>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2022 (15.12.2021–3.01.2022)

anzelmo 137,2K

anzelmo

Użytkownik
Gary Anderson v Rob Cross Rob Cross Najwyższy checkout 1,7 betfan

Rob mi sie tu bardzo podoba gra bardzo pewnie dobrze rzuca 180 -robi fajne zamki praktycznie bez słabych punktów. Dable na poziomie, Szkota moim skromnym zdaniem juz tu nie powinno byc ale Gary zaliczył świetny powrót z Ianem i gdzies tam ma swoje szanse wielu graczy oraz firm stawia na niego ale nie dzisiaj .... obaj doświadczeni myślę ze im dłużej to spotkanie poleci tym Anglik będzie miał większa przewagę za to ciekawi mnie występ Weda i mam nadzieje ze Holender go odprawi 💥
 
Ostatnia edycja:
psotnick 852,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No ten Rydz jest niezły. Niby robi wszystko na luzie a wyraz twarzy ma taki jakby był mega spięty/zestresowany.
Zestresowany to nie wiem, ale zdecydowanie powinien zainwestować we fryzjera, bo w telewizji przez następne lata będzie bardzo często :)
=====

Gary Anderson - Rob Cross
Kto więcej 180-tek? Rob Cross @ 1.90 7-4 gdyby Anderson się nie sfurował w ostatnim legu 6 seta to przynajmniej under by wszedł.. ech
Gary Anderson poniżej 6.5 180-tek: Tak @ 1.75
Betfan

Anderson już nie wbija notorycznie t20, często lotki uciekają poniżej, a nawet na boki. I to widać po statach. W dwóch mecza tych MŚ wbił w sumie tylko 6 maksów w aż 44 legach i 11 setach rozegranych. To naprawdę nie jest nawet dobry wynik, zwłaszcza pamietajac co Gary robił z potrójną 20stką. Dla porównania Cross w pierwszym meczu 7 maksów, w drugim 13, czyli rzucił 3 razy więcej 180tek niż Anderson i to w mniejszej ilości legów (39). Dla mnie to wystarczy by poprzeć taki typ.
 
Ostatnia edycja:
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Czy tylko ja się cieszę, że Soutara już nie ma na tej imprezie?
Może jakoś się na niego uwziąłem, bo porażka Mensura psuła mi kupony, ale jak dla mnie gość ewidentnie nie pasował do takiej fazy Mistrzostw.

A co z dziś?

Osobiście moim betem dnia jest Cross więcej maksów @1.95.
Nieco lżej pograłem handicupy setowe -1.5 w stronę Crossa i Wrighta. Jak dla mnie są w lepszej formie niż ich dzisiejsi rywale. I to wyraźnie lepszej. A Rob Cross ewidentnie dogaduje się z T20 na tej imprezie i osobiście wystawiłbym tutaj kurs w okolicach 1.6...

Tyle ode mnie, z fartem! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Z innej beczki.
Jaki tytuł ma piosenka która tak świetnie śpiewają kibice podczas Mistrzostw? Cała sala fajnie zgodnie leci z ta nuta...?

Co do typów na wieczór to chyba
Cross + Wright =2,10 Fortuna.
 
K 408

kamcior

Użytkownik
Uff już się chwilę bałem o under 4,5 maxów Holendra ale na styk wyszło. Gratki dla tego co to podawał. No i chyba jak u zdecydowanej większości zostają maxy Crossa. Zrobiła się z tego chyba masówka ale zobaczym co to wyniknie. Na papierze wygląda aż za dobrze ale nie zapeszam nie zapeszam :)
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Grałem dzisiaj tylko 180tki Rydza, ale to jest to samo widzę jak w przypadku Crossa. Schodzi z trzecią lotką w dół chyba z minimum 3 razy takie coś było, być może więcej bo oglądam dorywczo.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Są już kursy a że dwa dni specyficzne przed nami to może ja zacznę już teraz

Wade - King - Cross odpadł został Wade. Jeżeli zagra na tym poziomie co wczoraj to spakuje Kinga do domu. I trzymam kciuki żeby tak się stało podwójnie - mam nadzieję że plotki o dzikiej karcie dla Kinga to tylko plotki

Wade @1,54
King więcej maxow @1.44
Wade under 5,5 maxa @1.81


drugie spotkanie i Gary ach Gary. Dobry to był mecz w jego wykonaniu. I w sumie może nawet lepiej się stało że wygrał bo 6 Anglików w półfinale to już by była przesada. Wydaje mi się że Humphries osiągnął swój sufit jeżeli chodzi o tą chwilę. I wcale mi nie chodzi o to że on nie ma umiejętności predyspozyjacych go do czwórki. Ale po prostu nie ma głowy. Anderson bije go doświadczeniem, mecz może być całkiem równy ale mecz też trzeba umieć skończyć. Natomiast można w tym meczu wyłapać moim skromnym zdaniem najlepszy net na te wszystkie cztery spotkania. Otóż Anglik powinien gładko zdystansować Szkota w maxach. Anderson dzisiaj rzucił siedem, uważam to za wypadek przy pracy. Poza tym te siedem to i tak będzie dużo za mało - Anglik to maszyna do maxow.

Anderson @1.65
Humphries więcej maxow @1.7 8/10


do spotkań popołudniowych pojęcia nie mam. Kusi Rydz under 8,5 maxa po tym jak dzisiaj latał po tarczy ale z drugiej strony z Aspem zrobił 7 w czterech setach. Myślałem że mecz Price - Smith będzie perełką tej rundy ale jednak zdecydowanie bardziej czekam na to co zrobi Rydz. Bo rywala ma z najwyższej półki. Jeżeli by to wygrał to dzika karta znalazła wlasciciela
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Niby tak, niby nie. Buki po prostu chyba patrzą, że Gary to Gary i potrafi grać i to całkiem dobrze. Też uważam, że kurs bardzo przyjemny po tym co Cross gra na tym turnieju, ale ja też jestem w #teamgary i po prostu bym się bał. Co do Wade? 1.3 na czystego wina? Wolałbym chyba powyżej 4.5 seta po 1.25 przy tak słabym meczu Anglika w 2 rundzie.
Gary to Gary i tutaj się nie pomyliłem. Szkot lubi MŚ i ja naprawdę się nie zdziwię jak dostaniemy powtórkę finału z poprzedniego roku i Anderson zagra z Pricem. Wade zaskoczył, wygrał dość pewnie, ale nadal nie rzucił180s na tych MŚ. Merv jeżeli będzie chciał powalczyć to będzie musiał maxować, więc chyba pierwszy bet się nasuwa. Wright solidnie, ale zdarzały się zacinki, bardzo czekam na Rydza, bo uważam, że on może powalczyć. Luke z Garym? Meczycho, na to liczę.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
A ja liczę, że Price ze Smithem dadzą podobny popis, jak ten z Claytonem.
Ponadto naturalnym wyborem wydaje mi się pójście w maxy Smitha, Humphriesa i Kinga.
Mam wielką nadzieję, że Rydz nie spęka przed Pitą, wówczas to też może być bardzo dobry i zacięty pojedynek.
Ogółem to wszystkie mecze zapowiadają się niezwykle ciekawie, może tylko w maczu Wade-King mam obawę o dobry i równy poziom gry.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie bo widzę opcje u buków gdzie można obstawić narodowość mistrza świata. I faworytem jest Anglia po kursie @2.35

I w związku z tym pytanie. Czy ktoś gdzieś widzi opcje że Anglik mistrzem nie będzie? Takie NIE po kursie @1,45 wziąłbym z pocalowaniem ręki. Nie widzę nikogo z gospodarzy kto mógłby zdobyć ten tytuł. Najprędzej jeżeli już to Rydz ale to byłaby historia zbyt niesamowita
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Mecz. Luke Humphries - Gary Anderson
Typ. Gary Anderson wygra
Kurs. 1.66

Profesor Anderson wiecznie żywy i pewnie zmierzający po minimum finał. Gary miał swój kryzys przeciwko White'owi, ale potem jego comeback godny podziwu. W rywalizacji z Crossem też nie był faworytem, a mimo to solidnie dominował nad łysym i w zasadzie tylko mała zadyszka przy podwójnych sprawiła, że ten mecz trwał tak długo. Humphries dobrze się pokazał z Dobeyem jednak wydaje mi się, że w tej konfrontacji Gary to wygra. Można mieć dobry dzień, dobrą skuteczność na podwójnych itp, jednak jest grupa osób w tej dyscyplinie, która ma to coś, co z automatu daje przewagę nad każdym innym rywalem i jedną z takich osob jest właśnie Anderson.
 
Do góry Bottom