>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNiG Superliga 2013/2014

noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
A ja po obejrzeniu na żywo pojedynków dzisiejszych ekip pomiędzy gazownikom ze Szczecina, idę w stronę Stali. Jak dla mnie wyglądała dużo lepiej niż bezradni zawodnicy z Puław, którzy grali bez charakteru, bez walki od momentu gdy Pogoń odskoczyła na kilka bramek. Stal po podpisaniu omowy z PGE musi zacząć wygrywać, bo sponsor jest, ale długo pobyć nie musi. Ciężko ocenić grę Stali, wygrane z Zagłębiem i Piotrkowem, porażki z Vive i z Wisłą, z którą powalczyli. Ciekawy mecz się zapowiada, ale ja jednak DZISIAJ postawię na STAL - mają handi, bo grają u siebie ????
-1.5 Stal @2.00 William Hill
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dziejszego jedyne spotkanie PGNiG Superligi zapowiada sie malo ciekawie, Gornik Zabrze na wlasnym parkiecie podejmuje outsidera ligi zespol z Piotrkowa, ktoremu punkty sa potrzebne jak czlowiekowi powietrze. Roznica pomiedzy zespolami jest duza, ale jednak handi ktore wystawilo Bet365 to jak dla mnie przesada. 8.5, to dosc duza roznica, tym bardzirj spogladajac na gre Gornika, ktory notorycznie gre w kratke, nie licze tutaj meczy pucharowych z rywalem kilka poziomow slabszym. Mecz ostatni, gdzie Gornik prowadzil do przerwy 4 bramkami na wyjezdzie z Azotami, by w koncowym rozrachunku przegrac jedna bramka. Inaczej sytuacja wygladala z wyjazdem do Opola, gdzie do przerwy przegrywali wysoko, a jeszcze bardziej zmiazdzyli zespol gospodarzy po przerwie... przed meczem z Azotami myslalem, ze zabrzanie sie juz dobrze zgrali, mozliwe, ale gorzej z koncentracja ???? dlatego dzisiaj stawiam, ze goscie nie przegraja tego meczu 9 bramkami.

+8.5 Piotrkow @1.85 Bet365
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Gram dziś na Stal Mielec. W środę z Azotami pograli nie najgorzej, dziś jadą do Legionowa, z którym radzą sobie drużyny nieźle grające - ostatnio +9 Szczecina na KPR-ze. Legionowo musi szukać punktów, ale podobnie jest też z Mielcem, który jeśli dziś wygra będzie miał 10 punktów i minimalnie zwiększy szanse na 6. miejsce.
Mielec ma lepszy skład, w pierwszym meczu rozbił Legionowo. Forma nieco zwyżkuje, są osłabienia, Pribanić nie gra, ale myślę, że Kostrzewa na Wusztera jako kołowy sobie poradzi. Kryński po powołaniu do kadry dziś może coś pobroni. Mecz od 17:15 live w Polsacie Sport i tu
Stal Mielec @ 1.47 betgun
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nbd 485

nbd

Użytkownik
Ja dzisiaj przyglądam się dolnym rejonom tabeli. Gwardia podejmie u siebie Zagłębie. Faworytem w kursach są gospodarze. Ale dlaczego, tego już nie wiem. Jak bardzo bym się nie starał, tak jednak nie widzę żadnych atutów po stronie Opola, które to mogłyby sugerować, że będą lepsi. Grają u siebie? Tyle, że w tym sezonie nie wygrali na własnym parkiecie żadnego spotkania. W mojej opinii Gwardia i Piotrkowianin to są właśnie te dwie drużyny, które powinny mieć niebawem przyklepany spadek do ligi niżej, bo obecne rozgrywki to po prostu poziom, który ich przewyższa. A Zagłębie? Mimo, że personalnie też jakoś nie powala, to jednak jest przynajmniej o dwie klasy lepsze od Opola. Nie spodziewałem się, że przyprowadzenie Szafrańca coś drastycznie odmieni w ich grze i jak widać się pomyliłem. Efekt nowej miotły zadziałał i jeśli taka dyspozycja Zagłębia się utrzyma, to pewnie znowu psim swędem utrzymają się w lidze. W każdym razie dzisiaj widzę value na Zagłębie. Mają więcej boiskowych atutów, coś zaczęli ostatnio lepiej grać, co powinno działać na ich samopoczucie psychiczne i może uwierzyli w to, że swoje potrafią. Jeśli tak, to dzisiaj powinni ograć bezbarwnego rywala. Daję małe szanse na zwycięstwo gospodarzy i będę w sumie całkiem nieźle zaskoczony, jeśli Lubin tego nie wygra.
Zagłębie Lubin @2.50 Expekt/Betclic ▶ 32:35
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nbd 485

nbd

Użytkownik
Jedziemy dalej. Kwidzyn zagra u siebie z Pogonią i znowu ładne kursy na mecz. Goście to grająca coraz lepiej świetnie naoliwiona drużyna, w której w tym sezonie wszystko gra tak, jak powinno. O ile nie odpalą nagle Azoty (średnio w to wierzę) lub Górnik nie złapie jakiegoś wyższego poziomu zgrania (to nieco bardziej prawdopodobne), to według mnie to jest właśnie drużyna do gry o trzecie miejsce po tym sezonie. Po drugiej stronie MMTS. Drużyna, która niby już się obudziła, ale w najbliższym czasie to maksymalnie taki ligowy średniak. Rozumiem, że ostatnio postraszyli Wisłę i zremisowali, prawdopodobnie stąd takie kursy na to spotkanie. Tylko pamiętać trzeba, że tamten mecz nie był wyznacznikiem niczego. Płock ma teraz ogrom kontuzji i grali w naprawdę kiepskim składzie, a mimo to odrobili w drugiej połowie 6-bramkową stratę, a nawet mogli wygrać (przy czym tylko oni wiedzą, dlaczego tego nie zrobili). Ze Szczecinem taki numer nie przejdzie. Skład mają pełny, dużo lepszy od MMTSu i powinni bez problemu zgarnąć 2 punkty. Dla mnie pewne zwycięstwo gości.
Gaz-System Pogoń Szczecin @1.66 Bet365 ▶ 26:33
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
martus1205 1

martus1205

Użytkownik
Chrobry Głogów - Wisła Płock 09.12.2013
Napiszę kilka słów o jutrzejszy meczu już teraz. Wisła do Głogowa jedzie w składzie jeszcze &quot;gorszym&quot; niż do Kwidzyna. Na stronie Nafciarzy pojawiła się informacja o tym, że oprócz kontuzjowanych Ghionei, Jurkiewicza, Syprzaka, Paczkowskiego, Lijewskiego, Piechowskiego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zagra również Nenadic. Szeregi Wisły zasili poobijany ostatnio Wiśniewski, który ostatni mecz zakończył w szpiatlu na zakładaniu szwów. Szpital w Wiśle trwa w najlepsze, przeciwnicy na pewno zdają sobie z tego sprawę i wydaję mi się, że powalczą.
Polecam granie handi w stronę Głogowa
Chrobry Głogów +4,5 @1.80 Fortuna
 
N 1

neon93

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się moim poprzednikiem. Jestem z Płocka i sytuacja kadrowa &quot;Nafciarzy&quot; wygląda tragicznie. Mało tego, że cały podstawowy skład leczy kontuzje, to jeszcze do tego wszystkiego wyleciał znajdujący się ostatnio w świetnej formie Petar Nenadić. W Głogowie do dyspozycji w drugiej linii Cadenas będzie miał zaledwie (Milasa, Eklemovica/Kevica, Kavasa). A jak patrzę na to zestawienie to nie wiem czy śmiać się czy płakać... Mało tego Wisłę za 2 dni po meczu z Chrobrym czeka konfrontacja w Lubinie w Pucharze Polski i mówi się otwarcie, że to spotkanie jest najważniejsze. Nawet kosztem tych 2 punktów w lidze... (Uwierzcie, że wiem co mówię. ;) ) Bo odpadnięcie w 1/8 to byłby blamaż &quot;Nafciarzy&quot;. Jak Chrobry poważnie podejdzie do tego spotkania to handicap w stronę gospodarzy jak podał kolega wyżej, jak w masło...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Na szybko, bo trzeba wychodzić na Azoty-Piotrków.
Nie rozumiem tej linii. Owszem, Kielce straciły 20 goli na Gwardii, ale to jest inny kaliber, a Górnik raczej obroną tego nie wygra i Lilljestrand przed meczem o tym wie i zdaje sobie z tego doskonale z tego sprawę. Co za tym idzie, będzie próbował grać szybko, zamęczyć Kielce. Absolutnie skuteczność musi być na poziomie powiedzmy 70%. W dalszym ciągu uważam, że to Kielce wygrają, ale nie gram tego czy handi 6.5. Będziecie mieli okazję łapać niższe live. Dalej, Suchowicz dopiero wrócił i jest jedynym klasowym bramkarzem. Dziś może mieć problemy z Kielcami, które będą grały zespołowo.
Miałem dać singla, ale dokładam over w Puławach. Azoty mogą zrobić gang-bang i 40 bramek możliwe. Forma rośnie. W środę puchar Piotrkowianin-Azoty, trzeba postraszyć gości przed PP.
Zabrze - Vive
Over 60.5 @ 1.85 ⛔
Puławy - Piotrków
Over 61.5 @ 1.85 ✅
both bwin
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
&quot;Nieobecność Nenadicia to kolejny cios dla okrojonej już kadry Nafciarzy. Przypomnijmy, że w ostatnim meczu Wisły w Kwidzynie z powodu urazów nie mogli wystąpić Mariusz Jurkiewicz, Valentin Ghionea, Kamil Syprzak, Marcin Lijewski oraz Mateusz Piechowski. Na domiar złego na początku spotkania ze składu wypadł Adam Wiśniewski, ale popularny &quot;Gadżet&quot; na nadchodzące mecze Wisły powinien wrócić do składu.&quot;
Nie ma sensu się produkować bo i tak mało kto pyka w betcity, limity słabe. W Marathonie handi 4.5 i limit (przynajmniej u mnie) na ok 30 EUR. Tak po krótce to Głogów na początku roku zrobił -5 z Płockiem, -8 z Vive, więc nie widzę powodów by z mocno osłabionym Płockiem mieli zebrać ostre baty.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
O brakach kadrowych jest już napisane powyżej, za to fakt jest taki - w Płocku szpital na wielką skalę. I to właściwie tyle, jeśli chodzi o analizę. Normalnie Wisła kadrowo znacznie przewyższa Chrobrego, ale w takiej sytuacji nie ma to znaczenia. Powalczył Kwidzyn, powalczy i Głogów. Skoro dochodzi kontuzja Nenadicia, to tym bardziej. W sumie jeśli Chrobry poczuje krew i rzuci wszystko, co ma i jeśli Wisła trochę zluzuje w tym meczu (fakt, odpaść za chwilę w Pucharze Polski, to byłby dla nich ogromny wstyd), to może być jutro niespodzianka. Ja lekko zaryzykuję pełną pulę - wszystko jest w głowach zawodników z Głogowa. Jeśli wyjdą i zagrają najlepsze, co potrafią, to może im się udać wygrać.
SPR Chrobry Głogów @6.00 Bet365 ▶ 24:32
 
N 1

neon93

Użytkownik
Jako kibic Wisły jestem wręcz w szoku, a jednocześnie bardzo zadowolony, że udało się Nafciarzom to spotkanie wygrać. Mało tego, udało im się rozgromić Chrobrego. To w Płocku przy pełnym składzie Nafciarzy, Chrobry uległ &quot;tylko&quot; 6 trafieniami, a tutaj 8 ?!!! Nie wiem co gospodarze pokazali dzisiejszego dnia, bo niestety meczu nie widziałem, ale musieli zaprezentować się wręcz katastrofalnie, żeby przegrać z takim składem Wisły... Jako można tak wysoko ulec zespołowi który w drugiej linii ma zaledwie 4 zawodników? Z czego 2 z nich gra beznadziejnie w ataku, jeden gra w Wiśle dopiero 3 mecz i Nikola, który już myśli o zakończeniu karieru pomału... Pewnie na środku grywał jeszcze Nikcević, ale to jest przecież skrzydłowy. ????
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie meczu Vive z Zieloną Górą. Czy wie ktoś w jakim składzie jedzie Vive do Zielonej Góry? i czy możliwe jest pokrycie hc (-16,5) przez Vive. z góry dzk. Nie wiedziałem gdzie napisać więc napisałem tutaj. Jeżeli się pomyliłem to przepraszam.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Dzisiaj poszukam nieco wyższych kursów.
Na pierwszy ogień idzie mecz Zagłębia z Górnikiem. Drużyna z Zabrze jedzie na mecz z całą masą osłabień. Nie zagrają: Orzechowski, Jurasik, Nat, Suchowicz, Stodtko, Piątek oraz Żółtak. W takim razie widzę całkiem sporą szansę dla Zagłębia. Tylko i wyłącznie dlatego, że u gości jest szpital. Czy gospodarze to wykorzystają, to już inna sprawa. Jednak okazję mają świetną.
Zagłębie Lubin @3.90 Betclic/Expekt ▶ 34:31
Do tego postawię na MMTS. Stal coś ostatnio łapie jakieś dziwne zadyszki i przestoje (mecze z Legionowem i Puławami), MMTS mnie ostatnio zaskakiwał, bo grali nieźle w meczach, gdy skazywałem ich na porażki, więc może i dziś? Ten typ jest tak lekko &#39;na czuja&#39;, nie widzę takiej dysproporcji między drużyną gości a przeciętnie ostatnio grającą Stalą, więc jak się mam denerwować w tym meczu, to wolę po wyższym kursie.
MMTS Kwidzyn @3.05 Bet-at-home ▶ 35:29
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Napiszę swoją analizę, bo w dziale zaczyna się robić bardzo pusto.
Wiadomo, że wybrałem mecz Gaz-Systemu z Chrobrym, bo jakże inaczej mogłoby być. Ostatni mecz tych zespołów w roku kalendarzowym. Podsumowując tą pierwszą rundę wszyscy widzą w jakim &quot;gazie&quot; są portowcy, przegrywając w tym sezonie zaledwie dwa razy z Wisłą i Vive. Remis na początku sezonu z Górnikiem na wyjeździe, któremu teraz w Szczecinie zrewanżowali się w Pucharze Polski 36-31, grając bez dwóch podstawowych zawodników - Michała Bruny i Jacka Wardzińskiego, którym trener Biały dał odpocząć przed dzisiejszym spotkaniem (drobne urazy). Dzisiaj wyżej wymieniona dwójka wyjdzie według mnie normalnie w pierwszym składzie. O żadnych innych kontuzjach nowych nie ma mowy, jedynie młody Patryk Walczak jeszcze nie jest sprawny. 3 siła w kraju - opinie speców, z którą w tym momencie zgadzam się jak najbardziej. Chrobry w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze w porównaniu do zeszłego sezonu mając bilans 6-0-6 i zajmując obecnie 6 pozycję w tabeli PGNiG Superligi.
Ja jednak stawiam dzisiaj na zakończeniu tego roku wysokie zwycięstwo gazowników, a handi jakie wystawili bukmacherzy to +5.5 dla Chrobrego, co według mnie jest dobrym posunięciem z ich strony. Pogoń będzie chciała przypieczętować tą rundę - znakomitą rundę i wysoko dziś wygrywając, więc jeżeli odetną skrzydła głogowianom na początku mecz wynik tego spotkania będzie wysoki - liczę tutaj na podobną sytuację co w meczu z Azotami, których rozjechali jak dzieci. Więc mój typ to wysokie zwycięstwo i 3tyg brak treningów zespołu - jedynie treningi indywidualne, bo zawodnicy dostają wolne.
-5.5 Gaz-System Pogoń Szczecin
@1.85 Betclic/Expekt
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Po przerwie na Mistrzostwa Europy wraca nasza liga. Zobaczymy, czy uda się wyłapać jakieś niespodzianki ;)
Na początek mecz Piotrkowianina z Zagłębiem. Goście mocno osłabieni, w składzie brakuje Dawida Przysieka, który jest niesamowicie ważną postacią w drużynie Szafrańca. Spodziewam się, że ich gra powinna się trochę posypać. A gospodarze ostatnio radzili sobie całkiem przyzwoicie. Co prawda to tylko sparingi, ale myślę, że w przy obecnej sytuacji Zagłębia warto dać im szansę. To kolejny mecz Piotrkowianina o być lub nie być w tej lidze, więc liczę na to, że nie odpuszczą nawet przez chwilę.
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski @2.10 Bet365/Betclic/ComeOn/Expekt/Unibet ▶ 35:27
Drugi mecz to Chrobry ze Stalą. Gospodarze lekkie problemy z obsadą bramki, niedawno organizowali sobie jakiegoś bramkarza, Stal w pełnym składzie. Do tego Noch miał wreszcie więcej czasu, żeby ułożyć tę ekipę. Mielec nie jest złą drużyną, po prostu ewidentnie się coś nie układało z poprzednim trenerem, teraz mają nowe rozdanie. Ostatnim meczem pucharowym bym się nie przejmował, szczególnie że często były przypadki kombinowania z tym, komu się tam chce grać (lub nie chce). Gości stać na wygrywanie takich meczów, więc ja zaryzykuję i zobaczę, czy dadzą dziś radę.
PGE Stal Mielec @2.40 Bet365/Betclic/Expekt/Sportingbet ▶ 32:27
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Płock + Legionowo @ 4.97 bwin
Płock mocny, z Montoro, Serbami, którzy wrócili już z kadry dawno, Sego, który nie pojechał, Toro, który też chyba nie bardzo grał w styczniu kadrę. Do tego Polacy, brak tylko Lijka i Paczkowskiego, ale do tego się przyzwyczailiśmy. Górnik? Bez Orzecha, Suchowicza, Żółtaka i Banisza, więc w bramce chyba tylko Mati Kornecki zostaje, nie śledziłem czy kogoś kupili. Płock bardzo mocny, teraz już punktów absolutnie nie wolno im gubić.
Legionowo? Krótko. W pierwszym meczu ograli Kwidzyn, teraz też jadą po punkty do Kwidzyna, bo ten bez Pereta i Mroczkowskiego traci połowę wartości. Dodatkowo nie sądzę, by Kwidzyn był o klasę lepszy. Prawie 5 na Legionowo w takim meczu to przesada, raz, że Kwidzyn osłabiony, dwa, że i tak słaby, trzy, już raz dobrze z nimi zagrali. Wg mnie warto.
RELACJE LIVE Z MECZÓW
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
I przed nami ostatni pojedynek tej kolejki. Starcie Gwardii z Pogonią. Pogoń wyrasta na 3 siłę ligi i głównego kandydata do brązowego medalu (zakładając że finał raczej pewny Kielce z Płockiem). Dziś udają się do beniaminka z Opola... Beniaminka który w moim mniemaniu wróci po tym sezonie na parkiety pierwszoligowe. Faworyt tego meczu jest oczywiście jeden i jest nim drużyna ze Szczecina. Wszystko przemawia za nimi. Nie ma się co rozpisywać o przewadze personalnej czy większym doświadczeniu. Pierwsze spotkanie pewnie wygrane przez Pogoń i dziś ciężko spodziewać się innego rezultatu. Wygrana 5-cioma? Jak najbardziej pasuje.

Pogoń (-4) @ 1,84 Marathon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nbd 485

nbd

Użytkownik
Dzisiaj jedno spotkanie ligowe, za to z niesamowicie atrakcyjnym kursem. Jak dla mnie Kwidzyn to obecnie ekipa dużo słabsza od Azotów i nie rozumiem takiego faworyzowania gospodarzy. Zwycięstwo z Legionowem nie świadczy o ich sile, bez względu na to, jak wysokie by nie było. Podobnie jest z przegraną Azotów z Vive. Krótko i na temat, bo nie ma się co więcej rozpisywać: po prostu nie wyobrażam sobie, żeby Puławy miały dzisiaj przegrać. Są ekipą kadrowo lepszą i... tyle. Powinni dać sobie radę.
KS Azoty Puławy @2.45 Unibet ▶ 32:34
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
A 220

andrzej78

Użytkownik
Mamy spory rozrzut kursu na to spotkaniu bo np. w fortunie mamy azoty jako zdecydowanego faworyta(1,65), u internetowych odwrotnie, a z kolei sts wycenia 50/50.
Jak dla minimalnym faworytem azoty ale kwidzyn nie raz pokazywał jak nieobliczalnym jest zespołem i może wygrać i przegrać z każdym.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb
Tak na szybko bo do pracy trzeba lecieć. Rewanż spotkania z poprzedniego roku, kiedy to walkowerem wygrał Piotrków, ów walkower wzbudził wiele kontrowersji które doprowadziły do zmiany przepisów ligi. Dziś ponownie goście zawitają do OA i nie ma mowy o braku karetki na tym spotkaniu. Zawodnicy i kibice powtarzają, że nie ma mowy o odpuszczeniu tego meczu nawet mając przed sobą ważną potyczkę w LM z Koldingiem. Personalnie nawet drugi skład Płocka jest w stanie tutaj pokryć ten handicap. A liczę, że hiszpański trener da pograć zawodnikom z pierwszej szóstki którzy jak pokazuje ostatni mecz są w dobrej dyspozycji. Krótko zwięźle i na temat: Płock odbije sobie dziś porażkę z poprzedniego roku i pewnie zwycięży.
Wisła (-9,5) @ 1,87 Marathon ✅
 
Do góry Bottom