>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Właśnie chyba chodzi o to sobie żeby "pogdybać". Było sporo momentów zwrotnych w tym spotkaniu, a ja pójdę w to, że jeżeli MVG zamknąłby te 151 to wygrałby całe spotkanie. Można nie wierzyć w "momentum", ale dla mnie w wielu sportach, a tym bardziej w darcie to bardzo ważna kwestia. Szkoda, że Smith nie dał podejść MVG do tego 170. Sportowo bardzo dobry final, spora niespodzianka i chyba moment, który zwiastuje nam kolejną wielką rywalizację - Smith vs MVG. W głowie Holendra to utkwi i uważam, że przy kolejnym starciu z Anglikiem dostaniemy gwiezdne wojny.

Bukmachersko był to dla mnie średni turniej. Zysk mam, ale maly. Niech idealnym podsumowaniem będzie fakt, że 9 lotka MVG w finale zrobiłaby mi 3.3k zysku, Price z Clemnsem zamykał kolejny kupon na 2.1k, a 170 w finale doprowadziłaby do zysku z ogólnego turnieju na poziomie spokojnego kupna PS5. A jak wiemy Smith nie trafił bulla o drut.

Dzięki wszystkim za tak intensywne MŚ w tym dziale. Widzimy się w trakcie sezonu, a już niedługo Masters, który pomoże wyłonić wielką ósemkę do Premier League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +762
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Tematu żadnego ogólnego nie znalazłem, to postanowiłem tutaj zamieścić mój typ na jutrzejszy turniej w Bahrajnie :) Jak coś się pojawi to ewentualnie przerzucę.

Z niecierpliwością czekałem na kursy przeciwko miejscowym zawodnikom i mnie nie zawiodły. Bardzo bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat statystyk zawodnika z Bahrajnu, jedyne rzeczy do który się dokopałem to zdjęcia z kwalifikacji z tablicami punktowymi, oraz starsze wyniki, które mogą być nieaktualne. Ciekawe jest natomiast to, że Yusuf mecz finałowy w kwalifikacjach przegrał 7:0 z jutrzejszym przeciwnikiem Claytona, a o nim jest już trochę więcej informacji. Wystąpił między innymi na Asian Championship, gdzie odpadł w grupie grając na średniej ~73.
1673441140781.png

Wcześniejsze mecze między innymi na mistrzostwach Egiptu również grał na średniej w okolicach 70, jeśli ktoś taki z jutrzejszym przeciwnikiem Smitha wygrywa swoje oba mecze gładko 7:0 (w grudniu) i 7:3 (w lipcu), to dlaczego nie mistrz świata, który nawet na sporym rozluźnieniu nie powinien zejść poniżej średniej ~85-88 :p

Szanse oceniam na co najmniej 50-60%, a kursy w okolicach 5 u polskich bukmacherów to dla mnie spora promocja, dla porównania taki unibet ma już na 6:0 2,75. Kursy na polskich na pewno niedługo będą spadały. Polecam!

1673441685282.png 1673441543141.png

Typ
Michael Smith wygra 6:0 @4,75 superbet 4,60 etoto itd
Michael Smith -4.5@1,80

Yusuf Abdulnaser under 0.5 180 @1,90

Podobna sytuacja jest u Claytona, tylko jego przeciwnik od czasu do czasu potrafi zaskoczyć np. taką 13/14 lotką, jednak tak czy tak kursy 6 na 6:0 na polskich bukmacherach mocno przesadzone.

Clayton 6:0 @6 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1374
M 93,8K

michalkin

Użytkownik
Tematu żadnego ogólnego nie znalazłem, to postanowiłem tutaj zamieścić mój typ na jutrzejszy turniej w Bahrajnie :) Jak coś się pojawi to ewentualnie przerzucę.

Z niecierpliwością czekałem na kursy przeciwko miejscowym zawodnikom i mnie nie zawiodły. Bardzo bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat statystyk zawodnika z Bahrajnu, jedyne rzeczy do który się dokopałem to zdjęcia z kwalifikacji z tablicami punktowymi, oraz starsze wyniki, które mogą być nieaktualne. Ciekawe jest natomiast to, że Yusuf mecz finałowy w kwalifikacjach przegrał 7:0 z jutrzejszym przeciwnikiem Claytona, a o nim jest już trochę więcej informacji. Wystąpił między innymi na Asian Championship, gdzie odpadł w grupie grając na średniej ~73.
Pokaż załącznik 25817

Wcześniejsze mecze między innymi na mistrzostwach Egiptu również grał na średniej w okolicach 70, jeśli ktoś taki z jutrzejszym przeciwnikiem Smitha wygrywa swoje oba mecze gładko 7:0 (w grudniu) i 7:3 (w lipcu), to dlaczego nie mistrz świata, który nawet na sporym rozluźnieniu nie powinien zejść poniżej średniej ~85-88 :p

Szanse oceniam na co najmniej 50-60%, a kursy w okolicach 5 u polskich bukmacherów to dla mnie spora promocja, dla porównania taki unibet ma już na 6:0 2,75. Kursy na polskich na pewno niedługo będą spadały. Polecam!

Pokaż załącznik 25820 Pokaż załącznik 25818

Typ
Michael Smith wygra 6:0 @4,75 superbet 4,60 etoto itd
Michael Smith -4.5@1,80
Yusuf Abdulnaser under 0.5 180 @1,90


Podobna sytuacja jest u Claytona, tylko jego przeciwnik od czasu do czasu potrafi zaskoczyć np. taką 13/14 lotką, jednak tak czy tak kursy 6 na 6:0 na polskich bukmacherach mocno przesadzone.

Clayton 6:0 @6 superbet
etoto szybko wywalilo z oferty.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Tematu żadnego ogólnego nie znalazłem, to postanowiłem tutaj zamieścić mój typ na jutrzejszy turniej w Bahrajnie :) Jak coś się pojawi to ewentualnie przerzucę.

Z niecierpliwością czekałem na kursy przeciwko miejscowym zawodnikom i mnie nie zawiodły. Bardzo bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat statystyk zawodnika z Bahrajnu, jedyne rzeczy do który się dokopałem to zdjęcia z kwalifikacji z tablicami punktowymi, oraz starsze wyniki, które mogą być nieaktualne. Ciekawe jest natomiast to, że Yusuf mecz finałowy w kwalifikacjach przegrał 7:0 z jutrzejszym przeciwnikiem Claytona, a o nim jest już trochę więcej informacji. Wystąpił między innymi na Asian Championship, gdzie odpadł w grupie grając na średniej ~73.
Pokaż załącznik 25817

Wcześniejsze mecze między innymi na mistrzostwach Egiptu również grał na średniej w okolicach 70, jeśli ktoś taki z jutrzejszym przeciwnikiem Smitha wygrywa swoje oba mecze gładko 7:0 (w grudniu) i 7:3 (w lipcu), to dlaczego nie mistrz świata, który nawet na sporym rozluźnieniu nie powinien zejść poniżej średniej ~85-88 :p

Szanse oceniam na co najmniej 50-60%, a kursy w okolicach 5 u polskich bukmacherów to dla mnie spora promocja, dla porównania taki unibet ma już na 6:0 2,75. Kursy na polskich na pewno niedługo będą spadały. Polecam!

Pokaż załącznik 25820 Pokaż załącznik 25818

Typ
Michael Smith wygra 6:0 @4,75 superbet 4,60 etoto itd
Michael Smith -4.5@1,80
Yusuf Abdulnaser under 0.5 180 @1,90


Podobna sytuacja jest u Claytona, tylko jego przeciwnik od czasu do czasu potrafi zaskoczyć np. taką 13/14 lotką, jednak tak czy tak kursy 6 na 6:0 na polskich bukmacherach mocno przesadzone.

Clayton 6:0 @6 superbet
Świetny call, pozostaje tylko niedosyt sześciu nietrafionych podwójnych, bo wypłata mogła być 3 razy większa :)
 

Załączniki

G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Smith po prostu chciał oddać lega dla zawodnika gospodarzy na przysłowiowe otarcie łez.Clayton już taki szczodry nie był.

Szkoda bo fajnie to HelpBet HelpBet rozkminił i widzę że kolega wyżej mógł fajne siano wyciągnąć za tego dubelka.
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
No niestety 🙃 Wszystko planowo, 63 średnia przeciwnika, 5:0, 36:192 i chyba z 7 meczowych.
Spoko, że niektórym się udało na Claytonie zarobić, ja niestety 95% w Smitha szedłem i kilka ako złożyłem. Nie pozostaje nic innego jak czekać na podobne okazje

1673559548240.png
 
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Najśmieszniejsze to, że w ostatnim legu, gdy Yusuf miał do końca 60 to pierwszą lotkę trafił poza tarczę, a skończył mecz z 100% na wyzerowaniach 😂😅
 
Do góry Bottom