>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PDC: World Matchplay 2024 (13-21 lipca)

Kaldui 233,9K

Kaldui

Znawca - Dart
Dla wielu najlepszy turniej w kalendarzu. Rankingowo to najważniejsza impreza po Mistrzostwach Świata.

20240710_121707.jpg

Tytułu broni: Nathan Aspinall

Dużej kasy z 2022r. broni Michael Van Gerwen, który trafił najgorzej jak mógł, bo na Luke'a Littlera

Pierwsza runda BO19 (do 10 wygranych legów)
 
Kaldui 233,9K

Kaldui

Znawca - Dart
Jakieś analizy, przemyślenia? :)
Osobiście średnio czuję tę pierwszą rundę i podchodzę bardzo ostrożnie ze stawkowaniem. Na pewno będzie kilka świetnych spotkań do oglądania - zwłaszcza poniedziałek zapowiada się wyśmienicie.

Price vs Gurney
Granie w stronę Price'a po tak słabym kursie uważam za ryzykowne - jego forma pod znakiem zapytania - opuścił kilka eventów (kontuzja pleców). Z drugiej strony Gurney nie zaprezentował nic ciekawego w tym roku, więc nie należy spodziewać się, żeby miał sprawić niespodziankę. Osobiście odpuszczam spotkanie. Ewentualnie over 15,5 legów @1,45 do tasiemki za drobne. / mocny Price

Clayton vs Barneveld
Wszystkie cyferki na korzyść Claytona, ale Walijczyk jest strasznie chimeryczny w tym roku. Również nie pokuszę się o wskazanie zwycięscy. Do gry próbuję więcej maxów Barneya @1,80 /Clayton się odpalił

Humphries vs Pietreczko
Pietreczko w moim TOP3 najgorszych zawodników, którzy wystąpią w Blackpool. Ale przy tych kursach nie widzę tutaj żadnego sensownego typu.
/Pietreczko pozytywnie zaskoczył i zagrał świetny mecz, ale Humphries fenomenalny +110

Aspinall vs Woodhouse
Woody jest w dobrej dyspozycji, więc tutaj spodziewam się walki, tym bardziej że ASP boryka się z urazem łokcia. Ponadto Aspinall nie błyszczał w ostatnich tygodniach, ale przyjeżdża tutaj bronić tytułu. Jeżeli kontuzja nie będzie mu dokuczać, to powinien przepchać to spotkanie - niemniej wolę obejrzeć i zobaczyć w jakiej jest dyspozycji. /Woodhouse po pierwszej sesji powinien mieć wynik 5:0. Średnią wtedy też by ogarnął. Ale obawy co do ASPa są uzasadnione - nie jest w swojej optymalnej dyspozycji

Ross Smith vs Josh Rock
Mecz na styku, bez faworyta. Można tutaj próbować over maxów, ale linie wystawione dość rozsądnie, więc nie widzę tutaj 'okazji' /podwójne Smitha 10/13 - wow. Maksy rzucał głównie Rock (7!) więc wysokie overy nie pokryte

Noppert vs Wade
Stawiam na Wade'a, bo James jest niezatapialny i lubi zaskoczyć gdy nikt na niego nie stawia. Poza tym Noppert jest daleko od swojej optymalnej dyspozycji. Wade @2,38, ale bez szaleństw ze stawką

Van Den Bergh vs Schindler
Jakby ten mecz rozgrywał się kilka tygodni, to szedłbym w ciemno w stronę Niemca. Niemniej obecnie uważam, że układ sił się bardziej zrównoważył. Dla mnie mecz może pójść w każdą stronę. Tym bardziej, że Matchplay to jest turniej Dimy

Bunting vs Joyce
Wieszczę mecz bez historii i wygraną Buntinga. Oby się pozytywnie zaskoczył, bo Joyce potrafi czasem odpalić. Typować nic tutaj nie zamierzam.

Cross vs Van Veen
Rob jest w świetnej dyspozycji i to jest dla mnie TOP3 tego sezonu. Mecz z młodym Holendrem nie będzie należał do najłatwiejszych i wątpię, żeby poszedł gładko. Jednak ciężko wyobrazić sobie, żeby Voltage odpadł w 1 rundzie.

Cullen vs Dolan
Cullen = największe rozczarowanie sezonu. Joe zaliczył straszny zjazd i oprócz pyskówek na Twitterze, to niczym się nie wyróżniał w tym sezonie. Myślę, że z Dolanem powinien sobie poradzić - ten na WCoD zagrał bardzo przeciętnie. Jednak Brendan lubi dużą scenę i trzeba pamiętać, że rok temu odprawił MVG. Dla mnie kolejny NO BET

Wright vs Gilding
Na papierze najgorsza para 2 rundy. Kibicuję Peterowi i spodziewam się jego wygranej, jednak pieniędzy na to nie postawię.

Chisnall vs Ratajski
Chisnall wygra i więcej 180-tek @1,80
Przykro mi to mówić, ale nie wierzę w Rataja. Z drugiej strony Chisnall pokazuje swoją wartość głównie w ET i podłogówkach, ale spodziewam się, że będzie grał dalej. /przepraszam Panie Krzysztofie

Heta vs Searle
Kompromitujący WCoD dla Hety. Niemniej ten turniej nie jest wyznacznikiem i możemy zobaczyć kompletnie inne oblicze Australijczyka. Osobiście typuję Searle'a @2,00

Michael Smith vs Anderson
Zapowiada się meczycho. Smith buduje solidną formę, która będzie niezbędna na drugą połowę roku jak chce utrzymać TOP3. Anderson pokazuje błysk dawnych lat i może pokazać pazur. Mecz na papierze idealny pod maxy i zakład typu: obaj rzucą over 5,5 maxów @2,75 wygląda kusząco. Osobiście stawiam na M.Smitha

MVG vs Littler
@2,50 na MVG w meczu z 17 latkiem - kto by pomyślał 2-3 lata temu :) Van Gerwen umie w gierki psychologiczne i trzeba przyznać, że wszedł Littlerowi do głowy, co pokazały ich pojedynki w Premier League, gdzie Littler prezentował się sporo poniżej swoich możliwości grając poniżej 90. Również stawiam na Littlera, choć meczu nie ruszam, bo to w końcu MVG :)

Dobey vs Edhouse
Tutaj w mojej głowie wybrzmiewa tylko jedno pytanie: 'na co stać Edhouse'a'. Jeżeli zobaczymy odsłonę marzec / kwiecień, to może być fajne meczycho. Dobey fenomenalny na mistrzostwach świata, ale potem mocno spuścił z tonu. Trudne spotkanie do wskazania faworyta.


Tak jak pisałem na wstępie: nie czuję większości meczów i ciężko mi skleić coś fajnego. A Wy? :sneaky:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1758
Kaldui 233,9K

Kaldui

Znawca - Dart
Próba na średnią over 93,5 w meczu:

Woodhouse over 93,5 @1,84
Średnia Luke'a z ostatnich 2 miesięcy: 95,04. Jak pisałem powyżej - uważam, że Woodhouse powalczy i spodziewam się że będzie w kontakcie przez większość spotkania. Nawet jeżeli ASP wygra, to linia 93,5 wygląda sensownie.

Van Barneveld over 93,5 @1,80
Średnia Barney'a z ostatnich 2 miesięcy: 94,27.
RvB na scenie zawsze trzyma poziom, więc liczę, że zobaczymy jego najlepszą wersję. Tym bardziej, że na pewno zdaje sobie sprawę, że Clayton nie gra swojego najlepszego darta i jest w zasięgu.

Kursy z Unibet, ale na polskim podwórku można pograć średnie w Totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1158
hiro 85,9K

hiro

Użytkownik
Dziś w iforbet maxizysk na darta (4x1,40).

Humphries -3,5 lega @ 1,50 10-4
Aspinall @ 1,47 10-8
Schindler powyżej 4,5 maksa @ 1,50 8
MVG - Littler powyżej 15,5 legów @ 1,40 16

AKO: 4,63
promocyjny mnożnik 1,544 = 7,15


Humphries cały czas w świetnej formie, co pokazywał w World Cupie. Pietreczko miał przebłysk geniuszu, gdy końcem ubiegłego roku grał na świetnym poziomie. Wygrał ostatni w sezonie ET, potem dobry występ w MŚ (prowadził 3-1 z Humphriesem, ale przegrał 3-4), a na początku roku wygrał Players Championship. I to by było na tyle. Jest w World Matchplay za "zasługi" z rankingu rocznego. Poziom Niemca w ostatnich miesiącach jest mocno średni, przeważnie gra poniżej 90. Debiut w Winter Gardens rzadko jest udany, to bardzo specyficzne miejsce. Spodziewam się łatwej wygranej Humphriesa.

Aspinall broni tytułu. Jego waleczność zawsze mi imponuje, a tu dodatkowo będzie razy dwa. Zmierzy się z Woodhousem. Lubię Luke'a, ale on nie umie grać na dużych scenach. Jest wyraźnie zestresowany, nie trafia ważnych lotek. Jak dla mnie ASP to bierze. Łatwo nie będzie, ale wytrzyma ciśnienie i wygra.

Z maksami Schindlera wielkiej filozofii nie ma. Niemiec bardzo ładnie dorzuca kolejne T20, które bardzo często stają się maksem. Przeciwnikiem będzie Dimi van den Bergh, więc zawodnik z najwyższej półki. Belg w Winter Gardens czuje się dobrze, ostanio jego forma poprawiła się. Przeczuwam, że ten mecz może mieć dodatkowe legi, a to dla mojego typu tylko sprzyja. Wydaje mi się, że 5 maksów Schindler wsadzi.

Na koniec over legów w najgłośniejszym meczu pierwszej rundy. Nie wyobrażam sobie, żeby spotkanie MVG z Littlerem miało zakończyć się wynikiem 10-5 dla którejś strony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1838
kubabrenner 197,9K

kubabrenner

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Price - Gurney
Typ: Gurney poniżej 5.5 180-tek
Kurs: 1.40 (forbet)


Pod MaxiZysk znalazłem taką linię na 180-tki Daryla. Gurney ostatni miesiąc bez formy, przegrany finał PC11 po czym zjazd totalny, od wtedy 4 porażki, w tym aż 3 z niżej notowanymi od siebie zawodnikami, a tylko 2 wygrane, ale z numerami 96. i 160. rankingu. Dzisiaj trudny rywal, bo Walijczyk Price, czyli nr 4 światowego rankingu. Mecz będzie w pełni pod jego kontrolą i wątpię, że Gurney będzie miał luz psychiczny pod 6+ rzutów za 180. Spodziewam się raczej szanowania wyniku kiedy będzie mógł i przy szerokich dwóch trafieniach w T20 zejścia na T19, niż usilne wchodzenie w 180. Też pytanie ile będzie miał do tego w ogóle okazji, bo patrząc na jego formę możliwe, że mecz nie będzie obfity w legi. Patrzę na ostatnie 6 meczy na przełomie dwóch ostatnich miesięcy w ramach europejskiego touru, tylko raz zrobił 3 180-tki, reszta 1 lub 2. Tam oczywiście gramy do 6 wygranych legów, ale wydłużenie meczu do 10 wygranych może nie pozwolić na zrobienie ponad 2 razy więcej 180-tek. Uważam, że Price będzie ten mecz prowadził i przy formie Gurneya nie zobaczymy wielu 180-tek z jego strony. W innych bukach jedyne wystawione linie to 4.5, a nawet 3.5, under 5.5 po 1.40 wydaje się bardzo uczciwe i wrzucam to na swój MaxiZysk.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1609
Volleyball_Expert 477,4K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Aspinall - Woodhouse typ poniżej 17.5 lega 2.55 Bukmacher LVBET

Aspinall na ten moment darter o klasę lepszy od dzisiejszego rywala. Aspinall naprawdę oststnio ma całkiem solidny bilans zwycięstw, natomiast jego rywal nie tak dawno z van Barneveld przegrał bez ugranego nawet jednego lega. Ostatnie trzy spotkania wygrał Aspinall. Ostatnie trzy porażki z blisko darterami z pierwszej setki rankingu nie przemawiają korzystnie za Woodhousem. Męczarnie z darterem z grubo poza setka w rankingu. Jeśli Aspinall zagra na w miarę możliwości powinien pokryć spotkanie ta ilość lęgów z gładkim zwycięstwem. Patrząc nawet na nie tak dawno mecz w Polsce co prawda przegrany, ale tam nie wiele zabrakło do zwycięstwa. Aspinall rzucił pięć 180 z czego czternaście powyżej 140 pkt. Według mnie to darter o wiele lepszej formie od dzisiejszego rywala i czuje gładkie zwycięstwo Aspinalla. Pozdrawiam.
 
Kaldui 233,9K

Kaldui

Znawca - Dart
Nine Darter Alert!
Dimitri Van den Bergh z 9 lotką w Winter Gardens

P. S James Wade ratuje zakłady z pierwszej rundy :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +428
hiro 85,9K

hiro

Użytkownik
Dziś 4 dobrze zapowiadające się mecze, z czego w dwóch powinny być konkretne grzmoty. Idę w kończenia. Każdy z tych zawodników lubi i potrafi finiszować z 100+. Dla tej klasy graczy rzucenie jednej dużej potrójnej, pojedynczej i podwójnej jest niczym 'fraszka' dla nieodżałowanego Wiesława Wszywki.

Smith z Andersonem znają się jak łyse konie, dawno temu trenowali razem. Ich mecze zazwyczaj są efektowne.

Littler stoi ością w gardle Van Gerwena. Michael nie lubi, gdy nie mówi się najwięcej o nim. Będzie robił wszystko, żeby wyeliminować młodego Anglika. Wysokie kończenia mogą być potrzebne.

Ciekawostka: za obaj zawodnicy 100+ checkout betfan płaci tylko 1,50 więc lepiej iść w over

Michael Smith v Gary Anderson
powyżej 1,5 checkoutu 100+ @ 1,57 1

Michael van Gerwen v Luke Littler
powyżej 1,5 checkoutu 100+ @ 1,57 1

AKO: 2,46 (2,17)


za drobniaki:
Michael van Gerwen v Luke Littler
obaj zawodnicy 140+ checkout @ 10,00

Michael van Gerwen v Luke Littler
obaj zawodnicy 160+ checkout @ 17,00


wszystkie kursy betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
kubabrenner 197,9K

kubabrenner

Użytkownik
Michael van Gerwen - Luke Littler
Typ: Powyżej 15.5 legów
Kurs: 1.41 (forbet)


Spodziewałem się nieco bardziej wyrównanych kursów na to spotkanie. Młody oczywiście faworytem, ale aż 2.7 (forbet) na MvG to jest przesada i jakbym miał typować 1x2 to szedłbym w to. Ja idę jednak w over legów, bo czuję tutaj dłuższą batalię. Holender mam wrażenie puścił w niepamięć słabe występy w ostatniej edycji PL i wygląda coraz lepiej, ostatni miesiąc to 7 wygranych i 3 porażki, dużo pewniej domyka swoje legi niż to miało miejsce na przełomie kwietnia i maja. Sporo wygranych z kelnerami, ale mentalnie na pewno to też pomaga. Dziś trudne spotkanie bo z rewelacją ostatnich miesięcy, jednak wątpię, że MvG się go wystraszy. Grali właśnie w PL w kwietniu i maju i dwukrotnie lepszy był Holender, kolejno 6-3 i 6-1. Jednak 3 mecze wcześniej górą za każdym razem Littler. Dwa pojedynki z lutego z kolei znowu MvG. Pojedynki te są jak widać wyrównane i tylko 2 z nich zakończyły się underem analogicznej linii. Littler za to po wygranej turnieju w Polsce jakoś niewyraźny, na PC 3 starcia i wygrany tylko 1, ledwo ledwo bo 6-5 z Evansem, a poza tym 2 porażki z Grundym i Hurrellem, czyli zawodnikami oscylującymi koło 100 miejsca w rankingu. Nie uważam, że Luke gładko dziś wygra, do tego presja faworyta, spodziewam się, że panowie będą trzymać raczej swoje legi i nie zobaczymy wielu przełamań. Dla chętnych i lubiących ryzyko ciekawie wygląda też typ na to, że van Gerwen wygra i będzie miał więcej 180 w meczu po kursie @8.00, mając na uwadze, że Luke lubi sobie schodzić często na T19 widzę w tym nawet value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1159
Do góry Bottom