>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2022 (15.12.2021–3.01.2022)

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ależ nam się meczycho szykuje, Clayton vs Smith to mecz, który naprawdę może nam dostarczyć wszystkiego. Obaj Panowie na ten moment prezentują się najlepiej oraz najrówniej na całym turnieju (za nimi Cross). Smith zagrał mecz z najwyższym AVG na całym turnieju, a Clayton jako jedyny zaliczył oba spotkania na średniej 100+. Jeżeli Smith dojedzie i będzie dobrze naciskał na Claytona to liczę, że obaj zawodnicy zagrają na AVG100+. Nie ukrywam, że właśnie w tym spotkaniu upatruje szansy na pokrycie zakładu długoterminowego ze średnią 107 lub więcej, bo te 106.32 Smitha pozostawia spory niedosyt. Overki wszystkiego tutaj są do gry i naprawdę szkoda, że nigdzie nie ma zakładu na to, że obaj Panowie będą mieli AVG100+, bo uważam, że takie coś mogłoby mieć ultra wysoki kurs i mega szanse na wejście. Patrząc na linie w WH, gdzie mamy 97.5 na Smitha i 98.5 na Claytona to oba te zdarzenia wydają się pewniakami. Jeżeli ktoś z was będzie widział zakład na obaj zawodnicy będą mieli AVG100+ to proszę mnie poinformować, będę ogromnie wdzięczny.

Jestem ciekaw jak potencjalni "dziwni" półfinaliści wpłyną na dobór Premier League. Czy potencjalny półfinał Kinga da mu szansę na zagranie w tym prestiżowym turnieju? Pierwsza część drabinki jest tak napchana, że reszta wygląda śmiesznie. Jeżeli dziś Gary zagra na optymalnym poziomie to jego spotkanie z Crossem też może być kozackim meczychem. Na ten moment jeżeli miałbym typować zwycięzcę to chyba nie jestem wstanie tego zrobić, ale nie zdziwi mnie powtórka z zeszłego roku.
Ewinner mi tego nie wystawił, za granica nigdzie nie widzę, ale czuje dziś meczycho, więc 9dartera warto spróbować, bo siedzi mi to od rana.

9 darter - 45/fortuna

Jakaś 170 tez wchodzi w grę wieczorem, wiec jak ktoś chce to można podziałać.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Gervyn Price - Dirk van Duijvenbode DNB Gervyn Price Najwyższy checkout 1.58 Betfan

Tak na szybko pod konkurs nic innego nie przychodzi mi do głowy oby w ogóle ten mecz doszedł do skutku bo...myślę ze jak Dirk wejdzie w mecz tak jak w poprzedniej rundzie to będzie szybkie 4-0 i powtórka z Aspa .Numer jeden rankingu moze i ma przestoje ale jest to wielka klasa która jak poczuje krew to rzadko puszcza tego typu graczy ogrywa dość spokojnie i pewnie ale ze na tych mistrzostwach mamy sporo dziwnych wyników to...Gerwyn wydaje mi sie w każdym aspekcie lepszym graczem drugiego combecku Holendra bym sie w Aly pali nie spodziewał z fartem i czekamy na meczycho Angielsko Walijskie oj będzie ciekawie.....
 
Ostatnia edycja:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gary Anderson - Ian White
Ian White powyżej 5.5 180-tek: Tak @ 1.68
Kto więcej 180-tek: Ian White @ 2.62
Betfan

Chyba buki trochę przeceniają Garyego w 180tkach, już nie wbija tak regularnie T20 jak jeszcze parę lat temu, zresztą z biegiem lat trochę gaśnie nam Latający Szkot. W tym sezonie 0.26 maksa na leg, czyli średnio 180tka co 4 legi. White minimalnie gorszy pod tym względem (0.25), więc skąd ta różnica? W 1 rundzie dość przeciętny występ przeciwko innemu przygasłemu mistrzowi Lewisowi (3-1, średnia 93 i tylko 3 maksy 1 15 legach), z tym że to było prawie 2 tygodnie temu co może mu wyjść na dobre, ale i tak taka dysproporcja kursach na maksy trochę dziwi. White potrafi w maksy, w 1 rundzie nie był zmuszony, ale i tak średnią swoją utrzymał (4 maksy w 16 legach). Dlatego myślę, że dla Andersona to może być trudny mecz, a kto wie czy nie niespodzianka nie jest możliwa. Mecz do 4 setów, myślę, że 5-6 setów pograją a to wystarczająca ilość legów by White wbił te 6 maksów, a może okazać się że będzie ich więcej niż u rywala.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ależ nam się meczycho szykuje, Clayton vs Smith to mecz, który naprawdę może nam dostarczyć wszystkiego. Obaj Panowie na ten moment prezentują się najlepiej oraz najrówniej na całym turnieju (za nimi Cross). Smith zagrał mecz z najwyższym AVG na całym turnieju, a Clayton jako jedyny zaliczył oba spotkania na średniej 100+. Jeżeli Smith dojedzie i będzie dobrze naciskał na Claytona to liczę, że obaj zawodnicy zagrają na AVG100+. Nie ukrywam, że właśnie w tym spotkaniu upatruje szansy na pokrycie zakładu długoterminowego ze średnią 107 lub więcej, bo te 106.32 Smitha pozostawia spory niedosyt. Overki wszystkiego tutaj są do gry i naprawdę szkoda, że nigdzie nie ma zakładu na to, że obaj Panowie będą mieli AVG100+, bo uważam, że takie coś mogłoby mieć ultra wysoki kurs i mega szanse na wejście. Patrząc na linie w WH, gdzie mamy 97.5 na Smitha i 98.5 na Claytona to oba te zdarzenia wydają się pewniakami. Jeżeli ktoś z was będzie widział zakład na obaj zawodnicy będą mieli AVG100+ to proszę mnie poinformować, będę ogromnie wdzięczny.

Jestem ciekaw jak potencjalni "dziwni" półfinaliści wpłyną na dobór Premier League. Czy potencjalny półfinał Kinga da mu szansę na zagranie w tym prestiżowym turnieju? Pierwsza część drabinki jest tak napchana, że reszta wygląda śmiesznie. Jeżeli dziś Gary zagra na optymalnym poziomie to jego spotkanie z Crossem też może być kozackim meczychem. Na ten moment jeżeli miałbym typować zwycięzcę to chyba nie jestem wstanie tego zrobić, ale nie zdziwi mnie powtórka z zeszłego roku.
Betfan wystawił zakład że obaj uzyskają średnią ponad 100 @3.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Soutar - Rydz typ Soutar kurs 3.15 Betfan

Według mnie kursy na to spotkanie mocno przesadzone. Soutar co prawda 77 darter a klasyfikacji generalnej, natomiast Rydz zajmuje 36 pozycję w rankingu. Soutar jak widać ma niesamowita według mnie psychikę. W trzech meczach na Mistrzostwach Świata pokonał Portela, Suljovic oraz de Sousa. Patrząc na wyniki tych spotkan w końcówkach wykazywał się niesamowitym charakterem. Jego przeciwnik przez trzy rundy bardzo pewnie podąża wygrywając z Yamada, Dolan oraz Aspinallem. Myślę, że patrząc na naprawdę dobra grę w ostatnim czasie Soutar i do tego pokonanie w dzisiejszym spotkaniu de Sousa na pewno doda większej pewności siebie zawodnikowi z Szkocji i po takim kursie myślę, że warto poszukać zwycięstwa właśnie Soutara. Szkot w dzisiejszym meczu rzucił 65 rzutów powyżej 100 punktów oraz 27 rzutów powyżej 140 punktów i 5 maksów. Naprawdę bardzo dobry bilans ja tutaj próbuje niespodzianki w jutrzejszym spotkaniu. Pozdrawiam.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Mecz: James Wade - Martijn Kleermaker
Typ: Kleermaker handi setowe +1.5
Kurs: 2.19

Ten turniej jest bardzo dziwny, zarówno pod kątem covidowego cyrku, jak i nieprzewidywalnych rozstrzygnięć m. in. porażka Aspinalla czy comeback Andersona. Tutaj spodziewam się czegoś równie niespodziewanego. Wade w zasadzie nie zachwycił na tym turnieju - w 1/32 wygrał swoje spotkanie ze średnią zaledwie 83.74, nastepnie walkower z wymagajacym rywalem. Kleermaker w tym samym czasie zaskoczył w rywalizacjach z Whitlockiem i Cullenem, gdzie nie był faworytem. Myślę że Martijn nie będzie wykręcać tutaj jakichś zabójczych średnich, jednak będzie po prostu skuteczny do bólu. Obaj panowie nie mierzyli się jak dotąd ani razu. Myślę, że wynik tego meczu jest nieoczywisty.
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dramaturgia meczu oczywiscie wielka. Obstawiany do obsrania raczej Smith a tu Clayton raczej przejawial takie zachowania.
2 sety pierwsze na super poziomie , po czym dal sie wyszalec Smithowi na 3 kolejne i dalej juz tylko wahania z jednej do drugiej
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Właśnie chyba mieliśmy możliwość oglądać najlepszy mecz tych MŚ. Ciekawe czy da się to pobić jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Szkot w dzisiejszym meczu rzucił 65 rzutów powyżej 100 punktów oraz 27 rzutów powyżej 140 punktów i 5 maksów. Naprawdę bardzo dobry bilans ja tutaj próbuje niespodzianki w jutrzejszym spotkaniu. Pozdrawiam.
Wyjdę z kontrą. Wartości, które podałeś wystąpiły w długim 7-setowym starciu trzeba to brać pod uwagę. Jak dla mnie Soutar gdyby wpadł na trochę lepiej dysponowanego zawodnika to byłby już poza turniejem. Zarówno Suljovic jak i de Sousa w formie spokojnie pokonaliby Soutara. Alan gra od początku turnieju na poziomie, który dla zawodników z 1/8 określa się jako słaby. Rydz za to pewnie przechodzi kolejne fazy turnieju. Po pierwsze nie przegrał jeszcze seta, a po drugie świetnie zamyka, świetnie maxuje i w ogóle nie mam się u niego do czego przyczepić. Sam jestem ciekaw jak zagrałby w nieco dłuższym meczu i czy trzymałby poziom, ale coś czuję, że jutro możemy się tego nie dowiedzieć. Soutarowi nie daje zbyt wielu szans i gram na Rydza i jego większą liczbę rzuconych maxów. Soutar grał w każdym spotkaniu maksymalną ilość setów, a ma 13 maxów na turnieju, a Rydz każdy mecz do zera i 17 maxów w turnieju. To pokazuje jak duża przepaść póki co jest między tymi zawodnikami w maxach.
Soutar - Rydz
Rydz więcej 180 i win meczu
@1.88
betfan (specjal) Miałem pecha. Może na Crossie więcej legów będzie i siądzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Koty podobno mają 9 żyć, Soutar najwidoczniej też. Przetrwał 8 lotek meczowych z Mensurem i 1 z Jose de Sousą. Ale to już starczy, Rydz go zrobi, nie ma o czym wgl dyskutować.

Nie sądzicie, że występ Smitha to naprawdę mega sprawa? Imo dająca mu grę w kolejnej edycji Premier League. Pytanie tylko czy jednak Clayton nie dałby nam więcej grając przeciwko Price'owi, bo mam wrażenie, że Smith powalczy, ale te 3 sety w formule Bo9 to max co jest wstanie osiągnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Właśnie chyba mieliśmy możliwość oglądać najlepszy mecz tych MŚ. Ciekawe czy da się to pobić jeszcze.
Osobiście to czekam na potencjalny mecz Crossa z Wrightem w półfinale, bo mam wrażenie, że też mogą dać nam niesamowite widowisko. Jeżeli Smith dojedzie to widać, że Price z meczu na mecz też jest co raz lepszy. Ten turniej może przynieść jeszcze parę ciekawych spotkań, ale jak myślę o tym, że Wade albo King będą w półfinale to trochę średnio się na to zapatruje.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Osobiście to czekam na potencjalny mecz Crossa z Wrightem w półfinale, bo mam wrażenie, że też mogą dać nam niesamowite widowisko. Jeżeli Smith dojedzie to widać, że Price z meczu na mecz też jest co raz lepszy. Ten turniej może przynieść jeszcze parę ciekawych spotkań, ale jak myślę o tym, że Wade albo King będą w półfinale to trochę średnio się na to zapatruje.
A to ich wina, że tak się wylosowała drabinka i to wszystko tak się poukładało? Oczywiście, że o wiele bardziej sprawiedliwe byłoby gdyby nie było tego całego cyrku z plandemią i testami, które swego czasu nawet w coca-coli wykryły wirusa. Chwała grajkom, którzy potrafią wykorzystać nadarzające się okazje.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
A to ich wina, że tak się wylosowała drabinka i to wszystko tak się poukładało? Oczywiście, że o wiele bardziej sprawiedliwe byłoby gdyby nie było tego całego cyrku z plandemią i testami, które swego czasu nawet w coca-coli wykryły wirusa. Chwała grajkom, którzy potrafią wykorzystać nadarzające się okazje.
W żadnym momencie ich nie winiłem przecież. Po prostu uważam, że szkoda takiej słabej drabinki i tak naprawdę niech sobie Ratajski, Cullen i Dima plują, że grali taki piach, bo taka szansa na półfinał MŚ nie zdarza się często. Wade w formie może być dobrą opcją żeby powalczyć w półfinale. Pytanie na co go tak naprawdę stać, bo póki co zagrał jeden mecz.. bardzo słaby mecz. Żeby nie SPAMować to ktoś widzi jakiś ciekawy bet poza graniem w stronę Merva i Rydza? Wieczorna sesja zapowiada się mega ciekawie. Searle z Wrightem dali już nam bardzo dobry mecz w tym sezonie, a przecież Wright odkąd zmienił lotki w spotkaniu z Hetą to wyglądał obiecująco. Cross niby mega forma, ale Gary to Gary, format setowy to jego gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Anderson - Cross
Cross wygra i więcej 180-tek
@2.55
betfan
To samo co u Rydza próbuję u Crossa. Rob świetny mecz z Gurneyem trzymany na bardzo dobrym poziomie i średnia w okolicach 100. Gary wczoraj męczarnie z White i w sumie nawet jakby mogło wydawać się, że późniejsze sety były lepsze w jego wykonaniu to jednak niekoniecznie. Ostatni set zagrany na AVG95 i w sumie tyle. Cross w każdym z siedmiu setów z Gurneyem odnotował lepszą średnią niż to 95 Garyego. Jeśli chodzi o zamki tutaj gracze prezentują podobną dyspozycję, ale jeśli chodzi o 180-tki z typu to znów jest przepaść. Gary gra długi mecz i rzuca 3 maxy z White (3 również z Lewisem w 4-setówce), a Cross też z trójką w statystykach z maxami, ale mała różnica, bo jeszcze jedynka z przodu. I to nie był pojedynczy wyskok, bo z RVB również solidne 7 maxów po stronie Crossa. kurs pyszny, a na zagranicznych bukach to nawet po 2.8 chodzi, a może i ciut więcej, bo nie wszystkie sprawdzałem. Ja to biorę, bo nie widzę tak grającego Garyego w ćwierćfinale.

Ponadto z niższych kursów gram na Wade @1.30 i Wrighta @1.4, którzy moim zdaniem jak polecą z turnieju to w przyszłym roku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom