>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Matchplay 2022

P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Nie no typ na MVG z handi był bardzo dobry nie ma co gadać kto przewidział że ,,zesra,, się 1metr przed kiblem ... Nie ma co się łamać jest dobrze i lecimy po wiecej
 
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Jakie macie dzisiaj typy odnośnie ostatniej pary ćwierćfinałowej? Duijvenvode - Noppert
Kursy wystawione uczciciwe.

Dirk na pewno miał wyżej zawieszoną poprzeczkę i ograł bardziej solidnych grajków, ale jakoś mnie nie przekonuje.. Ma podobny styl rzucania do Smitha i jest tak samo chimeryczny. Noppert wydaje mi się bardziej równy i na pewno lepszy na double'ach. Jeżeli tylko będzie utrzymywał wysoką średnią i nie pozwoli Dirkowi odjechać, to uważam, że to weźmie.
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Jakie macie dzisiaj typy odnośnie ostatniej pary ćwierćfinałowej? Duijvenvode - Noppert
Kursy wystawione uczciciwe.

Dirk na pewno miał wyżej zawieszoną poprzeczkę i ograł bardziej solidnych grajków, ale jakoś mnie nie przekonuje.. Ma podobny styl rzucania do Smitha i jest tak samo chimeryczny. Noppert wydaje mi się bardziej równy i na pewno lepszy na double'ach. Jeżeli tylko będzie utrzymywał wysoką średnią i nie pozwoli Dirkowi odjechać, to uważam, że to weźmie.
Ja wczoraj pisałem o tym meczu, wydaję się bardzo bardzo wyrównany, lecz ja stawiam na win Nopperta. Po prostu z własnego doświadczenie juz kilkakrotnie van duijvenbode mnie zawiódł i uwalił mi kupon ( wtedy też miał świetną passe a gdy zagrałem na niego to grał piach). Dzis konsekwentnie gram na win Nopperta.
A co do drugiego meczu to wczoraj dużo pisaliśmy. Price win ( może jakies handi - oby nie powtórzył tego co MVG)
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja dziś puściłem taki kupon jeszcze:

Price x Noppert x MVG AKO: 4,67/totalbet

Pierwsze 2 mecze opisane już wzdłuż i wrzesz. MVG vs Dima połfinał bardzo dobry mecz MVG z Aspinalem do czasu... potem kłopoty lecz na końcu i tak wygrana. Mecz Dimy z Wrightem był troche jak Rollercoaster 5:1 dla Peter-a i nagle 10:5 dla Dimy potem znowu kłopoty lecz również wygrana 16:14 tak jak MVG. Moim zdaniem Shrek prezentuje nieco lepszy poziom niż Dima który często ma problem z psychiką. Według mnie Shrek powinien sobie poradzić i atakuje tutaj kurs 1.67 na zwycięstwo holendra. Myślę, że warto i kupon ma potencjał. Jednak warto spojrzeć na to że jest to już TOP 4 i tutaj każdy potrafi grać. Warto dodać że wydłużamy nieco z 31 do 33 legów. Co jest na korzyść własnie MVG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +521
B 1,2K

BetBookmacher

Użytkownik
Nic nie mówcie :/ akurat wczoraj nie oglądałem, bo sam grałem swój turniej darta i włączyłem przy stanie bodajże 7-3. Pełna kontrola, Aspinall nic nie grający i chwilę później znikąd 164, 90 Bullem. Szkoda naprawdę szkoda, bo to był kupon, który mógł spowodowac, że ten turniej byłby piękny, a tak jest tylko dobry. W grze nadal zostaje wygrana turnieju przez MVG zagrana przed, więc czekamy.
Tak poza obstawianiem jeździsz na turnieje w Darta ??
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja własnie zagrałem za 2,70 bo czekałem aż przegra licznik Dirka zeby kurs podskoczył właśnie
Post automatycznie złączony:

No i mam przełamanie, teraz grać z głową swój licznik i będzie dobrze
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
no moim zdaniem Dirk juz sie nie podniesie ale oglądamy :)
Post automatycznie złączony:

Maxy mi weszły akurat 20, no i gładka wygrana Nopperta patrząc na wynik 16:11, dał fajnie zarobić na live ja osobiscie złapalem 2,70 ale mozna było większe złapać. Czekamy na win Price-a.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Price nie chciał być gorszy od Shreka i też postanowił przewalić przewagę 13:8 😁 Już żadnych handicapów w takich turniejach
 
S 71

shaq9

Użytkownik
Screenshot_20220723-100245.png Screenshot_20220723-100234.png
a co ja mam powiedzieć? Kupon zagrany razy 4 i do wygrania prawie 9 k i w taki sposób zjeb** handicap. W najgorszy możliwy przegrał swoją tarcze na 15:14 żeby wygrać później 16:14 :( Dramat...
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Dziś na szybko bo nie ma czasu a może ktoś skorzysta. Ale szkoda wczorajszego Price 16:13 dawał mi zysk pare K a tak to ... ale trudno i tak turniej jest na fajnym plusie. Powodzonka dziś.

Price x MVG AKO:2.54/STS

Ewentualnie

Price x MVG vs Dima over 28,5 legów AKO: 2,26/STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Pablito91 454,3K

Pablito91

Użytkownik
Price chyba poza zasięgiem w tym turnieju. No i zamknął lega w 9 lotkach. Przejechał się po Noppercie, który grał bardzo dobrze w całym turnieju.
 
Do góry Bottom