>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PGL MAJOR STOCKHOLM 2021

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
PGL Major Stockholm 2021
Data: 26 października – 7 listopada 2021
Miejsce: Sztokholm (Szwecja)
Liczba drużyn: 24
Pula nagród: 2 000 000 $
Szczegóły na stronie hltv.org

Przed nami długo wyczekiwany turniej CS: GO rangi Major. Zmagania te rozpocznie Faza Nowym Pretendentów później nastąpi Faza Nowych Legend aż wreszcie dojdziemy do Fazy Nowych Mistrzów (faza pucharowa). Ostatnia z trzech faz odbywać się już będzie z udziałem publiczności i potrwa od 4 do 7 listopada.

Tak oto prezentują się kursy z LVBet na zwycięzcę turnieju:

Bez tytułu.png

Zapraszam do podawania analiz oraz merytorycznej dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +412
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Super że został dodany nowy temat oddzielny na te fantastyczne wydarzenie.
Słów kilka wstępem przed typowaniem głównym. Przed turniejem właściwym mamy jakby preeliminacje do turnieje głównego rozgrywanego systemem Buchholza grając BO1. Wyłoni to 8 zespołów które dołączą do drużyn legend, a więc wygląda to tak w turnieju głównym.

1.
Sweden
NIP
2.
Brazil
FURIA
3.
Russia
Natus Vincere
4.
France
Vitality
5.
United States
Liquid
6.
Russia
Gambit
7.
Europe
G2
8.
North America
Evil Geniuses
9. Challengers stage 3-0 team
10. Challengers stage 3-0 team
11. Challengers stage 3-1 team
12. Challengers stage 3-1 team
13. Challengers stage 3-1 team
14. Challengers stage 3-2 team
15. Challengers stage 3-2 team
16. Challengers stage 3-2 team

a tutaj mamy przykład w jaki sposób będą rozgrywane mecze oraz na czym polega system Buchholza:
Buchholz example:
- Your team has a 0-2 record (two losses) and your prior opponents are 2-0 and 1-1. Your tiebreaker score is 2 (your prior opponents have 3 wins total, and 1 loss total, so 3-1 = 2)
- Another team is 0-2 (two losses), and their prior opponents are both 1-1. Their tiebreaker score is 0 (the prior opponents have 2 wins and 2 losses in total, so 2-2 = 0)
- This means your team has the higher seed with a Buchholz score of 2 vs 0 due to stronger opponents.
- In cases where teams are still tied. Initial Team Seeding is used.
System ten jest z powodzeniem stosowany na innych turniejach np Malta Vibes. Reasumując jest o co grać, ale też nie ma co się załamywać jak nie wygra się pierwszego spotkania. Teoretycznie i praktycznie można również zapewnić sobie awans przegrywając pierwsze dwa mecze, co oczywiście jest dużo trudniejsze D:

Dwa słowa o Naszych reprezentantach. Nie mamy Polskiego zespołu ale mamy Polaków w postaci Michu z EG, hadesa i dychy z ENCE, oraz... wpisanego jako rezerwowego w Liquid pashebiceps. Oczywiście żeby pasha zagrał musiałoby się przydarzyć coś komuś z pierwszej 5 głównej.

Coś odnośnie typów długo terminowych ode mnie, 4 fun, za drobne stawki:
Natus Vincere win major @3 unibet
CIS jako region zwycięzcy @1,7 unibet

Dwa słowa o tych typach. Wiadomo s1mple nie wygrał jeszcze majora, ale jeśli nie teraz w tej formie to kiedy?
Kto może być głównym pretendentem obok Navi? Gambit oraz Vitality, czyli 2/3 to CIS :D

Coś for 4 dla lepszego oglądania:
zawodnik uzyska ace:
hades @3,48 sts.pl
dycha @2,8 sts.pl
Do boju NASI!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
M 433

majkel1806

Użytkownik
Nie powinno się tak zaczynać, ale na początek ważny disclaimer: Zakładam, że veto będzie takie jak piszą na Liquipedii, to znaczy:

The higher seeded team can decide if they want to be Team A or Team B

For Bo1 matches:
  1. Team A removes a map
  2. Team A removes a map
  3. Team B removes a map
  4. Team B removes a map
  5. Team B removes a map
  6. Team A removes a map
  7. Remaining map will be played
    • Team B chooses the starting side

Heroic - TyLoo

Liczba podłożonych bomb w 1 połowie - poniżej 8.5 @1,60 LVBET

Wyższe rozstawienie w tej parze ma Heroic, wydaje się, że zespoły mogą się zmierzyć na Vertigo. Wyżej cenię ekipę z Danii. Ekipa z Azji była swego czasu niewygodnym rywalem, ale pandemia ograniczająca możliwość podróżowania zamknęła dla Azjatów możliwość rywalizacji z ekipami spoza kontynentu.
Spodziewam się stosunkowo łatwej wygranej Heroic, którzy raczej wybiorą CT na Vertigo (myślę, że podobnie może być na Overpassie) i nie pozwolą na zbyt dużo drużynie z Chin. Linia jest ustawiona na 8,5 - to oznacza, że Chińczykom częściej niż w co drugiej rundzie powinno się udawać podkładać pakę, żeby bet był przegrany - linia wydaje się dość bezpieczna.

Ja chyba z podobnych (ale nie identycznych pobudek) dorzucę to samo w meczu PaiN - VP - też może być Vertigo, tam prawo wyboru strony raczej dla Brazylijczyków, którzy na Vertigo preferują atak.

W dublu wyjdzie 2,25 po odjęciu podatku
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Niestety obowiązki życiowe nie pozwoliły na dodanie analiz na wcześniejsze mecze więc skrobnę coś na to co zostało.
Jutro będzie łatwiej od rana z typami i czasem więc może uda się więcej.
ENCE - Faze - ENCE win @1,9 unibet 5/10 ➖
Total Rounds WON by time running out powyżej 1,5 @3,2 unibet 2/10 ➕
Zostanie przedłużony o dogrywkę @9 Unibet 1/10 ➖
Mecz o 18:45 więc bez przedłużania. Oba zespoły wygrały pierwsze mecze, NASI z Godsent, a Faze z Spiritami.
Dobrze by było by weszło zwycięstwo i bilans 2-0 byłoby spokojniej. Spodziewam się takiego rozwiązania wyboru mapy:
1. FaZe removed Vertigo
2. FaZe removed Nuke
3. ENCE removed Inferno
4. ENCE removed Ancient
5. ENCE removed Overpass
6. FaZe removed Dust2
7. Mirage was left over
Pierwszy typ wiadomy, gramy na ekipę Hadesa. FAZE faworyzowane bo zagrali już pierdyliard lanów i mają doświadczenie. Ale prawda jest taka że gdyby nie inne rzeczy to by ich tu nie było. Pamiętamy co musiało się wydarzyć żeby się tu dostali bo wywalili tego majora ostatnim rzutem.
Drugi typ bardziej bardziej pod wybraną mapę. W BO1 każda runda jest ważna więc przy save'owaniu broni możliwe jest by wygrać rundę przez upływający czas. FAZE lubi grać mocno taktycznie, zmieniają ustawienia na który BS atakują reagując na to co się dzieje na serwerze.
To jest bardzo ważny mecz jest duże prawdopodobieństwo grania zachowawczego, zwłaszcza przy wyniku na styku.
Czy to będzie mecz na styku? Stąd też spróbuje dogrywki w dzisiejszym meczu za małą stawkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +387
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Spirit - Tyloo
Tyloo handi +4.5 rundy @ 1.89 iforbet

Spirit to nie ta sama drużyna co pół roku temu. Nie skreślam Tyloo, skład bardzo sobie znany i doświadczenie jest. Co kieruje swoim typem ? Już kiedyś to analizowałem na forum Mecz rano . Jak ci się rano siedzi przy komputerze w biurze, a jak o 12 czy 14? Dla Chińczyków pora idealna.
Idę w strefę czasową, tak jak wspomniałem kiedyś to bardzo analizowałem i przynosiły sukcesy. Biorąc pod uwagę słaba dyspozycję spirit i nie najgorsze tyloo dla mnie ta linia i ten kurs to value. Powodzenia .

Dodatkowo;
Wygrana BIG @ 1.3 MUSZA
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Faze - Virtus Pro
Drugi dzień turnieju PGL Major rozgrywanego w Sztokholmie. Obie drużyny mają po dwie wygrane na swoim koncie, jednak to drużyna FaZe bardziej mnie przekonuje, że po tym meczu zapewnia sobie awans do kolejnej fazy. Po piersze mieli trudniejszych rywali tzn Spirit i ENCE. O ile z tymi pierwszymi byli faworytami to z ENCE już nie, a poradzili sobie z nimi bardzo fajnie. Spokojna i opanowana gra moze sie podobać. Pochwalić należy też karrigana za to drugie spotkanie. A w tym teamie są głównie inne osoby od strzelania więc tylko czekać aż odpalą.
A VP wygrali tylko 16:14 z najsłabszą drużyną, którą każdy typował do szybkiego 0:3 i na to się zanosi. Wydaje się że nie są tak dobrze przygotowani jak ich przeciwnicy.
Będzie to mecz BO3 a więc tym bardziej postawie na faworyta, bo trudniej tu o niespodziankę.

Typ: FaZe @1.66 fortuna

Do tego typu dokładam wygraną Entropiq z Movistar Riders i wychodzi fajny kurs AKO: 2.79


powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +423
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Astralis - GODSENT

Mecz o być albo nie być. Przegrany odpada.
Nie dawałem typów tutaj ale prywatnie od początku dwa razy grałem na porażki Astralis. Jak dla mnie błędem było pozbycie się bubzkji przed majorem i zastąpienie go gla1ve⁠'m. Co prawda w obu przegranych meczach zaprezentował się dobrze, ale czuję że to nie wyszło dobrze dla drużyny. Dwie szybkie porażki do 6 z CF oraz Entropiq w sumie bez historii. Brazyliski team przegrał z ENCE i Spirit ale oglądając ich mecze czułem że mają jakieś rezerwy jeśli chodzi o grę.
Doświadczenie wiadomo po stronie Duńczyków, ale problemem dla mnie może być mental i w tym upatruje szansy doga.

GODSENT to win @2,8 unibet 5/10
GODSENT to win 2-1 @5 unibet 2/10


W drugim
spotkaniu o 16:15 widzę faworyta w postaci paiN ale 1,35 to nie jest kurs do gry
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Kolejny dzień zmagań Majora. Wybralem sobie na dzisiaj 3 mecze.

Heroic - Entropiq
Gram tutaj na team z Danii bez żadnego kombinowania. Nie oszukujmy się, wszystkie przesłanki są na ich korzyść.

Astralis - paiN
Wydaje się że Astralis się otrząsnęło po tych dwóch szybkich porażkach. Myślę, że dostali takiego przeciwnika z którym bez problemu sobie poradzą. Aby nabrać pewności siebie powinni wygrać 2:0.

Movistar Riders - TyLoo
Hiszpanie od początku mnie nie przekonują. Nie twierdzę że przegrają ten mecz, natomiast łatwo nie będą mieli. To będzie najbardziej ryzykowny typ ale postawie sobie mapę dla TyLoo. Chińczycy potrafią zaskakiwać na takich turniejach.

Heroic + Astralis handicap (-1, 5) map + TYLOO handicap (+1, 5) map
AKO: 3.61 STS


Co myślicie o innych meczach? A w szczególności mam zagwozdkę nad MOUZ z Renegades bo niby faworyt jest ewidentny ale czy tak łatwo sobie poradzą??
 
Ostatnia edycja:
M 193

moscenice

Użytkownik
Witam. Jak dla mnie sytuacja na dziś wygląda następująco :


SPIRIT - VP over 2.5 maps

BIG - ENCE over 2.5 maps

MOUZ - RENEGADES win MOUZ

ako 4.6 STS :)
Miłego dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
M 193

moscenice

Użytkownik
Witam.

Wczorajszy dzień całkiem ładnie na + więc wypada iść za ciosem. Na dzisiaj proponuję:

BIG - MOUZ over 2.5 maps
ASTRALIS - SPIRIT win ASTRALIS


ako 3.28 STS.
Miłego dnia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1. Win G2 @1.9
2. Win Liquid @1.52
3. Brehze więcej zabójstw niż obbo @ 1.8
Betclic

Na szybko. Weekend wolny więc trochę czasu z wami spędzę
Koło 12 pojawia się typy z opisem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +392
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Zaczynamy decydującą fazę spotkań.
Rozpoczynamy systemem BO1, więc radzę uważać w typach oczywistych.
Ja biorę dzisiaj na tapetę parę spotkań:

EG - Faze - EG to win @3,7 unibet 1/10
EG handi +4,5@1,9 unibet 3/10
tragiczny występ EG na otwarcie, jednak to prawda że oni tu są z przypadku i 0-3 to najmniejszy wymiar kary. Gdyby grali przez eliminacje to by każdy ich pokonał. Mamy jeszcze dwa mecze przed Nimi o pewniakiem są ich porażki :D


Ja wiem EG bez formy, klapa i dno totalne a faze super fajne, wszystko tłuką bla bla bla. Oba teamy mają doświadczenie mniejsze bądź większe na lanie. Gramy BO1 więc przy dobrym wejściu w mapę może być niespodziewanie i dzisiaj szukam w tym doga na ten mecz.

Z kolejnych spotkań mam takie przemyślenia:
Gambit win @1,55 unibet - jednak za silni, świetny mecz gambit
NIP win @1,5 unibet
AKO 2,325 4/10

Entropiq win @2,35 unibet 2/10 - brawo

Furia win @2,25 unibet 2/10


Gambit obok Navi i Vitality to główni pretendenci do zgarnienia tytułu. Dzisiaj na początek ENCE które oczywiście uwielbiam ze względu na swoją grę jednak moim zdaniem to jeszcze nie ten poziom.
Entropiq zaskoczyło pozytywnie wygrywając z Heroic, myślę że są mentalnie gotowi zrobić krok do przodu w swojej grze i ustabilizować formę.
Ekipa device na początek MOUZ które awansowało wczoraj po wielkim boju z BIG. Jak dla mnie między Nimi jest duża różnica w grze i większość meczy ciągnie ropz ale na równie grający NIP to za mało.
Na koniec jedyny przedstawiciel ameryki południowej czyli brazylijska FURIA zmiecie Astralis. Furia umie grać z Astralis, w kwietniu pokonali ich 2:0. Myśle że Astralis FURIA nie leży ze względu na nieprzewidywalność graczy brazylijskich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +466
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Z typem na Entropiq się nie zgodzę. Mentalnie może wyglądają ok po pokonaniu Astralis oraz przed wszytkim Heroic. Natomiast teraz czeka ich bardzo trudne starcie z Liquid. Ekipa z NA jest doświadczona i to powinno wystarczyć aby wygrać swój pierwszy mecz w Sztokholmie.
Nie mam w ogóle przekonania do Rosyjskiego zepsołu dlatego kurs @1.6 na Team Liquid w LVBet biorę z pocalowaniem ręki.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ten liquid zniszczył mi bardzo ładne ako. Ja nie wiem co tam się dzieje, oni mają takie przebłyski ale na pewno nie jest regularna drużyny. Raz fallen sam ciągnie grę, raz stiu raz twists. Zespołowo bardzo słaby. Idwidualnie ok.

Pytanie z innej beczki jakich dogow widzicie ?
Po całym przestoju przez covid CS go zmienił się dla mnie diametralnie w kierunku że każdy mecz to 50/50 ;)
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Druga runda i trzeba szybko bo zaraz się zaczyna.
Copenhagen Flames handi -4,5 @1,75 unibet 16-2 - klasyczny wpierdol
Gambit to win @1,43 unibet
AKO: 2,50 4/10 inny gambit niż z Ence


CF przegrało pierwsze spotkanie z G2 przez większość meczu prowadząc. Gdzieś tam się chłopacy pogubili ale trafiają na drużynę kompletnie rozbitą. Oglądałem mecz EG z Faze i to była kompletna porażka w ich wykonaniu. Zły tajming, taktyki z dupy, indywidualnie bardzo słabo poza Brehze i MICHU. Kompletna dysproporcja. CF moim zdaniem będzie czarnym koniem tego turnieju i szczerze na Nich liczę.
Gambit łatwo i gładko poradziło sobie z ENCE rozwalając ich taktycznie. Teraz mają za przeciwnika drużynę z własnego podwórka CIS, Entropiq które łatwo odprawiło Liquid. Gambit mają patent na entropiq (ostatnie cztery spotkania to 3x 2:0 i raz 2:1 dla gambit) i sądzę że na tak grający Gambit to jeszcze za mało.

Ence to win @2 unibet 4/10 dycha słabiutko

Dycha z hadesem zaczęli od porażki która hańby nie przynosi ale stawia to w sytuacji gdzie te spotkanie muszą po prostu wygrać. Po drugiej stronie ekipa fallena czyli wg mnie przereklamowany team. Wydaje mi się że jeśli entropiq poradził sobie z Nimi to ENCE które cenie wyżej też jest wstanie to zrobić (będąc znowu dogiem)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Ten liquid zniszczył mi bardzo ładne ako. Ja nie wiem co tam się dzieje, oni mają takie przebłyski ale na pewno nie jest regularna drużyny. Raz fallen sam ciągnie grę, raz stiu raz twists. Zespołowo bardzo słaby. Idwidualnie ok.

Pytanie z innej beczki jakich dogow widzicie ?
Po całym przestoju przez covid CS go zmienił się dla mnie diametralnie w kierunku że każdy mecz to 50/50 ;)
Ja widzę Furię z Mouz ale to tylko @2,25 no i ENCE po @2, w ogóle raczej to wszystko wyrównane
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
NaVi - NIP ale to będzie dzisiaj meczycho. Ciekawe czy te drużyny już zagrają swojego maxa, jeśli tak to raczej Navi to weźmie. Bez względu jednak kto przegra to spotkanie to i tak z dużym prawdopodobieństwem wygra następny mecz i zakwalifikuje się do play-offów bez problemu.


Co dzisiaj jednak zagram?
G2 - Entropiq
Gambit - Virtus Pro

AKO: 2.24


Obstawiam na faworytów po prostu. Trudno mi tu coś więcej opisać, moim zdaniem powinni to wygrać.


jeżeli chodzi o underdogow to na pewno Astralis z Heroic wygląda ciekawie. Te dwa zespoły z Danii grają w miarę porównywalnie do sobie a jednak różnica w kursach jest spora, tym bardziej że to BO1 polecam zagrać Astralis po kursie 2.59 w fortunie. Próbuje to w singlu za niska stawkę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +424
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Kolejny dzień zmagań, dzisiaj poznamy wszystkie niewiadome.

Gambit to win @1,32 unibet - trudniej, ale +
CF to win @1,95 unibet - ŁATWO

Gambit po niespodziewanej porażce na swojej ulubionej mapie vertigo gdzie byli kompletnie bezradni z równie grającym etropiq i zwycięstwie z ENCE. VP po zwycięstwie z Vitality gdzie prawie dogonili ich ze stanu 15-7 (skończyło się 16-14) i planowanej porażce z Navi (są w formie sztos). Gambit ma patent na VP, dobrze z Nimi sobie radzą i dzisiaj powinni wjechać na 2-1 w zwycięstwach.
CF po pierwszej porażce z G2 przejechało się EG wg planu, Faze identyczny bilans z identycznymi drużynami więc bardzo fajny bezpośredni mecz pokazujący gdzie kto jest. Wg mnie doświadczenie po stronie faze, ale CF jest w naprawdę super formie i dzisiaj może to zaskoczyć. Dla Nich nie ma różnicy że to LAN, grają z największymi na Lanie ostatnio i biją się jak równy z równym z drużynami z topu. Liczę tutaj że zobaczę Ancienta w wykonaniu CF. Będzie się działo i mam nadzieję że CF potwierdzi to swoją formą.

Team Vitality handi 1 mapa -6,5 @1,95 Unibet tego to się chyba nikt nie spodziewał. EG wygrało swoją mapę. Z Vitality. Łooo Panie
Team Vitality handi 2 mapa -6,5 @1,85 Unibet


Konsekwentnie przeciwko EG które w ostatnim spotkaniu zostało rozjechane przez CF do 2 w BO1. Drużyny z bilansem 0-2. O ile nie jest zaskoczeniem EG w tym towarzystwie o tyle Vitality wczoraj nie weszło w turniej najlepiej, ale mogą się odbudować na najsłabszym teamie więc spodziewam się szybkiego 2:0. Spotkania drużyn z bilansem 0-2 rozgrane są w BO3. Szczerze ? Co by to nie było to stawam na handi w stronę bądź co bądź pretendentów do wygrania majora. W taki sposób się mówiło o vitality przed turniejem i dwie porażki z vp i Heroic nie mogą tego pokrzyżować. Nie wydaję mi się żeby zabrakło ekipy ZywOo w dalszej części turnieju. Co do EG chodzą słuchy że po majorze team ma się rozpaść.

G2 to win @1,55 unibet - planowo
G2 Esports to win 2-1 @3,5 unibet jednak za słabo by ugrać mapę


Drużyny z bilansem 2-0 również grają w formacie BO3. Po tym starciu jeden z teamów będzie dzisiaj spokojny. Entropiq zrobiło nie lada niespodziankę wygrywając z Liquid i gambit. O ile wygranej z TL się spodziewałem to wygrana z gambit na vertigo to szacuneczek. Dzisiaj format normalny do gry więc spodziewam się trudniejszej przeprawy dla CIS zespołu. Po drugiej stronie znajdująca się w dobrej firmie drużyna G2 która oczywiście ma przestoje w swojej grze więc dzisiaj typuje że oddadzą jedną mapę entropiq ale ostatecznie wygrają. Przy perm banach na swoje mapy każdy z zespołów wybierze swoje najlepsze czyli zapewne zobaczymy mirage/nuke + decider. To będzie świetne spotkanie ale górą jak dla mnie zespół G2 który będzie równiejszy na przestrzeni 3 map.

ENCE to win @1,53 unibet - tragedia
ENCE to win 2-1 @3,5 unibet


Nie weszli Polacy w turniej oj nie weszli. O ile porażka z gambit była chyba wkalkulowana to na mecz z TL dycha nie dojechał i to było widać. Dzisiaj pod ścianą oba teamy ale MOUZ chyba jednak trochę wygląda gorzej. H2H na korzyść ENCE, na 6 map granych przeciwko MOUZ tylko raz schodzili pokonani. Myślę że jak najbardziej potencjał chłopaki do grania mają i cenie ich dużo wyżej niż ekipę ropza. Co ciekawe już grali pomiędzy sobą na tym turnieje w poprzedniej fazie i górą było ENCE po Nuke'u gdzie było 11-16. Spodziewam się vertigo ze strony Mouz oraz mirage po ENCE. Decider właśnie wspomniany wcześniej NUKE. To będzie mecz pełen emocji.

Navi to win @1,52 unibet

Nie ma co się rozpisywać. NAVI forma sztos. s1mple na MVP, Navi ma majora :) haha a teraz na poważnie. NIP wygrało 16-1 z Astralis i 16-12 z MOUZ. Navi ciężki bój z Heroic 16-11 (gdzie ten wynik nie oddaje wyrównanego spotkania bo było w pewnym momencie remisowo a potem parę rund w clutch dla Navi i tyle) oraz 16-4 z VP gdzie to był mecz raczej bez historii. Imponujące wyniki na start, ale dużo bardziej wszechstronniejsi są jednak Navi. device ciągnie szwedów, robią fajne wyniki, ale wydaję mi się że w dzisiejszym meczu będzie widać różnice kto jest top 1 a kto chce być top 1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +466
M 433

majkel1806

Użytkownik
G2 to win @1,55 unibet
G2 Esports to win 2-1 @3,5 unibet


Drużyny z bilansem 2-0 również grają w formacie BO3. Po tym starciu jeden z teamów będzie dzisiaj spokojny. Entropiq zrobiło nie lada niespodziankę wygrywając z Liquid i gambit. O ile wygranej z TL się spodziewałem to wygrana z gambit na vertigo to szacuneczek. Dzisiaj format normalny do gry więc spodziewam się trudniejszej przeprawy dla CIS zespołu. Po drugiej stronie znajdująca się w dobrej firmie drużyna G2 która oczywiście ma przestoje w swojej grze więc dzisiaj typuje że oddadzą jedną mapę entropiq ale ostatecznie wygrają. Przy perm banach na swoje mapy każdy z zespołów wybierze swoje najlepsze czyli zapewne zobaczymy mirage/nuke + decider. To będzie świetne spotkanie ale górą jak dla mnie zespół G2 który będzie równiejszy na przestrzeni 3 map.
Mapy w tym meczu widzę inaczej. Od Entropiq spodziewam się Vertigo. Od G2 ja bym widział mirage jako ich wybór. Co do decidera - wychodzi mi Ancient (Entropiq wywala nuke, G2 wywala dusta2).

Over 2.5 map @ 2.05
Entropiq wygra 1 mapę @2,25
Mapa 1 - G2 suma rund poniżej 15,5 @ 2,40

Kursy LVBET

Co do overa - typ zrozumiały.

Co do 1 mapy - logiczniejszym wydaje mi się, żeby to był wybór Entropiq (G2 jako wyższy seed ma prawo wyboru, jak oddadzą wybór pierwszej mapy Entropiq to mają prawo wyboru strony na (ewentualnym) deciderze), ale można czekać do map. Co do samego meczu - ja też będę polował na wygraną G2 na li
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom