>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2024 (15.12.2023 - 3.01.2024)

Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jeszcze jest Anderson o którym nikt za często nie wspomina, Littler przy wyjątkowo niezłym wtedy Buntingu już nie wyglądał tak magicznie jak się zdaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Dzięki Price za rozjebanie kuponów i kilku tysięcy xD ale nie ma co płakac

Heta win i więcej maxów @1.67

(Heta -1,5 seta @1.68)


Moim zdaniem Australijczyk gładko przejedzie się po Holendrze mimo, że Van Peer dobrze prezentuje się na MŚ pokonał Rock-a wielu wskazywało go nawet do triumfu na MŚ. Heta ma większe doświadczenie, większe ogranie i lepszą forme. W 1/32 pokonał Lukemana 3:1, rzucił 7 maxów. Słabo wypadły co prawda double ale myślę, że tak źle na doublach już nie zagra przez to jego średnia meega spadła do poziomu 90. Van Peer w obu meczach rzucił po 2 maxy, zaledwie po 2. Więc imo maxy to ,,pewniaczek,, :D.

Clayton Ratajski over 5,5 seta @1.69
Mecz z udziałem Polaka był juz opisywany wcześniej, Ja dodam od siebie to, że Jonny bardzo słabo wypadł w meczu z Lennonem. Gdyby trafił na kogoś innego grałbym przeciw niemu, jednak wiemy, że Krzysiek ma czasem problem duży problem z doublami. Więc idę w over setowy. Myślę, że to będzie bardzo wyrównany mecz i nie jestem w stanie wskazać zwycięscy. Jeśli Rataj utrzyma nerwy i poradzi sobie na doublach to powinien wygrać, jednak nie można zapominać o tym jakim wielkim mistrzem jest Walijczyk.

Gary -1,5 i więcej maxów @.1.75
Uważam to za bet dnia. Gary w świetnej formie. Jestem w stanie zaryzykować że ogra rywala do 0. Krcmar nie miał do tej pory prawdziwej przeszkody. Ogranie DVD w obecnej formie, w kontuzji, nie nalezy do trudnych rzeczy. Łatwy win Garego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
S 253

SZKYSZKY

Użytkownik
Jim Williams vs Raymond van Barneveld over 5,5 seta @1.58+ Michael van Gerwen vs Stephen Bunting over 5,5 seta @1.63 + Michael Smith vs Chris Dobey over 5,5 seta @ 1.6, wszystko totalbet, wychodzi 4,12 bez podatku.

Nie ma co zbytnio analizować i rozwodzić się nad poszczególnymi zawodnikami, 3 wyrównane spotkania, każdy z nich może swoje spotkanie wygrać, ja idę w to, że każdy zdobędzie min 2 sety.

Berry Van Peer - suma checkoutów 100+ over1.5 @2.60
Dobry turniej w wykonaniu tego pana, ładnie zamyka, ogólnie bije od niego duża pewność siebie,
typ ryzykowny, ale będzie musiał ryzykować, żeby nawiązać równą walkę z Hetę.
Na tym turnieju ma już na koncie 3 zamki 100+

Jonny Clayton vs Krzysztof Ratajski over 5.5 seta @1.60
Typ życzeniowy, panowie nie zagrali dobrych pierwszych spotkań,
myślę że się rozkręca i zobaczymy wyrównane spotkanie.

Raymond van Barneveld - suma „180-tek” w meczu over 5.5 @1.73
Przy wyrównanym spotkaniu, a takiego właśnie się spodziewam (min 6 setów),
ten jeden max na seta uważam że spokojnie do zrobienia, w pierwszym meczu miał bardzo dużo 140stek, gdzie pierwsze dwie lotki były już w sektorze T20.'

Wszystkie kursy z totalbet.

Edit: Kaplica
 
Ostatnia edycja:
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ratajski więcej 180 dziś waszym zdaniem to realna opcja? Kurs na to w sts 2.60 a mocno mi to chodzi po głowie. Nieoglądałem przed mś za dużo darta i nie wiem jak to ogólnie wygląda u tych panów. W 1 meczach Ratajski miał więcej.
Eksperci co myślicie o tym pomyśle na ten mecz?
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Wczoraj poszło świetnie, więc próbujemy coś na najbliższe dwa dni.
Humphries poniżej 99,5
1,80 sts

No gdzie taka średnia. Humphries gra tutaj średnio, wczoraj sporo szczęścia z Pokemonem. Pomimo tego, że powinien się rozkręcać z meczu na mecz to nie wierzę, że zrobi średnia 100.

MVG - Bunting
over 5,5 seta 1,61
Bunting 2,40

Bunting to najlepszy zawodnik tych mistrzostw, a dzisiaj przed nim być może najtrudniejszy sprawdzian, który jeśli "zda" to ma autostradę do zostania mistrzem świata
Z Van Gerwenem łatwo nie będzie, ale patrząc na grę Buntinga, to naprawdę żal nie spróbować pograć jego wygranej.

Heta - Van Peer over 5,5
1,86

Heta jest faworytem, ale Van Peer na pewno łatwo tego meczu nie odda. Uważam, że kursy są mocno przeszacowane i Holender mocno się postawi, bo już wyeliminował mocno faworyzowanego Rocka, a Heta często miewa słabsze mecze. 5 setów jak najbardziej do gry.

Van Barneveld 1,90
Taki kurs na Holendra ? Biorę z pocalowaniem ręki. Williams nie zagrał tutaj niczego aż tak wyybitnego żeby stawiać go na równi z byłym mistrzem świata.

Anderson wygra , najwyższy checkout I najwięcej 180'
2,10

Dobey 2,00

MAm pogranego Chrisa na wygranego ćwiartki i idę w to dalej. Smith mnie nie przekonuje, a Dobey wygląda rewelacyjnie.

Kursy sts
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Heta - van Peer, Heta handicap -2,5 180-tek @ 2.03 13:11 ehh

Analiza:
Heta trzyma się sektora i regularnie rzuca maxy. W tej kwestii jest lepszy od przeciwnika. Heta w pierwszym meczu zrobił 7 maxów na 15 legów, a van Peer 2x 180-tki w 18 legach. van Peer pokonał Rocka bo był bardzo skuteczny na dablach i wysokich zamkach, na dystansie może trochę odstwał od Rocka, ale mimo to udało mu się ograć młodego zawodnika. Mecz z Heta może być podobny, czyli na dystansie lepszy Heta, ale wykonczenia lepsze van Peer. Choć i tak mi sie wydaje, że Holender już nie powtorzy tak dobrych zamków i skuteczności na dablach. W dodatku Holender często opuszczał sektor więc mało miał szans na maxy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +712
K 13,7K

Kimbetor

Użytkownik
Jutro Bunting wyrzuca MVG i Dobey wyrzuca Smitha.
Z jednej strony chciałbym żeby tak było bo mistrzostwa będą jeszcze ciekawsze
Oby tak się stało. Choć zatraciły te mistrzostwa jakąkolwiek logikę. A zwycięstwa obu panów brzmią dosyć logicznie. Dzisiaj w ogóle poza Andersonem to same wyrównane spotkania, można rzucać moneta w kwestii poziomu, rezultatów i potencjalnych emocji. Ja na sesje popołudniowa bez większego zastanowienia gram sobie:

van Peer (po takim kursie czemu nie, Heta uwielbia nie dojechać), Clayton (dystans był okej, nie wierzę że znowu zagra największy dramat na podwójnych), van Barneveld (no typowe 50/50, forma dnia pewnie przeważy). Sklejam to w AKO i mamy kurs ponad @11. Można otworzyć piwko i obserwować kolejne szaleństwa.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Clayton (dystans był okej, nie wierzę że znowu zagra największy dramat na podwójnych),
Dystans był okej ale przez pierwsze dwa sety, później zaczął szorować na granicy +82-84 średniej dokładając wciąż fatalne duble. Znalazło by się z ja wiem z 50 innych zawodników którzy by odpalili Claytona w tamtej rundzie. Sęk w tym że trafił się jeszcze gorszy Lennon który po prostu nie umie zamykać legów. Z taką dyspozycją jaką przygotował Clayton na MŚ nie ma czego to szukać. "Normalny" Ratajski taki co nie zrobi kilkunastu nietrafionych prób na zamki i nie będzie aż tak często mylił sektorów w dystansie powinien spokojnie wypunktować Walijczyka. O ile rywal Polaka był niskich lotów tak mecz Claytona z Lennonem można przypisać w top5 lub top3 najgorszych w całym turnieju.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Panowie co myślicie, żeby zaatakować dzisiaj 9 lotkę w meczu Smith - Dobey? Wiemy co wczoraj wyprawiał Chris w meczu z Rossem Smithem. Rzucali te 180-tki jak poyebani. Mecz potrwa myślę te 6 setów co najmniej, więc powinno być sporo szans. Michael Smith wiemy że potrafi to zrobić, robił to już wcześniej. Mimo iż obecnie forma słabsza, ale z meczu na mecz się rozkręca, powoli, ale jednak. Kurs na takie zdarzenie to aż 18,00 i chyba grzech nie spróbować. To samo się tyczy zamknięcia 170, tutaj już kurs o połowę niższy, bo 9,50 ale też jest duża szansa na takie wydarzenie w tym meczu. Co myślicie?
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Panowie co myślicie, żeby zaatakować dzisiaj 9 lotkę w meczu Smith - Dobey? Wiemy co wczoraj wyprawiał Chris w meczu z Rossem Smithem. Rzucali te 180-tki jak poyebani. Mecz potrwa myślę te 6 setów co najmniej, więc powinno być sporo szans. Michael Smith wiemy że potrafi to zrobić, robił to już wcześniej. Mimo iż obecnie forma słabsza, ale z meczu na mecz się rozkręca, powoli, ale jednak. Kurs na takie zdarzenie to aż 18,00 i chyba grzech nie spróbować. To samo się tyczy zamknięcia 170, tutaj już kurs o połowę niższy, bo 9,50 ale też jest duża szansa na takie wydarzenie w tym meczu. Co myślicie?
Rozkręca się z meczu na mecz? Przecież w drugim meczu zagrał bardzo słabo (dużo gorzej niż w pierwszym) i gdyby trafił na kogoś bardziej ogarniętego niż Razma to już by go nie było. Forma Smitha to wielka niewiadoma, dzisiaj zagra z mocnym rywalem i jeśli nie zobaczymy lepszej wersji mistrza świata to pożegna się on z turniejem
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Czekam dziś na wygraną RVB oraz jego 3 sety z poprzednich kuponów.

Damon Heta powyżej 5,5 maksa @ 1,42 13
Damon 7 maksów w 4 setach, gdzie zagrał średnio z Lukemanem. Berry powinien stawić opór. Liczę na minimum 5, może 6 setów. Wychodzi 1 maks na set, a Heta umie rzucać maksy w punkt, nawet jeden po drugim.

Chris Dobey powyżej 6,5 maksa @ 1,35 2 :mad:
Dobey wczoraj dał popis do stanu 2-0 w setach, 2-0 w legach, gdzie rzucał na średniej ~119. Niedawna zmiana lotek dobrze na niego wpłynęła. Rzuca na długich grotach, ma zatem dużo miejsca na kolejne lotki w polu T20. W pierwszym meczu 10 maksów w 5 setach, w drugim 14 maksów w 6 setach. Ze Smithem będzie dobre, szybkie tempo, maksy powinny się sypać. Boję się tylko, czy da radę zresetować się po wczorajszym meczu, gdzie miał 8 lotek na 3-0, a za chwilę zrobiło się 2-2. To mocno obciąża głowę.

Michael van Gerwen handi +1,5 seta @ 1,27 4-0 klasyk 😂
Dart to gra, gdzie H2H niespecjalnie decyduje. Ba, decyduje nie tyle bieżąca forma turniejowa co forma dnia. Ale w tym przypadku nie sposób nie popatrzeć na mecze bezpośrednie.

Flashscore pokazuje 18 oficjalnych meczów. I tylko 1 wygrany przez Buntinga w mało ważnym European Tour w lutym 2023.

A kiedy miesiąc temu wydawało się, że Stephen znów ogra Van Gerwena, tym razem w ćwierćfinale PCF, gdy prowadził 9-6 w meczu do 10 wygranych legów wydarzyło się to: 13-12-11-12 i w półfinale zameldował się Holender.

Mam jeszcze w głowie Mistrzostwa Świata PDC 2020, gdzie Stephen radził sobie dobrze. Panowie spotkali się w identycznej fazie turnieju. I pamiętam jak sam typowałem bezpieczny, wydawało się, over 4,5 setów. "No przecież Stephen jednego ugra". 4-0, średnie 104 - 84. Dziękuję dobranoc.

Wiem, że Stephen wygląda tu naprawdę dobrze. Ale Michael na niego jest zawsze świetnie przygotowany. A Stephen często nie dojeżdża. Michael wygląda tu dobrze i raczej będzie się rozkręcał. Holender uwielbia format setowy, wie kiedy robić właściwe rzeczy.

Kurs 1,52 na MVG jest trochę zwariowany (przypominam, że na wygraną ćwiartki było 1,90) i dla mnie za duży. Ale biorę bezpiecznie +1,5 seta.

AKO: 2,55 (2,24) iforbet
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Berry Van Peer poniżej 4.5 maksa @1.82 Fortuna grubo panowie polecieli...

Berry nie rzuca wiele maksów. Średnia z jego oststnich 5 meczy to nawet niecałe 2 maksy. Wszystko zależy od długości spotkania. Myślę, że holender powalczy, ale wątpię, że wystrzeli nagle z maksami.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,9K

Kaldui

Znawca - Dart
Boris Krcmar - Gary Anderson
powyżej 5,5 setów @2,21 był set Ando na średniej 87 i był +110. Boris powalczył, ale niestety nie udało się w kluczowych momentach 3 seta.

Wiele osób wskazuje Ando jako jedno z głównych nazwisk do tytułu, trzeba przyznać, że drabinka mu sprzyja, ale wydaje mi się że półfinał to max co Szkot wyciśnie (na początku roku pewnie brałby to z pocałowaniem ręki). Jednak Grand Slam rozbudził apetyt i Ando pokazał, że ciągle ma 'to coś'. Niemniej chwilę później przyszedł słaby PC Finals i porażka z kiepskim ostatnio Dimą. I tutaj upatruje największych problemów Gary'ego: niestabilność. Świetnie pokazują to ostatnie podłogówki:
PC25: wygrana
PC26: ćwierćfinał
PC27: ćwierćfinał
PC28 i PC29: porażki w 1 rundzie (M. In. z Szagańskim) i gra w okolicach 90.

Mecz z Whitlockiem, to słaba próbka, bo nie było żadnej presji. Jednak Krcmar to obecnie solidny przeciwnik i nie spodziewam się spacerku. Chorwat bardzo dobrze wyglądał w meczu z DvD: dystans (105,48 pierwsze 9 lotek) podwójne (10/18). Boris był też konsekwentny i powtarzalny: myślę, że można się spodziewać, że sety będzie rozgrywał na poziomie: 95-100.
Nie zdziwię się jak Anderson zagra 110, żeby później zakręcić się w okolicy 87. Szkot lubi zaciąć się na podwójnych.
Krcmar powinien mieć swoje szanse i jeżeli zagra to samo co w poprzednich 2 spotkaniach, powinien ugrać te 2 sety, a może coś więcej?
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Ratajski - Clayton

Będzie 1:1 po dwóch setach @2,85 forbet

Nie wiem skąd Forbet wziął aż taki kurs na to zdarzenie. W darcie nowego seta rozpoczyna inny zawodnik, co jest sporą przewagą. Starcie Ratajskiego z Claytonem zapowiada się wyrównanie i nie ma tu większego faworyta. W poprzedniej rundzie po dwóch setach Ratajski remisował z Whitem, a Clayton z Lennonem. Optymalny kurs na to zdarzenie powinien wynosić koło 1,8. Nie jest to żaden pewniak, ale po 2,85 trzeba to zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Ratajski - Clayton

Będzie 1:1 po dwóch setach @2,85 forbet

Nie wiem skąd Forbet wziął aż taki kurs na to zdarzenie. W darcie nowego seta rozpoczyna inny zawodnik, co jest sporą przewagą. Starcie Ratajskiego z Claytonem zapowiada się wyrównanie i nie ma tu większego faworyta. W poprzedniej rundzie po dwóch setach Ratajski remisował z Whitem, a Clayton z Lennonem. Optymalny kurs na to zdarzenie powinien wynosić koło 1,8. Nie jest to żaden pewniak, ale po 2,85 trzeba to zagrać.
Teoretycznie spora szansa i kurs opłacalny, ale akurat w starciu Claytona w obecnej formie i Ratajskiego to wydarzyć się może każdy scenariusz. Clayton na doublach wygląda tragicznie, a i na dystansie jest średnio w poprzednim meczu bylo przełamanie za przełamaniem. Z Krzyśkiem jest podobnie, bo jego skuteczność na podwójnych również pozostawia wiele do życzenia.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Teoretycznie spora szansa i kurs opłacalny, ale akurat w starciu Claytona w obecnej formie i Ratajskiego to wydarzyć się może każdy scenariusz. Clayton na doublach wygląda tragicznie, a i na dystansie jest średnio w poprzednim meczu bylo przełamanie za przełamaniem. Z Krzyśkiem jest podobnie, bo jego skuteczność na podwójnych również pozostawia wiele do życzenia.
Post automatycznie złączony:

Williams ale łeb dwa razy zawalił jak dziecko raz 3 pkt na seta potem 25 na lega na przełamanie masakra polegnie 1:4
Post automatycznie złączony:

Post automatycznie złączony:

Williams ale łeb dwa razy zawalił jak dziecko raz 3 pkt na seta potem 25 na lega na przełamanie masakra polegnie 1:4
BRAWO WILLIAMS KOMPLETNE DNO
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom