>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Z jednej strony jesteśmy tutaj by ogrywać buków, z drugiej jednak ani trochę nie szkoda mi takich osób.
Im więcej uwalą kuponów tym szybciej dojdą do wniosków że granie takich kursów nie ma sensu.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Główny siadł, wiec jest dobrze, jeszcze tylko jeden krok przed świetami i będzie całkiem spoko.

Chizzy x Bunting x Searle x Anderson
AKO: 2.47/betfan


Stawka tak samo potężna jak przy poprzednim kuponie. Nie ma co się bać, Gary najmniej pewny, ale Razma nierówny, a Gary na MŚ to inny zawodnik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie opłaca się myślę, bo realny kurs na under 4,5 w Fortunie wynosi 1,25. Więc ciężko ugryźć, bo jeślibyś chciał zabezpieczyć nawet samą stawkę, to musisz już poświęcić 200zł z ewentualnego zysku kuponu.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Nie opłaca się myślę, bo realny kurs na under 4,5 w Fortunie wynosi 1,25. Więc ciężko ugryźć, bo jeślibyś chciał zabezpieczyć nawet samą stawkę, to musisz już poświęcić 200zł z ewentualnego zysku kuponu.
No chyba zostawię. Masz rację, trochę bez sensu byłoby kontrowanie tego. Początkowo chciałem tam zagrać na over 3,5 ale Fortuna ma dość słabą ofertę jeśli chodzi o darta i tylko over 4,5 był dostępny. Zobaczymy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No chyba zostawię. Masz rację, trochę bez sensu byłoby kontrowanie tego. Początkowo chciałem tam zagrać na over 3,5 ale Fortuna ma dość słabą ofertę jeśli chodzi o darta i tylko over 4,5 był dostępny. Zobaczymy.
Gdybyś miał tam over 3,5 i na under 3,5 był kurs rzędu tego 2,6-2,8 to wtedy pole manewru jest dużo większe. Tak czy siak wcale bez szans nie jesteś, w końcu z jakiegoś powodu postawiłeś na to kasę, a może być zacięte spotkanie 😉
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Panowie, potrzebuję rady. Kontrować to, czy zostawić? Puszczone za 50 PLN, do wzięcia około 600 PLN. Jak to ugryźć?
Zawsze mnie to zastanawia czemu ludzie dodają coś do kuponu a potem chcą zamykać kontrować itp. bo zdziwieni że kupon wchodzi

To po jakiego grzyba ty to wrzucałes do tej taśmy?

Już byś miał pełną wygraną w kieszeni a teraz chcesz oddać kolejny procent od wygranej na kontrach.

Nie dość że płacisz podatek, opłacasz marże na kuponie to jeszcze chcesz kolejna marże zapłacić na kontrze.

Rozumiem jakbyś miał jakieś info które zmniejsza szanse trafienia ale tu nie wydarzyło się nic więcej o czym nie wiedziałeś przed stawianiem więc nie wiem jaki sens było to dodawać do taśmy a teraz chcieć zamykać i oddawać kolejne pieniążki bukowi.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zawsze mnie to zastanawia czemu ludzie dodają coś do kuponu a potem chcą zamykać kontrować itp. bo zdziwieni że kupon wchodzi

To po jakiego grzyba ty to wrzucałes do tej taśmy?

Już byś miał pełną wygraną w kieszeni a teraz chcesz oddać kolejny procent od wygranej na kontrach.

Nie dość że płacisz podatek, opłacasz marże na kuponie to jeszcze chcesz kolejna marże zapłacić na kontrze.

Rozumiem jakbyś miał jakieś info które zmniejsza szanse trafienia ale tu nie wydarzyło się nic więcej o czym nie wiedziałeś przed stawianiem więc nie wiem jaki sens było to dodawać do taśmy a teraz chcieć zamykać i oddawać kolejne pieniążki bukowi.
Kupon postawiony za punkty w Fortunie. Robiłem go tak na luzie, bez większych nadziei na sukces. W meczu Clemens - O'Connor chciałem dać over 3,5 seta bo jestem tego w miarę pewny, ale Fortuna nie miała takiej opcji w ofercie. Dlatego więc skusiłem się na over 4,5. I tak jak mówię. Sądziłem, że ten kupon się wykrzaczy się już po drodze w pierwszej sesji, ale szczęśliwie doszedłem do tego momentu. Zapytałem więc ludzi, którzy mają większe pojęcie czy jest sens to kontrować. Okazuje się jednak, że nie, więc zostawiam jak jest.
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Poniżej komentarze do typów ze screenów:

Sedlacek - Ra. Smith
Tutaj spodziewam się meczu, w którym Ra. Smith zaprezentuje formę z ubiegłotygodniowych zawodów Modusa, gdzie jeżeli schodził poniżej średniej 90 to minimalnie. Ostatecznie zawody przez niego wygrane, a poza solidną jak na potrzeby pierwszej rundy MŚ wyniki to jeszcze solidne podwójne. Stabilność cechuje tego zawodnika, i to również ona, a nie tylko łatwa drabinka sprawiła, że rok temu zaszedł tak daleko w MŚ. Smith w meczach do trzech wygranych setów prezentował się wyśmienicie na podwójnych, bo dwa z nich skończył na zamkach powyżej 50%. Do tego dołożył grę na porządnej średniej i rywale nie mieli zbyt wielkich szans. Jego tegoroczny rywal to zawodnik o bardzo podobnym potencjale, ale jeżeli obaj panowie mieliby dochodzić do podwójnych w podobnym momencie to tutaj widzę przewagę Smitha. Nie sądzę, żeby nie wygrał tu minimum dwóch legów.

Mansell - Robb
Tutaj również opierałem się na zawodach Modusa, gdzie na przestrzeni całego turnieju uważam, że Robb mógł zagrać lepiej. W tym spotkaniu kursy podobne do meczu Smitha, ale o ile tam kursy jak dla mnie mogłyby być wystawione w drugą stronę to tutaj jest ok i Mansell będzie faworytem. Uważam, że Mickey będzie miał mniej słabszych momentów w tym meczu i średnia 90-91 powinna wystarczyć do wygrania minimum dwóch setów. Mickey może nie jest wybitnym zawodnikiem na podwójnych, ale powinien dochodzić do nich szybciej niż Robb i tu widzę jego przewagę.

Wattimena - Rafferty
Mecz, w którym chciałbym zobaczyć zwycięstwo młodego i to jak pokazałby się w dalszych rundach, ale zdaję sobie sprawę, że powinien być wyrównany. Obaj zawodnicy pokazali w ostatnich większych turniejach, że nie są w stanie grać na podobnym poziomie w kilku meczach. Dobre mecze były przeplatane takimi na średniej ok. 85. Gdy zobaczymy ich w czwartek w dłuższym formacie powinno być podobnie. Jeden i drugi będzie miał lepsze i gorsze chwile w meczu, a taki scenariusz będzie wymarzony dla tych, którzy pograją over.

Whitlock - Perez
Tutaj meczyk na podbicie, który spokojnie powinien wejść. Whitlock to po prostu większe doświadczenie i lepsza gra. Niech nikogo nie zmyli mecz z GS, w którym Perez trochę się stawiał. Tutaj będziemy mieli dłuższy format, który bardziej sprzyja mniejszej ilości niespodzianek. Może Perez wygra jednego seta, ale pewnie nie więcej.

Hughes - Hendriks
Jamie potrafi rzucać 180 wg mnie lepiej niż Jimmy i bliżej mi do kursów z buków zagranicznych niż tych, które są m.in. na Fortunie czy Superbecie. Tutaj odwołam się ponownie do statystyk z Playersów, ponieważ zawodnicy grali minimum po kilkanaście meczów, więc próba jest naprawdę duża. Hughes rzucał 0,21 maxa na leg przy 0,1 maxa na leg Hendriksa. Biorąc pod uwagę wyniki Hughesa z spotkań z playersów finałowych to było to aż 7 maxów w 17 legach. Zawodnicy w meczu bezpośrednim rozegrają minimum kilkanaście legów i myślę, że przewaga Hughesa w tym elemencie będzie widoczna.

Woodhouse - Omelchenko
I tutaj jak się wydaje jedna z perełek. Nie dawał mi spokoju pyszny kurs na wynik 3:0 dla Luke i zacząłem szukać po różnych forach i portalach tego jak ten Omelchenko tak naprawdę gra. Dotarłem do transmisji z YT oraz danych liczbowych. Jak widać rewelacji zdecydowanie nie ma.
Pokaż załącznik 24764
Od razu rzuciły mi się w oczy bardzo niskie średnie + fakt, że przecież te eliminacje nie toczyły się przed wielką publicznością, dlatego zakładam, że Vladyslav prędzej zagra na MŚ na średniej z półfinałów i ćwierćfinałów. Nawet jakby zagrał na AVG 76 to Luke w większości meczów na Grand Slamie choćby czy wspomnianych wcześniej Playersach średnią minimum 90. Jeśli spojrzeć w statystyki z meczów West - Gilitwala czy Evans - Kumar to widać, że underdogi grali na średniej ok. 80, a i tak nie byli w stanie wygrać więcej niż 2 legi w całym meczu. Omelchenko zagra zapewne gorzej, więc tak szczerze to ja bym na wynik 3:0 wystawił kurs co najwyżej 1.25. Przewaga będzie w tym meczu zdecydowanie widoczna.

O Shea - Labanauskas
Spotkanie trochę podobne do meczu Smitha, gdzie widzę pewne atuty po stronie underdoga, więc gram na minimum dwa wygrane przez niego sety. O Shea miał lepsze zamknięcia o 5 p.p. na przestrzeni całego roku w Playersach i zdecydowanie wolę iść w stronę zawodników z lepszymi podwójnymi. Do tego Darius nie imponował w większości spotkań na tyle, żeby O Shea nie był tu w stanie wygrać minimum dwóch legów.

Dodatkowo można zagrać Razmę z Jiwą. Hindus też pojawił się ostatnio na Modusie i zagrał trochę lepiej niż Kumar czy Gilitwala na MŚ, więc jeśli forma będzie zachowana to może wygra kilka legów więcej niż koledzy, ale nadal jest to za mało na obytego ze sceną Łotysza.
Na początek rozliczenie typów sprzed turnieju. Jak okazało się weszło 6/7 poza meczem Ra. Smitha, więc całkiem nieźle skoro było tam kilka kursów powyżej 1.5. Taśmę z niskimi typami, którą zdecydowałem się w tym roku zagrać zawalił natomiast jak pewnie dużej liczbie tu osób Barry. Nie ma co ukrywać, że typy, które już podawałem w trakcie trwania turnieju były błędne, ale jeszcze się nie poddaję.

Dzisiaj zakończyła się definitywnie pierwsza runda i przez ostatnie dwa dni przed świętami zobaczymy już w akcji wszystkich uczestników turnieju. Pierwszą rzeczą jaką sprawdziłem to czy etoto nie dało jakiejś promki w meczu Rataja, ale chyba się tym razem nie pomylili, więc szybko przeszedłem do oferty z innych meczów, bo mecze Polaków zazwyczaj odpuszczam. Póki z turnieju nie odpadli jeszcze zawodnicy tacy jak Hendriks czy Jansen to będziemy mieli nie najwyższe kursy na faworytów, dlatego w niektórych meczach można pomyśleć o grze na faworytów + ich wygraną w 180. Na razie wszystko podaję z Unibetu, ale na pewno nie ma tam na wszystkie zdarzenia najlepszych kursów i trzeba poczekać na to co inne buki wystawią.

DVD - Sedlacek - 1 wygra i więcej maxów @1.27
Sedlacek to zawodnik, który maxa powinien rzucić raz na jakieś ok. 5 legów. Dirka stać na dużo więcej i wiele razy już to udowodnił. Nawet zakładając jedynie 3 sety w tym spotkaniu to Dirk powinien sobie przewagę w 180 wyrobić. Jego zwycięstwo jak dla mnie jest pewne. Sedlacek osiągnął bardzo dobrą średnią w swoim pierwszym meczu na tym turnieju, ale zawdzięczał to świetnym procentom na podwójnych (60%). Praktycznie niemożliwe jest, żeby to zrobił dwa razy pod rząd, bo nie jest to gracz słynący z dobrych zakończeń, a bardziej przeciętny w tym zakresie. Obaj zawodnicy mierzyli się w tym roku na ET i Dirk wygrał 6:3 oraz rzucił o 2 maxy więcej. Oczywiście to tylko dane z jednego meczu, ale jutro spodziewam się podobnego scenariusza.

R. Smith - Labanauskas - 1 wygra i więcej maxów @1.18
Tutaj kurs mamy śmieszny, bo 1.2 jest na samą wygraną Smitha. Dlatego ja zagram to zdarzenie pewnie na innym buku tylko nie na wszystkich jest jeszcze oferta. Tutaj sprawa jak dla mnie również jest oczywista. Smith lubi sobie pomaxować, a Labanauskas w bardzo długim meczu dzisiaj jedynie 2x180. I to nie jest przypadek, bo temu graczowi z maxami raczej nie po drodze. Ross jest natomiast jednym ze speców w tym aspekcie, a i mecz spokojnie powinien wygrać, bo nie sądzę, żeby Darius pokazał się lepiej niż w meczu z O'Shea.

Anderson - Razma - 1 @1.3
Tutaj jak już kolega napisał Gary na MŚ poniżej pewnego poziomu nie powinien schodzić i do tego już przyzwyczaił. Razma w życiowej formie nie jest co pokazał przegrywając 7 legów z Jiwą czy spisując się słabo na wcześniejszym turnieju Players. Gary tutaj ze średnią ok. 92 powinien bez problemu pokonać Łotysza.

Cross - Williams - over 8.5 maxów - 1.47
Podoba mi się typ na over 8.5 maxów w meczu Cross - WIlliams. Jak dla mnie to do dubelka po kursie @1.47 w sam raz. Zakładając, że Scott nie zagra dużo gorzej niż w meczu z Joyce to umówmy się seta powinien z palcem w nosie wygrać, co z dużym prawdopodobieństwem da 4 sety tak jak w meczu Williams - Joyce. Tam padło 17 maxów czyli prawie 2 razy więcej niż wskazana przeze mnie linia. Sam Scott rzucił ich 10 i to nie jest przypadek. W zeszłym miesiącu na Playersach Scott w 180 pokonywał Chizziego czy Cullena czyli speców od tego. Cross też coś od siebie powinien dorzucić i powinniśmy mieć i dwucyfrową liczbę 180 w meczu.

Z pozostałych typów wspominałem już o większej ilości maxów Schindlera w meczu z Lukemanem, które parę dni temu dało się złapać po kursie wyższym niż 1.3. Tak samo więcej maxów w meczu z Sujlo na 99,99% mieć de Decker, ale kursy są bardzo niskie i zastanawiam się o tym czy nie grać maxów + zwycięstw tych zawodników przy wyższych kursach. Co sądzicie o tych dwóch meczach? Czy Belg i Niemiec to wezmą? Na papierze wydaje się, że nie są bez szans. Oprócz tego w kolejnej rundzie powinien zameldować się bez problemu Dobey.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1599
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Póki co mistrzostwa na plus. Zagrane 3 typy, wszystkie podane tu na forum. Żałuję że wczoraj nie miałem jaj i nie wszedłem w typ na Dariusa przy stanie 0:2. Lecz z drugiej strony wieczorem też kusił O'Connor i też nie zagrałem.

@1.96 unibet co za mistrzostwa

Ratajski - Jansen under 6.5 max @1.42 6
J.Wade - J.Williams - most 180 (draw no bet) @1.38 2:4


Mialem nie grać przed Świętami, ale jako że udało się coś tam wygrać to wypracowany zysk spróbujemy podwoić, jak się nie uda to z kwotą bazowa pozostaniemy na następne rundy.

Ani Polak ani Holender orłami jeżeli chodzi o 180' nie są. Zauważalny delikatny progres w tym sezonie Polaka, jednak dzisiaj to jego dopiero pierwsze spotkanie więc jeszcze musi się zapoznać z tarczą, atmosfera (chociaż tej spodziewam się żadnej). Myślę że obaj mogą zakręcić się koło dwóch maksow, jeżeli nawet jeden wyskoczy niespodziewanie to mamy margines błędu

Wiadomo że w sporcie nie ma pewniaków. Natomiast jeżeli jest z dzisiejszych spotkań coś co przykuwa moją uwagę od początku to prawdopodobieństwo że Williams będzie miał więcej maxow. W spotkaniu z Bialeckim uzbierał cztery takie próby o dość sporo 140. Z drugiej strony gracz którego 90 procent z Was wskazałoby przy pytaniu - wymień gracza czołówki który nie umie w 180'. No Wade tego nie ma, nie czuje, odpali raz na kilkanaście spotkań, oby nie dzisiaj. Miałem grać gołą dwójkę ale zabezpieczyłem się na wypadek remisu

Z f(d)artem!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +941
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Panowie jak widzicie 180 w meczu sujlovic vs decker powyżej 7,5 maxa czy under ?
Buki niestety bardzo dobrze wystawiły tutaj linie, więc ciężko o jakieś przewidywania. Osobiście bym odpuścił. Sam zagrałem zwycięstwo Deckera i więcej maxów po kursie @1.96 /dramat. Nie spodziewałem się tak beznadziejnego meczu Belga.
Chociaż nie namawiam, bo Mensur potrafi zaskoczyć i jak weźmie mecz, to nikt nie powinien być zdziwiony. Aczkolwiek dla mnie bardziej prawdopodobny scenariusz, to zwycięstwo Belga, który pierwszym meczem bardzo dobrze wprowadził się w ten turniej. Skuteczność na podwójnych na poziomie 50% - ciężko będzie to utrzymać, aczkolwiek stać go na lepszy mecz punktowy, bo średnia +90, to dla niego optymalny poziom. (z Kanadyjczykiem zagrał 88,5)

Wracając do pytania.
Średnia ilość maxów za ostatnie pół roku:
Mensur 0,1176 / leg
De Decker 0,3502 / leg

Przy założeniu, że mecz potrwa ok. 18 legów (4 sety), to De Decker powinien rzucić 6-7 maxów
Od Mensura nie spodziewałbym się więcej jak 2.
Niemniej to tylko suche cyferki i wiadomo, że każdy mecz, to osobna historia, a mistrzostwa świata rządzą się swoimi prawami.
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Nie mogę rozliczyć oryginalnego posta, więc tutaj. Główny dubel wszedł, szkoda tego Keane'a Barry'ego 🤬

Paradoks 1 rundy:
  • najwyższa średnia 103,04 Ryan Joyce przegrał
  • najniższa średnia 77,29 Grant Sampson wygrał (z Barrym właśnie) 😂

Dwaj nasłabsi zawodnicy w stawce to Vladyslav Omelchenko i Xicheng Han.

Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko
Typ: Woodhouse -2,5 seta @ 1,72 STS 3-0

(dla porównania ETOTO ma 1,43)

Dart na Ukrainie nie jest popularny, a przynajmniej tak było w lecie ubiegłego roku. Yaroslav Mykytyn (darter amator z Ukrainy) w rozmowie z Maciejem Chorbińskim na kanale 'Dart Zmieszany' powiedział, że wtedy na Ukrainie regularnie w lotki grało 100-150 osób. Niech świadczy o tym fakt, że facebookowy profil ukraińskiej federacji polubiło na ten moment 459 osób, w tym kilku moich znajomych Polaków.


Swego czasu Ukraińcy mieli nawet turnieje BDO/WDF grane w Kijowie: Ukraine Open i Kiev Darts Masters. Kategoria tych turniejów była najniższa z możliwych i próżno szukać w nich największych gwiazd wymienionych federacji. Ciekawostka - w 2018 roku oba turnieje wygrał Łukasz Wacławski.

Ukraińcy nie mają u siebie bardzo dobrych zawodników (w skali świata), czasem uczestniczyli w turniejach BDO/WDF, ale bez większych sukcesów. W tegorocznym WDF Europe Cup zagrali (w meczach do 4 wygranych legów):
  • Illia Pekaruk (średnia 62,33)
  • Artem Usyk (średnie 68,29 i 71,34)
  • Vladyslav Melashenko (średnia 72,34)
  • Volodymyr Zalevskyi (średnia 63,97)
Miejsce w Mistrzostwach Świata PDC dostali tylko ze względów politycznych. Dotychczas to miejsce przypadało Rosjanom, ale ze względu na napaść na Ukrainę zostali wykluczeni.

W kwalifikacjach zwyciężył Vladyslaw Omelchenko. Finałową fazę od ćwierćfinałów można obejrzeć na youtube. W dwóch pierwszych meczach do 6 wygranych legów zrobił średnie 66 i 67, a w finale do 3 wygranych setów jego średnia wyniosła 76 punktów.


W Ally Pally dojdzie publiczność, gwar, śpiewy, kamery, stres nową sytuacją i niezły przeciwnik. A Woodhouse to solidny średniak w PDC, przeważnie gra dobrze ponad 90 punktów. Dla mnie sprawa jest jasna - Luke ten mecz wygra gładko i przyjemnie.

Martijn Kleermaker v Xicheng Han
Typ: Kleermaker -2,5 seta @ 2,10 STS 3-0

(dla porównania ETOTO ma 1,81)

Zawsze najsłabszym zawodnikiem w stawce MŚ był rezprezentant Chin. Co prawda Chiny postawiły teraz mocno na rozwój darta - transmisje z ichniejszej Premier League Darts są nawet na PDC-TV, poziom drgnął, ale do rywalizowania jak równy z równym na scenach PDC jeszcze daleko. I właśnie zawodnik z tej ligi zagra w mistrzostwach. Nie będzie to zwycięzca Chen, który musiał się wycofać w związku z regulacjami c-19, ale zdobywca drugiego miejsca Han.

Jego przeciętna średnia wyniosła w tych rozgrywkach 80,95 punktów, a aż 7 z 19 meczów zakończył poniżej 80 punktów, w tym w dwóch ledwo przekroczył 70.

Chińczyk trafił na solidnego Kleermakera, który przy słabym dniu zagra 85 i pewnie wygra.

Pamiętajcie, że seta może każdy ugrać, więc nie zastawiajcie domów na DW 3-0. Ale STS śpi i ma fajne kursy na DW 3-0 w dwóch powyższych meczach.

AKO: 3,61 (3,18 bez podatku)
dla porównania AKO w ETOTO: 2,58 (2,28)

--------------------

Mocniejsza taśma:

Luke Woodhouse -1,5 seta @ 1,19
Martijn Kleermaker -1,5 seta @ 1,32
Keane Barry -1,5 seta @ 1,27 1-3 😂
Alan Soutar @ 1,16
Simon Whitlock @ 1,11
Boris Krcmar @ 1,20

AKO: 3,08 (2,71 bez podatku) STS


Styl rzucania Keane'a powoduje, że wielu mało doświadczonych dostosowuje się tempem, co dla rywali jest zgubne. Sampson to zwycięzca kwali z RPA. Trudno coś o nim powiedzieć. Ale sądzę, że 90+ Keane'a da mu gładką wygraną. Ten chlopak wie co znaczy 'doing right things in the right moments'.

Soutar fajnie rzucał w Grand Slamie, ćwierćfinał to naprawdę dobry wynik. Rywal Mal Cuming - zagrał w tym roku w dwóch pokazówkach PDC w Australii. Jego średnie to 77,59 i 78,55.

Whitlock - Perez, mam deja vu. Miesiąc temu zagrali w Grand Slamie w grupie o awans. Whitlock wygrał tylko 5-3: miał ogromną przewagę na punktach, ale słabe kończenia. W formacie setowym spodziewam się nawet 3-0.

Krcmar nauczył się już grać ładnie i skutecznie na steelu. Jego rywal Toru Suzuki 2 lata temu przegrał sromotnie z Razmą 0-3, rzucając co rundę średnio 81 punktów. Nie spodziewam się znacznej poprawy formy, a Krcmar regularnie ostatnio gra 90+.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Od siebie proponuję over 3,5 Lega w I secie @1,45 w meczu Humphries-Hempel.
Lubię grać takie coś szczególnie gdy mamy dużą rozpiętość w kursach na zwycięstwo. Niemiec swój start na tych mistrzostwach już miał,Anglik zacznie je dzisiaj. Te pierwsze legi są z reguły spokojne, to dopiero wejście w mecz i poza małymi wyjątkami jakiś mega średnich nie ma. Zależy kto zacznie ten mecz ale jak dla mnie ugranie po 1 legu w I secie przez obu Panów jest wysoce prawdopodobne.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Ja dzisiaj głównie zaatakuje wyższe kursy w singlach, bo składaki mi nie wchodzą.
Wszystko z Unibet

Ratajski vs Jansen
Więcej maxów Jansen DNB - @2.63 / zwrot
Tak jak kolega powyżej pisał Ratajski Orłem w maxach nie jest. Szanse są mniej więcej 50/50, więc 2.63 i podpórka w przypadku remisu wygląda dobrze.

Dodatkowo do dubla under 6.5 maxów po kursie @1.42 / 3:3 trochę fart, bo przez pierwsze 3 sety szli 1:1

Duijvenbode vs Sedlacek
Dirk King of the Oche - @2.00 ⛔
Rzuci 180 w 1 legu 1 seta: Tak @2.85 / piękny jest. 140 w pierwszym podejściu do tarczy (2 x T20 i wleciał ostatni singiel), ale drugie podejście już 180. Leg zamknięty 12 lotką

Dirk lubi zacząć mocno mecz. Rzuca maxa średnio co 0.37 lega. W ostatnich 8 meczach pokrył to zdarzenie 4 razy. Wiem, że to trochę totolotek, ale po tym kursie próbuję.
Sedlacek nie jest znany z wysokich zamknięć, więc Dirk powinien również pokryć najwyższy C/O

Ponadto warte uwagi:
Anderson vs Razma
Under 6.5 maxów - @1.79
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
U mnie główny kupon ciagle w grze (został Searle i Gary), a jego wejście spowoduje fakt, ze te MŚ powinny nabrać jeszcze większego rozpędu. Na sesje popołudniowa polecam delikatny kuponik pod lepsze oglądanie.

Najwyższe zamknięcie poniżej 139.5 (Rataj-chłop z lat 80) x Searle powyżej 2.5 180s x powyżej 5.5 180s (Mensur-De Decker) x DVD
AKO: 3.01/betfan

Powybieralem sobie alternatywne linie na kilka rzeczy, które uważam, ze maja spory sens. Jensen najwyższe C/O w 1 rundzie na poziomie 72 przy 20 rozegranych legach. Rataj rożnie z podwójnymi, a żeby pokryć linie to musiałby to poprzedzić dwoma potrójnymi co dla mnie jest nierealne. Nie zdziwię sie jak nie będzie podejścia do podwójnej w tym spotkaniu z wartości 140 i więcej. Bet z cyklu jak nie wejdzie to będę sie sam z siebie śmiał.

Mocno mnie dziwi tak niska linia na Searle. Anglik zazwyczaj „siedzi” na sektorze 20 i dość często wpadają mu 60. 3x180 w około 12 legach? Moim zdaniem latwo. Kurs na więcej 180s oscylujący w granicach 2.05 również do rozważenia.

Największa niewiadoma mistrzostw w tym momencie. Kurs na De Deckera to nadal Value, ale spadł już o 0.15. Mensur na GS tragiczny, na PCF podobnie, ale nie zdziwię się jak dziś wygra. Spodziewam się minimum 4 setów, wiec pewnie około 16 legow, a w tyle Belg jest sam w stanie rzucić 6 maxow. Mensur jak zagra swoj średni poziom to 2 sztuki powinien dorzucić,

DVD win, bez kombinacji. Jest lepszy i musi wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
Do góry Bottom