>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC World Championship 2023 (15.12.2022 - 3.01.2023)

M 86K

michalkin

Użytkownik
To ja również swoje 3 grosze dorzucę. Linia na zamki obydwu Panów to 135 - Smith i 140 - MVG. Kurs po 1.85 oczywiście na over i under. Jeden z kolegów wyżej zaproponował zamki obydwu 160+. A ja zagram 130+ obydwu. W poprzednich 2 edycjach Mistrzostw Świata ten warunek został spełniony. Wczorajsze mecze pokazały, że zarówno jak i drugi potrafią wejść na poziom kosmiczny. Uważam, że przy tak dobrze grających zawodnikach wysokie zamki są obowiązkowe i mogą dać przewagę któremuś z Panów. Długość meczu na pewno sprzyja takiemu zakładowi, spodziewam się minimum 10 setów a może i więcej. Ja wiem, że finały to się wygrywa może czasem kosztem stylu. ale no przecież ta publika musi żyć. Dużo 180tek i wysokie zamki dziś uważąm, że wpadną.
Obaj zawodnicy powyżej 130+ checkout @2.20 Totalbet niestety było kilka okazji ale nie dzis

Edit. Wpadł mi w oko jeszcze jeden ciekawy bet z duża szansa na powodzenie.
bedzie 9 set, Michael Smith pow. 16.5 180tek, MvG pow. 12.5 180tek, każdy z zawodników min. 1 checkout 100 lub więcej punktów.
@3.75 etoto
chyba promka roku to była
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Na finał też wybiorę typy w kierunkuSmitha - więcej 180 i najwyższy chceckout. Sam zakład na over 180 wydaje się dobra opcja, bo spodziewam się długiego meczu i dużej ilości setów.
Holender rzuca świetnie, średnia prawie 109 punktów W poprzedniej rundzie robi wrażenie A był to przecież półfinał, a na dystansie całego turnieju nie zszedł poniżej 100 oczek.
Anglik Nie odstaje od niego umiejętnościami ale myślę jest w trochę gorszej formie.
Z dwóch Martinow do końcowego triumfu typuje Van Gervena, może dlatego że widziałem więcej jego spotkań i poprostu wiem jaka pewność od niego bije.

Smith większy checkout 1.50
Wygrana van gerven @1.35
Over 10.5 seta @1.73
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość
Za drobniaki w unibet wczoraj Szrek i przeciwnik to zrobili, może dziś też ogarną. :)

Typ: jeden i drugi wyzerują licznik przy 170 pkt, kurs: @29

Edit: 2 lub wiecej zerowań w 50-kę w meczu , kurs: 1.90 unibet

Edit: 7 lub wiecej zamknieć w meczu ponad 100 pkt , kurs: 2.50 w unibet i koniec ode mnie
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Smith over 19.5 180@ 2.50 fortuna

Przy w miarę wyrównanym spotkaniu 20 maxów jak najbardziej w zasięgu Smitha, który w meczu z Clemensem w końcu konkretnie odpalił i rzucił ich aż 19 przy 8 setach. W zeszłym roku w finale z Wrightem 24 maxy.

Według mnie na 10-11 setów jak najbardziej można liczyć. Legów też powinno być sporo. Smith wie, że przy takiej formie w jakiej jest MVG musi rzucać jak najwięcej potrójnych dwudziestek. On to potrafi jak mało który o czym znowu przypomniał wszystkim w półfinale z Niemcem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Typ trochę abstrakcyjny, ale może się uda.

Brak 180' w pierwszym legu.
@unibet 3.60.

Panowie, szczególnie Smith rzucają maxy jak szaleni, ale licze, że stawka meczu spowoduje małe zdenerwowanie u Panów i typ wejdzie. Przeważnie kurs na taki typ to koło 2-2.5. Tutaj jest tak wysoki, że ja próbuje.
Kolega nic czasem nie pomieszał? Bo ja widzę tradycyjne @1.8 na to wydarzenie


Odradzam granie wszelkich overów. Tu Smith może błyskawicznie stracić animusz. Boje się że jak MvG go pozamyka w pierwszych momentach to później będzie Smith z meczu z Buntingiem
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Smith powyżej 16.5 [email protected] betclic
Byly momenty na tym turnieju, w których Smith nie grał tak dobrze jak by to sie wydawało. Ciezkie boje z Schindlerem czy Buntingiem - Smith musi na pewno zagrać na duzo lepszym poziomie bo widzimy w jakiej formie jest obecnie MVG. Wczoraj ładnie siadały 180 przeciwko Clemensowi i w tym trzeba upatrywac szansy Anglika, a przynajmniej liczyć na to ze wygra kilka setów zeby mecz trwał jak najdluzej. Licze, ze nie zje go presja, bo roznie na tym turnieju jeżeli chodzi o psychike zawodników.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Smith - MVG
Typ: over 30,5 180' @ 1.82 betclic
Obaj 15 lub więcej 180' @ 2.25 22bet

Analiza:
Smith ostatni mecz 0,51 max/leg
MVG ostatni mecz 0,41 max/leg

Liczę, że zobaczymy minimum 30 legow. MVG bardzo mocny, ale miewa czasem słabe fragmenty, które musi wykorzystać Smith. Myślę, że jak obaj zagrają na takiej średniej maxów co w półfinale to pokryją przedstawione linie. Smith rok temu zaliczył 24 maxy i to jest jego największa siła.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +643
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
W Wieczorek85, Smith to inna półka niż Dobey czy VdB. Jeśli ktoś liczy, że MVG się tu szybko rozprawi z Bully Boyem to się zdziwi. ;)
Holender owszem konkret forma, ale dopiero dziś ma rywala na swoim poziomie.

Oprócz maxów Anglika gram jego zwycięstwo i liczę, że w końcu mu się uda wygrać finał. Kurs według mnie przesadzony.

Smith @3.55 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
over 37.5 180tek @4.50 @iforbet

Mam nadzieje że będziemy oglądać wyrównane spotkanie i duża ilość setów jak i legów oboje potrafią te 180 rzucać jak na zawołanie idę w stronę wysokiego overa i myślę że są w stanie to zrobić nawet ze sporym zapasem wszystko będzie zależeć od przebiegu meczu i mam nadzieje że zobaczymy dziś bardzo dobre i długie spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Smith - MVG - 2 @1.37 Super kursy Betclic
Ode mnie dzisiaj łagodnie, bo już się na tym turnieju naprzeżywałem i nie powchodziło sporo. Holender jest faworytem tego spotkania i to nie tylko dlatego, że wznosił ten puchar już kilkukrotnie, a Smith ani razu i głowa w ważnych momentach zawalała. Nie wiemy tego co prawda czy teraz głowa u Anglika już zadziała lepiej, mając już w pamięci rozegrane finały, ale MVG po prostu jest na tym turnieju solidniejszy i bardziej zasługuje na odzyskanie tytułu. Holender w każdym meczu zagrał na AVG 100+, a słabych setów w jego wykonaniu było naprawdę mało. Smith nie grał tu na tyle dobrze na przestrzeni całego turnieju by mieć w meczach komfort jak MVG. Oczywiście było kilka spotkań bardzo łatwych, ale i trochę męczarni i to nie zawsze na poziomie, który przez cały turniej prezentował MVG. Spodziewam się dość pewnej wygranej faworyta w tym spotkaniu, a całe spotkanie nie zdziwię się jak skończy się po max 11 setach.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
MvG - Smith
Typ: MvG najwyższy checkout powyżej 140,5
Kurs: 1,91 w Unibet
Wynik: 105

Myślałem nad tymi wysokimi checkoutami, że powinny się pojawić, miałem grać na ogólny przez obu, ale na linie 150,5 marny kurs (1,67), na 160,5 fajny, bo 2,88, ale też już pozostawia małe pole manewru. Liczę, że Smith choć z początku się tu postawi i nie spali, przez co MvG będzie zmuszony zamykać wysokie finisze. A skuteczność w ostatnim czasie topowa. Tym bardziej, że już dostał nauczkę od Suljovicia, kiedy rozmieniał i nie kończył na bullu, po czym Austriak zamknął 161 na seta. 140,5 to niezbyt wygórowana linia mam wrażenie, szczególnie przy tych minimum 9-10 setach, bo wyżej chyba nie będzie mimo wszystko 🤔
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Brawo Smith! Piękny mecz, w pełni zasłużenie dzisiaj wygrał

Czy w całym turnieju był najlepszy? Dajmy spokój, kogo to dziś obchodzi. MvG wreszcie słabszy mecz, a rywal potrafił to wykorzystać.

Dzięki wszystkim za ten turniej. Świetnie że coraz więcej osób interesuje się dartsem.

A na sam koniec wpadła mi myśl taka głupia. Gdzie by dotarł Mensur gdyby tak wcześnie nie trafił na Kosmitę? Bez wątpienia Austriak co zaprezentował w obu meczach to jedna z większych niespodzianek tych mistrzostw
 
Otrzymane punkty reputacji: +592
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Brawo Smith! Piękny mecz, w pełni zasłużenie dzisiaj wygrał

Czy w całym turnieju był najlepszy? Dajmy spokój, kogo to dziś obchodzi. MvG wreszcie słabszy mecz, a rywal potrafił to wykorzystać.

Dzięki wszystkim za ten turniej. Świetnie że coraz więcej osób interesuje się dartsem.

A na sam koniec wpadła mi myśl taka głupia. Gdzie by dotarł Mensur gdyby tak wcześnie nie trafił na Kosmitę? Bez wątpienia Austriak co zaprezentował w obu meczach to jedna z większych niespodzianek tych mistrzostw
Na Fallon Sherrock jakby trafił to pewna ustawka jak w 2021. Albo w 2019.

Ten gość jest po drugiej stronie rzeki i z MVG zagrał na luzie bo i tak wiedział co go czeka.

Pierwszy mecz miał też turbo słaby. De Decker to przegrał a nie Suljovic wygrał.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ta 9 lotka to był punkt zwrotny. Niby wcześnie w meczu, bo dopiero 2 set, ale to było przełamanie w legu i secie, który Smith musiał odłamać bo dał sie przełamać w "swoim" pierwszym secie. Bo jakby nie wbił tego 9dartera to MVG ma 3 lotki by zamknąć 24, jest 2-1 w legach i potem dowozi seta do końca i wynik meczu jest 2-0 dla MVG, i mam wrażenie że potem by poszło. A tak było 1-1 i potem pare setów szło wszystko zgodnie ze swoim serwem. A ten leg jednak trochę dodał pewności siebie Anglikowi, a jednocześnie zasiał wątpliwości u Holendra, że łatwo nie będzie. I potem już grał jak zwykły gracz a nie jak kosmita.
 
Otrzymane punkty reputacji: +722
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Wygrał zdecydowanie lepszy gracz tego dnia,więc wypadałoby pogratulować Angolowi a teorie co by było gdyby bo typ Ci nie wszedł zostawić dla siebie.
Smith zasłużył na zwycięstwo bez dwóch zdań.Gerven to nie jest byle kto by miał się nagle przestraszyć i nie grać swojego bo rywal rzucił 9 lotkę.
W 7 secie miał 2-0 w legach ale przegrał więc to można nazwać punktem zwrotnym bo później Anglik odskoczył na 3 sety.
 
Do góry Bottom