>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGNiG Superliga 2013/2014

nbd 485

nbd

Użytkownik
Mecze już niedługo, więc wypada coś na prędkości napisać.
Szykuje się dziś ciekawy pojedynek na dnie tabeli. Legionowo podejmuje u siebie drużynę Zagłębia. Goście wzmocnieni nowym zawodnikiem (doszedł Alen Kulenović) oraz z nowym &#39;starym&#39; trenerem (Bobrek został zastąpiony przez powracającego do Lubina Szafrańca). Czy to coś zmieni? Wątpię. Kulenović miał mało czasu na zgranie się z drużyną, więc raczej nie będzie tym, który przesądzi o jakości gry. A nowy trener? Bobrek się nie nadawał do trenowania - to fakt. Ale zatrudnienie Szafrańca jest równie głupim pomysłem. Miał co prawda swoje 5 minut i swego czasu spisywał się nieźle, ale jego ostatnie lata w Lubinie były porażką, więc też nie nastawiałbym się, że nagle coś drastycznie w grze Zagłębia się zmieni. Z mojego punktu widzenia w drużynie jest niesamowity chaos, a to nie sprzyja osiąganiu wyników. A gospodarze? Może i KPR nie powala na kolana swoją grą, może nie są jakimiś wirtuozami i też kiszą się w dolnych rejonach tabeli, ale na pewno są bardziej ułożoną drużyną. Cieślikowski ma na nich jakiś patent, konsekwentnie prowadzi ich swoją drogą i możliwe, że w pewnym momencie przyniesie to efekty i pozwoli im się jakoś utrzymać w lidze. Do tego atut własnej hali, który na tym poziomie powinien robić sporą różnicę. Dla mnie to zwycięstwo gospodarzy.
KPR Legionowo @1.75 bet-at-home ▶ 28:30
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Azoty - Zabrze 2 @2,15 bwin
Mecz dopiero w środę ale proponuję zlapac kurs póki bwin wyrwał się z tym 2,15. Kto oglądał ostatnie popisy puławian w Szczecinie, głownie mam na myśli grę defensywną nie ma wątpliwości że z Azotów od wpadki z Chrobrym u siebie wyraźnie zeszło powietrze, widac regres formy. Zabrzanie wprost przeciwnie, teraz dopiero wchodzą na odpowiednie tory. W dodatku jutro Puławy rozpoczynają pucharowe boje od wyprawy do... Turcji. Dojdzie zatem zmęczenie może nie samym meczem ale podróżami a po drugiej stronie wypoczęci i głodni zwycięstw zabrzanie będący aktualnie wydaje się w lepszej formie. Dla mnie spore value i dlatego pobieram już dzisiaj.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W dodatku jutro Puławy rozpoczynają pucharowe boje od wyprawy do... Turcji. Dojdzie zatem zmęczenie może nie samym meczem ale podróżami a po drugiej stronie wypoczęci i głodni zwycięstw zabrzanie będący aktualnie wydaje się w lepszej formie.
Zabrzanie w piątek również lecą do Belgii na pucharowy mecz. Nie znam szczegółów kiedy dokładnie grają czy w sobotę czy niedzielę, ale jednak nie odpoczywają, co nie zmienia faktu, że patrząc na ostatnie pogromy Zabrzan kurs rzeczywiście fajny.
ed:// Tez pomieszałem...nie lecą, a grają w Zabrzu z tą belgijska drużyną.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Przede wszystkim uważam, że warto zagrać dziś na Kwidzyn. Ku mojemu zdziwieniu ich gra się ułożyła i po raz kolejny MMTS pokazuje, że bez względu na osłabienia potrafi się jakoś zgrać, nawet jeśli dzieje się to dopiero w okolicy połowy sezonu. Pokazali pazur grając ostatnio z Vive, a tym razem rywala mają sporo słabszego. O Zagłębiu zdania nie zmienię. Ich ostatnie zwycięstwo nie było zasługą talentu Szafrańca - wynikało z tego, że Legionowo zagrało fatalnie (szczególnie na skrzydłach) i Lubin po prostu musiał ten mecz wygrać. Jednak w dalszym ciągu jest to mocno przeciętna drużyna, bez charakteru i polotu. Kwidzyn jest przynajmniej o klasę lepszy i powinien wygrać.
MMTS Kwidzyn @1.70 Unibet ▶ 37:30
Zaryzykuję też grę na ekipę z Piotrkowa. Gwardia nie powala, to po prostu słaba drużyna, która mocno odstaje od całej ligi - tylko po prostu czasem ma szczęście. W ostatnim meczu z Górnikiem pokazali, na co ich stać. Mimo wysokiego prowadzenia w pierwszej połowie, byli w stanie przegrać ostatecznie dziewięcioma bramkami. Piotrkowianin to też w sumie żadne orły. Ale grają u siebie, to raz. Dwa, to że nie widzę dużej różnicy w potencjale obu drużyn. Trzy, Piotrkowianin w pięciu ostatnich meczach zawsze rzucał 29-31 bramek - co prawda przegrywali, ale jednak pokazuje to, że jakiś potencjał w ataku mają. W tym meczu zdecydowanie wolę postawić na drużynę gości. Owszem, jest ryzyko, że znów zmarnują szansę na punkty, ale musiałbym zgłupieć, żeby uznać Opole za faworyta takiego meczu.
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski @2.25 Bet365 ▶ 29:27
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Superliga M
Spotkanie:
Azoty Puławy - Górnik Zabrze
Typ:
2
Kurs:
2.05
Bukmacher: William Hill
Analiza:


Ostatni mecz 10 kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. Gospodarze tego spotkania - Wisła Azoty Puławy, będzie podejmować we własnej hali zespół Górnika Zabrze. Gospodarze tego spotkania są po długiej podróży do Turcji, gdzie rozegrali mecz Challenge Cup, zresztą goście również, lecz na własnym parkiecie. Zespół gości w tym sezonie z meczu na mecz gra coraz lepiej, zespół zaczyna się zgrywać czego efekty są widoczne na parkiecie, bo potencjał tej ekipy jest duży - przed sezonem mówiono o 3 miejscu, lecz po kilku pierwszych meczach to miano przeszło na zespół gazowników ze Szczecina, którzy we wcześniejszej kolejce roznieśli na własnym parkiecie zespół z Puław - zespół, który po obejrzeniu tego spotkania gra słabo... Brak tam atutów, oprócz Stęczniewskiego w bramce, bez którego skończyłoby się znacznie więcej. Natomiast goście jutrzejszego spotkania grają jak dla mnie w kratkę... Zmiażdżenie Legionowa, Chrobrego - porażka z Kwidzynem i słabiusieńka pierwsza połowa z Gwardią... W pojedynkach obu zespołów na które nie patrze, lepiej wypadają gospodarze, ale po wzmocnieniach kadrowych dokonanych przed sezonem w Zabrzu, nie można zagrać inaczej niż zwycięstwo Górnika, za które najwyżej z tego co znalazłem w tej chwili płaci William Hill, lecz 2dni temu kurs ten przykładowo chyba na Bet365 był w granicy 2.25, a spadł do 1,85.

Jeżeli tylko zespół z Zabrza zagra swoją piłkę, to nie będzie miał problemu ze słabo spisującą się ostatnio Wisłą Azoty.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nie rozumiem co się tak uparliście z tym Górnikiem ???? Po kursie około @2 to nie widzę value.
Wątpię żeby zawodnicy Azotów byli zmęczeni skoro grali ten wyjazd 23.11 (4 dni temu!). Wygrali zdecydowanie, wrócili, odpoczęli i gramy dalej. W Superlidze może i ostatnio słabo z Pogonią ale ta sama Pogoń na wyjeździe zremisowała z Górnikiem (prowadząc przez większość spotkania). Nie licząc VIVE i Wisły to wcześniej tylko porażka u siebie z Chrobrym, który ogólnie zaskoczył pozytywnie od początku sezonu.
Zabrze też w plecy z VIVE i Wisłą, do tego nieoczekiwana porażka z Kwidzynem i wspomniany remis z Pogonią.
Dodatkowo przed sezonem w sparingu Azoty pokonały Zabrze 34:25!
Rzucanie się na taki kurs na Zabrze to ryzyko. Owszem początkowe @2,4 to jeszcze można było spróbować i było w tym jakieś value ale teraz to nie ruszałbym tego spotkania.
Bardziej podoba mi się over 57,5. Obie ekipy udowodniły w tym sezonie, że potrafią rzucać.
Azoty mają średnią 30,8 zdobytych bramek na mecz i 30,7 straconych bramek na mecz. Na 9 spotkań 6 razy przekroczona została linia 57,5.
Górnik ma średnią 30,7 zdobytych bramek na mecz na mecz i 27,6 straconych bramek na mecz. Na 9 spotkań 5 razy przekroczona została linia 57,5.
dla mnie over 57,5
stawka: 3/10
 
A 0

aniemowilem

Użytkownik
Nie rozumiem co się tak uparliście z tym Górnikiem ???? Po kursie około @2 to nie widzę value.

Wątpię żeby zawodnicy Azotów byli zmęczeni skoro grali ten wyjazd 23.11 (4 dni temu!). Wygrali zdecydowanie, wrócili, odpoczęli i gramy dalej. W Superlidze może i ostatnio słabo z Pogonią ale ta sama Pogoń na wyjeździe zremisowała z Górnikiem (prowadząc przez większość spotkania). Nie licząc VIVE i Wisły to wcześniej tylko porażka u siebie z Chrobrym, który ogólnie zaskoczył pozytywnie od początku sezonu.

Zabrze też w plecy z VIVE i Wisłą, do tego nieoczekiwana porażka z Kwidzynem i wspomniany remis z Pogonią.

Dodatkowo przed sezonem w sparingu Azoty pokonały Zabrze 34:25!

Rzucanie się na taki kurs na Zabrze to ryzyko. Owszem początkowe @2,4 to jeszcze można było spróbować i było w tym jakieś value ale teraz to nie ruszałbym tego spotkania.

Bardziej podoba mi się over 57,5. Obie ekipy udowodniły w tym sezonie, że potrafią rzucać.

Azoty mają średnią 30,8 zdobytych bramek na mecz i 30,7 straconych bramek na mecz. Na 9 spotkań 6 razy przekroczona została linia 57,5.
Górnik ma średnią 30,7 zdobytych bramek na mecz na mecz i 27,6 straconych bramek na mecz. Na 9 spotkań 5 razy przekroczona została linia 57,5.

dla mnie over 57,5
stawka: 3/10

Co do overu, to patrzenie na srednie nie ma najmniejszego sensu. Kazdy mecz jest inny, a srednia nie pokaze nam tego. A dzisiaj mecz bedzie wyrownany i patrzenie na ilosci bramek zdobytych w innych meczach, z inna gra, innym ustawieniem.

Co do Gornika, to ja jednak jestem za nimi. Przed sezonem to polowa ludzi dopiero doszla, nie da sie zgrac zespolu od tak, czego jest przykladem Pogon - zeszly sezon i ten sezon... mysle ze Gornik juz coraz bardziej sie zgrywa i to zaczyna byc widoczne.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Górnik po początku sezonu i można powiedzieć paru wpadkach zaczął grać naprawdę dobrze. Pewnie wpływ na to miała dość poważna rozmowa w klubie zainteresowanych. Po tym wszystkim Górnik wygrywa i to wyraźnie swoje spotkania. Jeśli realnie chcą walczyć o 3cie miejsce ze Szczecinem to po wcześniejszych wpadkach dzisiejszy mecz muszą wygrać, a że forma jest to kursy ok. 2 nie najgorsze. Choć widać, że już sporo pospadało z 2,30-2,40 na nawet 1,80.
Azoty - Górnik --&gt; 2 - 1,80 ⛔ 36-34 // 18-13 II połowa - jednak Zabrze nie potrafi sie ustabilizować...
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Uważałem ten mecz za w miarę wyrównany i myślałem o grze na Górnik, ale teraz wolę postawić na Azoty. Dlaczego? No właśnie dlatego, że to będzie wyrównane spotkanie, a kurs na gospodarzy bardzo mocno wzrósł. Owszem, Zabrze ma gwiazdy, silny skład na miarę walki o podium, ale nie zapominajmy o jednym - Azoty to w dalszym ciągu dobry zespół, z dobrymi zawodnikami i nie są to chłopcy do bicia. Owszem, mają czasem swoje zastoje, gorsze okresy gry, ale z Górnikiem jest dokładnie tak samo. Przykład? Fatalna pierwsza połowa z Gwardią na wyjeździe. Zabrze co prawda wygrało mecz, ale Puławy to nie Opole i taką nonszalancję w grze są w stanie wykorzystać na swoją korzyść. Żeby nie było - nie mówię, że Puławy są pewniakiem, bo ten mecz mogą wygrać i jedni, i drudzy. Ale przy faworyzowaniu gości przez bukmacherów, stawiam na gospodarzy. Mają przewagę parkietu i nie są gorsi od przyjezdnych.
Azoty Puławy @2.30 Bet365 ▶ 35:34
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Ale przy faworyzowaniu gości przez bukmacherów, stawiam na gospodarzy.
Według bukmacherów faworytem byli gospodarze, ale po tym jak wszyscy stawiali na Górnik kurs zaczął strasznie spadać. Buki zaczęły się po prostu bać ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Też gram na Azoty. W weekend wycieczka do Turcji, teraz gadałem z chłopakami i mają raczej lżejsze treningi. Kowal śrubę odkręcił, fajny mecz w Turcji za nimi, Tarabochia się budzi, jedynym gośćiem z rozegrania, w którego niespecjalnie wierzę jest Łyżwa, ale on też miewa te momenty. W historii raczej Puławy z Zabrzem u siebie nie przegrywały, a teraz faworyzowany Górnik, chociaż trzeba pamiętać, że faworytem był też w Kwidzynie, gdzie poległ. W weekend ograli Initię, przygotowywali się za pomocą meczów Azotów z Initią,teraz Belgowie pokazali podobny handball. Nie widzę absolutnie powodów, dla których KSG ma być faworytem, bo jednak zespoły są wyrównane. W tej dyscyplinie parkiet oznacza ogromny handicap, a Azoty teraz powinny łapać formę, bo z reguły końcówki rund za Kowala bywały dobre.
Live tylko tutaj
Azoty @ 2.30 bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
W tej dyscyplinie parkiet oznacza ogromny handicap
Ale co do handipacu, to personalny jest jednak po stronie zabrzan.
A poza tym moim zdaniem formę wznoszącą ma jednak Górnik, bo to on zaczął gorzej, a z meczu na mecz jest coraz lepiej.
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Nie tyle wygrało ile zmasakrowało Gwardię. Przegrywali chyba 3 do połowy a cały mecz wygrali 9. Więc po prostu I połowa tragiczna.
Dobra, ale w pewnym momencie było +6 dla Gwardii i uważam, że gdyby to była lepsza drużyna, to by tego tak frajersko nie puściła. Właśnie - pierwsza połowa tragiczna, czyli jednak Górnik miewa zastoje, tak jak pisałem. No ale zobaczymy po meczu ;)
Do tego dorzucę chyba handi na Vive. To, co działo się z tą drużyną w ostatnich dniach, to jakiś fatalny spadek formy, szczęścia, koncentracji. Ale w dalszym ciągu to niesamowicie klasowa drużyna i podejrzewam, że za chwilę wyniki wrócą. A czas na przełamanie jest dzisiaj idealny. Słaba Gwardia to rywal idealny do powrotu na właściwe tory. Ostatnio przegrali z Piotrkowianinem, z Vive tym bardziej nie powinni mieć czego szukać. Nie będę się przesadnie rozpisywał - Kielce powinny wygrać dzisiaj wysoko w co wierzę, bo po ostatnich meczach każdy będzie tego od nich oczekiwał. Wenta powinien im jakoś przemówić do rozumu, a reszta - zobaczymy.
Vive Targi Kielce -10.5 @1.78 Expekt/Betclic ▶ 20:35
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
Dla mnie okazja - bardzo mocna Pogoń zagra dzisiaj ze słabym Legionowem. Co tu dużo gadać, skoro po prostu ogromna przepaść dzieli te drużyny. Nie widzę żadnych szans dla gospodarzy. KPR może walczyć o punkty z Gwardią lub Piotrkowianinem, ale na pewno nie ze Szczecinem, który powinien ograć ich dziś wysoko i bezproblemowo.
Gaz-System Pogoń Szczecin -3 @1.85 William Hill ▶ 22:31
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Dziś przed nami bardzo ciekawy mecz w naszej rodzimej lidze. Derby Dolnego Śląska czyli Chrobry vs Zagłębie. Goście zaliczyli bardzo słaby początek sezonu w konsekwencji czego pracę stracił trener Bobrek wraz ze swoim asystentem. Do MKSu wrócił duet trenerów z którym to Zagłębie zdobywało tytuł MP (Jerzy Szafraniec i Zygmunt Woźniczka). I okazało się to póki co strzałem w 10. Nowa-stara miotła zadziałała mobilizująco na zawodników i Ci po serii porażek odnieśli zwycięstwo nad beniaminkiem z Legionowa. Wynik może i nie był zaskoczeniem, bo mimo wszystko należało się tego spodziewać. Zaskoczeniem z pewnością jest wysoka wygrana z MMTSem. I mam nadzieję, że te dwie porażki trochę napędzą siłę Zagłębia.
W Głogowie dziś zabraknie Michała Świrkuli. Na delikatne problemy zdrowotne narzeka bramkarz Rafał Stachera, jednak jego występ nie jest zagrożony. Pozostanie jedynie pytanie o jego formę w dzisiejszym spotkaniu. Zmiennik jego nie jest już tak pewnym punktem jak Rafał. Personalnie obie ekipy wyglądają dość podobnie. Główne zagrożenie ze strony gości dziś to zapewne Przysieka. Jednak nie tylko on potrafi grać w piłkę. Gumiński Kubiszewski czy Bartczak to solidni gracze, którzy mam nadzieję dziś postawią się ekipie z Głogowa. Liczę na dość wyrównany pojedynek jak przystało na derby i wierzę, że goście jeśli dziś przegrają to minimalnie.
Zagłębie (+3) @ 1,94 Marathon ⛔
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Ja natomist pokusze sie na czysto zwyciestwo Zaglebie po kursie 3.50 ktory wedlug mnie jest za duzy. Pomiedzy tymi ekipami wszystko moze sie zdazyc. To sa derby, a derby rzadza sie swoimi prawami jak wszyscy wiedza. Nowy trener mam nadzieje, ze zaczyna to ukladac iskoro sa wstanie zmiazdzyc Kwidzyn, to czemu nie glogowian? Reszty rozpisywal nie bede jest wyzej ????
Zagłębie @3.50 bet365
 
martus1205 1

martus1205

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Superliga M
Spotkanie:
MMTS Kwidzyn - Wisła Płock
Typ: MMTS (+5,5) ✅
Kurs:
1,80
Bukmacher: Fortuna/Bet365
Analiza:
Nafciarze do Kwidzyna jadą w składzie dalekim od optymalnego. W meczu nie zagrają kontuzjowani: Valentin Ghionea (najlepszy do tej pory strzelec w lidze), Mariusz Jurkiewicz, Kamil Syprzak, Paweł Paczkowski, Marcin Lijewski. Na problemy zdrowotne narzeka również Petar Nenadic, jednak w meczu prawdopodobnie zagra.
Osłabiona Wisła zagra z drużyną, która w ostatnich latach zdecydowanie im nie leży.
Zaledwie 3 tygodnie temu MMTS bliski był sprawienia niespodzianki w meczu z Vive Kielce, gdzie o zwycięstwie gości zdecydowały ostatnie sekundy meczu i ewidentny błąd sędziowski. Co prawda Kwidzyn doznał porażki w ostatnim ligowym meczu grając na trudnym terenie w Lubinie, jednak MMTS u siebie to zupełnie inny team.
W obecnej sytuacji uważam, że Wiśle będzie bardzo ciężko wygrać to spotkanie, dlatego tak wysokie handi pobieram zdecydowanie i polecam.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No to zamykamy 3. stronę w temacie dwoma dobrymi typami. Płock dziś spokojnie wygra w Kwidzynie. Kielce zagrały u nich beznadziejnie, a Wisła jest w niezłej formie, bo jednak w tym Kielu troszkę pokazali niezłej gry, bez Lijka, Ghionei, Sypy, Paczkowskiego czy tego Kevica, jakkolwiek on gra. Na tle Kielu, który niby grał spokojnie, ale grał dobry handball, co mi się osobiście podobało. I ciągnęli kontrę, i Alfred dał pograć wszystkim, i rozegranie niesamowite - 21 goli pierwszego składu rozgrywaczy - zatem naprawdę nie dało tam się wygrać. Płockowi zostały 3 mecze do końca w lidze i on je wygra, będzie próbował gonić Kielce, ale wiadomo, że mało to prawdopodobne. Kwidzyn ograł Opole, Piotrków, beznadziejny za Skutnika Mielec i Zabrze, które zagrało u nich niezaprzeczalnie beznadziejnie. Kielce, tj. mecz Kwidzyn-Kielce i osłabienia to słabe argumenty. Wisła ma dalej Nenadicia, Wiśniewskiego, Toromanovicia i... Zrnicia, który nigdzie indziej jak tutaj musi zagrać dobry mecz. Ja tam typuję śmiało Płock.
Lajw do meczu w Kwidzynie
Wisła @ 1.28 Bwin
Stal Mielec ograła do tej pory Legionowo, Lubin i Piotrków. Teraz w meczu z Azotami jest faworytem. Azoty na wyjazdach grają solidnie. Dostają baty, tam gdzie każdy tj. Płock, Kielce i Szczecin, który jest 3. siłą, a resztę wygrywają spokojnie.
Adam Babicz z pewnością posłuży informacjami, jak tam Mielec będzie grał, troszkę się niby tam zmieniło, ale na dobrą sprawę to poza Dżono nie ma nowych zawodników na dzisiejszy mecz, bo wypadł Pribanić w Mielcu. Azoty w weekend poćwiczyły zagrywki na Turkach, niektóre wychodziły spoko. W gazie jest Jan Sobol, dobrze idzie granie Krajewskiemu, na rozegraniu rozrzucał się Przybylski, w obronie Krajewski potrafi wyłączyć jakiegoś zawodnika przeciwnika i to odbywa się z dobrym dla zespołu skutkiem. Dziś może Gliński dostanie opiekuna w postaci Przemka. W Azotach bramkarze i kołowi w takiej sobie formie, chociaż może kołowi - są po prostu słabi. Stęczniewski z Zabrzem nie bronił w ogóle, Rasimas nieźle połapał i z Turkami i z Zabrzem. Kowal ma trzech bramkarzy i pewnie z nich będzie korzystał.
Według mnie wygrają tu Azoty, Stal pod wodzą Nocha złapała chwilową zwyżkę, ale raczej tutaj problem jest głębszy. Azoty - doświadczony zespół, to ostatni trudny mecz dla nich w tym roku, zostanie Piotrków u siebie i wyjazd do Legionowa.
Azoty Puławy @ 2.6
Osobiście gram dubla @3.25 w b365
2 x ⛔ - 2 remisy
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom