>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Czuje, że Van Der Voort może to dzisiaj wygrać. Humphries mnie nie przekonał w poprzedniej rundzie, a narazie mało kursów 1,20 popsuło kupony, więc gdzieś musi być kolejny. Warto pograć Holendra po takim kursie, bo jest nieobliczalny
Bije się w pierś. Dzisiaj Humphries swój najwyższy poziom. Świetna gra.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Witam. Panowie co myślicie o meczu jutrzejszym Clemens - Soutar ? Pytam bo jak dla mnie to Szkot powinien byc faworytem a tu kurs na Niego to cale 2.00...
Jakies spostrzezenia? Wydaje mi sie ze powinien to wygrac ale gdzies moze byc haczyk aczkolwiek go nie widze, stad moje pytanie do Was. Dziekuje bardzo za odpowiedzi. Pozdrawiam
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Tyle szczęścia co miałem ma swoim kuponie to chyba mi oddało za wszelkie czasy. Handicap -1.5 na MVG, Smith czysto i Rock więcej maxow XDD

Jutro coś wrzucę żeby nie było spamu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +325
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Cross - Dobey - 1 @1.59 Betfan
Rob pod koniec sezonu prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Pewnie mało kto spodziewał się, że zajdzie tak daleko na Playersach w listopadzie. Jest to zawodnik, który w ostatnich spotkaniach zazwyczaj osiąga wartości na średniej przy 97 wzwyż. W obu swoich spotkaniach miał zaledwie w jednym secie w każdym z nich średnią poniżej 95. To pokazuje solidność tego gracza i to, że nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Do tego jak najbardziej można liczyć na podwójne na poziomie powyżej 40%. Dobey natomiast mimo dość pewnych wygranych w swoich meczach miał pewne wahania w meczach i zdarzało się sporo setów na AVG ok. 90. Podwójne nie są złe, ale i tak na tym turnieju gorsze niż Crossa. Spodziewam się wygranej byłego mistrza świata, który z taką grą zasługuje na ćwierćfinał.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
170 w dniu dzisiejszym

- tak @2.7 Fortuna

- nie @2.35 STS
(6 x nie)

Dość spory rozstrzał, nawet po odjęciu podatku wychodzi zarobek.

Darmowe dziesięć procent, nikt wam takiej lokaty dziennej nie da. Mając dwa tysiące stawiamy:

- tak za 928 x @2.7 x 0.88 = 2205,-

- nie za 1072 x 2.35 x 0.88 = 2216,-



Post automatycznie złączony:

Idę grubiej w nie. Emocje oby jak najdłużej ;) najgorsze obawy rzecz jasna w spotkaniach Smitha i Holendrów, ale te mistrzostwa pokazały już że zawodnicy nieco zmienili swoje podejście i nawet kiedy rywal ma wysokie zakończenie potrafią zrezygnować z bulla na rzecz 18-tki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
170 w dniu dzisiejszym

- tak @2.7 Fortuna

- nie @2.35 STS
(6 x nie)

Dość spory rozstrzał, nawet po odjęciu podatku wychodzi zarobek. Fortuna na nie ma kurs @1.37
Post automatycznie złączony:

Idę grubiej w nie. Emocje oby jak najdłużej ;) najgorsze obawy rzecz jasna w spotkaniach Smitha i Holendrów, ale te mistrzostwa pokazały już że zawodnicy nieco zmienili swoje podejście i nawet kiedy rywal ma wysokie zakończenie potrafią zrezygnować z bulla na rzecz 18-tki
Takie surebety są dobre na obrót bonusem bo zarobek to na nich żaden. Natomiast na brak 170 w sts value kurs ale znając ich politykę czy nie będzie zwrotów?
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Van Gerwen -1,5 lega w 1 secie @2,00 betclic

Holender w poprzednim meczu trochę zlekceważył przeciwnika stąd zamiast 4 setów zobaczyliśmy 6cio setowy pojedynek. Van Gerwen grał jakby był trochę rozkojarzony. Myślę, że drugiego takiego słabego spotkania nie zagra. Dlatego decyduje się zagrać, że już w pierwszym secie pokaże swoją dominacje i skończy go z przełamaniem.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Aronek rozwijasz zakłady na dartsa i na dole musisz wejść w dzień dzisiejszy. Masz linie, liczbę 180 i 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
Kaldui 222K

Kaldui

Znawca - Dart
Holender w poprzednim meczu trochę zlekceważył przeciwnika stąd zamiast 4 setów zobaczyliśmy 6cio setowy pojedynek. Van Gerwen grał jakby był trochę rozkojarzony. Myślę, że drugiego takiego słabego spotkania nie zagra.
To było dla Ciebie słabe spotkanie? 😁
Tylko jednego seta zagrał na średniej poniżej 100 - ostatniego, którego notabene wygrał. 38% na podwójnych na tym dystansie, to również jest dobry wynik. Po prostu Mensur dorównał poziomem - zwłaszcza na podwójnych, bo gdyby nie ostatni set, to skończyłby na ponad 80% skuteczności
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Wierzę w wygrana Soultara, Clemens dzięki rywalowi może się meldowac w kolejnej rundzie - wypuścił wygranego seta z stanu 2:0. Williams miał bardzo wysoki procent checkoutu i właśnie wtedy celność zawiodła. Szkot wyeliminował wyżej notowanego Nopperta, z 50% skuteczności checkoutu. Miał dobre rzuty z wysokimi wynikami, rzucił 152 checkout, dobrze znosił stres.
Soutar @1.8

Dodatkowo:
MvG handi serowy-2.5 @1.8
Cullen więcej 180 - @2.6
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Wierzę w wygrana Soultara, Clemens dzięki rywalowi może się meldowac w kolejnej rundzie - wypuścił wygranego seta z stanu 2:0. Williams miał bardzo wysoki procent checkoutu i właśnie wtedy celność zawiodła. Szkot wyeliminował wyżej notowanego Nopperta, z 50% skuteczności checkoutu. Miał dobre rzuty z wysokimi wynikami, rzucił 152 checkout, dobrze znosił stres.
Soutar @1.8

Dodatkowo:
MvG handi serowy-2.5 @1.8
Cullen więcej 180 - @2.6
Serio Clemens dostał awans dzięki słabości przeciwnika? Weź ty odpal sobie lepiej mecz i zacznij coś oglądać bo takie pisanie ze statystyk flashscore można sobie o kant dupy wytrzeć . Niemiec zagrał praktycznie całe spotkane na równym poziomie i jak na niego to chyba na życiowym poziomie a ty nam tu będziesz mordę wycierał jakimiś statystkami , ręce opadają serio
Post automatycznie złączony:

A co do dalszej twojej analizy to nam świetnie stresciles mecz Nopperta , brakuje mi jeszcze jaka dzisiaj będzie temperatura w Anglii i będę usatysfakcjonowany
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Podpisałbym się pod typem na Soutara. Ale nie po @1.8, praktycznie wszędzie znajdziesz lepsze kursy. Clemens się prześlizgnął, taka prawda. Sam na niego pograłem z Williamsem, ale Soutar jest tu równiejszy a może przede wszystkim spokojniejszy. Clemens życiówka, wynik ponad stan za ten sezon. Soutar z kolei zrobił już tyle (Wade &Noppert) że nie wierzę by potknął się na Clemensie.

Dima także jak najbardziej do grania, co do trzeciego meczu - pojęcia nie mam. Kibicuję Smithowi, wydawałoby się że Cullen to nie jest wielkie wyzwanie. Ale Smith himeryczny z Schindlerem, a Cullen pozamiatał. Ciężki mecz
 
Do góry Bottom