ wyciąga kartki dość często, sędziowała w 3 meczach wyciągając 6, 2, 4 kartki


  • jak dla mnie to przedwczesny finał, obie ekipy moim zdaniem grają najprzyjemniejszą dla oka piłkę na tych MŚ, mam nadzieję że pokażą to także i w tym meczu, liczę na szybki mecz z dużą ilością akcji ofensywnych, dzięki temu nie powinno brakować sytuacji w których zawodniczki będą musiały faulować, nie będzie w tym meczu kalkulacji bo tylko jedna drużyna awansuje dalej


  • jeżeli chodzi o h2h ostatnie mecze to mecze towarzyskie którymi nie ma coś się sugerować jeżeli chodzi o analizę do tego typu, spojrzałem więc w dość stare mecze na MŚ i ME, na MŚ było 7 kartek a na ME 2 kartki, widać więc że mecze między tymi drużynami obfitują w faule i mam nadzieję że dzisiaj też tak będzie


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Godzina: 01:30
Spotkanie: Chiny K - USA K
Typ: over 2 kartek (azjan) ⛔⛔⛔ 1 kartka
Kurs: 1,625
Bukmacher:
Bet365

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pani C. Vitulano, Włoszka sędziowała na tych MŚ dopiero jeden mecz pomiędzy Koreą a Kostaryką i pokazał w nim 3 kartki, patrząc w jej statystyki widać że 2 kartki w meczu to dla niej wręcz obowiązek ale zdarza się jej co jakiś czas dać i więcej kartek

  • faworytkami tego meczu są oczywiście Amerykanki, ale moim zdaniem nie przyjdzie im to łatwo, Chinki potrafią się postawić, jest to drużyna która dostosowuje się do rywala, więc w tym meczu zapewne da prowadzić grę rywalkom ograniczając się do kontr, mam nadzieję że opór Chinek będzie trwał dość długo dzięki temu Amerykanki będą trochę sfrustrowane i będą popełniać faule

  • patrząc na h2h widać że często Amerykanki nie miały większych problemów z pokonaniem Chinek w przeszłości, jednak na tym turnieju Amerykanki moim zdaniem nie są w optymalnej formie a Chinki potrafiły namieszać w grupie, liczę albo na frustracje Amerykanek które przez dłuższy czas nie będą mogły strzelić gola oraz Chinki które za wszelką cenę nie będą chciały stracić gola i będą faulowały



Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Australia - Japonia over 1.5 @ 1.55
Australia 1X @ 1.75
1 gol w min 1-15 @ 3.80
1-15 - Australia win 9.5
0-0 HT 2.20
Mysle ze Japonki mentalnie okażą się slabsze i taktyka Autralijek wyczekiwania przeciwnika i ukłucia z kontry sie tutaj sprawdzi. Japonki ładnie grają klepą dla oka, ale zanim coś wytworzą mogą naciąć sie na kontry. Australijki pokazały niezła dynamikę w ostatnich meczach, ale w obronie nie sa zbyt stabilne. Brazylia miala ewidentnie słaby dzień że nie potrafilła wykorzystac a malo tego nawet stworzyc jakichs dogodnych okazji, tak wiec widzę tutaj wiecej okazji stworzonych przez same Japonki ale z drugiej strony widze szanse Australijek, wiec stawialbym na dokladny wynik 1-1 i dogrywke. Mysle ze do przerwy mecz bedzie na 0-0, chyba ze Australijki otworza wynik szybko cos jak ze Szwecją, to wtedy mamy szybki overek a jak nie to nawet przy 0-0 do przerwy widze szanse na over 1.5 dośc spora.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Ja tam gram w meczu Australia - Japonia over 2.5.
Może to trochę szalony typ, ale jakoś ostatnio lubię grać overy po kursach ponad 2.00. Niedawno siadło w meczu Boliwia - Peru, Japonia - Holandia u kobiet (ogromne ukłony w kierunku japońskiej bramkarki za sytuację z 94 minuty) czy dziś młodzieżówki Portugalia - Niemcy. A tutaj kurs mamy aż 2.8! Nic tylko brać. Oby jak najszybciej padł pierwszy gol w tym meczu to potem będzie z górki ????
Oczywiście za wielu racjonalnych przesłanek ku takiemu wynikowi nie ma, ale jak już mówiłem zaczynam łapać wysokie kursy na overki i jakoś to idzie póki co. Zawiodłem się jedynie wczoraj na Argentyna - Kolumbia.
Australia - Japonia over 2.5 @ 2,80 0:1 (0:0)⛔⛔⛔
E: Ech, wiedzialem ze tak bedzie. Jak sie pochwale co gram to bedzie wtopa. Mecz wybitnie zamkniety i underowy. Nie bylo opcji. Wierzcie mi zagralem rowniez Anglia - Kanada po 2.85...
 
Do góry Bottom