>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

M 3K

morgo

Użytkownik
Podpisałbym się pod typem na Soutara. Ale nie po @1.8, praktycznie wszędzie znajdziesz lepsze kursy. Clemens się prześlizgnął, taka prawda. Sam na niego pograłem z Williamsem, ale Soutar jest tu równiejszy a może przede wszystkim spokojniejszy. Clemens życiówka, wynik ponad stan za ten sezon. Soutar z kolei zrobił już tyle (Wade &Noppert) że nie wierzę by potknął się na Clemensie.

Dima także jak najbardziej do grania, co do trzeciego meczu - pojęcia nie mam. Kibicuję Smithowi, wydawałoby się że Cullen to nie jest wielkie wyzwanie. Ale Smith himeryczny z Schindlerem, a Cullen pozamiatał. Ciężki mecz
Ja typu nie neguje ale nie kupuje tego opisu.
Według mnie również Szkot ma większe szanse ze względu na jego równy poziom , w każdym meczu zagrał na swoim dobrym poziomie , a dobrze wiemy ze Niemiec potrafi zagrać świetny mecz , a później wyjść i pokazać dno , dlatego dziś raczej bym mu nie zaufał bo ostatnio zagrał według mnie swoją życiówkę jak na te standardy i watpie żeby powtórzył to i dzisiaj . Soutar pokazał ze późno wchodzi w mecz i mental napewno ma lepszy od Niemca . W tamtym meczu Noppert się poczuł za pewnie a potem wjechała psycha city i już Szkot go wciagnal swoją równą grą.
Co do innych meczy to ja widzę under maxow w pierwszym meczu 1 sesji , bo tak jak ktoś wspominał Dima ma jakieś nowe lotki i widać kolosalna różnice z rzucaniu maxow , nawet nasz Krzysiek ostatnio zrobił więcej niż Belg a buki dalej stawiają Dime w roli faworyta na maxy stad i tez linia wysoka . Myśle ze under 12,5 1,44 22bet jak najbardziej do jakiegoś dubla. Watpie ze Kim jakoś odpali z maxami i wole iść w te opcje niż typować zwycięstwo któregoś z Belgów
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Podpisałbym się pod typem na Soutara. Ale nie po @1.8, praktycznie wszędzie znajdziesz lepsze kursy. Clemens się prześlizgnął, taka prawda. Sam na niego pograłem z Williamsem, ale Soutar jest tu równiejszy a może przede wszystkim spokojniejszy. Clemens życiówka, wynik ponad stan za ten sezon. Soutar z kolei zrobił już tyle (Wade &Noppert) że nie wierzę by potknął się na Clemensie.

Dima także jak najbardziej do grania, co do trzeciego meczu - pojęcia nie mam. Kibicuję Smithowi, wydawałoby się że Cullen to nie jest wielkie wyzwanie. Ale Smith himeryczny z Schindlerem, a Cullen pozamiatał. Ciężki mecz
Soutar ograł Gurneya, a nie Wade, ale to tylko mały błąd, bo Panowie na podobnym poziomie w ostatnim czasie.

Mi też bliżej do Soutara, ale kursy chyba wystawione dobrze, bo jednak Clemens mimo wszystko ma trochę lepsza moc punktową i nie zdziwię się jak będzie dostał o kilka lotek więcej na podwójnych niż Szkot.

Osobiście poważnie myślę co i jak. Tasiemkę zagrałem, mam dwa z trzech betów do głównego kuponu i myślę mocno nad ostatnim betem.
 
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
170 w dniu dzisiejszym

- tak @2.7 Fortuna

- nie @2.35 STS
(6 x nie)

Dość spory rozstrzał, nawet po odjęciu podatku wychodzi zarobek.

Darmowe dziesięć procent, nikt wam takiej lokaty dziennej nie da. Mając dwa tysiące stawiamy:

- tak za 928 x @2.7 x 0.88 = 2205,-

- nie za 1072 x 2.35 x 0.88 = 2216,-
Ładnie wyhaczone, dzięki.
Na unibet jest podział na sesje: Wieczorna (kurs 3.50) i popołudniowa (3.75).

Edit: treść usunięta , pomyliłem się
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja pierdziu. 50 osób przeglądających temat. Rekordy, rekordy

Dostaje duzo pytań, więc uścislam swój pierwszy post.

Żeby zagrać na nie w sts trzeba wejść w sześć pojedynczych spotkaniach i zaznaczyć nie

Fortuna - zjeżdżamy na dół i tam mamy zakłady podane na dany dzień. Wystawiona jest linia, ale po rozwinięciu wskakują i 170ki

Zwraca uwagę jeszcze linia na Bountinga. Wczoraj świetny mecz, dzisiaj rywal bardzo podobny jeżeli chodzi o styl. Będzie mało dubli róży takim graniu więc wystarczy trafiać na poziomie 30 procent i łatwo da radę taka linie pokryć

Jasne że Soutar pokonał Gurneya, dzięki Brodaty. Za dużo tych spotkań, staram się większość obejrzeć. Dzisiaj na głównym Dima & MvG (-1.5) i chyba Cross. Chyba bo mimo iż oglądam sporo to Crossa jeszcze nie widziałem. Ale forum bardzo pozytywnie się o nim wypowiada
 
Otrzymane punkty reputacji: +178
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
30.12
Mecz. M. Smith - J. Cullen
Typ. Liczba 180's - under 16.5
Kurs.1.8
Bukmacher. Betlic

Linia dość wysoka wystawiona przez buków, a więc myślę, że warto spróbować. Małymi krokami zbliżamy się do najważniejszej części tego turnieju. Tu moja propozycja jest, że padnie poniżej 16 maksów. Smith w dwóch, które musiał rozegrać rzucał kolejno 3 i 6 maksów. Dodam, że w tych sześciu maksach było aż siedem setów.
Jego rywal Cullen szybko rozprawił się z swoimi przeciwnikami wygrywających w setach 3:1 oraz 4:0. Łącznie w obu spotkaniach rzucił siedem i piec maksów. Nie jest to jakaś przerażająca liczba żeby nie grać powyższego typu.
Jednak mimo wszystko mecz musi się skończyć dość szybko w pięciu bądź maksymalnie sześciu setach aby moim zdaniem Typ się pokrył. Jak będzie naprawdę?, przekonamy się już nie bawem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +304
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Wszyscy tutaj piszą o tym że Clemens prześlizgnął się do dzisiejszego meczu dzięki Williamsowi ale przecież w tamtym meczu Walijczyk miał ledwie jedną lotkę meczową i to na D6, a nikt nie wspomni o tym że to bardziej Soutar prześlizgnął się dzięki tragicznej grze od 3 seta Nopperta, przecież Szkot w 2 pierwszych setach nie istniał a Noppert nie grał w nich jakoś kosmicznie bo w okolicach 100 i gdyby nie jego psycha i gra w kolejnych 4 setach na średnich 83,82,89,86 to Soutar by nawet tarczy nie powąchał. A sam Szkot nie grał w tych setach jakoś wybitnie bo ledwie jeden set w okolicach 100. Soutar zagrał na tych mistrzostwach na średnich 93,92 i 87 co przy 95 i 97 Clemensa wygląda conajmniej przeciętnie. Tylko nie wiem do końca o co chodzi w tych meczach Szkota że grając z nim nagle rywale zapominają jak się gra podobnie jak w poprzednich mistrzostwach gdzie doszedł do tego samego etapu co dziś grając na średnich około 90. Nie spodziewam się jakiegoś łatwego meczu dla Niemca ale patrząc na to jak oboje grają na tym turnieju to jak dla mnie większym faworytem powinien być Clemens. Reasumując Clemens @1.87 Betfan
 
Otrzymane punkty reputacji: +405
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jest to mądry typ widzenia. Rozsądny. Lecz Gabriel to Gabriel - wciąż pamiętam jego końcówkę z Ratajem kiedy to obaj nie potrafili trafić zamykającego dubla. Bliżej mi więc do Soutara chociaż najbliżej do over 5,5 seta. Clemens nie pozamiata, absolutnie jego zwycięstwo w 5 setach wykluczam. Ale jako że Niemiec gra póki co na wyższych średniach to powinien te dwa sety ukręcić. Schody z pewnością się zaczną jeżeli widmo awansu zajrzy mu w oczy. Ten mecz trochę potrwa.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Z jednej strony się z Tobą zgodzę i ten mecz też mi siedzi w głowie grając na niego, jednak z drugiej nie wiem czy trochę naprawił swoją głowę czy miał trochę szczęścia ale w decydującym secie z Williamsem miał 100% na podwójnych 3/3 i to też mnie trochę przekonuje do tego typu.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ode mnie kilka słów na temat sesji popołudniowej. W końcu wybrałem kupon główny i będzie on grany typowo na wieczorną sesje.

Clemens-Soutar

Sporo słów zostało już napisanych o tym spotkaniu. Buki wydaję się, że dobrze wystawiły kursy. Obaj zawodnicy zaliczyli podobną drogę na tym turnieju choć Soutar zaczął spotkanie o jeden mecz później. Po pewnej wygranej z dość silnym zawodnikiem przyszedł mecz, w którym obaj Panowie pokazali charakter. Clemens mimo nie trafienia dwóch lotek na 3-2, wrócił z 2-3 i bullem zakończył mecz przeciwko Williamsowi. Soutar po 2 setach wyglądał żałośnie i żegnał się z turniejem, a następnie wziął się za grę i pokonał faworyzowanego Nopperta. Powyżej 5.5 seta? Ok. Wygrana Soutara? Ok. Mi jednak najbardziej podoba się linia na C/O Szkota. 119.5 daje nam szansę na finish trzylotkowy bez konieczności trafiania bulla. Soutar do tej pory C/O +100. W każdym ze spotkań 2. 124, 119, 110, 160, 152, 130. Spodziewamy się długiego spotkania, spodziewamy się wielu legów, szansę będą i moim zdaniem bez problemu wejdzie.

Soutar najwyższy C/O powyżej 119.5 - 1.88/fortuna
Soutar minimum 2x100+ finish - nie znalazłem, ale polecam

Dima-Kim


Kurs na Dime mnie zupełnie nie jara, ale dodanie do tego powyżej 4.5 seta wygląda już dobrze. Kim gra do tej pory tylko poprawnie, ale seta powinien minimum ugrać przeciwko swojemu rodakowi. W meczu Dimy z Ratajem było widać brak 60, ale czasami kolejki pokroju 96 wystarczały, aby van den Bergh dochodził do podwójnych. W obu spotkaniach na tych MŚ skuteczność na podwójnych w postaci 52% co jest świetnym wynikiem. Nie liczę tutaj na fajerwerki, ale moim zdaniem Dima bierze to 4-1/2.

Dima wygra i powyżej 4.5 seta - 1.5/betfan

Smith-Cullen


Nie rozumiem dlaczego Cullena znów wrzucają do sesji popołudniowej. W moim odczuciu może to być najlepsze spotkanie dzisiaj i szczerze bardzo mocno na nie czekam. Smith uciekł spod topora w spotkaniu z Schindlerem, ale pod koniec wyglądał naprawdę bardzo solidnie. Joe na ten moment mocarz, solidnie pod każdym względem. Niemniej jednak Cullen przegrał 3 z 4 spotkań w tym roku ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem i to dlatego Smith jest faworytem. Szybki mecz, overy wszystkiego (coś jak wczoraj w meczu Dirka z Rossem). Do tego idealny zestaw pod 170. Schindler zrobił w 1 spotkaniu, później dostał taki C/O od Smitha, więc może dziś Cullen zrobi taki Smithowi? Ostatnio podczas GS wlaśnie taka sytuacja miała miejsce. Do tego Smith więcej maxów, bo w tej płaszczyźnie w moim odczuciu jest najlepszy w całym PDC i w końcu odpali.

170 C/O - 8/fortuna
Obaj zawodnicy najwyższy C/O 120+ - 3/betfan
Smith więcej 180s - 1.77/totalbet
Powyżej 5.5 seta - 1.66/totalbet
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Serio Clemens dostał awans dzięki słabości przeciwnika? Weź ty odpal sobie lepiej mecz i zacznij coś oglądać bo takie pisanie ze statystyk flashscore można sobie o kant dupy wytrzeć . Niemiec zagrał praktycznie całe spotkane na równym poziomie i jak na niego to chyba na życiowym poziomie a ty nam tu będziesz mordę wycierał jakimiś statystkami , ręce opadają serio
Post automatycznie złączony:

A co do dalszej twojej analizy to nam świetnie stresciles mecz Nopperta , brakuje mi jeszcze jaka dzisiaj będzie temperatura w Anglii i będę usatysfakcjonowany

Nie uważam się za eksperta od Darta, dlatego popieram typy statystykami. Nie wiem czy gracz 1 czy gracz 2 gra ponad stan ten sezon, czy zaliczył jakiś zjazd formy. Wyciągnąłem jakieś wnioski z statystyk, bo widziałem tylko kilka legów Niemca i pominolem mecz Szkoda.Nie napisze, że mam czutke na Soutara, bo nie przekonał mnie Clemens choć wyciągnął awans z rąk przeciwnika. Wole przytoczyc jakies statystyki niz napisac wygra bo jest lepszy/przeciwnik jest gorszy. Zdaje sobie sprawe, ze moje analizy w tym dziale są słabe, ale nie namawiam nikogo do grania za choćby złotówkę. Nie widzę żebyś napisał jakąś super obszerna analizę w tym temacie dlatego zapraszam do dyskusji i podzielenia się swoimi typami. Zielonosci ✌
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W sumie to nie wiem czy będzie mi się chciało pisać analizę na wieczor, a są ludzie którzy dopytują o mój główny kupon na dziś. Wrzucam screen.
D105E35B-6E20-43F5-B49D-C3DC9083BBC7.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
S 15,6K

sinus

Użytkownik
To i ja dziś, po dniu przerwy, dorzucę swoje 3 grosze.

Zacznę od belgijskiego pojedynku, gdzie w mojej ocenie Dima powinien to wziąć bez większych problemów.
Kim gra dalej tylko dzięki "wolnemu losowi" w poprzedniej rundzie (mówię tu oczwiście o formie Wrighta).
Sam na tej imprezie nie pokazał jeszcze nic ponad przeciętność, a to w mojej ocenie nie wystarczy na młodszego z Belgów.

Kolejne spotkanie to szeroko opisywany mecz Clemens - Soutar. Osobiście nie przepadam za Szkotem i też mam wrażenie,
jakoby posiadał nadprzyrodzone moce, że w spotkaniach z nim rywale zapominają jak się rzuca.
Najlepszym przykładem Noppert, ale tego było więcej. Clemens na dystansie powinien być górą, jeśli głowa wytrzyma
i będzie kończył na poziomie 40%+, to to weźmie. Oczywiście Soutar swoje ugra, dlatego over setowy również do gry.
Podobnie jak zakład na C/O Szkota, bo to akurat robi dobrze i potwierdza w swoim każdym meczu na Mistrzostwach.

Smith - Cullen. Tutaj czuję grzmoty jak we wczorajszych spotkaniach DVD-Smith i Rock-Clayton.
Mam nadzieję, że Michaela stać na utrzymanie poziomu z ostatnich setów z Schindlerem, a wtedy over setowy i maksy jak najbardziej do gry :)

Dima wygra i poniżej 6.5 seta @1.65
Under 13,5 maksów @1.4
Clemens win @1.87
over 5.5 seta @1.59
Clemens średnia powyżej 92.5 @1.72
Soutar checkout pow. 119.5 @1.85
Smith - Cullen over 5.5 seta @1.67
obaj powyżej 6.5 maksów @1.8


Ponadto na sesje wieczorną, ale już bez analizy

MVG wygra i poniżej 6.5 seta @1.6
Cross win @1.52
Cross -1.5 @1.9
Cross - Dobey Obaj zawodnicy powyżej 5.5 maksów @1.7
Humphries - Bunting over 13.5 maksów @1.52
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +259
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Smith - Cullen
Typ: over 5,5 seta @ 1.68 betclic


Spodziewam się w tym meczu co najmniej 6 setów. Na papierze wygląda to wyrównane spotkanie z małą przewagą do Smitha, który jest mocny ale myślę że jeszcze nie pokazał w pełni swoich umiejętności. Smith słynie z maxów, ale nie odpalił jeszcze swojej mocy. Póki co średnio mu maxy wychodzą, a jak zagra na swoim poziomie to myśle że dużo ich zobaczymy jak dojdzie jeszcze skuteczność na dablach to może wygrać to spotkanie. Cullen jest solidny i równiejszy ale czy zdoła wejdzie na poziom wice mistrza świata? Liczę na minimum 6 setów.
 
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Wszystko z Unibet

van Gerwen, Michael - van Duijvenbode, Dirk

DvD C/O powyżej 118,5 @1.85 C/O 170
Ktoś tu chyba się pomylił z taką linią. Będzie sporo podejść do zamków powyżej 120 i Dirk będzie musiał je kończyć jeżeli chce cokolwiek w tym meczu ugrać.


Ponad 16,5 maxów @1,84 (na Betclic linia 15.5)
Jeżeli spotkanie potrwa 6 setów (a na to liczę), to linia niska. Ale nawet przy 5 setach obaj mogą to ogarnąć.
MVG 12 maxów z Mensurem w 28 legach
DvD 12 maxów z Rossem w 36 legach.

MVG więcej maxów @3.20
Za drobniaki, bo kurs przestrzelony. MVG jest w stanie rzucać 180 na zawołanie, co pokazał w poprzednim meczu. Ja bym wystawił kurs ok. @2.40
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1001
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Smith - Cullen

Over 19,5 maxów @3,20 etoto

Największy hit dzisiejszego dnia. Faworytem wg bukmacherów jest Smith, ale nie skreślam tutaj Cullena. Mecz powinien być długi, spodziewam się znakomitego poziomu. Obaj są znani z rzucania ogromnej ilości maxów. W tym turnieju może nie wygląda to z ich strony jakoś rewelacyjnie, ale myślę że w tym meczu to się odmieni. We wczorajszym meczu DVD z Rossem Smithem zobaczyliśmy aż 31 maxów. Dziś przy minimum 6 setach 20 maxów w meczu nie powinno być problemem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Clemens - Soutar
Typ: Najwyższy checkout over 133,5
Kurs: 1,83 w 888starz
Wynik: 148

Wydaje mi się najrozsądniejszy typ na ten mecz. W dotychczasowych meczach Clemens zamykał 132 i 157, a Soutar 160 i 152. Zerowania wysokich liczników są u obu na świetnym poziomie w tym roku. Mecz powinien być zacięty, a więc szans na wysokie zamki będzie sporo. Linia ustawiona nisko w 888starz. Unibet ma 137,5 - choć i taką linię bym próbował 🤔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +823
G 0

gubernator_nh

Gość
Ten Soutar to zwykły farciarz. Dziś kończy się jego przygoda. Clemens go zniszczy. Edit: Clemens co maści. Łysy wraca ...fartem 😆
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom