>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Matchplay 2022

Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Patrząc na dyspozycje półfinałowa, to Price wydaje się zdecydowanym faworytem, ale ile to już razy MVG grał słabiej i nagle w najważniejszych momentach pokazywał klasę. Do tego Holender ma mocno na plus h2h z Walijczykiem. Zerkne jak wystawia kursy i chyba jeśli będzie powyżej 2,00 na MVG, to pobieram.
 
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Patrząc na dyspozycje półfinałowa, to Price wydaje się zdecydowanym faworytem, ale ile to już razy MVG grał słabiej i nagle w najważniejszych momentach pokazywał klasę. Do tego Holender ma mocno na plus h2h z Walijczykiem. Zerkne jak wystawia kursy i chyba jeśli będzie powyżej 2,00 na MVG, to pobieram.
Będziesz miał okazje, sts wystawiło 2.10-1.75 faworyzując Price’a. Ja na pewno podbiorę over 30.5 ,bądź co bądź, po kursie 1.50, ale do dubla za mocna stawkę w sam raz
 
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Dima wyglądał dla mnie na mocno zestresowanego. Wygrało według mnie doświadczenie i to ono zdecydowało w końcówce. Przez 28 legów MVG ani razu nie prowadził a jak już wyszedł to wygrał. Co prawda pod koniec to właśnie Dima rzucał tylko maksy po jednym w każdym legu, ale co z tego jak reszta rzutów to nawet po 60 pkt nie było... To zaważyło. Dzisiaj wygra dyspozycja dnia. Wczoraj Price był nie do zatrzymania. Jeśli dzisiaj zagra podobnie to wygra. Po tym co wczoraj obaj pokazali to nie dziwne, że niższy kurs jest na Price'a
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Dziś na szybko bo nie ma czasu a może ktoś skorzysta. Ale szkoda wczorajszego Price 16:13 dawał mi zysk pare K a tak to ... ale trudno i tak turniej jest na fajnym plusie. Powodzonka dziś.

Price x MVG AKO:2.54/STS +++

Ewentualnie

Price x MVG vs Dima over 28,5 legów AKO: 2,26/STS +++
No i fajnie wczorajsze 2 kupony na +. Trzymamy dobrą passe.
 
Kaldui 218,4K

Kaldui

Znawca - Dart
Ja gram: Gerwyn Price - King of the Oche - kurs 5.00.
Generalnie obaj zawodnicy są na podobnym - czyli najwyższym - poziomie. Wiadomo, że finał to finał i zdecyduje dyspozycja dnia, ale to Gerwyn jest w lepszej formie, którą potwierdzał świetnymi wynikami w każdym spotkaniu na tym turnieju. Na początku roku grał jak z nut i rzucił w jednym spotkaniu 2 legi w 9 lotkach. Później kontuzja i mozolne budowanie formy, ale widać, że ona przyszła i wczoraj ją przypieczętował również 'nine darts finish'.
Tak jak kolega wyżej pisał - Dimma był zestresowany i uważam, że jakby grał tak jak z Wrightem czy Rodriguezem, to on znalazł by się w finale.
MVG nie musiał się bardzo napocić, żeby wygrać mecz. Price na pewno nie będzie miał tremy. Znowu jest nr 1 na świecie i dzisiaj to pokaże.
W tym typie najbardziej boję się o '180', bo MVG również lubi je rzucać, ale wczoraj celownik był rozregulowany i liczę, że Price będzie lepszy w każdej rubryce.
Stawka umiarkowana
 
Otrzymane punkty reputacji: +534
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Ja gram: Gerwyn Price - King of the Oche - kurs 5.00.
Generalnie obaj zawodnicy są na podobnym - czyli najwyższym - poziomie. Wiadomo, że finał to finał i zdecyduje dyspozycja dnia, ale to Gerwyn jest w lepszej formie, którą potwierdzał świetnymi wynikami w każdym spotkaniu na tym turnieju. Na początku roku grał jak z nut i rzucił w jednym spotkaniu 2 legi w 9 lotkach. Później kontuzja i mozolne budowanie formy, ale widać, że ona przyszła i wczoraj ją przypieczętował również 'nine darts finish'.
Tak jak kolega wyżej pisał - Dimma był zestresowany i uważam, że jakby grał tak jak z Wrightem czy Rodriguezem, to on znalazł by się w finale.
MVG nie musiał się bardzo napocić, żeby wygrać mecz. Price na pewno nie będzie miał tremy. Znowu jest nr 1 na świecie i dzisiaj to pokaże.
W tym typie najbardziej boję się o '180', bo MVG również lubi je rzucać, ale wczoraj celownik był rozregulowany i liczę, że Price będzie lepszy w każdej rubryce.
Stawka umiarkowana
Zawsze wydawało mi się, że MVG lubi schodzić na 19' ale może to moje mylne odczucie. Dzisiaj również idę w stronę Ice Mana. Forma przyszła w najlepszym momencie i wydaje mi się, że nie wypuści tutaj zdobycia tytułu. MVG miał już kilka momentów gdzie głowę zostawił podczas przerwy w szatni...

www.iforbet.pl

Gerwyn Price (-2,5) - kurs 2.07
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja dziś na spokojnie na finał kurs 1.44 MVG +3,5 legów/STS
Rozum wygrał z sercem i mimo ogromnej sympatii do Gerwyna, gram dodatnie handi w strone MVG. Price często pompuje się w ważnych chwilach i jeśli tylko w ważnym momencie coś nie pójdzie po jego myśli straci swoje największe atuty. Mecz będzie na bardzo wysokim poziomie i myślę, że równym. Nie skreślam tutaj Price-a ale wydaję mi się, że nawet jeśli wygra nie będzie to deklasacja.

Drugi typ na ten finał to Price wyższy checkout 1.86/STS
Checkout-y Price z Noppertem 141, z De Sousą 160, z Chisnalem 164
Checkout-y MVG z Dimą 68, z Aspinalem 146, z Cullenem 85

MVG ma problem skończyć wysoki checkout, a Price na tym turnieju zachwyca niejednokrotnie kończąc lega bull-em. Myśle, że dziś to Walijczyk skończy mecz z wyższym checkout-em.

Osobiście pobieram jeszcze singla z Betfan 5.00, który już sie przewijał wcześniej Price wygra, wyższy checkout i więcej 180-tek.
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja dziś na spokojnie na finał kurs 1.44 MVG +3,5 legów/STS
Rozum wygrał z sercem i mimo ogromnej sympatii do Gerwyna, gram dodatnie handi w strone MVG. Price często pompuje się w ważnych chwilach i jeśli tylko w ważnym momencie coś nie pójdzie po jego myśli straci swoje największe atuty. Mecz będzie na bardzo wysokim poziomie i myślę, że równym. Nie skreślam tutaj Price-a ale wydaję mi się, że nawet jeśli wygra nie będzie to deklasacja.

Drugi typ na ten finał to Price wyższy checkout 1.86/STS
Checkout-y Price z Noppertem 141, z De Sousą 160, z Chisnalem 164
Checkout-y MVG z Dimą 68, z Aspinalem 146, z Cullenem 85

MVG ma problem skończyć wysoki checkout, a Price na tym turnieju zachwyca niejednokrotnie kończąc lega bull-em. Myśle, że dziś to Walijczyk skończy mecz z wyższym checkout-em.

Osobiście pobieram jeszcze singla z Betfan 5.00, który już sie przewijał wcześniej Price wygra, wyższy checkout i więcej 180-tek.

Edit: Zapomniałbym o Matchplay-u pań dorzucam do MVG, typ z turnieju kobiet
Fallon Sherrock wygra -1,5 lega kurs 1.62/STS

Fallon 4:2 +++
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +279
hiro 76,7K

hiro

Użytkownik
Ciekawa opcja do zagrania za frytki dla lepszego oglądania finału.

Michael van Gerwen - Gerwyn Price
Każdy gracz powyżej 2 checkoutów powyżej 99 @ 4,00 ETOTO


MVG: 114,121,130,140,160
Price: 101 (były 2 szanse na kończenie 100 😕)


W drodze do finału Price rozegrał 95 legów, wygrał 54 z nich i 6 razy kończył 100+.
Michael rozegrał 94 legi, wygrał 54 z nich i zaledwie 2 razy kończył 100+. Co ciekawe, w półfinale z Dimim wygrał 17 legów a jego najwyższe kończenie wyniosło 68 punktów. Trochę to śmieszne nawet, bo byle amator w takim formacie upolowałby pewnie jakąś setkę, a już prawie na pewno 80-90 punktów (oczywiście grając z podobnym amatorem). Ale nie o tym. Michael po prostu nie musiał, świetnie się ustawiał i kończył.

Spodziewam się jatki, na tarczy oczywiście 😀. Obaj doszli do finału dość gładko. Tu już nie będzie kalkulacji. Liczę na przełamanie Michaela i jego wysokie kończenia. Myślę, że 34 legi powinni rozegrać, więc po 3 wysokie finisze w finale drugiego najbardziej prestiżowego turnieju darta są jak najbardziej możliwe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +581
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Mecz jeszcze trwa ale jest 17:14 i mój typ już jest na plus. No i bajka turniej kończę z trafionym typem na finał, ogólnie matchplay bardzo bardzo bardzo dobry dał dużo odrobić a może nawet zarobić patrząc na moją formę w typowaniu to teraz była bajka. Zdecydowanie najlepszy okres.

MVG +3,5 lega +++
Post automatycznie złączony:

SHREK Z TYTUŁEM
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Super, że MvG znowu wygrał coś dużego, bo zasłużył. Oby wrócił do regularnej dominacji sprzed kilku lat.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Mecz jeszcze trwa ale jest 17:14 i mój typ już jest na plus. No i bajka turniej kończę z trafionym typem na finał, ogólnie matchplay bardzo bardzo bardzo dobry dał dużo odrobić a może nawet zarobić patrząc na moją formę w typowaniu to teraz była bajka. Zdecydowanie najlepszy okres.

MVG +3,5 lega +++
Post automatycznie złączony:

SHREK Z TYTUŁEM
No wszedł 1.44 i oprócz tego dwa nie weszły o czym zapomniałeś wspomnieć. Rozbraja mnie jaką ludzie mają potrzebę się dowartościowywać poprzez forum
 
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
XDDD Przewiń sobie forum i zobacz jakie kupony wchodziły min. moje i brodatego. Teraz pewnie przegrałeś w chuj siana i musiałeś się spłakać na forum. Nie moja wina że Ci nie idzie.

No jeśli był jeden mecz to wole 1.44 i dorzucic darta pań 1.62 który wszedł i jakąś siatkę i ako ponad 4-5 wychodzi. Niż grać nie wiadomo co.

No i nie wszedł mi checkout price-a to prawda. Ale co z tego jak na kuponie co podałem wyżej zarobiłem prawie 10x tyle ile wydałem na kupoń z checkout-em.

Pozdro. Do zobaczenia na kolejnym turnieju darta.
 
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Ale jakie znaczenie mają poprzednie kupony? Rozliczaj to co podałeś ostatnio, podałeś 3 typy, rozliczyłeś tylko ten wygrany, dwa zakłady, które nie weszły zostawione w ciszy. Dobra robota na przestrzeni całego turnieju, finał nie po myśli i to usprawiedliwia brak rozliczenia?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ale jakie znaczenie mają poprzednie kupony? Rozliczaj to co podałeś ostatnio, podałeś 3 typy, rozliczyłeś tylko ten wygrany, dwa zakłady, które nie weszły zostawione w ciszy. Dobra robota na przestrzeni całego turnieju, finał nie po myśli i to usprawiedliwia brak rozliczenia?
Jak finał nie pomyśli? Główny kupon siadł który zagrałem za dobrą stawkę. Pozostały typ na checkout nie wszedł to fakti napisałem wyżej ale zagrany za drobne. Mi to nic nie robi. Ja nie musze podawać tu tego co gram. Dzielę sie tym że turniej wychodzi to jeszcze ktoś płacze... Nie chcesz to nie graj. To ostatnie moje typy tutaj. Hej.
 
Do góry Bottom