>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Matchplay 2023 (15-23 lipca)

Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Jeszcze nie opadł kurz po zmaganiach w Warszawie, a na horyzoncie mamy jeden z najbardziej prestiżowych eventów w kalendarzu: World Matchplay

20230710_094112.jpg

Tytułu broni Michael Van Gerwen
Weteranem rozgrywek jest James Wade, który na Matchplay zagrał już 120 spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +688
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Sobota 15.07
Joe Cullen vs Mike De Decker
Dla mnie mecz bez wyraźnego faworyta i wystawiłbym bardziej wyrównane kursy. Cullen na pewno ma bogatszą karierę i większy potencjał, ale ma duży problem z ustabilizowanie formy.
Joe Cullen w tym sezonie:
Players Championship: 1 półfinał i 3 ćwierćfinały.
Poza tym notował wysokie średnie:
PC2: 106,24, ale mecz później: 78,03 z Kciukiem
PC3: 101,81; 108,57
PC4: 100,68; 101,17; 105,68; 108,84; 99,20 (porażka 6:7 z DvD w półfinale)
PC11: 103,55 (porażka aż 1:6 z Szagańskim)
PC12: 109,06; 109,83

European Tour: wystąpił w każdym z 10 Eventów i łącznie zagrał 20 spotkań, dwukrotnie osiągając półfinał. Na średniej +100 rzucał czterokrotnie: ET5: 102,81; 107,46
ET8: 103,53
ET10: 100,54
Pięciokrotnie odpadał w pierwszej rundzie.
UK Open i Masters bez historii.
Mamy: 14 spotkań na średniej >100 i 12 spotkań na średniej <90
U Mike’a natomiast: 7 spotkań >100 i 12 na średniej <90
Średnie z całego sezonu: Joe Cullen: 95,63 (58 spotkań)
Mike De Decker: 94,36 (66 spotkań)
H2H: 2-1

Podsumowując:
Ciężko przewidzieć jakiego Cullena wylosujemy. Mimo, że więcej argumentów przemawia za „The Rockstar”, to osobiście odpuszczam typowanie zwycięzcy i za drobne gram:
Over 10,5 ‘180 @1,66
180 na leg: Cullen: 0,34
Decker: 0,32
Mecz ma potencjał na maxy i przy 17-18 legach over powinien zostać bez problemu pokryty. Niemniej nie ma tutaj dużego value, a do wyższych linii nie podchodzę (chyba, że przy jakiejś taśmie za 5ziko)

Rob Cross vs Daryl Gurney
Podobnie jak w przypadku pierwszej pary: Nie widzę tutaj spacerku Crossa – tak jak sugerują kursy. Omijam spotkanie.

Gerwyn Price vs Stephen Bunting
Bunting odprawił na Mistrzostwach Świata faworyzowanych Chisnalla i Humphriesa, a ze Smithem miał wszystko w swoich rękach, bo dzięki dużo wyższej punktacji często dochodził do podwójnych. Czy stać go, żeby nawiązać walkę z Pricem? Ostatnie pół roku mówi nam, że nie. Niemniej granie Price’a bo kursie 1,25 mija się z celem, a nie czuję wchodzenia w Handi, więc ten mecz również odpuszczam.

Dave Chisnall vs Gary Anderson
Jedno z lepiej zapowiadających się spotkań pierwszej rundy. Ando jest moim czarnym koniem i jeżeli udałoby mu się uporać z Pricem w ćwierćfinale, to widzę go nawet w finale. Niemniej najpierw pierwsza runda i bardzo poważny sprawdzian z Chisnallem, który z pewnością bardzo wysoko zawiesi poprzeczkę. Dave w tym sezonie bryluje w ET (3 finały w tym 2 zwycięskie). Natomiast Ando w PC’kach (3 finały, w tym 1 wygrany).

Średnia z całego sezonu:
Chisnall (96,47 w 77 spotkaniach)
Anderson (98,30 w 65 spotkaniach)
H2H: 6-1-18 (0-4 w turniejach serii „Major”)

Anderson ma gen zwycięzcy i lubi rywalizację na najwyższym poziomie, to go nakręca. Natomiast Chisnallowi brakuje tego ‘czegoś’ i w meczu z największymi zdarza się, że głowa nie dojeżdża. Niepokojące jest również to wypadanie lotek – w kilku meczach, które oglądałem w tym sezonie, to się powtarzało (m.in. z Ratajskim na ET9)
Kursy na Andersona wystartowały z poziomu 1,95-2,00 i delikatnie zaczynają spadać, więc łapię wszystko teraz, bo do piątku mogą być kolejne spadki. Niemniej za parę minut rusza PC15 i przed nami jeszcze PC16, więc można się wstrzymać, żeby mieć więcej danych.

Anderson wygra @1,80
Anderson więcej 180 @2,55
Anderson wygra i
więcej '180 @3,60
Over 11,5 '180 @1,90


Wszystkie kurs z Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Niemniej za parę minut rusza PC15 i przed nami jeszcze PC16, więc można się wstrzymać, żeby mieć więcej danych.
Kurs na Andersona odrobinkę zweryfikowany i poszedł o 0,05 do góry.
Jest to zapewne efektem świetnej dyspozycji Chisnalla w podłogówkach:
PC 15: porażka w finale z Humphriesem. Średnia z 7 spotkań 98,33 na co złożyło się 18 maxów (0,27 leg), dodam, że 6 maxów Dave rzucił w finale (15 legów)
PC 16 przegrana w drugiej rundzie, ale oba spotkania +100 i łącznie 6 maxów

Anderson:
PC 15 0,33 maxa / leg. Dobre 2 pierwsze spotkania i wtopa w 3 meczu
PC 16 blamaż w pierwszej rundzie i porażka z Van Dongenem przy średniej 85 i 0 maxów.

Typy oczywiście podtrzymuję, chociaż postawa Andersona nie napawa optymizmem. Niemniej Matchplay, to zupełnie inna para kaloszy i tutaj Gary rzuci wszystko co ma najlepszego, a w tym sezonie nawiązywał już do wysokiej formy sprzed lat. Niemniej tutaj głównie kieruję się czutką, bo samo spotkanie 50/50
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Ode mnie jeszcze 4 mecze na pierwszą rundę - wszystkie typy z Unibet.

Dirk van Duijvenbode vs Kim Huybrechts
Dirk wygra i więcej 180 @1,53

Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać, że DvD jest o klasę lepszym zawodnikiem. Obecnie rozgrywa świetny sezon.
Players Championship:
Na 61 rozegranych spotkań wygrał 48 (78,69%) i to jest najwyższy współczynnik w całym PDC. To mu dało 3 wygrane (PC4, PC6, PC10).
W European Tour również świetne wyniki:
ET2 porażka w finale
ET3 półfinał
ET7 półfinał
ET10 porażka w finale

W kontekście ‘180, to od 01.04 rzuca ze skutecznością 0,38 / leg (Kim za ten sam okres 0,21)
Dirk zdecydowanym faworytem i tutaj nie powinno się nic wydarzyć (chyba, że znowu się uszkodzi poczas walk-on 😊 )

James Wade vs Chris Dobey
Wade średnia > 94,5 @1,85

Średnia sezonowa: 95,28
Jednak to co może napawać dużym optymizmem, to występ na ET10, gdzie James przegrał w półfinale rzucając na średniej 109,12 (10 maxów!!), a wcześniej notując średnie: 101,56; 107,37; 97,29; 96,96.
PC15 to porażka z Joycem (99,87), a w PC16 ćwierćfinał i średnie kolejno: 104,85; 96,43; 92,93; 99,43; 96,27.
Zatem od 30/06 (początek ET10) mamy 11 spotkań, gdzie over nie został pokryty tylko 1 raz (i w tym okresie James rzucał na średniej 100,19). 98 legów, to jest już jakiś wyznacznik, który może sugerować przebudzenie.
Starcie z Chrisem powinno być bardzo wyrównane i zacięte, więc obaj zawodnicy powinni utrzymywać wysoki poziom koncentracji.

Nathan Aspinall vs Krzysztof Ratajski
ASP więcej 180 @1,44
ASP wygra i więcej 180 @1,98


Statystyki maxów od 01.04:
ASP 0,28 / leg Rataj 0,16 / leg
Krzyśkowi czasami wyjdzie mecz, gdzie T20 siedzi jak złoto i narzuca 4-6 maxów, ale to jest raczej rzadkość. Ostatnie PC’ki raczej nie dodały mu pewności siebie, więc jeżeli Krzysiek nie wespnie się na swoje wyżyny, to tegoroczna przygoda w Blackpool będzie bardzo krótka.

Ryan Searle vs Raymond van Barneveld
Barney średnia > 91,5 @1,80

Średnia sezonowa: 94,18
Podobna sytuacja jak z Ratajem, czyli niezły początek roku i później dołowanie. Średnią zaburzają też „wpadki” w podłogówkach np. 69,84 (PC5 z Pricem) lub 77,95 (PC13). Niemniej granie w PC, a Major to dwie różne kwestie. Tym bardziej, że Searle jest do ugryzienia. W tym roku Panowie grali ze sobą dwukrotnie w ET i za każdym razem dochodziło do decydującego lega (w ET5 wygrywał Searle, a w ET10 RvB). Linia jest b.niska i ciężko mi uwierzyć, żeby RvB miał aż tak nie dojechać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2190
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Dzisiaj średnio z czasem to tylko krótko kierunki, jutro podrzucę trochę więcej.

Cullen vs Decker

Patrząc na aktualną dyspozycję Decker dosyć nieregularny, Cullen wręcz przeciwnie. Ostatnie PC było fajnym sprawdzianem przed dzisiejszym turniejem i Cullen 2x dostał się do TOP8, a Decker odpadał dosyć szybko grając na średniej ~92. Jak dla mnie Anglik powinien dosyć łatwo wygrać, a też bardzo podobają mi się kursy na więcej maxów Cullena.

Cullen wygra 1.50 unibet
Cullen więcej lub remis 180 1.80
ps388
(to gram dosyć mocno). Na totalbet jest 1.71

Cross vs Gurney
Dla mnie gładko Cross. Ciekawe są rozstrzaly na średnią Gurneya, od 91,5 do 93,5 i można połapać middlebety, a szansa na to że zakręci się od 91,5 do 93,5 jest spora.

Price vs Bunting
Faworyt jest jeden, ale ja tutaj łapię dodatkowe bety z nowej oferty :)

Price under 44,5% checkout @1.67 totalbet 45.5
Linia zawyżona, prawidłowa jest 41.5 na unibecie. W sezonie gra na średniej trochę powyżej 41, a im dłuższe spotkanie tym bliżej powinien być tego wyniku.

Dokładnie 100 zerowanie (Checkout) w meczu @4.50 unibet
Obaj zawodnicy lubią się tam ustawiać i mają tam dobrą skuteczność. Co najmniej 1-2 podejścia w meczu powinny być.

Anderson vs Chisnall
Chizzy ostatnio świetnie w PC, Anderson natomiast to typowy zawodnik na duże turnieje. Dla mnie mocny no bet, mecz typowo 50/50 z mam nadzieję dużą ilością 180 (ze wskazaniem na Chisnalla).

Chisnall over 5,5 180 @1.70 unibet
Chisnall więcej 180 DNB @1.60 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1426
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Uwielbiam oglądać World Matchplay, niekoniecznie typować. Zawsze jest sporo niespodzianek w pierwszej rundzie i dziwnych-wysokich wyników. Zaczynam od kuponu na dziś i jutro popołudniu.

Gary Anderson powyżej 4,5 maksa @ 1,63 2
Gary w TV jest o wiele lepszy niż w turniejach podłogowych. Szkot pięknie układa lotki w potrójnej 20, liczę, że 5 maksów zdobędzie. Chisnall świetnie punktuje, trzeba będzie go gonić. Mecz powinien być na styku, dużo legów, powinno być dużo szans. A kurs 1,63 w betfanie jest niezły, w stosunku do innych, którzy trzymają 1,45-1,46.

Dirk van Duijvenbode @ 1,29 12-10
Dirk fajna dyspozycja w ostatnich tygodniach, w tym przegrany finał w ET. Kim z kolei oprócz standardowego szarpnięcia w World Cup of Darts, średnia forma, żeby nie powiedzieć kiepska. Zakwalifikował się do turnieju jako ostatni z listy Pro Touru. Nie sądzę, aby Belg miał tutaj wygrać, na pewno powalczy, ale więcej jak 7 legów mu nie wróżę, znając solidność Dirka.

Gerwyn Price @ 1,24 10-3
Bunting lubi sprawić niespodziankę, ale chyba nie tutaj. Zapewne będzie miał sporo pomyłek na kończeniach, a Price to będzie wykorzystywał. Powtarzalność Price'a pozwoli mu awansować dalej. Dla mnie to porównywalna różnica w poziomach co MVG-Dolan/M. Smith - Beaton, a tam są kursy po 1,13.

AKO: 2,61 (2,30)

wszystkie kursy betfan
 
Ostatnia edycja:
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Wczoraj fajna rozgrzewka, udało się połapać trochę wysokich kursów :)
1689505118055.png
1689505132251.png 1689505145771.png

Noppert vs Schindler

Dla mnie win Noppert, ale nie gram nic z tego spotkania.

Dirk vs Kim Huybrechts

Tutaj już widzę sporo fajnych typów. Moim zdaniem Dirk nie powinien mieć większych problemów i gładko wygra mecz. Spodziewam się Holendra w okolicach 100, Kima 92-93. Belg nie jest równym zawodnikiem, ale linia 90.5 jak na ten poziom jest bardzo niska. Szczególnie, że nie powinien mieć za dużo podejść do dabli, Dirk to jeden z najlepszych zawodników tego sezonu. Kim na WCOD miał mecze, gdzie grał naprawdę solidnie i ciągnął Bergha. Ostatni przegrany mecz w TE to też była średnia powyżej 95.

Kim over 90.5 avr @1.80 unibet
Dirk over 96.5 avr @1.85 etoto
Dirk wygra i więcej maxów @1.53 unibet
Dirk -2.5 @1.68 unibet

Duijvenbode, Dirk rzuci 6+ 'Perfect Darts of a 9 Dart Finish @5.0 unibet


Heta vs Rock

Zapowiada się rewelacyjny mecz, oby nie było jak z wczorajszym Chisnall vs Anderson. Nie do końca rozumiem faworyzowania Rocka, bo patrząc na liczby to Heta jest w lepszej dyspozycji. Wygrał ostatnie PC tylko raz schodząc poniżej 95.5, w ET przegrał 6:0, ale zagrał mecz na średniej 104 :p Rock to talenciak, ale potrafi się strasznie zaciąć. Ciekawy jest typ na 121 c/o w meczu. Szczególnie liczę tutaj na Rocka, który nie schodzi tak często i raczej udaje mu się utrzymać sektor. Zazwyczaj 1-2 okazje na mecz ma.

Heta over 94.5 avr @1.73 unibet
121 checkout w meczu @6.0 unibet


Typy poboczne
Both players to throw over 5.5 180s @4.0 unibet
Którykolwiek z zawodników rzuci 6+ 'Perfect Darts of a 9 Dart Finish @2.75 unibet


Wade vs Dobey
Miejsce w którym Wade czuje się jak ryba w wodzie 🐟 Świetnie się wstrzelił z formą, jeśli zagra tak jak na ostatnim ET to może sporo namieszać na tym turnieju. Korzystam tutaj z linii na jego maxy, Wade wcześniej był mocno underowym zawodnikiem, ale od jakiegoś czasu regularnie poprawia statystykę 180 na lega (nie wspominając już o 10 maxach w meczu z Humpem). Bukmacherzy z mojej perspektywy linie zmieniają wolniej, niż Wade się poprawia z maxami :) Dodatkowo to idealny mecz pod 121 c/o, który James bardzo lubi. Podaje kilka typów, żeby każdy mógł sobie coś dobrać.

Wade +2.5 180 handicap @1.70 pinnacle (mocno gram)
Wade over 3.5 180 @2.10 unibet
121 checkout w meczu @6.0 unibet
Wade over 94.5 avr @1.85 unibet

Wade wygra 1.82 pinnacle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2066
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Aspinall vs Rataj

Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Aspi, ale też nie będzie dla mnie zaskoczeniem jak Rataj nagle odpali i wygra. Podłogówki ostatnio bardzo słabo, ale na PDM i WCOD całkiem dobrze - potrafi się spiąć na większe turnieje. O Aspim można jedynie powiedzieć, że jest w jednym z lepszych momentów w swojej karierze. Głównym betem będzie over średniej Rataja, który na ważnych turniejach w większości meczów gładko pokrywa linie. Dodatkowo ma mocnego rywala, więc nie powinien mieć jakoś bardzo dużo okazji na obniżanie średniej psuciem dabli. Spodziewam się tutaj spotkania w okolicacj 98 Aspiego i 94-95 Rataja.

Główny typ Ratajski over 92.5 avr @1.83 unibet
Aspi wygra i więcej 180 @1.98 unibet

Humpries vs Sousa

Świetna linia na over średniej Sousy - 92.5 🙂 Jest to zawodnik, który rzuca bardzo dużo 180. Tutaj podobna sytuacja jak wyżej, Hump jest w takiej formie, że nie powinien dać Sousie za wiele okazji do psucia średniej. O scoring Portugalczyka jestem spokojny. Na ostatnie 13 meczów linie pokrył 10 razy, gdzie mierzył się ze znacznie słabszymi rywalami niż Luke.
Jest to też bardzo fajny mecz pod wyższe zakłady. Obaj zawodnicy często ustawiają się na dwóch checkoutach 121 i 120.

Sousa over 92.5 @1.73 unibet

Dodatkowe
Luke over 96.5 avr @1.83 unibet
121 checkout w meczu @6.0 unibet
120 checkout w meczu @6.50 unibet


Gerwen vs Dolan

Nie widzę tutaj opcji, że MVG przegra, sam idę w dwa bety. [🤫🤫🤫 ]

MVG -1.5 180 @1.61 unibet
van Gerwen, Michael rzuci 6+ 'Perfect Darts of a 9 Dart Finish' @4.50 unibet

Smith vs Beaton

Tutaj podobnie jak wyżej, łatwy do wytypowania mecz, idę w podobnym kierunku.

Smith, Michael rzuci 6+ 'Perfect Darts of a 9 Dart Finish @4.50 unibet
121 checkout w meczu @6.0 (Smith lubi)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Dimitri van den Bergh powyżej 4,5 maksa @ 1,57 7
Dimi bardzo dobrze czuje się w Winter Gardens, trzy udziały: wygrana, finał i półfinał. Zagra z Rossem Smithem, który hurtowo trafia potrójną 20, więc będzie musiał gonić. Belg obłaskawił już nowe lotki, ładnie je układa, sporo maksów wpada. Myślę, że 5 maksów spokojnie tu wciśnie.

Michael van Gerwen -2,5 lega @ 1,40 7-10 under lepszy od handi ;)
MVG w bardzo dobrej formie mimo problemów stomatologicznych. Nie sądzę, aby Dolan miał ugrać więcej niż 7 legów. Michael broni tutaj tytułu, a jakby dobrze poszło to może nawet odzyskać numer 1. Potrzeba pewnych wygranych, a nie męczenia się.

AKO: 2,20 (1,93) sts
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Dimitri van den Bergh powyżej 4,5 maksa @ 1,57 7
Dimi bardzo dobrze czuje się w Winter Gardens, trzy udziały: wygrana, finał i półfinał. Zagra z Rossem Smithem, który hurtowo trafia potrójną 20, więc będzie musiał gonić. Belg obłaskawił już nowe lotki, ładnie je układa, sporo maksów wpada. Myślę, że 5 maksów spokojnie tu wciśnie.
Ponawiam dziś typ na maksy Dimiego , bo uważam to za fajny typ do dubelka z:

Jonny Clayton - Gabriel Clemens
Obaj zawodnicy Checkout 90 pkt lub więcej @ 1,60 86-108

Kończeń Claytona nikomu nie trzeba przedstawiać. Jonny świetnie finiszuje, często z wysokich liczników. Mi tu wystarczy 90 punktów, a często zawodnicy kończą 92 czy 96. Identycznie liczę na Clemensa, który też potrafi ładnie skończyć.

AKO: 2,48 (2,18) etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Mecze zaraz, więc póki co suche typy, zaraz dopiszę resztę

Bergh vs Ross Smith
Dla mnie Bergh jest faworytem tego spotkania, forma świetna, turnieje na scenie wychodzą mu bardzo dobrze - znacznie lepiej niż podłogówki. W Polsce ostatnio 105, 97, 98 i 101. Wcześniej w ET 99, 91, 103. 99. Spodziewam się tu Rossa w okolicach 93-95, a Bergha pod 100 pkt.

Bergh wygra @1.90 unibet

Dodatkowe
Zakończenie bullem w meczu @1.90 unibet

Searle vs Barneveld
Searle jest dla mnie faworytem, ale według mnie będzie to wyrównane spotkanie na przyjemnych średnich. Obaj lepiej grają na scenie niż podłogówkach, Searle jak mu siedzi T20 to potrafi kosmiczne rzucać maksy, a jak nie to ma alternatywę, bo też dobrze mu wychodzi T18. Jeśli nie będą mocno psuli podwójnych, to moim zdaniem obaj z nawiązką przebiją wystawione linie na średnie. Obaj też bardzo lubią checkout 100 - można grać 4.50, albo kurs 8 na konkretnego zawodnika

Searle wygra 1.72
Searle over 93.5 avr @1.80 unibet

Barney over 91.5 avr @1.80 unibet
dawno czegoś takiego nie widziałem :p, pierwsza sesja 103, druga sesja 97, i w trzeciej już odpuścił całkowicie i zagrał na średniej 73.50

Checkout 100 w meczu @4.50 unibet

Wright vs Gilding
Wright to jedna wielka niewiadoma, było słabo, miał miesiąc przerwy i przygotowywał się w ciszy - nie ma co grać w jego stronę. Co innego z Gildingiem, gdzie znamy jego dyspozycję i jest przyzwoita. Moim głównym betem na to spotkanie będzie 121 i 120 checkout w meczu, obaj zawodnicy bardzo lubią ustawiać te kierunki. Liczę na 2-3 podejścia w meczu.

Checkout 121 w meczu @6.50 unibet
Checkout 120 w meczu @6.0 unibet


Gilding over 93.5 @1.85 unibet

Clayton vs Clemens

Clayton to w obecnej dyspozycji jeden z najlepszych zawodników na świecie. Ciężko mi sobie wyobrazić jego przegraną, ale też ciężko mi było wyobrazić sobie porażkę MVG, albo Smitha na średniej 90 :p Clemens ostatnio trochę zniżka formy, ale linia 92.5 to powinna być dla niego formalność, szczególnie z dobrymi dablami Claytona. Johhny to też jeden z głównych zawodników pod checkout 121.

Clayton wygra @1.45 unibet
121 checkout w meczu @6.50 unibet
Clemens over 92.5 @1.85 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Noppert - Apinall, Aspinall wygra @ 1.62
Dolan - Heta, Heta wygra @ 1.32
Ako: 2.14 Ivibet

Dolan - Heta, Heta over 94,5 @ 1.80 Unibet

Analiza:

W pierwszej rundzie dobre wrażenie i wysoko wygrali Aspinall, Humphries oraz Searle. Aspinall wygrał pewnie z Ratajem z średnia ponad 98,60 i skutecznością na dablach 47,62. Uważam, że Noppert na taki poziom nie wejdzie co Aspinall.
Heta w pierwszej rundzie wygrał z Rockiem 10:5 z średnią 94,16, ale przede wszystkim wynik na dablach ponad 55% robi wrażenie i to z pewnością przyczyniło do pokonania Rocka. W pierwszej rundzie było bardzo blisko pokrycia linii 94,5. Teraz z Dolanem nie będzie juz problemów. Dolan rozegrał dobre spotkanie z MVG - to była spora niespodzianka. Szczególnie, że MVG wcześniej prezentował taką dobrą formę. Nie sądze, że Dolan osiągnie taki licznik jak z MVG i dlatego Heta powinien bez problemu wygrać spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +745
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Daryl Gurney vs Gary Anderson
Anderson -2,5 @1,92
Według mnie kurs 1,40 na Andersona trochę zaniżony, liczyłem, że będzie >1,50, bo Gurney zagrał świetny mecz w pierwszej rundzie. Niemniej jak wspomniałem w poprzednich postach, „Flying Scotsman” to mój czarny koń, więc konsekwentnie gram w jego kierunku.
Gary w meczy z Chisnallem rzucił tylko 2 maxy, ale mimo wszystko osiągnął średnią z pierwszych 9 lotek: 105,04. Jeżeli do tej stabilności tym razem dorzuci więcej maxów, to powinien regularnie odjeżdżać Darylowi.
Kilka szczegółów ze spotkania z Chisnallem:
Ilość lotek na zamknięcie swoje licznika: 14, 15, 20, 15, 18
Ilość lotek przy przełamywaniu: 15, 15, 13, 14, 14
Gary dał się przełamać 3 razy:
3 leg (Chizzy 13 lotka), Ando zostawiony na 68 – bez podejścia do podwójnych
5 leg (Chizzy 17 lotka), Ando ustawiony na 16 – bez podejścia do podwójnych
11 leg (Chizzy 14 lotka), Ando zostawił 40 i chybił 2 lotki na D20
Oglądając mecz nie było czuć fajerwerków, ale liczbowo widać solidną grę Szkota i tylko 2 legi >15 lotki.

Gurney z Crossem nie zachwycał na dystansie (99,24), ale ratowały go perfekcyjne podwójne: Functional doubles pcnt: (12/15) 80.00%.
Ciężko będzie powtórzyć takie osiągnięcie. Tym bardziej, że mecz z Crossem rozpoczął się od 2 przełamań i wyniku 4:0, więc Daryl miał spory komfort i to go napędzało. Chociaż trzeba mu oddać, że końcówkę wytrzymał mentalnie, bo Cross na ostatniej prostej wyszedł na prowadzenie 10:9 i wydawało się, że ma mecz pod kontrolą, ale przyszedł leg 21..
Podsumowując: Jeżeli Darylowi będzie bliżej na zamknięciach do jego średniej sezonowej: 40,43% i Ando wyrobi swoją normę na dystansie, to widzę tutaj sporo okazji na przełamania dla Szkota. Tym bardziej, że czuję, iż Anderson może wykrzesać z siebie więcej, a wydaje się, że Gurney z Crossem osiągnął już swój sufit.

Dodatkowo również typuję Aspinalla
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Gurney vs Anderson
W pełni się zgadzam z typem wyżej i ja mocno idę w stronę Andersona. Spinają mi się dwa scenariusze - regres Gurneya i progres Garego. Nie widzę większych szans na to, że Daryl utrzyma checkouty na poziomie 63% jak to było z Crossem, a zagrał tam na średniej 95.33. Nawet słaby Gary jest dla mnie lepszy niż dobry Gurney.

Gary wygra @1.45
Gary Anderson over 95.5 @1.85 etoto/totalbet
Gurney under 93.5 1.85 unibet
Gary zakończy mecz z wyższą średnią @1.70


Smith vs Dobey
Zapowiada się świetny mecz. Nie patrzyłbym zbytnio na pierwsze spotkanie Smitha, grał na tyle na ile musiał :) Mi pasuje, bo teraz z linii 98.5 jest 96.5 na średnią, co w meczu z dobrze punktującym Dobeyem biorę w ciemno. Bullyboy często ustawia się też na 121, warto spróbować.

Michael Smith over 96.5 1.90 unibet
Smith zakończy mecz z wyższą średnią @1.75 totalbet

121 checkout w meczu @6.0 unibet


Price vs Cullen

Tutaj zapowiada się bardziej wyrównanie, niż wskazują na to kursy. Idę w over maxów Cullena i checkout 100 w meczu.

Cullen over 5.5 180 @1.60 unibet
Którykolwiek z zawodników rzuci 6+ 'Perfect @2.75 unibet
Checkout 100 w meczu @4.50 unibet


edit: Gary planowo, ale Gurney kompletnie zaskoczył, tak czy tak dzień ratuje z nawiązką mecz Prica :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1293
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Gary zakończy mecz z wyższą średnią @1.70
Zainspirowałeś mnie tym zakładam, więc na Totalbet znalazłem jeszcze:
Price wygra i over 16,5 legów @1,85
Osobno te zdarzenia są wyceniane w granicach 1,30, więc 1,85 biorę z pocałowaniem ręki. Cullen powinien powalczyć i 6 legów w jego wykonaniu to jest obowiązek.
Trzeba tylko znaleźć coś do tripla, żeby ominąć podatek :)
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
World Matchplay co roku zahacza o moje urodziny, a także urlop, wiec niestety miałem mało czasu żeby coś napisać. Może lepiej? Indolencja Chizza i Andersona na 60 podczas 1 dnia, a także tragiczny MVG z Dolanem zepsuł dwa główne kupony. Teraz niestety mam czas odróbki, kombinacji oraz szukania jakiegokolwiek zysku. Czy się uda? Zobaczymy chyba bardziej jutro, bo tam widzę kupon pod mocniejsze granie.

Gurney-Anderson

Sporo zostało napisane na temat tego spotkania i wszelakie bety na win, więcej maxow czy wyższa średnia Andersona w tym spotkaniu jak najbardziej popieram. Gary w 1 rundzie miał problem ze znalezieniem miejsca na 1 lotka w 60 jednak dziś mamy inny dzień i jego piękny rzut powinien przynieść sporo 180s. Gurney włożył 6x180s w 24 legach co daje nam 0.25 na lega. Wyczuwam tutaj około 16-19 legow co powinno nam dać minimum po 4 maxy z obu stron. Kurs przyjemny, a bet wydaje się byc pewny.

obaj zawodnicy powyżej 3.5 180s - 1.5/totalbet

Noppert-ASP

Zawodnicy na dość podobnym poziomie, ale to ewidentnie Anglik jest w lepszej dyspozycji w ostatnich tygodniach. Z Ratajem włożył 8 w 17 legach i wyglądał naprawdę bardzo solidnie. Spodziewam się wyrównanego spotkania, ale ASP bierze to 11-7 i zarazem robi więcej maxow.

ASP win i więcej 180s - 2.55/totalbet


Price vs Cullen / Smith vs Dobey

Oba spotkania widzę podobnie. Faworyt jest widoczny, ale chyba nie aż tak mocno jak widza to buki. Smith zagrał słabo z Beatonem ale więcej nie musiał. Price solidnie, ale poza początkiem Bunting tez nie zmusił do wyczynów. Zarówno Cullen i Dobey zagrali bardzo dobre spotkania w 1 rundzie i dzis również postrasza. Czuje około 18 legow w obu spotkaniach i atakuje 3x100+ finish w każdym meczu. Price zapiął 100, a Cullen 143, 126, 120 i mial jeszcze podejścia do 100+ finish. W przypadku Smitha mówimy o 161, 112, 100 mimo słabej gry, a drugi z Anglików zapiął 141. Kursy w okolicach 1.7-1.8, wiec jak najbardziej warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +951
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
World Matchplay co roku zahacza o moje urodziny, a także urlop, wiec niestety miałem mało czasu żeby coś napisać. Może lepiej? Indolencja Chizza i Andersona na 60 podczas 1 dnia, a także tragiczny MVG z Dolanem zepsuł dwa główne kupony. Teraz niestety mam czas odróbki, kombinacji oraz szukania jakiegokolwiek zysku. Czy się uda? Zobaczymy chyba bardziej jutro, bo tam widzę kupon pod mocniejsze granie.

Gurney-Anderson

Sporo zostało napisane na temat tego spotkania i wszelakie bety na win, więcej maxow czy wyższa średnia Andersona w tym spotkaniu jak najbardziej popieram. Gary w 1 rundzie miał problem ze znalezieniem miejsca na 1 lotka w 60 jednak dziś mamy inny dzień i jego piękny rzut powinien przynieść sporo 180s. Gurney włożył 6x180s w 24 legach co daje nam 0.25 na lega. Wyczuwam tutaj około 16-19 legow co powinno nam dać minimum po 4 maxy z obu stron. Kurs przyjemny, a bet wydaje się byc pewny.

obaj zawodnicy powyżej 3.5 180s - 1.5/totalbet

Noppert-ASP

Zawodnicy na dość podobnym poziomie, ale to ewidentnie Anglik jest w lepszej dyspozycji w ostatnich tygodniach. Z Ratajem włożył 8 w 17 legach i wyglądał naprawdę bardzo solidnie. Spodziewam się wyrównanego spotkania, ale ASP bierze to 11-7 i zarazem robi więcej maxow.

ASP win i więcej 180s - 2.55/totalbet


Price vs Cullen / Smith vs Dobey

Oba spotkania widzę podobnie. Faworyt jest widoczny, ale chyba nie aż tak mocno jak widza to buki. Smith zagrał słabo z Beatonem ale więcej nie musiał. Price solidnie, ale poza początkiem Bunting tez nie zmusił do wyczynów. Zarówno Cullen i Dobey zagrali bardzo dobre spotkania w 1 rundzie i dzis również postrasza. Czuje około 18 legow w obu spotkaniach i atakuje 3x100+ finish w każdym meczu. Price zapiął 100, a Cullen 143, 126, 120 i mial jeszcze podejścia do 100+ finish. W przypadku Smitha mówimy o 161, 112, 100 mimo słabej gry, a drugi z Anglików zapiął 141. Kursy w okolicach 1.7-1.8, wiec jak najbardziej warto spróbować.
Mam nadzieje, ze komuś udało się cokolwiek pobrać, bo piękne ako się zrobiło i udało się przytulić ładny hajsik ;)
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +898
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Wczoraj Dobey i Gurney zagrali fenomentalnie na podwójnych (73% i 68%) :eek:

Dolan - Heta,
Heta over 4,5 180' @ 1.40 Unibet
Heta wygra i więcej 180' @ 1.56 Unibet

Heta 0,3 maxa/leg (ostatni rok). W pierwszej rundzie zaledwie 3 maxy, ale grali tylko 15 legów z Rockiem. Myślę, że Heta z Dolanem zagra na wyższej średniej i zrobi minimum 5 maxów. Kurs do dubla. Heta jest w formie, ostatnio wygrał pdc i myślę, że Dolan już nie powtórzy takiej średniej jaką miał z MVG, do tego dokładam maxy bo jest w tej kwestii po prostu lepszy.

Clayton - van der Bergh, vdB over 4,5 180' @ 1.40 Unibet
vdB 0,28 maxa/leg (ostatni rok). Liczę tutaj na bardziej wyrównane spotkanie i na duża ilość legów. Jeżeli jeden z nich szybko nie zrobi przewagi to Holender powinien zrobić minimum 5 maxów. W pierwszej rundzie Dimitri zrobił 7 max w 18 legach z Smithem z imponującą średnią powyżej 100.

Humprhies - van Duijvenbode, over 13,5 180' @ 2.00 Unibet
To będzie meczycho. Po porażkach Smitha, Price i MVG to Humprhies jest typowany do zwycięzcy turnieju. Pierwszy mecz na bardzo dobrej średniej z 6 maxami w 12 legach. Duijvenbode w pierwszej rundzie męczył się z Huybrechtsem, ale liczę że dziś zobaczymy lepszego Holendra. Obaj rzucają mnóstwo maxów. Liczę na długi pojedynek. Jak taki będzie to też zobaczymy mnóstwo maxów.

Wright - Searle, Dokładnie 120 Wyzerowanie (Checkout) w meczu - TAK @ 5.50 Unibet
Obydwoje często dochodzą do tej liczby. Zapowiada się długie i wyrówane starcie więc panowie powinni mieć okazje wyzerować 120. HelpBet HelpBet może rzucić okiem czy Wright i Searle lubią kończyć taki checkout.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom