>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNiG Superliga 2013/2014

A 220

andrzej78

Użytkownik
Pogoń 3,60 bet365

A ja tu widze value na gości. Zabrze na papierze oczywiście faworytem, nazwiska robią wrażenie. Ale potrzeba czasu aby wszystko trybiło jak należy. W pogoni już to mają za sobą, poprzedni sezon płacili frycowe, w ten weszli z przytupem. Może i rywale nie najmocniejsi ale trzy pogromy(tak w stylu vive ???? )robią wrażenie. Teraz faktycznie prawdziwy sprawdzian i moim zdaniem Zydroń i spółka nie stoją na straconej pozycji. Zapowiada się ciekawe widowisko. Nie czaję tylko czemu polsat zdecydował się na transmisje innego meczu z tej kolejki

Kusi pograć przeciw stali bo chyba coś tam nie trybi na początku sezonu. Kurs na Opole fajny tylko czy bieniaminek będzie potrafił wykorzystać słabszą dyspozycje czeczeńcow?

Powinny wygrać azoty, 1,45 jeszcze do gry. Ale z drugiej Kwidzyn to nieobliczalna i grać przeciwko nim to zawsze ryzyko
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Górnik Zabrze v Gaz-System Pogoń Szczecin
Zdecydowanie najciekawszy mecz kolejki. Mam tu trochę inne zdanie, co do zwycięzcy, ale po kolei. Zabrze to cała masa gwiazd, które powoli zaczynają się zgrywać i w rundzie wiosennej powinni już pokazać, na co naprawdę ich stać. Tyle, że teraz są jeszcze właśnie na etapie tego zgrywania się ze sobą. Póki co plecy z Vive i Wisłą oraz wygrana z Lubinem. Ale są to drużyny skrajne - z potentatami szans na wygraną nie było, a Zagłębie to słaba drużyna, która wybacza błędy/zastoje rywala. Z kolei Pogoń frycowe płaciła w zeszłym sezonie, teraz to drużyna ułożona i na pewno mocno postawi się w Zabrzu. Właśnie w zgraniu ekipy z Pomorza upatruję ich szans. Trio Zydroń-Bruna-Konitz radzi sobie póki co wyśmienicie i powinni stanowić duże zagrożenie dla bramki Górnika.
Ten mecz nie ma wyraźnego faworyta - a na pewno nie jest nim Zabrze po obecnym kursie. Widzę spore value w kursie na gości i przy tak wyrównanym potencjale obu drużyn + większym zgraniu gości, skłonny jestem postawić na wygraną przyjezdnych.
Gaz-System Pogoń Szczecin @3.60 bet365 ▶ 30:30
e: zostałem jednak uprzedzony :razz:
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Krótko dziś, ale zawsze coś.
Kursy na mecz w Płocku wystawione dobrze przez buków, Płock ma odcisnięte piętno Manolo w swojej grze, wydaje mi się, że Hiszpan może dziś zaskoczyć i przechytrzyć Wentę, ale biorąc pod uwagę dysproporcje kadrowe pomiędzy OWP a VTK, po kursie niespełna 3 nie odważę się spróbować.
W Lubinie 4.25 na Zagłębie, trochę za dużo biorąc pod uwagę historię spotkań pomiędzy ZL a Azotami, Azoty jednak są niezwykle regularne i to może sporo pomóc w dobrej pozycji przed PO. Po tym kursie jednak spróbuję chyba.
Najciekawszy opróćz meczu w Płocku, będzie mecz w Kwidzynie. Głogów jedzie po wygraną, ja jednak stawiam na Kwidzyn, w którego szeregach zabraknie Pereta... Kwidzyn trochę przeciętnie zaczął sezon, ale teraz najlepsza okazja do poprawy.
W starciu beniaminków, Legionowo - dlaczego? Lepszy skład, własna hala - to musi wystarczyć. Opole jest za słabe, i nie daje żadnych omenów ku temu, że będzie grało lepiej. Są za słabi na Superligę.
Zagłębie @ 5.30 marathon
Legionowo + Kwidzyn @ 2.59 betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nbd 485

nbd

Użytkownik
Krótko, zwięźle i na temat.
Stal Mielec złapała ostry dołek i obecnie ich gra pozostawia wiele do życzenia. Plecy z Kwidzynem i Chrobrym, do tego remis z Opolem - ewidentnie coś jest nie halo. Dzisiaj sprawdzi ich Górnik, który jest kadrowo dużo mocniejszą ekipą. Do tego ładnie grają, z kim mieli przegrać, to już przegrali, więc dzisiaj mają okazję do zdobycia kolejnych punktów. Wg mnie mecz bez większej historii i stawiam na gości.
Górnik Zabrze @1.55 Sportingbet ▶ 28:36

Poza tym dla odmiany widzę wygraną Azotów. Racja, dotychczasowe pojedynki pokazują, że Puławy w Lubinie miały ostro pod górę, ale Zagłębie jest już w tym sezonie tak słabe kadrowo, że passa powinna być przełamana. To będzie mecz rozegrany w głowach ekipy Azotów - jeśli wyjdą skupieni i będą grali swoje, to powinno być bez problemów. Zagłębie nie powinno im zbytnio przeszkadzać, więc zobaczymy czy goście nie przegrają sami ze sobą.
KS Azoty Puławy (-2.5) @1.80 Sportingbet ▶ 32:40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

stanislas10

Użytkownik
Wisła - Vive - pierwsze spotkanie w tym roku w lidze, a za tydzień kolejne również w Płocku ale w ramach Ligi Mistrzów. Dzisiaj stawiam na Vive po ciężkim meczu, Płock pokazał co daje w zespole obecnośc Lijka czy Jurkiewicza, awans do LM, pechowa porażka z Kiel, wygrana z Dunkierką to nie przypadek. Atut własnego boiska na pewno pomoże, lecz Vive pokazało, że również jest w świetnej formie - dwie wygrane w LM 10 i 12 bramkami przewagi, do tego świetna i równa gra całego zespołu. Wynik jaki obstawiam to 28:26 dla Vive.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Na dzisiaj można chyba próbować handi na Szczecin i na Wisłę.
Pogoń na tle innych drużyn ligi to jednak nie są chłopcy do bicia i według mnie linia jest wystawiona ciut za wysoko. Co prawda w kadrze na dziś brakuje Zydronia i Zaremby, ale goście i tak mają mocną kadrę, więc powinni się postawić. Dodatkowo Kielce lada moment będą grały kolejny mecz z Płockiem, więc wątpię, żeby w tym meczu ryzykowali wszystko, by tylko wykręcić jak najwyższą wygraną.
Gaz-System Pogoń Szczecin +12.5 @1.85 William Hill ▶ 41:27
A co do Wisły? Też są pewnie myślami przy meczu w weekend, więc powinni oszczędzać siły. Tyle, że Zagłębie to zupełnie inna półka, niż rywal zespołu z Kielc. 40 bramek straconych z Puławami i tylko jeden zawodnik (Gumiński), który dobrze się spisywał? No słabo to wygląda. Wisła też jedzie na mecz nieco osłabiona, ale różnica poziomów jest mimo wszystko ogromna, a do tego linia sporo niższa. A więc bez zbędnego gadania.
Orlen Wisła Płock -7.5 @1.85 William Hill ▶ 26:46
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 220

andrzej78

Użytkownik
Myślę że do rozważenia również over 62,5 w Kielcach. Spotykają się najlepsze ofensywy ligi, o ile do vive już przywykliśmy to prawie 35 goli na mecz pogoni robi wrażenie. Dziś pewnie ta średnia nieco spadnie ale te 25 sądzę że przekroczą a vive swoje też rzuci.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Na dzisiaj ciekawie wygląda Mielec. Owszem, Stal mocno ostatnio dołowała, drużyna zaliczyła fatalną passę, która skończyła się dymisją Skutnika i zatrudnieniem Nocha na jego miejsce. Efekt nowej miotły? Możliwe. Ja jednak uważam, że mimo wszystko Stal jest dużo lepszą drużyną, niż absolutnie odstający od ligi Piotrkowianin. Gospodarze na pewno będą dzisiaj chcieli powalczyć o punkty, ale goście się przecież przed nimi nie położą i będą co najmniej tak samo zmotywowani. Nie wierzę w to, że Mielec przegra dzisiaj z czerwoną latarnią ligi. Są na to po prostu za mocni, a do tego będą mieli dzisiaj idealną okazję do tego, żeby wreszcie zacząć wychodzić z kryzysu. Jeśli nie dzisiaj, to wcale.
SPR Stal Mielec -1.5 @1.85 Betclic ▶ 31:36
 
M 0

maryp1459

Użytkownik
KS AZOTY PUŁAWY vs SPR CHROBRY GŁOGÓW​


W tym spotkaniu moim zdaniem faworytem jest zespół gospodarzy. Chrobry jest wysoko w tabeli dzięki temu iż skorzystał trochę ze słabszej formy Stali Mielec oraz MMTS Kwidzyn. Dzisiaj zmierzą się z zespołem aspirującym do walki o medal. Azoty poprostu nie mogą tego meczu przegrać. Azoty w poprzednim sezonie wygrali u siebie z Chrobrym 6 bramkami, myślę że i w tym bęzie podobnie.

Mój typ:
KS AZOTY PUŁAWY -3 @MarathonBet 1.80
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Popieram typ na mielecką Stal. Kiper jest dość przeciętną drużyną, z naprawdę niewieloma zawodnikami wyróżniającymi się ponad przeciętność. Wyniki osiągane przez ten zespół są naprawdę słabe. Podobnie jak Stal Mielec, tutaj jednak doszło do zmiany trenera, i powinno iść to w dobrą stronę, oczywiście Mielec nie jest w tej chwili drużyną na TOP3, ale 5-6 miejsce jest do zrobienia.
Mielczanie z Nochem jako trenerem. To nie cudotwórca, ale na pewno będzie miał o tyle łatwiej, że Skutnika zawodnicy po prostu nie lubili i Noch jako nowy trener ma po prostu ułatwione zadanie. Ułatwione do tego stopnia, że dziś gra z jedną z najsłabszych drużyn w lidze, która w ataku ma naprawdę mało argumentów. Obrona może i niezła, ale też trzeba patrzeć na to, jak świetnych w ataku - Kostrzewa, Gliński czy Pribanić - ma zespół gości.
Na dokładkę typ na Azoty, obym nie żałował tego zagrania, ale wydaje mi się, że Azoty mają tę regularność. Jest jednak coś w tym, że każdy sezon to jedna wpadka Azotów na własnym parkiecie. Dlaczego nie teraz? Ponieważ te wpadki bywają dużo bardziej spektakularne niż może być ta: Chrobry jest w niezłej formie i przyjedzie walczyć o wygraną.
Relacja z meczu w Puławach: http://www.lajfy.com/match/index/date/2013-10-12/id/82327
Azoty ⛔ + Stal Mielec ✅ @ 2.01 betgun
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Legionowo jest drużyną o bardzo niskim potencjale i źle sobie jak dotąd radzi w lidze. Wygrana z Kwidzynem, też bardzo słabym, wiele nie zmienia. Zabrze, mimo, że ma za sobą mecze z Płockiem i Kielcami, a także zaledwie dwie wygrane - ma dodatni bilans bramkowy. Świadczy to o tym, że grają naprawdę nieźle, nie licząc fragmentu meczu z Pogonią, to tak naprawdę zagrali przynajmniej 180 minut dobrego handballu w tych 5 kolejkach.
Legionowo, mimo, że jeszcze nie grało ani z Vive, ani z Wisłą to ma już 4 porażki. Wymęczona wygrana z Kwidzynem, poza tym minimalne porażki w Głogowie i Puławach, a do tego porażka u siebie z Głogowem i duża porażka - 33:24 - w Mielcu. Zabrze uskrzydlone pewną wygraną w Mielcu, aż 8 bramek na wyjeździe - to zdarza się rzadko. Zabrze z zadziwiającą konsekwencją punktuje, każdy spodziewał się, że będą oni na początku gubić punkty, ale tak się nie dzieje. Teraz dobra pora na podbudowanie nastrojów, te 6 bramek z takim Legionowem u siebie powinni zrobić. Kontry dla Kuchczyńskiego czy Orzecha, bo Legionowo bardzo mierne w ataku. Jeżeli Zabrze zagra na swoim poziomie to stawiam, że do przerwy handicap będzie &quot;zrobiony&quot;, a po przerwie będzie dobijanie rozbitego rywala.
Górnik Zabrze -5.5 @ 1.85 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dziś naprawdę się nie pierdzielimy i wchodzimy mocno dość, w single czy duble łącząc bety, na co pozwala nam b365.
Płock: Dobry mecz z Kielcami, wiadomo, ciężko o zwycięstwo, gdy ma się podjaranego Nenadicia, słabych bramkarzy, a przeciwnik ma takiego kota jak Aginagalde. Nie, to nie ławka, tylko po prostu wyrachowanie, wyższe umiejętności Kielc. Tego nie przeskoczą. Ale Płock ma naprawdę swój styl grania, który może się podobać. Dziś Azoty naprzeciwko. Azoty pewnie powalczą, 10-15 minut. Obrona KSA niestety bardzo słaba, atak również przeciętny. Obrona zawsze gloryfikowana, ale naprawdę: tu ogromną wartość stanowił &quot;Stenia&quot;. Teraz on bez formy, a Kus to nie jest dobry obrońca. Po prostu. Obstawiam, że Płock czy będzie grał pierwszą, czy trochę mniej pierwszą siódemką, będzie sukcesywnie odjeżdżał słabo grającym Azotom. 10 bramek to naprawdę nie jest i tak duża róznica. Over, bo Płock na pewno będzie miał sporo przechwytów, a ma też nie za pewnych bramkarzy. Nie jest też zła gra Azotów w obronie, bo momentami z Chrobrym potrafili tę obronę wywodzić w pole.
Kielce: Dobry mecz za nimi w Płocku. Aginagalde czy Musa, Chrapek (niezły ostatnio) czy Jurecki - to nie jest duża różnica, zwłaszcza, że grają w polskiej lidze, która jest słaba i smutna jak piz... W każdym razie, Mielec wciąż beznadziejny w obronie, w ataku jako tako, bo 33, 36 czy 28 bramek to nie są złe zdobycze. Gorzej wyglądają tracone 36 czy 31 gole. Na dobrą sprawę, 40 bramek dla kielczan to dziś absolutna konieczność, można sobie postrzelać. Noch nie poukładał jeszcze tej drużyny. Niedziwne, miał mało czasu, ale teraz przerwa na kadrę pozwoli mu to zrobić, a w Piotrkowie wygrać należało i wygrana nie robi tutaj żadnej chwały. W ataku to wciąż Mielec, z szybkimi wznowieniami, ale i z nie za wysokim składem, z czym Chrapkowski czy Buntić (zagrają dziś sporo pewnie) sobie będą ładnie radzić.
Mielec - Kielce: Over 64.5 @ 1.85 b365
Kielce -9.5/-10/-10.5 @ 1.8/@1.83/@1.85 bwin, betsafe, bet365
Płock - Azoty: Over 61.5 @ 1.85 b365
Płock -8.5 @ 1.85 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arespl 63

arespl

Użytkownik
Wybaczcie może nie zbyt ambitną i profesjonalną analizę, ale do piłki ręcznej zaglądam sporadycznie. Nie mam takiej wiedzy jak osoby, które się tu &quot; na co dzień &quot; udzielają&quot;, ale wpadł mi w oko jeden typ i chciałbym sie podzielić, dlaczego właśnie tak ;)

Pogon Sz. - Zag.Lubin
typ: Pogoń (-5,5) @ 1,65 Fortuna ⛔ 32-29 ???? cóż za kolejka genialna... ????

Dlaczego tak ?? Mamy tu na pewno zdecydowana różnicę klas. Pogoń - bardzo dobrze spisująca się w tym sezonie drużyna, Lubin - łapie doły tabeli, a przy tym dostaje w każdym meczu srogie lanie. O ile sam fakt porażki z Vive, czy Wisłą nie jest ujmą, to jednak rozmiary tych porażek mówią same za siebie ;)
Zaczynając od ostatniego meczu, Lubin grając w domu dostał aż 46 bramek od Wisły !! Powiedzmy sobie szczerze, że tyle bramek, to mało kto i mało kiedy dostaje w ciągu jednego meczu. Jeszcze trochę i by normę bramek na 2 mecze wyrobili :cool: Sami rzucając 26, czyli -20 bramek.
Kolejny mecz wstecz, u siebie z Azotami 32-40 w plecy. Kolejna &quot;40&quot; pękła. Warto podkreślić, że z Azotami, które wcale nie błyszczą na początku tego sezonu.
Dalej, 41-26 z Vive na wyjeździe. Tak jak już wspominałem przegrać z Vive to żadna ujma, jednak kolejne ponad 40 bramek w plecy coś nam mówi.
Dalej, 28-28 u siebie z Piotrkowem. No to już lekka kompromitacja ;) Nie dość, że remis u siebie, z moim zdaniem najsłabszą drużyną ligi, która od wszystkich dostaje baty, to jeszcze 28 bramek w plecy z Piotrkowem, obrona dziurawa jak ser szwajcarski :razz:
A na samym początku sezonu przegrana 34-26 z Zabrzem na wyjeździe &lt; - 8 &gt; i minimalna wygrana z Gwardią Opole u siebie 29-28.

A co do Pogoni, to wystarczy poczytać opinie kolegów powyżej. Zespół zgrany, ułożony, w naprawdę bardzo dobrej formie od samego początku sezonu.
Wygrana 11 bramkami z Kwidzyniem u siebie, wygrana 13 bramkami z Chrobrym Głogów na wyjeździe, wygrana 8 z Gwardią u siebie, remis na wyjeździe z Zabrzem, które pokaże w tym sezonie moc, spokojne 9 bramek przewagi nad Piotrkowem u siebie i jedyna porażka póki co, 14 bramkami z Vive na wyjeździe, ale Vive to Vive ;)
Teraz mecz z Lubinem graj u siebie, a moim zdaniem te 6 bramek handi wejdzie bez problemu. Jak wejdą od początku skupieni, to już w 1 połowie będzie po sprawie :razz: Pogoń solidnie w ataku, ładne zdobycze bramkowe w każdym meczu, z tyłu tez spokojnie, nie licząc ostatniego meczu z Vive to max 25-30 z tyłu, przy dużo wyższych zdobyczach w ataku. Lubin traci bramki całymi seriami, każdy ich mecz to tragiczny bilans ;)

Powtarzam, że to moja wizja i opinia. Jeżeli ktoś, kto więcej w tym siedzi i lepiej się zna ma inne zdanie, to proszę mnie poprawić. ????
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Już myślałem, że ktoś mi zajumał typ Chrobrego :grin:
Chrobry Głogów(-3,5) - Opole 1 @1.8 Fortuna - jak pojawią się kursy w internetowych bukach to poprawię
26-27
⛔ ????
Głogów wydaje się nie do powstrzymania jak na razie świetne mecz w Puławach, oraz Kwidzyn został pokonany na wyjeździe. Oba bardzo ważne mecze jak i na trudnym terenie. Śmiało można powiedzieć, że chłopaki rozkręcają się coraz bardziej i wątpię żeby Opole ich zatrzymało ???? W Chrobrym jest szeroka ławka i nie ma jakiegoś zawodnika, który odstaje od reszty to czyni ten zespół bardzo silnym i może spokojnie grać swoje jeżeli odpadnie ze składu 2-3 &quot;podstawowych&quot; graczy. Opole natomiast ehhhhh co tu dużo mówić, niby tragedii nie ma jak na beniaminka (są gorsi na chwile obecną) wygrana z Legionowem i remis (mimo wygrywania bodajże 11 w pierwszej połowie) z tragicznym mielcem w tamtejszej formie, nie robi wielkiego wrażenia. Nie widzę innej opcji niż wygrana Głogowa co najmniej 5-8 bramkami i to na własnym parkiecie. Lepszej okazji to podtrzymania passy nie będą mieli.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
A ja zaryzykuję dzisiaj typ na Piotrkowianina. Pojedynek na dnie z Legionowem, no i cóż można powiedzieć - obie ekipy są tak samo słabe. Nie będzie tu wielkiego widowiska, za to powinna być zacięta walka. Przegrany będzie w bardzo niewygodnej sytuacji, więc o odpuszczaniu nie ma mowy. Legionowo ma główny atut w postaci meczu u siebie i... tyle. Kadrowo wygląda to przeciętnie, grę ciągnie głównie Titov, w Piotrkowianinie takiego lidera nie widzę, ale ich skład jest za to jakby równiejszy. Do tego gospodarze mają problem z opanowaniem emocji na parkiecie - często mają przestoje, fragmenty nierozważnej gry i to jest jedyna szansa dla Piotrkowianina. Jeśli to wykorzystają i konsekwentnie będą punktować, to powinni zdobyć dwa punkty. Jeśli nie teraz, to już prawdopodobnie nigdy, więc cóż - ja tam zaryzykuję. Lepiej postawić na nich, niż brać Legionowo po śmiesznym kursie.
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski @2.40 William Hill ▶ 33:31
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja dziś bez kombinacji, absolutnie.
Chrobry ma mega fajny zespół, duża konsekwencją wygrywają mecze. Przede wszystkim na każdej pozycji jako-tako to wygląda, nie najgorsza siła rażenia: Marian-Anton, dobre skrzydła, skuteczny Gromyko i dwóch bramkarzy z kadrową przeszłością. Opole niestety bardzo słabe, wygrana w Legionowie nie wiele zmienia. Wg mnie to Chrobry dziś spokojniej niż z Legionowem wygra, pięć bramek to naprawdę niedużo. Głogów wydaje mi się zbyt inteligentną drużyną na proste straty punktów, dlatego dziś 2 punkty w zasięgu gospodarzy.
Szczecin absolutnie mocny, bardzo fajna kadra, ale co najważniejsze: instynkt killera, same wygrane z mega spokojem, dlatego dziś 7 bramek wygranej bez problemu. Zagłębie w obronie bardzo słabe. Żal, że nie ma tego meczu live, bo w race to 20 wjeżdżałbym mocno. Ale to i tak typ na spore 5-6/10, aczkolwiek bywają niespodzianki - taki to sport. Jednak Pogoń ma te cechy, które dają pewną gwarancję, że wygrywać będzie wysoko: ambicja, rywalizacja w składzie.
Pogoń -6.5
Chrobry -4.5 oba @ 1.85 bwin
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
W ostatnim meczu kolejki historia powinna być całkiem prosta. Zabrze ładnie się rozpędza, efekty widać i można stwierdzić, że wyrasta nam spory kandydat do podium, wspólnie z ekipą ze Szczecina. Rywal w tym meczu będzie niespecjalnie wymagający, bo Kwidzyn cieniuje do tego stopnia, że nie spodziewam się powtórzenia przez nich sukcesów z poprzednich sezonów. Gospodarze i ich dość przeciętnie wyglądający skład konta goście i ich ekipa złożona z doświadczonych oraz po prostu dobrych zawodników. Mecz bez historii - spodziewam się solidnego zwycięstwa Górnika i naprawdę uważam, że nie ma co szukać argumentów na siłę. Zabrze ma po prostu dużo lepszy skład, co będzie widać na parkiecie.
Górnik Zabrze -4 @1.85 Bet365 ▶ 35:30
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zabrze - Głogów (HC -3,5/0) --&gt; 1 - 1,60 Milenium ✅ 31-20
Za dużo ręcznej nie oglądam ani za dobrze się na niej nie znam ???? ale z tego co poczytałem to w Zabrzu troszkę ciśnienie się podniosło po słabym spotkaniu z Kwidzyniem. Dodatkowe karne treningi itd. Więc dziś po dłuższej przerwie reprezentacyjnej Zabrze &quot;musi&quot; się postawić i wygrać. I to najlepiej wygrać dość wyraźnie. Nie wiem w jakiej formie Głogów i jak kadrowo, bo typ na Zabrze daje głównie jako przełamanie za ostatnia wpadkę.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Opole gra ciekawie dosyć, bo jednak niby słaby skład, ale jest ta solidność, jeżeli zagrają dobrze w Puławach to mogą powalczyć.
Azoty w przerwie pracowały w słabym składzie, bo sporo zawodników na kadrach, Sobol, Szyba, Krajewski, Przybylski itd. Dobre wyniki z Piotrkowem, ale to jeszcze słabszy od Opola zespół, a i też nie grał w pełnym składzie.
Dlaczego Opole z handicapem? Azotom brakuje instyktu zabójcy, nie dobijają rywali, za wyjątkiem może Zagłębia, które w meczu z Azotami zabiło się samo. Fatalny mecz z Głogowem oczywiście się nie powtórzy, ale Opole z Lasoniem, Malcherem i Adamczakami powalczy według mnie długo, może nawet cały mecz.
W Lubinie agonia, w Mielcu powoli się będą odbijać. Ograli Piotrków, dziś w Lubinie po trzech tygodniach przerwy również powinna być wygrana. Już wracać do normy będzie forma Mielca, powoli się stabilizuje sytuacja, więc według mnie nie będzie problemu z wygraną, zwłaszcza, że Zagłębie gra podobnie jak to piłkarskie Zagłębie Lubin.
W Kielcach over, bo dziś Kielce naprawdę będą chciały postrzelać i nie wierzę, że rzucą mniej niż 40, raczej bliżej 45. Legionowo słabiutkie w obronie, Zabrze rzuca im po 21 goli w połowie - dziś Kielce po tyle rzucą, mniej niż 23-25 też Legionowo nie rzuci. Easy bet.
Mielec @ 1.5 ✅
Opole +5.5/+6 @ 1.9 ⛔
Kielce over 63.5 @ 1.85 ⛔
Buka sobie wybierzcie, bo jest po równo ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Raczej Opole dziś nie powalczy z Zabrzem, które naprawdę regularnie punktuje nie licząc wpadki w Kwidzynie. Teraz przed troszkę trudniejszymi meczami, np. z Azotami czas na punkty.
Opole oglądałem dość uważnie przed tygodniem i na pewno jest to dobra drużyna, jak na skład jakim dysponują. Malcher w bramce trzyma poziom, ale nie wydaje mi się, by dziś to był jego mecz. Zawodnicy Górnika znają go bardzo dobrze, i na pewno będą unikać rzutów dołem, które Adaś świetnie potrafi bronić. Górnik ogólnie w ataku jest w pozytywny sposób przewidywalny i watpię by dziś mniej niż te 32-33 gole rzucili. Opole w ataku raczej przeciętnie, obrona nie za wysoka wzrostowo, więc nie za dobra. Zabrze dobrze pracowało w przerwie na kadrę, co pokazał choćby mecz z Chrobrym. Tak w ramach ciekawostki przypomnę, że podobne kursy na Górnika mieliśmy w meczu z Kwidzynem na wyjeździe, gdzie to MMTS był promocją. Tutaj mamy spokojne 1.20 do dołożenia do jakiegoś tripla. Tripla, którego właśnie w tym dziale znajdziecie.
Górnik 1.2 (wszędzie)/ -3.5 @ 1.7 Fortuna
 
Do góry Bottom