>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

PGL MAJOR STOCKHOLM 2021

Status
Zamknięty.
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Miałem nic nie puszczać ale postanowiłem dać dwa typy które rzucam w ako za mniejszą stawkę:

Gambit Esports to win 2-0 @1,85 Unibet
Natus Vincere to win 2-1 @3 unibet
AKO @5,5


Dużo zostało napisane wyżej odnośnie Gambit. Faworyt bezapelacyjny. Jeśli wejdą w mecz w swoim stylu to powinno być 2-0. Koniec i kropka. Inferno pewnie po stronie FURII i jeśli tam Gambit wygra to swojej mapy nie przegra.
Drugie spotkanie to Navi będące w świetnej formie i Vitality które na tym majorze rozkręca się powoli. Świetna dyspozycja ZywOo w ostatnim meczu, wreszcie zagrał na miarę swoich możliwości jednak od jakiegoś czasu panuje przekonanie że francuz gra lepiej online niż na lanie. Jak to wygląda u s1mple? Bez różnicy. Miażdży i tak i tak. Czemu zatem myślę że Vitality ugra jedną mapę ale całościowo przegra? Spojrzałem na spokojnie w trzy ostatnie spotkania. Za każdym razem Francuzi wybierali overpassa i na Nim wygrywali. Czy to powtarzający się schemat? Zobaczymy jaki pick będzie decydujący.Ja gram za drobne dla większej frajdy oglądania. Jakoś nie chce mi się wierzyć że to spotkanie skończy się w dwóch mapach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
No i mamy tak jak miało być. Vita od początku Majora coś takie średnie i 2-0 Navi, Gambit 2-0.
Jutro wydaje się na pewniaka, że G2 wygra, jeżeli Niko utrzyma formę taką jaką pokazuje czyli forma mutant, a co do Gambit Navi to będzie wyrównany mecz, ale Navi zrewanżuje się jak na moje za ostatnią porażkę + to jest lan.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Myślę że NaVi jest do ruszenia dlatego odradzam żeby na nich stawiać w półfinałowym meczu z Gambit.
Prawda jest taka, że Vitality grało w czwórkę. Kyojin niestety nie było w tym meczu. Zaledwie 16 fragow przez 2 mapy. Na tym poziomie robi to mega różnice co z resztą się potwierdziło.
Jutro czeka nas przedwczesny finał.
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Myślę że NaVi jest do ruszenia dlatego odradzam żeby na nich stawiać w półfinałowym meczu z Gambit.
Prawda jest taka, że Vitality grało w czwórkę. Kyojin niestety nie było w tym meczu. Zaledwie 16 fragow przez 2 mapy. Na tym poziomie robi to mega różnice co z resztą się potwierdziło.
Jutro czeka nas przedwczesny finał.
Niby tak ale gambit tez roztrwoniło przewagę z Furia na inferno. Pewnie 2-1 w stronę Navi. No i 2-1 dla Heroic. Wyżej stawiam ich niż G2 ciągnięte przez Kovacow
 
R 485

ripele

Użytkownik
Myślę że NaVi jest do ruszenia dlatego odradzam żeby na nich stawiać w półfinałowym meczu z Gambit.
Prawda jest taka, że Vitality grało w czwórkę. Kyojin niestety nie było w tym meczu. Zaledwie 16 fragow przez 2 mapy. Na tym poziomie robi to mega różnice co z resztą się potwierdziło.
Jutro czeka nas przedwczesny finał.
Dlaczego gambit vs navi to ma byc przedwczesny final? G2 gra bardzo dobrego csa, nie przegralo na tym turnieju nawet mapy, niko to potwor i pojedynek z s1mplem jestli do tego dojdzie to bedzie swietne widowisko z dwiema legendami csgo
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Wiecie może kto wybiera pierwszą mapę, bo dopiero od dziś zacznę oglądać :D Czy jest nożówka czy losowo ? Chciałem postawić handicap właśnie na Gambit + myślę G2 win 1,62 warte do wzięcia
 
K 597

Kamaxryby

Użytkownik
Siemanko, widze że tu dyskusja pełną parą to postanowiłem zalożyć konto. Odemnie na dzisiaj poszło Gambit +1.5 w dubelku z Dawmon -1.5. Dodatkowo G2 zamyka dubelek, w ktorym juz Gambit -1.5 wczoraj z Furią wygrało 2:0.

Co do dzisiaj to wg mnie kurs na Navi nie grywalny, obie ekipy wczoraj pokazały że mają jakieś drobne problemy, ale taki turniej i taki etap to tu już nie ma słabych rywali. G2 czuje że wygra, ale spadki kursowe wpływają na to że wg mnie już zwycięstwo jest nie grywalne. Wydaje mi się że oba mecze dzisiaj to bedą trzy mapówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +222
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Wiecie może kto wybiera pierwszą mapę, bo dopiero od dziś zacznę oglądać :D Czy jest nożówka czy losowo ? Chciałem postawić handicap właśnie na Gambit + myślę G2 win 1,62 warte do wzięcia
Gambit wybiera pierwsza mapę. Z dużym prawdopodobieństwem będzie to overpass
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Wrzucę tez cos od siebie


Niko (G2) poniżej/powyżej 41.5 eliminacji (1. i 2. mapa) typ: over @1.85 Ewinner

Jak dla mnie linia tak naprawdę mała powinna być w granicach over 45.5. Jak dobrze wiemy Niko na tym turnieju gra swój najlepszy cs i pewnie prowadzi swoja drużynę do kolejnych zwycięstw linia 41.5 jest trochę mała wystarczy ze zrobi po 21 fragów na każdej mapie a w tym turnieju na 6 rozegranych map tylko na jeden mapie takiego wyniku nie osiągnął z Faze na mirage ustrzelił tylko 15. Na innych rywali było to
(Copenhagen Flames ancient 25 fragow)
(Entropiq mirage 23 fragi)
(Entropiq dust2 25 fragow)
(NIP inferno 29 fragow)
(NIP mirage 22 fragi)

Wiec jak widać potrafi zrobić dużo zabójstw a jeszcze jak dojdą do tego wyrównane mapy over powinien na spokojnie zostać pokryty. Powodzenia w typach i zieloności

@edit: tak jak myslalem siedzi na spokojnie linia strasznie niska :) niko kreci 49 fragow na 2 mapach plusik
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Ode mnie na dziś:
NaVi @1.47 drużyna kompletna. Na każdej pozycji brak słabego ogniwa. Gambit potrafi grać na drużynę z Ukrainy, pokazywali to już nie raz, natomiast forma drużyn jest aktualnie na innym poziomie i nie zdziwi mnie dziś wynik 2:0 dla drużyny S1mpla.


Heroic @2.35 liczę, że tym razem NiKo nie odleci na inną galaktykę i w 2 mapach nie wykręci wyniku powyżej 50 killi... Sukces G2 jest kreowany jednym zawodnikiem, jako drużyna bardziej podoba mi się Heroic, a po tym kursie ryzykuję.
zabrakło tylko szczęścia, bo argumenty były
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +338
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
3 wyrownane mapy sprzed 4 miesiecy, ok
No ale nadal 3:0. Nagród nie przyznaje się za wyrównane mecze a za wygrane. Nie ma co bić piany bo może o 22 żadna z tych drużyn nie będzie w finale.
Post automatycznie złączony:

Ode mnie na dziś:
NaVi @1.47 drużyna kompletna. Na każdej pozycji brak słabego ogniwa. Gambit potrafi grać na drużynę z Ukrainy, pokazywali to już nie raz, natomiast forma drużyn jest aktualnie na innym poziomie i nie zdziwi mnie dziś wynik 2:0 dla drużyny S1mpla.

Heroic @2.35 liczę, że tym razem NiKo nie odleci na inną galaktykę i w 2 mapach nie wykręci wyniku powyżej 50 killi... Sukces G2 jest kreowany jednym zawodnikiem, jako drużyna bardziej podoba mi się Heroic, a po tym kursie ryzykuję.
Widze to identycznie i nie będę powielał typów. Navi ma wszystko by wygrać dzisiaj z gambit na lanie. Heroic uwazam za kompletniejsza drużynę i bardziej wyrównana. G2 zależy od NiKo, ale nadal jest dobrze wspierany. Wydaje mi się jednak ze równiejsza formę zaprezentują Duńczycy.

Navi win + Heroic win @3,3 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Heroic - G2

Mam mieszane uczucia odnośnie tego meczu, uważam, że G2 to weźmie, ale kurs 1.50 jest nie do grania. Według mnie bardziej prawidłowy byłyby tutaj ~1.75. Obie drużyny grają stosunkowo równo, ale minimalnie solidniejsze na tym turniejuwydaje się być G2. Zdecydowanie popieram typ kolegi wyżej na over 41.5 Niko - uważam, że będzie to overowe spotkanie, a on grając nawet na swoim przeciętnym poziomie, spokojnie pokryje tę linię. W heroic bardzo podoba mi się stabilność, jest drużyna z najmniejszą różnicą pomiędzy zawodnikami, dla porównania różnice między najlepszym, a najgorszym zawodnikiem: Heroic 0.06, Gambit 0.39, G2 0.43, Navi 0.38. Właśnie ta równość jest moim zdaniem ich największą bronią i nie wiem, czy nie będzie kluczowa w tym spotkaniu (szczególnie w przypadku słabszej dyspozycji Kovaców.

Ja w tym meczu ponownie idę w stronę hsów Niko. Analizę można znaleźć kilka postów wyżej. W każdym meczu G2 na tym turnieju był w tym zakresie najlepszy. Biorąc pod uwagę brak dominatora w Heroic kurs 4.60 uważam ża spore value, bardziej odpowiednie byłoby ~2.50-2.80 (szczególnie, że dla bukmacherów faworytem jest Jackz po 2.39)
1# Największa liczba hs 1 mapa - Niko @4.72 1xbet (i wszystkie lustra) Niko 13 Jackz Teses po 11
2# Największa liczba h2 2 mapa - Niko @4.72 1xbet (i wszystkie lustra) killi najwięcej, ale -2 hsy od sjusha
3# Niko najwyższy ADR @3,04 1xbet 1m Niko 106 reszta under 96
4# Niko najwyższy ADR @3,04 1xbet 2m
(oczywiście chodziło o adr tak samo jak hs, innej możliwości nie było)

adr.jpg
Niko deklasuje wszystkich innych zawodników jeśli chodzi o ADR (średnie obrażenia na rundę) z wartością 96.5 , nawet takiego S1mpla i Zywoo. W Heroic, przez całkiem inne rozłożenie sił w teamie, żaden zawodnik nie przekracza 80 pkt (stavn 79, reszta poniżej 74). Typ jest o tyle bezpieczniejszy, że Bośniak często wygrywa w tej statystyce, nawet przy równej liczbie zabójstw.

Navi - Gambit

Tutaj zdziwiły mnie kursy. Spodziewałem się minimum takiego 1.50 na Navi (bardziej nawet 1.60), a u niektórych bukmacherów dochodzą nawet do 1.37. Wczoraj delikatnie słabsza dyspozycja s1mpla (który nawet mimo tego, że nie błyszczał, miał dobre statystyki). Zgodzę się z analizami wyżej, że Navi ma wszystko żeby wygrać, ale nie wiem czy sensowniejsze nie będzie tutaj pogranie niższą stawką 2:0 Navi po 2.60, niż czysto po ~1.40-1.50.

4# Navi wygra 2:0 @2,60 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Ode mnie na dziś:
NaVi @1.47 drużyna kompletna. Na każdej pozycji brak słabego ogniwa. Gambit potrafi grać na drużynę z Ukrainy, pokazywali to już nie raz, natomiast forma drużyn jest aktualnie na innym poziomie i nie zdziwi mnie dziś wynik 2:0 dla drużyny S1mpla.

Heroic @2.35 liczę, że tym razem NiKo nie odleci na inną galaktykę i w 2 mapach nie wykręci wyniku powyżej 50 killi... Sukces G2 jest kreowany jednym zawodnikiem, jako drużyna bardziej podoba mi się Heroic, a po tym kursie ryzykuję.
Nie wiem czy oglądałeś mecz z NIP ale ta wygrana była zasługa całego zespołu. Świetna defensywa na Inferno nie jest zasługa jednego gracza. Cały zespół dobrze się wspierał, była wzajemna asekuracja wiec uważam, ze trochę nietrafiony argument. Wg mnie G2 to bierze, są w lepszej formie niż Heroic, Amanek daje radę z awp, dodając do tego życiówkę Niko = wygrana. Patrząc na „dane historyczne” over 2,5 mapy oraz dw 2:1. Co do Navi to jak dla mnie 2:0, Gambit wczoraj jakoś mnie nie przekonał, Furia była o krok aby wziąć inferno. Navi potrafi grać overpassa, b1t daje radę wiec tak to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Heroic vs G2
mamy 1:1 w mapach. Przed nami decydujące inferno.Na tej mapie lepiej wygląda Heroic i patrząc na przebieg meczu gram Heroic wygra @2.10 betclic

 
Ostatnia edycja:
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Wrzucam kolejny typ Niko siedzi lekko to czas na mecz o 20:30 gambit z navi

sh1ro (Gambit) poniżej/powyżej 38.5 eliminacji (1. i 2. mapa) typ: over @1.85 ewinner

Tak jak w przypadku niko tez uważam ze linia wystawiona na Shiro jest śmiesznie niska zrobienie 39 fragów na 2 mapach raczej nie powinno być problemem patrząc na to ze też trafił z forma na turniej i na każdej mapie ciągnie swoja drużynę do wygranej.
Ustrzelenie 48 fragów w meczu z Furia i 51 fragów z NIPem robią wrażenie. Dziś ważny mecz dla drużyny Gambit bo przecież zagrają na drużynę która jest stawiana w roli faworyta do wygrania majora. Jeśli gambit myśli o sprawieniu niespodzianki musi cała drużyna wznieść się na wyżyny swoim możliwości mam nadzieje ze shiro znowu udowodni ze jest graczem numer 1 w gambit i pokryje jak dla mnie niska linie 39 fragów.

Powodznia i zielonosci

@edit Typ całkowicie przestrzelony cala drużyna gambit nie podjęła jakiejkolwiek walki z navi shiro tylko 16 fragow porazka ---
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Navi vs Gambit over 4.5 rund przez wybuch bomby 1 mapa @1,70 ewinner (ale też totalbet, betfan itd)
Jeśli dobrze spojrzałem, to pierwszy powinien być overpass. Jest to razem z Inferno i Dustem mapa, gdzie najwięcej drużyn savuje. Głównie chodzi o trudność odbijania, kiedy przeciwnik jest w przewadze. Obie drużyny zagrały na tej mapie 2 razy, w meczu Gambit było dwukrotnie 7 takich rund, w meczu Navi dwukrtonie 5 (czyli linia zawsze pokryta). W ostatnim bezpośrednim meczu tych drużyn linia również została pokryta - powinno być ok.

Typy poboczne:
S1mple najwyższy ADR 1 mapa @3,36 1xbet
S1mple najwyższy ADR 2 mapa @3,36 1xbet
S1imple największa liczba hs 1 mapa kurs 10 1xbet
S1imple największa liczba hs 2 mapa kurs 10 1xbet


Dzisiaj również próbuję w stronę najlepszego zawodnika na świecie, w ilość jego fragów bym nie poszedł, ale ADR to inna sprawa. Dodatkowym atutem jest duża ilość scanów, trafień z AWP po nogach itd. Kurs 3.36 uważam za lekkie value i mam nadzieję, że dzisiaj będzie w lepszej dyspozycji niż wczoraj.

Bez analizy:
Inertz under 61 ADR 1 mapa 1xbet @1.79
Inertz under 61 ADR 2 mapa 1xbet @1.79
B1t over 71 ADR 1 mapa @1,79
B1t over 71 ADR 2 mapa @1,79
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +233
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Gratulacje co ludzie pisali, że Gambit jest mocne i może wygrać.

Mówię nie ma co sugerować się meczami online na najważniejsze mecze lanowe :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom