>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn 2017/2018

Status
Zamknięty.
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
09.09.2017 g. 12.45 Vive Kielce- MMTS Kwidzyn ✅✅✅
Typ: over 55,5
Kurs: 1,85
Bet 365
Stawka 8/10

Burzliwa dyskusja w tym dziale więc postanowiłem wtrącić swoje 3 grosze ???? ???? ???? ????
Żarty, żartami a to już 2 kolejka Superligi, i mamy starcie Mistrz Polski z od lat solidnym Kwidzynem.
Kielczanie to zespół z europejskiego Top 6, i raczej nikt w naszej rodzimej lidze poza Wisłą w żadnym aspekcie nie jest dorównać Vive, co od wielu lat pokazuje tabela na koniec sezonu.
Wracając do typu to Vive u siebie notorycznie rzuca ok 35 bramek, Kwidzyn to solidny zespół, który ok 25 powinien lekko rzucić. Dlatego linia 55,5 to dla mnie zdecydowanie za nisko. O ile handicap buki wystawiły dobrze bo linia 11,5 jest taka że ciężko się zdecydować czy grać w prawo czy w lewo, aczkolwiek zaryzykowałby bardziej Vive -11,5 to w przypadku lini bramkowej to była moja pierwsza myśl.
Potencjał ofensywny Vive jest niesamowity, i został jeszcze poprawiony przed sezonem bo do składu dołączył Alex Dujszebajev, Blaz Janc oraz Marko Mamić.
Z Kwidzyna odszedł co prawda Seroka, który gwarantował kilka bramek w meczu, ale i tak sądzę że pod 25 bramek goście dobiją.
Jutro po południu czeka nas niesamowite widowisko w Hali Legionów i uważam że zobaczymy przekonujące zwycięstwo Kielczan z dużą ilością bramek.
Spoglądając na H2H:
16.05.17 SL Vive Kielce Kwidzyn 31 : 26 ✅
21.03.17 SL Vive Kielce Kwidzyn 35 : 24 ✅
16.04.16 SL Vive Kielce Kwidzyn 29 : 23 ⛔
15.04.16 SL Vive Kielce Kwidzyn 38 : 25 ✅
06.10.15 SL Vive Kielce Kwidzyn 38 : 28 ✅
01.04.15 SL Vive Kielce Kwidzyn 38 : 26 ✅
30.09.14 SL Vive Kielce Kwidzyn 36 : 27 ✅
16.04.14 SL Vive Kielce Kwidzyn 41 : 19 ✅
15.03.14 SL Vive Kielce Kwidzyn 40 : 26 ✅
26.09.12 SL Vive Kielce Kwidzyn 44 : 27 ✅
28.09.11 SL Vive Kielce Kwidzyn 39 : 22 ✅
06.02.11 SL Vive Kielce Kwidzyn 38 : 23 ✅

to już totalnie nie ogarniam tej linii......​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Typ: Over 56,5 @2,80 Totolotek ⛔⛔⛔ (EDIT: Pogoń sprostała zadaniu, rzuciła tyle ile podejrzewałem, ale to Wisła zagrała wstyd...Tacy zawodnicy jak Toledo, Duarte, Krajewski rzucający kilka dobrych metrów ponad bramkę...I teraz &quot;truskawka na torcie&quot;, czyli statystyka, WISŁA NIE RZUCIŁA ŻADNEJ BRAMKI W OSTATNICH 10 MINUTACH SPOTKANIA).
Piłka ręczna, Superliga mężczyzn
Analiza: Miło mi poinformować, że Totolotek zyskał licencję na granie zakładów z Superligi kobiet i mężczyzn. Dlatego warto to wykorzystać. Wisła Płock dzisiaj ma zaliczyć premierowe spotkanie przed startem Ligi Mistrzów z Vardarem Skopje. Co do formy obydwu zespołów, Wisła rozpoczęła z przytupem rozgrywki ligowe pokonując beniaminka z Gdyni 39:23, potem pokonując bez większego problemu Chrobry w Głogowie 29:20. Pogoń niestety to równia pochyła. Przegrali po beznadziejnej grze w Elblągu 21:18 (przeciwników dzisiejszego overa może ten rezultat odstraszać, ale Meble Wójcik Elbląg to strasznie drewniana i underowa drużyna), a także przegrali derby z Wybrzeżem 22:24 (mimo, że do przerwy dostawali 7:18 podnieśli się i gdyby nie nerwy w ostatniej akcji meczu to wyciągnęli by remis). Moim zdaniem dzisiaj czeka nas powtórka z ostatniego spotkania obydwu zespołów, kiedy to Płocka Wisła wygrała 41:22. Co do osłabień obydwu zespołów u gospodarzy humory dopisują, wszyscy zdrowi, Ghionea w formie, a do tego zadebiutować będzie mógł w końcu Nemanja Obradović, który dotychczas tylko trenował z kolegami z drużyny i grał tylko w sparingach. Co do Pogoni, oprócz osłabień przedsezonowych doszło kolejne z zeszłego tygodnia, czyli Wojciech Zydroń, który zakończył karierę.
Przy okazji zapraszam do swojego tematu, gdzie będę podawał typki z ręcznej i nie tylko ;)
https://forum.bukmacherskie.com/threads/prezes-zaprasza-do-siebie.148237/
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: MKS Kalisz - Stal Mielec 30-27!!!
Typ: 1 (wygra MKS)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj spróbuję postawić na piłkę ręczną. Zainteresowało mnie spotkanie beniaminka MKS-u Kalisz ze Stalą Mielec. Mimo, że Stal to doświadczony zespół, a dla zespołu z Kalisza jest to pierwszy w historii awans do najwyższej klasy rozgrywkowej to obstawiam zwycięstwo gospodarzy. Jest na to duża szansa.
Po 1 – własna hala – na pierwszym meczu z Vive Kielce w nieco ponad 3-tysięcznej hali pojawiło się prawie 2,5 tyś kibiców. Myślę, że na niedzielne spotkanie również przybędzie spora grupa kaliskich fanów. A jak wiadomo głośny doping potrafi dodawać skrzydeł. Właśnie ten doping i ambicja pozwalała miejscowym walczyć jak równy z równym z naszpikowanym gwiazdami Vive do stanu 16-19. Potem niestety zabrakło sił, pojawiły się błędy, goście zaczęli grać swoją piłkę ręczną i wysoko wygrali. Teraz beniaminek może przy tej publice powalczyć o pierwsze w historii punkty w superlidze.
Po 2 – spadek poziomu Stali Mielec. Od sezonu 2012 kiedy goście zdobyli trzecie miejsce w lidze nastąpił spadek w dół. Poprzednie rozgrywki Stal ukończyła dopiero na jedenastej lokacie. W tym sezonie może być podobnie. Mielczanie zagrali dwa mecze notując porażkę w pierwszej kolejce z Azotami Puławy i ogrywając KPR Legionowo tylko czterema bramkami. Dlaczego „tylko”? Bo KPR długo nie miał przyznanej licencji, zawodnicy tak naprawdę przez dłuższy czas nie wiedzieli gdzie będą grać, odszedł najlepszy strzelec Titow, a obecnie w zespole podobno jest szpital.
Po 3 – do trzech razy sztuka. Najpierw MKS mimo walki poległ z Vive. Ale nawet trener zespołu z Kielc chwalił grę gospodarzy. Potem przyszła wyjazdowa porażka (28-32) z zawsze silnym Zagłębiem Lubin, które prowadzi były reprezentant Polski i ubiegłoroczny trener MKS-u Kalisz - Bartłomiej Jaszka. Warto dodać, że team z Lubina jako jedyny w tym sezonie przegrał z Vive różnicą mniejszą niż 10 bramek, więc to pokazuje, że zespół ten do słabeuszy nie należy. Teraz jest trzecie podejście ekipy z Kalisza do zdobycia pierwszych punktów. Jest własna hala, są kibice, będzie głośny doping i przyjeżdża ligowy średniak, którego kaliszanie są w stanie ograć.
Po 4 – mecz o cztery punkty. Ponieważ grają ze sobą dwa zespoły z tej samej grupy to ewentualne zwycięstwo którejś z drużyn da jej 4 punkty! (takie są teraz przepisy w superlidze). Motywacja wśród obu ekip będzie więc duża, ale myślę, że to waleczni gospodarze odniosą zwycięstwo.
Po 5 – opina fachowca. Znany polski trener Ryszard Skutnik został poproszony o wytypowanie wyników 3. kolejki superligi. 67-letni Skutnik to legenda polskiej piłki ręcznej. Pracował w Tunezji i Francji, wprowadził do Ekstraklasy Unię Tarnów. Największe sukcesy święcił w Stali Mielec i Azotach Puławy. Ostatnio pracował w Górniku Zabrze. I właśnie on wytypował zwycięstwo Kalisza (wszystkie dzisiejsze mecze trafił idealnie) i dodał: „MKS wygra! Oglądałem ich z Vive Kielce, widać, że są dobrze przygotowani.”
Nie będę ukrywał, że od wielu lat jestem kibicem MKS-u więc serce podpowiada, że gospodarze będą górą, szczególnie, że w ostatnich latach Stal to typowy średniak, który zeszły sezon skończył gdzieś w ogonie tabeli. Ale skoro taka ikona polskiej piłki ręcznej też daje większe szanse mojej drużynie to ja mu wierzę i stawiam podobnie. No bo z kim taki beniaminek ma zacząć punktować w lidze, jeśli nie z będącą od kilku lat w kryzysie Stalą. No i gdzie jeśli nie we własnej hali przed liczną i głośno dopingującą własną publicznością.
Poza konkursem polecam też inny mecz (godz.16:00). Jak wspomniałem mający problemy licencyjne i kadrowe KPR Legionowo zagra u siebie z Piotrkowianinem Piotrków Tryb. , który w poprzedniej kolejce dopiero w rzutach karnych (w meczu był remis po 28) przegrał z faworyzowanymi Azotami Puławy. Kurs na gości na fortunie jest 2.15 więc myślę, że warto spróbować…
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macieksokol 125

macieksokol

Użytkownik
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów typ: Górnik @1.6 (ew. -1.5 @1.85) - dostępne niemal wszędzie 28:26 ✅✅✅
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem meczu są zawodnicy Górnika. Od momentu przejęcia przez czeskiego szkoleniowca, zawodnicy ze Śląska prezentują bardzo wysoką formę. Już w meczach przedsezonowych widać było, że w Górniku została wykonana dobrze praca, mająca na celu przygotowanie ekipy do rozgrywek ligowych, a początek sezonu tylko to potwierdził. Wygrana na bardzo trudnym terenie w Kwidzynie, mimo, że zabrakło zawieszonego Korneckiego i Daćki (9 bramek w meczu w Gdyni). Następnie zwycięstwo ze Spójnią. Teraz Zabrzanie zainaugurują sezon we własnej hali i liczę, że zagrają co najmniej tak dobrze jak w pierwszych 2 meczach - to powinno wystarczyć na Głogów. Oczywiście Chrobry &quot;to nie ogórki&quot; - również dobrze weszli w sezon, ale porównując składy obu zespołów, widzę lepszych zawodników po stronie Górnika, do tego własny parkiet - w rezultacie dziś widzę zwycięstwo gospodarzy.
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
26.09.2017 g. 18.30 PGE Vive Kielce- Piotrków Trybunalski
Typ: 2 (+13,5)
Kurs: 1,80
BWIN
Stawka 7j

Moim zdaniem przesadzony handicap w kierunku Kielczan, owszem zlali słynne THW, ale to spotkanie innej rangi. Vive w lidze nie ma ciśnienia aby lać słabsze zespoły po 20 bramek różnicy. Kielczanie rozpoczną spotkanie niecałe 2 doby po meczu z Kilończykami, na pewno czują jeszcze tamto spotkanie w kościach i podejrzewam ża Talant da odpocząć kilku zawodnikom w szczególności Jancowi i Bombacowi.
Piotrkowianin to nie takie najgorsze ogóry, w poprzednim sezonie ograli u siebie Wisłę Płock, a w obecnych rozgrywkach w regulaminowym czasie zremisowali z trzecią siłą Superligi czyli Azotami Puławy.
Z takimi zespołami zawsze gra się ciężko i nie sądzę aby Vive wygrało dziś aż tak znacząco. Jak dla mnie różnica wyniku powinna oscylować w okolicy 8-10 bramek ale nie 14.
W ubiegłym sezonie w jednym meczu było 10 a w drugim 11 bramek różnicy, a zespół z Piotrkowa jest w obecnych rozgrywkach silniejszy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Kalisz - Elbląg typ: Wygrana MKS Kalisz
@2,33 Fortuna✅
30 września 18:30
Typ nie jest typowo patriotyczny gdyż jestem z okolic Kalisza ale wiem że ekipa MKSu jest na fali wznoszącej. Na własnym stadionie grają dużo lepiej aniżeli na wyjazdach, fantastyczni kibice dają wiele energii drużynie i zdecydowanie motywują do dużo lepszej gry. Znam paru graczy z Kalisza i widać w nich mega motywację na spotkanie w sobote. Jeśli na fortunie pojawi się over na bramki śmiało można go pograć, możliwe że zobaczymy nawet 60 bramek w tym spotkaniu.
Pozdrawiam i powodzenia
 
milson 209

milson

Użytkownik
Kalisz - Elbląg typ: Wygrana MKS Kalisz
@2,33 Fortuna
30 września 18:30
Typ nie jest typowo patriotyczny gdyż jestem z okolic Kalisza ale wiem że ekipa MKSu jest na fali wznoszącej. Na własnym stadionie grają dużo lepiej aniżeli na wyjazdach, fantastyczni kibice dają wiele energii drużynie i zdecydowanie motywują do dużo lepszej gry. Znam paru graczy z Kalisza i widać w nich mega motywację na spotkanie w sobote. Jeśli na fortunie pojawi się over na bramki śmiało można go pograć, możliwe że zobaczymy nawet 60 bramek w tym spotkaniu.
Pozdrawiam i powodzenia
Przede wszystkim: Meble osłabione brakiem Kiepulskiego, podstawowego bramkarza, który ostatnio wyczyniał cuda i bronił blisko z 50 proc. skutecznością. Skręcona kostka, trzy tygodnie przerwy.
Jeśli MKS ma jakieś mecze wygrywać, to na pewno takie. Dzisiaj bez Kamila Adamskiego na środku rozegrania, ale i tak druga linia prezentuje się okazalej niż u gości. Hala, kibice też przemawiają za gospodarzami. Jeśli gospodarze zagrają swoje, to powinni wygrać bez większych problemów.
MKS Kalisz - Meble Wójcik Elbląg
* MKS Kalisz (-1,5 gola) @3,2 Fortuna
* MKS Kalisz over 26,5 gola @2,43 Fortuna

Adrianowi Fiodorowi, który grał zamiast Kiepulskiemu, trzeba przyznać, że godnie zastąpił kolegę z zespołu. MKS powinien wygrać zdecydowanie wyżej i pokryć ten over, ale... Błędy nowicjuszy.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Sobota, godz.18:30
MKS Kalisz - Spójnia Gdynia 22:21 ????

Typ: 1 (wygra MKS)
Kurs: 1.74 (LVbe
Gospodarze po rozegraniu pięciu spotkań mają na swoim koncie 7 punktów. Daje im to szóste miejsce w tabeli grupy pomarańczowej. Na tą zdobycz punktową składają się dwa zwycięstwa i trzy porażki.
Drugi z beniaminków ma na swoim koncie 3 punkty i w tabeli grupy granatowej plasuje się na siódmym miejscu. Na tą zdobycz składa się zwycięstwo i cztery porażki. W tabeli zbiorczej superligi MKS zajmuje 11 miejsce, a Spójnia 14-te. Co przemawia na korzyść ekipy z Kalisza?
1. Aktualna forma we własnej hali. Oprócz spotkania z Vive Kielce kaliszanie na własnym parkiecie jeszcze nie przegrali. Jeśli chodzi o wyjazdy to kolorowo nie jest, ale u siebie są bardzo mocni. Poległy tu w tym sezonie już ekipy Stali Mielec (30-27) i Mebli Wójcik Elbląg (25-21). Byłem na obu spotkaniach i MKS przeważał w każdym z nich, a różnica wynosiła niekiedy nawet 6-8 bramek. Gdy wkradało się rozluźnienie to zaczynała się nerwówka, ale jeśli gospodarze wyciągnęli odpowiednie wnioski to kolejny raz takich błędów nie popełnią.
Natomiast Spójnia na wyjazdach grała do tej pory trzy razy i wszystkie mecze przegrała (z Wisłą Płock, MMTS-em Kwidzyn i Chrobrym Głogów). Jedyne zwycięstwo do tej pory gdynianie odnieśli na własnym parkiecie z najsłabszą w tym sezonie Pogonią Szczecin.
2. Kibice. Kalisz może się pochwalić w tej chwili drugą co do liczebności frekwencją na meczach we własnej hali. Więcej kibiców do tej pory pojawiało się jedynie na meczach w Opolu. Na pierwszym spotkaniu z Vive Kielce w nieco ponad 3-tysięcznej hali pojawiło się prawie 2300 kibiców. Na drugim meczu ze Stalą Mielec było jeszcze więcej. Z Meblami 2200. Myślę, że na sobotnie spotkanie również przybędzie spora grupa kaliskich fanów. A jak wiadomo głośny doping potrafi dodawać skrzydeł. Właśnie to bardzo głośne wsparcie przez pełne 60 minut i ambicja pozwalała miejscowym walczyć jak równy z równym z naszpikowanym gwiazdami Vive do stanu 16-19 oraz pokonać dwóch kolejnych rywali. Nawet gdy momentami gospodarzom nie szło to wsparcie było cały czas. Widać, że trybuny bardzo pomagają miejscowym i jutro powinno być podobnie. Dla takiej publiki zawodnicy walczą bardzo ambitnie.
Oba zespoły w poprzedniej kolejce pauzowały. Mecz MKS-u z Wybrzeżem odwołano, gdyż większość graczy z Kalisza zmogła choroba. Ale trener w wywiadzie powiedział, że wszyscy mają już komplikacje zdrowotne za sobą i w pocie czoła przygotowują się do najbliższego spotkania.
Warto dodać, że MKS zakontraktował w ostatnich dniach także nowego zawodnika z Wisły Płock. Prawy rozgrywający w ekipie wicemistrza kraju grywał głównie w pierwszoligowych rezerwach, gdzie był wyróżniającą się postacią. Bartosz Wojdak to także reprezentant naszego kraju w piłce ręcznej plażowej. Dobrze wyszkolony technicznie zawodnik na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony jeśli dostanie szansę gry, więc to kolejny plus na korzyść gospodarzy.
Osobiście uważam też, że Kalisz dysponuje mocniejszą i bardziej ograną w superlidze kadrą. Poza tym goście w środę grają ważny mecz z KPR Legionowo, które gra w tej samej grupie, więc zwycięstwo przed własną publicznością da Spójni 4 punkty. Może być tak, że ekipa z Gdyni będzie chciała trochę w Kaliszu oszczędzić zdrowia, żeby w pełni sił walczyć za kilka dni z najsłabszą w tej chwili ekipą w grupie granatowej.
Wszystko przemawia więc za tym, że jutro to MKS będzie faworytem do zwycięstwa. Oczywiście w spotkaniu dwóch beniaminków wszystko jest możliwe. Ja jednak zaufam intuicji i faktom i postawię na ekipę z Kalisza. A skoro mocniejsze w tej chwili teamy z Mielca i Elbląga potrafiły wywozić bagaż 3 czy 4 bramek to ze Spójnią może być podobnie.
 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Witam. Na wstępie powiem że kompletnie nie znam się na ręcznej i swoje typy jedynie opre na statystykach i własnym odczuciu. Także prosiłbym również o wypowiedź ogarnietych w temacie użytkowników oraz o wyrozumiałość gdybym walnął jakąś gafe. Nie podam kursów gdyż jeszcze nie ma wystawionych. Pisze wcześniej ponieważ składam kupon wcześniej gdyż potem nie będę miał czasu na analizy

18.10 18:00 Zabrze vs Kalisz
Zdecydowanym faworytem do wygrania są gospodarze. Kalisz na wyjazdach ogólnie słabo. Natomiast Górnik jedyna porażka w lidze w tym sezonie to w ostatniej kolejce na wyjeździe z Vive. Wiadomo że Vive to poziom nie osiągalny dla innych polskich drużyn. Poza tym Górnik same zwycięstwa i to z uznanymi markami jak: Chrobry (28:26) i Azoty (36:34). Reszta wygranych duża bardziej okazała z gorszym zespołami. Dla chętnych odsyłam do statystyk. Kalisz tak jak wspomniałem na wyjazdach sobie nie radzi i dostają srogie baty. Tutaj moje pytanie czy w tym spotkaniu warto iść w handi na gospodarzy tak mniej więcej -6.5? Bo zapewne na czysta jedyneczke będzie słaby kurs.
18.10 19:00 Gdynia vs Legionowa
Tutaj typ w stronę gospodarzy. Gdynia póki co nie zachwyca ale ale większość spotkań zagrali na wyjeździe. A wiadomo u siebie z dopingiem kibiców gra się dużo lepiej. Dowodem może być porażka zaledwie 3 pkt z Górnikiem Zabrze oraz wygrana w przedostatniej kolejce ze Szczecinem i to 6 pkt. Okej pogoń to nie jest żaden mocny zespół ale poziom WG MNIE mówiąc na wyjazdach ma podobny to Legionowej. Tutaj typ na czysta jedynkę bez żadnych handi.

I ostatni typ. 18.10 18:30 Szczecin vs Opole tutaj nie widzę żadnego faworyta. Dlatego bez żadnej analizy. Pisze dlatego o tym meczu bo jak przeglądałem ofertę to coś mi powiedziało ze może warto iść w stronę Opola?
Tak jak wspomniałem wcześniej. Typy oparlem wyłącznie na statystykach. Jeżeli popełniłem jakąś gafe z góry przepraszam. Proszę o napisaniu paru zdań kto co myśli o tych spotkaniach. Pozdro!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
I ostatni typ. 18.10 18:30 Szczecin vs Opole tutaj nie widzę żadnego faworyta. Dlatego bez żadnej analizy. Pisze dlatego o tym meczu bo jak przeglądałem ofertę to coś mi powiedziało ze może warto iść w stronę Opola?
Nie widzisz faworyta, czyli mecz 50/50 i chcesz grać kurs 1.40? Gdzie tutaj logika?
nie osiągalny
Nieosiągalny
18.10 19:00 Gdynia vs Legionow a
Legionowo
 
teqqquilla 4

teqqquilla

Użytkownik
Trener Pogoni, Piotr Frelek podkreślał przed ostatnim meczem z Azotami, że swojej szansy będą upatrywać w starciu z Gwardią i na tym meczu się w pełni koncentrują. Gwardia grała w niedzielę ciężki mecz w Pucharze EHF z Benficą. Pogoń jak na razie z zerem - kiedyś musi przyjść moment na przełamanie. Jak dla mnie no bet.
Azoty powinny wygrać w Głogowie. Co prawda puławianie nie rozpoczęli najlepiej tego sezonu, ale wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku. W ostatnim meczu z Pogonią z dobrej strony pokazali się młodzi - Kowalczyk i Jarosiewicz. Świetnie prezentuje się nowy nowy nabytek - Parko Panić. Co prawda trochę kontuzji, bo nie ma nadal Masłowskiego, Bogdanova, Seroki, a w ostatnim meczu wypadł też Łyżwa. Mają jednak szeroką kadrę i nie powinien to być problem. Chrobry co prawda łatwo wygrał w sobotę z Legionowem, ale z Azotami będzie im ciężko nawiązać walkę przez 60 minut. Można dorzucić do taśmy.
Co sądzicie o meczu Piotrkowianin - Kwidzyn? Kurs na gospodarzy na tę chwilę 2,40 w forBet, a nie są wcale bez szans. Znacznie lepiej prezentują się w tym sezonie. Widać, że drużyna okrzepła w najwyższej klasie rozgrywkowej. W bardzo dobrej formie Makowiejew - lider drugiej linii. Skrzydła szybko biegające do kontry na czele z Mrózem i Góralskim. Dobrze spisują się bramkarze - w meczu z Lubinem bramkę zamurował Schodowski, a ostatnio z Elblągiem pokazał się Procho. Piotrków to trudny teren. W regulaminowym czasie nawet Azoty nie potrafiły tam wygrać. Kwidzyn po odejściu Rombela nie prezentuje się już tak imponująco jak w poprzednim sezonie. W bezpośrednim meczu z Górnikiem okazali się znacznie słabsi i wydaje się, że ciężko będą mieli powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu. W Piotrkowie mieli kłopoty już rok temu, kiedy to mecz rozstrzygnął się w dogrywce. Jak widzicie to spotkanie?
 
jf-sebastian 1,4K

jf-sebastian

Użytkownik
Trener Pogoni, Piotr Frelek podkreślał przed ostatnim meczem z Azotami, że swojej szansy będą upatrywać w starciu z Gwardią i na tym meczu się w pełni koncentrują. Gwardia grała w niedzielę ciężki mecz w Pucharze EHF z Benficą. Pogoń jak na razie z zerem - kiedyś musi przyjść moment na przełamanie. Jak dla mnie no bet.
Azoty powinny wygrać w Głogowie. Co prawda puławianie nie rozpoczęli najlepiej tego sezonu, ale wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku. W ostatnim meczu z Pogonią z dobrej strony pokazali się młodzi - Kowalczyk i Jarosiewicz. Świetnie prezentuje się nowy nowy nabytek - Parko Panić. Co prawda trochę kontuzji, bo nie ma nadal Masłowskiego, Bogdanova, Seroki, a w ostatnim meczu wypadł też Łyżwa. Mają jednak szeroką kadrę i nie powinien to być problem. Chrobry co prawda łatwo wygrał w sobotę z Legionowem, ale z Azotami będzie im ciężko nawiązać walkę przez 60 minut. Można dorzucić do taśmy.
Co sądzicie o meczu Piotrkowianin - Kwidzyn? Kurs na gospodarzy na tę chwilę 2,40 w forBet, a nie są wcale bez szans. Znacznie lepiej prezentują się w tym sezonie. Widać, że drużyna okrzepła w najwyższej klasie rozgrywkowej. W bardzo dobrej formie Makowiejew - lider drugiej linii. Skrzydła szybko biegające do kontry na czele z Mrózem i Góralskim. Dobrze spisują się bramkarze - w meczu z Lubinem bramkę zamurował Schodowski, a ostatnio z Elblągiem pokazał się Procho. Piotrków to trudny teren. W regulaminowym czasie nawet Azoty nie potrafiły tam wygrać. Kwidzyn po odejściu Rombela nie prezentuje się już tak imponująco jak w poprzednim sezonie. W bezpośrednim meczu z Górnikiem okazali się znacznie słabsi i wydaje się, że ciężko będą mieli powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu. W Piotrkowie mieli kłopoty już rok temu, kiedy to mecz rozstrzygnął się w dogrywce. Jak widzicie to spotkanie?
Na azoty się nie opłaca stawiać za mały kurs.
Za to mecz
Piotrkow Tr. - Kwidzyn
Można zaryzykować i postawić na piotrkowian atut własnej ch ali, w której wygrywają w tym sezonie regularnie.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Sobota, godz.18:00
Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ⛔⛔ 28-29
Typ: 1; Kurs: 1.85 (fortuna)
Dzisiaj odbędą się kolejne spotkania 9 kolejki PGNiG Superligi. Jednym z nich jest mecz pomiędzy Stalą Mielec a Piotrkowianinem. Mimo dość wysokiego kursu faworytem dla mnie w tym spotkaniu są gospodarze.
Stal po dość słabym początku sezonu zaczęła lepiej punktować. Obecnie z dwunastoma oczkami na koncie zajmuje 9 miejsce w tabeli zbiorczej Superligi. Na tą zdobycz składają się 4 zwycięstwa i 5 porażek. Goście z Piotrkowa Trybunalskiego zdobyli również 12 punktów i w tabeli plasują się oczko wyżej od ekipy z Mielca.
Co więc przemawia za gospodarzami? Pierwszy fakt jest taki, że obie ekipy to w tym sezonie to drużyny własnego parkietu. Stal na cztery mecze rozegrane u siebie, aż trzy wygrała, m.in. z MMTS-em Kwidzyn 37-32. Jedyna porażka miała miejsce z Vive Kielce. Podobnie jest z Piotrkowianinem, który u siebie 3 mecze wygrał, jeden przegrał i jeden zremisował w regulaminowym czasie gry (potem porażka w karnych) z mocnymi Azotami Puławy. Jednak jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to bilans przedstawia się bardzo słabo. Na trzy rozegrane spotkania team z Piotrkowa doznał trzech porażek. Co prawda jedna z nich miała miejsce w Kielcach, ale druga po rzutach karnych z osłabionym Legionowem już powodu do dumy nie przynosi. Dlatego to powracająca do dobrej dyspozycji Stal powinna dzisiaj wygrać.
Kolejnym faktem przemawiającym za gospodarzami jest bilans dotychczasowych spotkań rozgrywanych między tymi drużynami w Mielcu. Na siedem meczy aż pięciokrotnie zwyciężała ekipa z Mielca. Spotkanie z 2009 roku zakończyło się remisem, a jedyne zwycięstwo Piotrkowianina miało miejsce 10 lat temu.
Warto dodać, że w świetnej dyspozycji jest Wiktor Kawka ze Stali, który został wybrany najlepszym graczem października.
Podobną opinię na temat tego spotkania ma znany ekspert i komentator Wojciech Nowiński, który powiedział: &quot;Oba zespoły mają za sobą wzloty i upadki. Piotrkowianin doskonale gra u siebie, Stal zresztą podobnie, przecież pokonała na własnym parkiecie teoretycznie silniejszych rywali. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy&quot;.
Wg mnie również gospodarze wygrają, dlatego typuję ich zwycięstwo. Do zdobycia są dzisiaj aż cztery punkty więc myślę, że Stal u siebie takiej szansy nie zaprzepaści.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
MKS PIOTRKOWIANIN-GÓRNIK ZABRZE
Typ-1
Kurs-5
Szukając niespodzianki dzisiaj,natknęłem się na ten mecz,myślę że kurs na gości jest przesadzony i warto parę zapałek postawić na gospodarzy.Można też zagrac bezpieczniej +4,5 na gospodarzy za 1,75,ale ja idę twardo i gram na 1.
Piotrków u siebie notuje niezłe wyniki,Zabrze niby silna drużyna z czym sie zgadzam ale nie będą ciągle wygrywać i myślę że dzisiaj jest ten czas na porażkę z kimś słabszym.
Wczoraj nos mnie nie zawiódł w dunskiej lidze,być może i dzisiaj się uda.
Powodzenia.
Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy.....

No niestety nie weszło,choć powalczyć powalczyli,handi weszło bez problemu,no ale główny typ do piachu.
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
22.11.2017 g. 18.30 Piotrków Trybunalski- Wisła Płock
Typ: 1 (+10,5) ✅✅✅
Kurs: 1,85
BWIN
Stawka 9/10

Perełka na dzisiejszy wieczór jeśli chodzi o ręczniaka. Wisła gra w tym sezonie taką padaczkę ze szkoda gadać, jeden wielki chaos. Piotrkowianin to nie potęga ale na własnym parkiecie potrafią się konkretnie zmobilizować i twardą defensywą utrudniają życie rywalowi. Im silniejszy rywal, tym większa mobilizacja. Zapewne hala w Piotrkowie będzie dziś wypełniona po brzegi. Już w poprzedniej kolejce gospodarze mocno napsuli kwi bardzo dobrze dysponowanemu w obecnych rozgrywkach Górnikowi Zabrze, na kilka minut przed końcem mieli remis i mogli wygrać tamto spotkanie. Zresztą nie tylko Zabrze miało tutaj problemy, niedawno solidny Kwidzyn wygrał tylko 1 bramką, a i 3 siała PGNIG Superligi czyli Azoty wygrały dopiero po karnych.
Wisła nie dość że w obecnym sezonie cieniuje, widać brak wielu ważnych ogniw, które odeszły przed sezonem: Żytnikov, Corales, Wiśniewski, to jeszcze musi myśleć o LM, gdzie maja pod górkę i w sobotę czeka ich ciężki mecz z Nantes.
Uważam że Piotrkowianie tanio skóry nie sprzedadzą, i nawet jeśli przegrają to nie powinien być to pogrom, choć jeśli zagrają dobry mecz mogą tu ugrać coś więcej tak jak to było w poprzednim sezonie. Poniżej H2H pomiędzy zespołami:
08.03.17 SL Piotrków Trybunalski Wisła Płock 26 : 25
25.09.13 SL Piotrków Trybunalski Wisła Płock 28 : 35
30.09.12 SL Piotrków Trybunalski Wisła Płock 30 : 35
16.10.10 SL Piotrków Trybunalski Wisła Płock 22 : 27
19.12.09 SL Piotrków Trybunalski Wisła Płock 32 : 29
Alternatywnie polecam:
Piotrków (+7,5) @ 2,53 eFortuna 6/10 ⛔ mało brakło, przeważyła głupota i kilka bezsensownych strat, w 55 minucie był wynik 25-22
Wisła under 32,5 @ 2,08 eFortuna 5/10 ✅✅✅
Piotrków wygra połowę lub cały mecz @ 7,90 eFortuna 2/10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
PGNiG Superliga, godz.17:00
Meble Wójcik Elbląg - Wybrzeże Gdańsk
, Typ: 1 (wygrają Meble), Kurs: 3.25 (Fortuna)⛔⛔⛔
Przed nami spotkanie dwóch drużyn, które znajdują się w &quot;dołkach&quot;. Gospodarze mają na koncie 7 punktów i w tabeli zbiorczej PGNiG Superligi zajmują 14 miejsce (bilans 2-0-8). Zespół z Gdańska z jedenastoma zdobytymi punktami zajmuje 12 miejsce.
Obie drużyny mają swoje problemy. Normalnie to Wybrzeże byłoby ogromnym faworytem do zwycięstwa, ale wobec pewnych faktów uważam, że kurs na nich (1.45) nie jest miarodajny.
Jeśli chodzi o gospodarzy to problemem jest brak formy. Meblarze w superlidze nie wygrali od 23 września. Oba zwycięstwa w tym sezonie zanotowali na własnym parkiecie z zespołami także z niższych rejonów tabeli, czyli Legionowem i Szczecinem. W dodatku w meczu w Płocku rękę złamał Michał Tórz.
Dlaczego więc uważam, że gospodarzy stać na zwycięstwo? Ano dlatego, że ekipa z Gdańska ma mega problemy organizacyjne i zdrowotne. W ostatnim czasie pojawiły się poślizgi w wypłatach pensji dla zawodników co na pewno ma wpływ na sferę mentalną. W dodatku wielu graczy Wybrzeża ma kontuzje. Obecnie do gry nie nadają się: Damian Kostrzewa, Paweł Salacz, Marek Marciniak, Hubert Kornecki i Maciej Gauden. Niedawno do listy kontuzjowanych dołączył czołowy strzelec zespołu Ramon Oliveira, który prawdopodobnie nie zagra już do końca sezonu.
Te problemy spowodowały, że team z Gdańska przegrał sromotnie na własnym parkiecie z niżej notowanym MKS-em Kalisz aż 22-32. Co prawda potem była jeszcze zaledwie dwubramkowa porażka w Kwidzynie, ale tamtejszy MMTS też ostatnio przeżywa problemy organizacyjne.
Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze rozgrywane w Elblągu to dwukrotnie zwyciężały Meble. Jedno zwycięstwo padło łupem gdańszczan. Także zdobycze wyjazdowe Wybrzeża w tym sezonie nie wyglądają zbyt różowo. Podopieczni Marcina Lijewskiego wygrali tylko z Legionowem i Szczecinem. Podobnie jak Meble u siebie.
Patrząc na to co obecnie dzieje się w obu klubach można stwierdzić, że dzisiaj każdy wynik jest możliwy. Mogą wygrać Meble, a mogą też rezerwowi z Gdańska chcieć pokazać się swojemu trenerowi i zwyciężyć. Wynik wg mnie jest sprawą otwartą, ale ja jednak mocniej wierzę w gospodarzy. No bo z kim wygrywać u siebie i z kim się przełamywać, jeśli nie z ekipą z takimi problemami jak Wybrzeże? Oby weszło ????
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - PGNiG Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Spójnia Gdynia - Vive Kielce
Typ: 2 /handicap -15.5 (Vive wygra różnicą co najmniej 16-tu bramek)✅✅✅
Kurs: 2.26
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Co tu się dużo rozwodzić nad tematem. Dzisiaj gra najlepszy od wielu lat klub w Polsce z najsłabszym zespołem w obecnym sezonie w PGNiG Superlidze. Gracze z Kielc mają na koncie komplet punktów natomiast gospodarze zaledwie trzy.
Z kilkoma zespołami prezentującym poziom nieco wyższy od Spójni, na wyjazdach Mistrzowie Polski wygrywali już taką różnicą bramek (MKS Kalisz 20-36, Stal Mielec 22-39, Meble Elbląg 22-38). Natomiast Spójnia na własnym parkiecie potrafiła pokonać tylko Pogoń Szczecin i to na początku sezonu. Potem komplet punktów z Gdyni wywieźli nawet gracze z Legionowa.
No cóż należy dzisiaj liczyć na to, że gracze z Kielc podejdą skoncentrowani do meczu i że bramkarz Spójni nie będzie rozgrywał swojego najlepszego meczu w życiu. Wydaję mi się, że kurs jest warty zagrania mimo, że Vive w sobotę gra ważny mecz w LM.
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
29.11.2017 g. 18.00 Wisła Płock- Stal Mielec
Typ: over 56,5✅✅✅
Kurs: 1,85
Unibet
5/10

Wisła Płock mimo słabego sezonu na podwórku Europejskim, w rodzimej lidze mimo średniej gry nadal utrzymuje miano drugiej siły Polskiego ręczniaka. Stal Mielec z kolei to mocno przeciętny zespół, od kilku lat borykający się z problemami finansowymi. Wisła jak zawsze u siebie powinna rzucić pod 40 bramek z takim rywalem, tym bardziej że są podrażnieni ostatnią porażką w LM. Stal raczej nie nastawia się tutaj na wielki sukces, potraktują ten mecz szkoleniowo i jak zapowiada II trener szanse mają dostać również zmiennicy, gdyż przed Stalą wkrótce wiele ważniejszych spotkań w kontekście ligowej pozycji.
Uważam również że stal dorzuci w granicach 23-26 bramek i łącznie zobaczymy ich ponad 60, dlatego uważam iż mało trafnie buki wystawiły linię na to spotkanie.
Alternatywnie:
Wisła (-12,5) @ 1,85 Unibet 5/10⛔
Over 59,5 @ 2,79 BetOlimp 3/10✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
godz. 18:00: Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz
Typ: 1/ handicap -9,5 (wygrają Azoty różnicą co najmniej 10-ciu bramek), Kurs: 1.87 (1xbet)⛔⛔⛔
Faworyt w tym meczu jest tylko jeden. Pytanie - iloma bramkami wygra? Ja twierdzę, że różnica będzie dość spora.
Gospodarze to od kilku lat trzecia siła w Polsce po ekipach z Płocka i Kielc. Aktualnie Azoty mają na koncie 35 pkt. i w tabeli zbiorczej zajmują 4 miejsce. Goście natomiast z dorobkiem 14-tu punktów zajmują 12 miejsce.
W obecnym sezonie Azoty na własnym parkiecie przegrały tylko raz i to z Wisłą Płock dopiero po rzutach karnych. Za to kaliszanie wygrali na wyjeździe tylko raz. Pozostałe mecze to porażki, w tym niedawna różnicą aż jedenastu trafień z najsłabszą wtedy w lidze Pogonią Szczecin.
Gospodarze w tym sezonie ogrywali kolejno Stal Mielec (różnicą + 9 bramek), Meble Elbląg (+11), Pogoń Szczecin (+11), Spójnię Elbląg (+15) i MMTS Kwidzyn (+9). Także uważam, że linia którą podałem może być jak najbardziej pokryta.
Co jeszcze przemawia za moim typem? Jeśli chodzi o mecze na własnym parkiecie to Azoty mają w tym momencie drugą defensywę w całej lidze. Mniej bramek na własnym parkiecie stracił tylko Kwidzyn, ale MMTS rozegrał jedno spotkanie mniej. Można więc domniemywać, że obrona z Puław jest w tej chwili najlepsza biorąc pod uwagę spotkania przed własną publicznością. Dlatego uważam, że kaliszanom będzie ciężko zdobywać bramki. Za to dzisiejsi goście tracą najwięcej bramek na wyjazdach w całej Superlidze. Co za tym idzie, mocna ekipa z Puław jest im w stanie rzucić dużo goli.
Kolejny fakt to następna kolejka ligowa. MKS Kalisz gra wtedy u siebie ze słabszą ekipą z Legionowa. Myślę, że dzisiaj beniaminek może się trochę oszczędzać, żeby w sobotę przed najliczniejszą publiką w lidze pokazać to co mają najlepszego. A muszą być wtedy w pełni sił bo z takimi ekipami jak Legionowo to zwycięstwa są wręcz obowiązkiem. Ostatni raz grali u siebie miesiąc temu, więc tym bardziej muszą się pokazać z dobrej strony. Azoty w weekend grają zaś z Vive, więc to dzisiaj gracze z Puław powinni się bardziej starać. Szczególnie, że zwycięzca w dzisiejszym spotkaniu otrzyma aż 4 punkty. Warto też dodać, że podopieczni Daniela Waszkiewicza wywalczyli ostatnio awans do fazy grupowej Pucharu EHF. Taka ekipa nie może się męczyć i nisko wygrywać z ligowymi średniakami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom