>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2022 (15.12.2021–3.01.2022)

kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
M. Smith - W. O'Connor
Smith więcej 180
@1.33
Betfan
W meczu, który był bardzo krótki Smith rzucił 6x180 z Meulenkampem, mimo, że nie musiał się niewiarygodnie spinać. O'Connor rzucił ich 7 w meczu z Laubym, ale spotkanie to było nieporównywalnie dłuższe oraz tylko 1 z Durrantem. Smith w aspekcie 180 jest wg mnie zdecydowanie lepszy i tym bardziej przy formie, którą zaprezentował w pierwszym meczu na pewno nie będzie z nich rezygnował i chciał ich rzucić jak najwięcej. Porównując mecze tych zawodników w 2. rundzie statystyki są zdecydowanie na korzyść M. Smitha i powinien spokojnie wygrać w tym aspekcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +527
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Hempel v R. Smith, R. Smith powyżej 2,5 180's @1.72 8/10 / R. Smith +2,5 180 @2.00 7/10 totalbet

Bet dnia dla mnie. Smith w naprawdę dobrej dyspozycji, a do tego panowie powinni rozegrać 5-6 setów spokojnie. Niby Raymond rzucił do tej pory tylko 3 maxy, ale oglądałem wnikliwie wszystkie mecze i wiele lotek chybił o milimetry. W spotkaniu z Hughes zanotował 14 razy 140. Z Petersenem 10. Praktycznie w ogóle nie schodzi na dół tarczy, ciągle ciśnie przez sektor 20. Przy odrobinie szczęścia spokojnie stać go myślę nawet na 6-7 maxów. Drugi bet z tego meczu to handi +2,5 w stronę 180 Australijczyka. Hempel prędko nie powtórzy takiego spotkania jak z Dreammakerem. Dodatkowo Niemiec miewa sytuację, w których ucieka z trzecią lotką na potrójną 19. Wobec potencjału jakim dysponuje Smith szkoda tego nie zagrać. Spodziewam się wyrównanej statystyki jeśli chodzi o zestawienie rzuconych maxów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +856
P 0

pavlinho

Gość
Rusek nie miał w tym meczu żadnej meczowej i przegrał pierwszego seta.
Fakt, pisałem z głowy i się pomyliłem co przy oglądaniu tylu meczów się zdarza, co nie zmienia faktu, że van Duijvenbode jest kompletnie bez formy i tyle. Smith gra równiej i uważam że wygra.
Post automatycznie złączony:

A co niby takiego gra O'Connor? Pokonał tragicznego od dłuższego czasu Durranta na średniej ledwo 90. Smith ostatnio 106 avg + jest regularny, co nie jest u niego normą. Anglik to klasa wyżej i nie ma prawa tego przegrać. Argument o „słabszym dniu” pominę, bo jest bez sensu - tak można powiedzieć zawsze i o każdym.
No jak w darcie inwestycja po 1.25 jest ok gdzie Connor jest po prostu mega solidny na podwójnych a to podwójnymi się wygrywa mecze i rzuca masę 140 to nie mam pytań. Już nie tacy faworyci tu odpadli :) a Smith nie raz pokazał że po prostu w najcięższych momentach się spala i głowę ma słaba. Nie wspomnę o innych tempach rzucania graczy co też ma wpływ.
 
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
James Wade v Vincent Van der Voort
Typ: James Wade @ 1,55 STS ZWROT Vincent pozytywny
Typ: James Wade hc -1,5 seta @ 2,00 STS ZWROT Vincent pozytywny

Oszaleli z tym kursem. Solidny do bólu Wade kontra mający wpadki po 40 punktów Van der Voort. Ja wiem, że James w wygranym meczu z Kuivenhovenem zrobił średnią zaledwie 83,74 punktów, ale tak jak kiedyś pisałem - druga runda jest po to, żeby wygrać mecz jak najmniejszym nakładem sił. Minął tydzień, forma ma przyjść teraz i uważam, że pojedynek z Holendrem będzie świetnym przetarciem do dalszej gry. Sam Vincent też nie zaszalał - 89,55 z Huntem, ale również spokojnie wygrał. To jest raczej jego normalny poziom, a Wade koło 95 zazwyczaj się kręci. Grają już do 4 wygranych setów, większy spokój, można pozwolić sobie na stratę 1 czy nawet 2 setów. Spodziewam się gładkiej wygranej Jamesa 4-1.

Rob Cross v Daryl Gurney
Typ: powyżej 13,5 maksów @ 2,10 STS 23

Gurney w 2. rundzie 3-1 z Evansem i 6 maksów. Cross w 2. rundzie z Van Barneveldem 3-1 i 7 maksów. Tu powinni zagrać 6, może 7 setów, po 2-3 maksy na seta przy tych zawodnikach powinno być spokojnie.

Gerwyn Price v Kim Huybrechts
Typ: Kim Huybrechts +3,5 seta @ 1,25 STS4-3

Kim będzie na pewno mocno nakręcony, nie wierzę, że skończy się wynikiem 4-0. Set dla Belga to minimum, a liczę, że poważnie zagrozi obrońcy tytułu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +437
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wcześniej słyszałem że to RvB miał pozytywny tuż po meczu z Crossem. Jeżeli prawda jest że Holendrzy razem spędzali wigilię to może im się turniej ładnie posypać
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wcześniej słyszałem że to RvB miał pozytywny tuż po meczu z Crossem. Jeżeli prawda jest że Holendrzy razem spędzali wigilię to może im się turniej ładnie posypać
Ale którzy Holendrzy w tej wigilii brali udział? (jeśli tam w ogóle jest tradycja wigilii, bo nie jestem pewien)
van Duijvenbode dzisiaj na chorego nie wyglądał.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Gerwyn Price - Kim Huybrechts Kto 1. zdobędzie 180 Gerwyn Price 1,76

Kto 1. zdobędzie 180 Jonny Clayton 1.81

Betfan

W sesji wieczornej mamy 2 faworytów- obaj Walijczycy powinni spokojnie ugrać swoje spotkania ale kursy....nie do gry raczej obaj powinni mocno rozpocząć to spotkanie pokazując swoja wyższość na rywalem obaj lubią i potrafią świetnie rzucać maksy a tutaj kursy mamy juz do gry, myślę ze i Belg i Niemiec nie utrzymają wielkiego poziomu gry oczywiście mogą miec momenty chwile itp ale stawka duża presja tez obaj mieli delikatne problemy w rundzie 1 ale te rundy dla takich pewniaków bywają trudne. Ice men lubi sie nakręcać żyje mocno na scenie prowokuje i nie wszyscy lubią taka grę i jej nie wytrzymują Belg napewno gra dobre mistrzostwa ale to by było na tyle. Co do grubiutkiego Niemca u niego troszkę z psychika jest jak u Bulego jak idzie to jest groźny ale potrafi strasznie męczyć bule jak choćby w tamtych mistrzostwach z naszym Ratajem reasumując obaj Walijczycy jak wejdą na swój poziom to powinno byc szybko bez emocji i w zakładach pobocznych typu maksy zamkniecie tez sa mocnymi graczami z fartem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +478
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Steve Lennon - Mervyn King typ: powyżej 5,5 seta kurs 1.70 Betfan

Na jutro wybrałem spotkanie do analizy pomiędzy Steve Lennon,a Mervyn King. Steve Lennon darter, który w rankingu jest na 52 miejscu zmierzy się z Kingiem, którego w tabeli generalnej mamy na 21 pozycji. Patrząc na spotkania na tym turnieju obu darterów to bardziej zaskoczył mnie Steve Lennon. Pokonał dość pewnie Razma i niestety dość nieoczekiwanie naszego zawodnika Krzysztofa Ratajskiego po naprawdę bardzo dobrze rozegranym spotkaniu przez Irlandczyka. King w ostatnim swoim meczu przegrywał już dwa do zera w setach z Joyce i potem jak w jakimś transie wygrał wszystkie sety i to nie pozwalając przeciwnikowi na wygranie chodźmy jednego lega. Mimo wszystko ja tutaj liczę, że Lennon powalczy nie ma już nic do stracenia myślę, że plan minimum dla niego wykonany aspiracje wiadomo większe, wiec czuję, że powinien być spokojniejszy w tym meczu i po prostu jutro pokazać kawał dobrych rzutów do tarczy i powalczenie z rywalem, aby ten mecz trochę potrwał. Myślę, że Lennona na to stać. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Cullen - Kleermaker
Kto rzuci 1. 180 - Cullen
@1.52
betfan
Dużo bezpieczniejsze jest zagranie po prostu na większą liczbę maxów Cullena w meczu, który w meczu z Williamsem pokazał świetną dyspozycję na 180 i mimo początkowych kłopotów pewnie ograł Jima w tym aspekcie. Teraz powinno być podobnie, bo Martijn rzuca średnio maxa na set co dla Cullena nie jest wielkim wynikiem. Joe zagrał co prawda 5-setówkę, ale liczbą legów mecz przypominał bardziej spotkanie 4-setowe. Sądzę, że Joe wyjdzie na mecz zdecydowanie bardziej skoncentrowany, żeby nie dopuścić do maksymalnej liczby setów tak jak z Williamsem i 180 z jego strony będą padać już na początku stąd gram na to, że on rzuci pierwszego maxa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Lennon v King, Lennon +0,5 180 @1,67 6/10 totalbet

Lennon do tej pory rzucił aż 13 maksów w zaledwie 8 setach. Tak z głowy napiszę, że to będzie ścisły top po dwóch rundach. Siedzi mu ewidentnie t20. King 6 razy 180 z Joyce, ale tam panowie długo pograli. W każdym razie na papierze faworytem wydaje się być Lennon a tu dodatkowo wygrywamy, gdy będzie remis. Oczywiście - większym potencjałem teoretycznie dysponuje Merv, jednak on raczej znany jest z rzucania sporej ilości 140 aniżeli maksymalnych wartości. Jeśli tylko Steve utrzyma poziom, powinno być dobrze.

MVG v Dobey, MVG +1,5 180 @1,67 8/10 totalbet

Bet dnia w mojej ocenie. Mighty Mike sześć maksów w meczu z Barstowem, Dobey ledwie dwa z Rusty-J, a w dodatku grał więcej legów. Przy okazji meczów Holendra zawsze istnieje ryzyko skakania po tarczy, ale ostatnimi czasy van Gerwen rzadziej schodzi na potrójną 19, przez co wpada mu dużo 180. Handicap fajny, bo może nawet przegrać w tym elemencie. Lubię Chrisa, jednak jest chimerycznym zawodnikiem. Ma papiery na granie, ale często zawodzi głowa. Jeśli MVG wjedzie konkretnie w mecz, to nie widzę tu wielkiego zagrożenia ze strony Anglika, co również może przełożyć się na statystykę maksów. Jestem troszkę zdziwiony, osobiście wystawiłbym handi +0,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Mecz: Joe Cullen - M.Kleermaker
Typ: Joe Cullen wygra
Kurs: 1.24
B betfan

Kolejny mecz, w którym faworyt nasuwa się sam, a jest nim oczywiście Joe Cullen. Cullen jest dobrze dysponowany w ostatnich miesiącach i lepiej wygląda na kończących na tle swojego rywala. W kluczowych momentach meczu / seta także dostrzegam wiekszą pewność u Cullena, który może być czarnym koniem tych mistrzostw. Kleermaker od września nie pokazał niczego wielkiego, wypunktowanie Whitlocka to za mało, by patrzeć poważnie na jego umiejętności. Myślę, że sam typ jest tak samo prawdopodobny jak wczorajszy pewniak z udziałem M. Smitha.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ale którzy Holendrzy w tej wigilii brali udział? (jeśli tam w ogóle jest tradycja wigilii, bo nie jestem pewien)
van Duijvenbode dzisiaj na chorego nie wyglądał.
Kilkukrotnie wczoraj w trakcie spotkania DvD wspominali na TVP Sport że wśród Holendrów jest tradycja spędzania świat właśnie razem. Którzy tego na sto procent nie powiem - niby RvB wyleciał z turnieju przed świętami więc może i wrócił do domu.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Lennon v King, Lennon +0,5 180 @1,67 6/10 totalbet

Lennon do tej pory rzucił aż 13 maksów w zaledwie 8 setach. Tak z głowy napiszę, że to będzie ścisły top po dwóch rundach. Siedzi mu ewidentnie t20. King 6 razy 180 z Joyce, ale tam panowie długo pograli. W każdym razie na papierze faworytem wydaje się być Lennon a tu dodatkowo wygrywamy, gdy będzie remis. Oczywiście - większym potencjałem teoretycznie dysponuje Merv, jednak on raczej znany jest z rzucania sporej ilości 140 aniżeli maksymalnych wartości. Jeśli tylko Steve utrzyma poziom, powinno być dobrze.

MVG v Dobey, MVG +1,5 180 @1,67 8/10 totalbet

Bet dnia w mojej ocenie. Mighty Mike sześć maksów w meczu z Barstowem, Dobey ledwie dwa z Rusty-J, a w dodatku grał więcej legów. Przy okazji meczów Holendra zawsze istnieje ryzyko skakania po tarczy, ale ostatnimi czasy van Gerwen rzadziej schodzi na potrójną 19, przez co wpada mu dużo 180. Handicap fajny, bo może nawet przegrać w tym elemencie. Lubię Chrisa, jednak jest chimerycznym zawodnikiem. Ma papiery na granie, ale często zawodzi głowa. Jeśli MVG wjedzie konkretnie w mecz, to nie widzę tu wielkiego zagrożenia ze strony Anglika, co również może przełożyć się na statystykę maksów. Jestem troszkę zdziwiony, osobiście wystawiłbym handi +0,5.
z MVG bylo zawsze tak ze wchodził bardziej w T19 nie wiem czy się coś zmieniło ale handi na plus 180 jak najbardziej
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kilkukrotnie wczoraj w trakcie spotkania DvD wspominali na TVP Sport że wśród Holendrów jest tradycja spędzania świat właśnie razem. Którzy tego na sto procent nie powiem - niby RvB wyleciał z turnieju przed świętami więc może i wrócił do domu.
Przewinęło mi się zdjęcie z kolacji wigilijnej, na którym siedzieli DvD, RvB, MVG i Vincent.

z MVG bylo zawsze tak ze wchodził bardziej w T19 nie wiem czy się coś zmieniło ale handi na plus 180 jak najbardziej
Zgadza się, jednak w ostatnich meczach robi to rzadziej, co przekłada się na większą ilość maksów.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Dobry mecz Cullena :D Oddal slabemu Holendrowi 3 sety z rzedu , wrocil z dupy i gdy kursy juz polecialy na 1.10 i jego zwycięstwo było wielce prawdopodobne Klermaaker zamknal lega zamkiem 130 (najwyższym w meczu ) i polecial po mecz xD
Niezle kasy mi utopili
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ale zamek Holendra zrobił robotę szkoda ....raz sie przegrywa raz sie przegrywa wazne ze kolejny bardzo dobry mieczyk do oglądania
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Niestety. Można się było tego spodziewać. Jeszcze DvD myślę że dalej jest poważnie zagrożony

Panowie jak myślicie - jak porozliczaja ilości 170 i maxow obstawianych przed turniejem?
 
Do góry Bottom