>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn 2017/2018

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
prezes96 nie wiem jak wyglądał mecz, bo niestety nie miałem czasu obejrzeć ale zakładam po twoim poście że Vive jakby chciało to by rzuciło 50 bramek. Jednak to tylko sport. Wychodząc z założenia w którym przyjąłeś że gdyby Vive chciało to każdego by zlało powyżej 20 bramek (zakładam że miało być &gt;20 w Twoim poście), to w tym sezonie czy to Barca czy PSG czy City też powinni lać każdego przynajmniej 5-0. Patrząc na mecz finału CDR jak Barca grała i wygrała z Sevillą 5-0 to mogłaby tak ograć każdego. Jednak na wyniki składa się wiele czynników również pozasportowych, i tym oto sposobem Barca potrafi dostać lanie od teoretycznie słabej Romy czy zremisować z dramatycznym i spadającym z ligi Las Palmas. i to w tym sporcie jest najpiękniejsze. Tak jak w tym przypadku udało Nam się wspólnie z jeefo wyłapać moment słabości Vive i pewnych atutów rywala, tak musimy tego szukać dalej by ograć buka.
Niezależne od przebiegu spotkania księgujemy typy na ✅✅✅
Nieee, chodziło mi o to że nie dawali by rzucić więcej niż 20 bramek przez przeciwnika ????
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska PGNiG Superliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Gwardia Opole - Wisła Płock
Typ: Gwardia +9,5
Kurs: 1.70✅
Bukmacher: efortuna
Pierwsze półfinałowe spotkanie naszej rodzimej ligi. Gwardia potrafi postawić się u siebie czego dowodzą zwycięstwa nad Górnikiem oraz Puławami w ostatnim czasie. H2H nie zachęca do tego typu, lecz Wisła do Opola przyjedzie nieco osłabiona. Brak braci Gębali, De Toledo oraz Obradovicia. Także linia ofensywna Wisły nie będzie w optymalnym zestawieniu. Oczywiście mają kim zastąpić nieobecnych graczy, ale uważam, że Gwardia na własnym parkiecie jest w stanie nawiązać walkę i pokryć handicap +9,5 bramek.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Panowie od polskiego szczypiorniaka, wypowiecie się na temat półfinałów? Szczególnie interesuje mnie dzisiejszy mecz Azoty Puławy - Vive. Ostatnio Kielce miały trudną przeprawę z tą drużyną. Dzielcie się co myślicie, nawet jeśli bez podania typu.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Panowie od polskiego szczypiorniaka, wypowiecie się na temat półfinałów? Szczególnie interesuje mnie dzisiejszy mecz Azoty Puławy - Vive. Ostatnio Kielce miały trudną przeprawę z tą drużyną. Dzielcie się co myślicie, nawet jeśli bez podania typu.
Azoty moim zdaniem bez formy są.. szczerze to ledwo co awansowali z Chrobrym, którego przewyższają na papierze bardzo mocno.. w 1/2 PP z gwardia w ostatniej sekundzie zapewnili awans.. vive powinno rozbić ich spokojnie.. ostatnio grali w finale PP to 1polwoa dla Azotów niespodziewanie a w 2 juz vive wrócilo i chyba 6-7 wygrali
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dziś 1 mecz finałowy w naszej Superlidze. Znalazłem 1 ciekawy zakład, z zawyżoną moim zdaniem linią.
Liczba kar dwuminutowych w meczu
PGE Vive plus Wisła Płock - mniej niż 9,5

1.83 forbet
Cytat z artykułu ze Sportowych Faktów:
&quot;Do tego wszystkiego dochodzi atmosfera wokół finału, w tym roku chyba z obowiązku nazwanego &quot;świętą wojną&quot;. Za oknem skwar, a temperatura spotkań co najwyżej letnia. Zazwyczaj podgrzewali ją kibice. No właśnie, zazwyczaj. Fani z Płocka odwrócili się od zespołu, od kilku miesięcy hala świeci pustkami. Na niedawnym półfinale z Gwardią Opole zjawiło się niewiele ponad tysiąc osób. To dramatyczna frekwencja, raptem 20 proc. pojemności hali.&quot;
Z tego też względu liczę na to, że ten mecz nie będzie taki jak poprzednie, a i wówczas obie drużyny miały problem z przekroczeniem tej linii.
Karol Bielecki powyżej 4.5 goli
1.87 forbet
w marcowym pojedynku Karol spokojnie pokrył tą linię rzucając 8 bramek.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ale sprawdź wszystko co do gry Koli. Dostaje on teraz mniejszą ilość minut i wchodzi tylko na wykonywanie karnych, albo małe ilości minut.
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Polska PGNiG Superliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Vive Kielce - Wisła Płock
Typ: Over 61,5✅
Kurs: 1.79
Bukmacher: efortuna
Decydujacy mecz o mistrza Polski. W pierwszym spotkaniu tych druzyn padlo 61 bramek przy dosyc duzej nieskutecznosci. Mysle, ze mecz w Kielcach toczony bedzie w bardzo szybkim tempie jak wiekszosc meczy rozgrywanych przez Vive na wlasnym parkiecie. Licze na spora ilosc bramek w tym meczu i uwazam ze linia 61,5 jak najbardziej do pokrycia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom