>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC World Championship 2022 (15.12.2021–3.01.2022)

G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Panowie widzicie jakies szanse na 9 lotke jesli tak, to w jakim meczu hmm smith strasznie łatwo rzuca te maxy u niego czuje szanse :)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
W fortunie też jest ale po @1.68 kurs spada

Mi bardzo podoba się zakład że Szkot zdobędzie tytuł po @1,85

Niezależnie od składu finału jutro z pewnością Szkot będzie faworytem. Więc taki kurs wydaje mi się bardzo sensowny
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Wright - Anderson
Wright więcej 180-tek
@1.50
Fortuna
Stawiam dziś na większą liczbę 180-tek w wykonaniu Petera Wrighta w półfinale, który zapowiada się na ciekawszy. Spodziewam się, że Wright utrzyma formę na maxach, która zapewni mu tak jak w trzech wcześniejszych rundach większą liczbę maxów od Andersona biorąc pod uwagę rozegrane legi. We wczorajszym meczu rzucił 17 maxów w 38 rozegranych legach, podczas gdy Gary rzucił połowę tego czyli 8 maxów w 31 legach. Spodziewam się po prostu utrzymania tej dyspozycji co pozwoliłoby na wygraną Wrighta kilkoma maxami.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
W fortunie też jest ale po @1.68 kurs spada

Mi bardzo podoba się zakład że Szkot zdobędzie tytuł po @1,85

Niezależnie od składu finału jutro z pewnością Szkot będzie faworytem. Więc taki kurs wydaje mi się bardzo sensowny
Pozwolę się nie zgodzić z Tobą, a z bukmacherami. W mojej ocenie w jutrzejszym finale, jaki by on nie był, faworytem będzie Michael Smith. Taka forma i regularność na T20 oraz skuteczność na dablach - w obecnej formie tylko Wright może się przeciwstawić, ale i tak z pozycji underdoga. Na ten moment wygląda na to, że Smith uporał się ze swoim największym rywalem, czyli własną głową. Potwierdził to chociażby wczoraj czy w meczy z Claytonem, gdzie wytrzymał w najważniejszych momentach wielokrotnie goniąc rywala.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Właśnie głowa zadecyduje że Smith faworytem nie będzie. Zarówno Wright jak i Anderson mają zdecydowanie większe doświadczenie

A pisanie że uporał się, ponieważ przeszedł czwarta rundę i piąta to gruba przesada. Moim zdaniem absolutnie jeszcze nie ma podstaw by twierdzić że Smith da rade. Price powinien go skończyć w ósmym secie ale nie wykorzystał lotek meczowych.

Ogólnie radziłbym zejście na ziemię jeżeli chodzi o Smitha. W obu meczach z Walijczykami nie był faworytem. Dziś jest nie dość że zdecydowanym faworytem półfinału to i numer jeden do tytułu. Mnie to mega dziwi. Jak również to że żaden z nas nie pochylilbysie dwa tygodnie temu nad takim kursem jaki mamy dzisiaj. Że niby Wadę gra słabo? A kto go zmusił do większego wysiłku? Wykorzystał słabsza drabinkę i w żadnym ze spotkań nie był absolutnie przez moment zagrożony. Dlatego żeby dzisiaj nie leciały wieczorem wyrazy rozczarowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Widzę, że towarzystwo już zameldowało Smitha w finale. Oczywiście, jest mega faworytem po tym co dotychczas pokazał. Wade wygląda przy nim mega słabo. Ale to jest sport. Nie takie cuda świat widział. Sam mam pogranego Smitha ale do głowy by minie przyszło już go księgować.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Wright -1,5 1.75
Smith -3,5 3.00
A ako 5.25

Zaczne od Wade'a. Jestem fanem James'a , bede mu kibicował ale zdrowy rozsądek podpowiada że powyżej dwóch setów nie podskoczy z tak mocno dysponowanym Smithem. Jest po prostu za duża różnica w punktowaniu.
Wright jak na razie słabo mecze zaczyna ale teraz przychodzi mecz gdzie nie może sobie pozwolić na taki początek jak w poprzednich meczach. Rzuca dużo maxów , Duble idą w góre. Myśle że Gary nie wytrzyma tego tempa.
 
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Smith - Wade
Typ: Smith wygra spotkanie i więcej 180-tek @ 1.40 Betfan


Analiza:
Smith aby dojść do półfinału musiał zagrać z znacznie trudniejszymi rywalami niż Wade. Zasłużona wygrana z Pricem w 9 setach spowodowała, że Smith jest widziany w roli faworytów do zwycięstwa w Mistrzostwach Świata. Smith pod prawie każdym względem wygrał z najlepszym zawodnikiem w rankingu światowym: najwięcej maxów, najwięcej 140+, najwięcej 100+, większa skuteczność kończenia i najlepsza średnia prawie 102. Taki wczorajszy wyczyn skłania do zagrania na Smitha. Wade dalej jest wielką niewiadomą ponieważ jego droga po prostu była łatwa do pólfinału i wykorzystał ją w 100%. Tracąc tylko jednego seta z Kuivenhovenem. Później walkower z powodu Covida i dwa łatwe starcia do zera z Kingiem i Kleermakerem. Sądzę, że Wade nie będzie w stanie dorównać poziomem do Smitha. Wade najwyższą średnią uzyskał 93 na tych mistrzostwach, a Smith nie schodził poniżej 97 a ostatni mecz z Pricem prawie z średnią 102 rzucał.

Wright - Anderson
Typ: Wright 180-tki handicap -1,5 @ 1.73 Betfan


Analiza:
Wright jest bardzo solidny pod względem maxów. We wszystkich swoich meczach na Mistrzostwach miał więcej maxów niż jego rywale. W ostatnim meczu z Rydzem zdobył aż 17 maxów. Anderson ma wygrane pojedynki w maxach 2/4, przegrana z Humphriesem i Lewisem. Teraz trochę statystyk:
Wright rozegrane 94 legi, 31 maxów co daje 0,32 maxa/leg
Anderson rozegrane 104 legi, 19 maxów, co daje 0,18 maxa/leg
Różnica jest widoczna i dlatego skłaniam się do zagrania na więcej 180 -tek Wrighta.

Smith wygra spotkanie i więcej 180-tek @ 1.40
Wright 180-tki handicap -1,5 @ 1.73
Ako: 2.42
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1066
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja tam Was podziwiam z tym Smithem

Wade pierwszy mecz w turnieju zagrał tydzień przed świętami. Później z VdV dostał walkowera. W ostatnich dniach z Kleermakerem i Kingiem 9-0 w setach. Co miałby zrobić więcej by was przekonać? Grać na wyższej średniej? Dzisiaj zagra ;-)
 
Pablito91 476K

Pablito91

Użytkownik
Co myślicie o najwyższym wyzerowaniu Smith'a poniżej 136.5? Kurs 1.95 to pobrania. W żadnym z dotychczasowych meczy na Mistrzostwach nie pokrył tej linii. Myślę, że warto spróbować.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Anderson - Wright
Typ: handicap +1.5 setów Anderson
Kurs:
1.94
Bukmacher: BETFAN
Analiza:
Półfinał prestiżowego turnieju PDC. Gary Anderson mimo małej zadyszki zasłużenie w półfinale, to samo można mowić o Wrighcie, który stoczył prawdziwa wojnę w swoim ostatnim pojedynku. Na tym poziomie szanse rozkładają się dokładnie 50/50 - trudno wskazać lepszego zawodnika, bo obaj zjedli już na tej dyscyplinie zęby i różnice sa niewielkie. W tym meczu typuje handicap pod Gary'ego, bo według mnie to on awansuje do finału i spodziewam się wyrównanego meczu leg za leg ; set za set. Taki wynik nie wykluczap porażki Gary'ego
 
Ostatnia edycja:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Michael Smith - James Wade
6 lub więcej 100+ checkouts w meczu: Tak @ 2.00 6 (Smith 114, 130, 112; Wade 121, 121, 160)
Betfan

Mecz dwóch świetnych graczy którym od lat wieszczy się że są przyszłymi mistrzami świata. Aż dziw że Wade przez tyle lat nawet nie był w finale MŚ, ale to dygresja. Wade na razie tylko 4 zamki 100+ w całym turnieju, inna sprawa że rozegrał 2 razy mniej legów od Smitha, bo jeden mecz to walkower a w 3 pozostałych stracił tylko jednego seta. Ważniejsze, że po prostu jego rywale nie zmuszali go wielkich rzeczy, nie miał nawet zbyt wielu szans na wysokie zamki, nie mówiąc że ich nie potrzebował, bo rywale grali na średnich 80+. No to teraz się na pewno zmieni, „nowy” Smith średnia turniejowa 100, i nawet jeśli można się spodziewać że Wade podciągnie swoją średnią do jakichś 95 (średnia w turnieju 87), to i tak żeby tu w ogóle było jakieś zaczepienie na wynik to będą wysokie zamki wręcz konieczne, nie tyle by przełamać, ale by utrzymać się w meczu. A że Wade to potrafi to wszyscy wiemy, od lat jego znakiem rozpoznawczym jest świetna skuteczność dubli zwłaszcza w jego ulubionej sekwencji D20-D10-D5. Smith w turnieju aż 11 zamków 100+, we wczorajszym półfinale z Price’em wbił 4 sztuki, więc też coś od siebie dorzuci, a w sumie obaj panowie mogą się złożyć na 6-7 takich zamków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
Ja tam Was podziwiam z tym Smithem

Wade pierwszy mecz w turnieju zagrał tydzień przed świętami. Później z VdV dostał walkowera. W ostatnich dniach z Kleermakerem i Kingiem 9-0 w setach. Co miałby zrobić więcej by was przekonać? Grać na wyższej średniej? Dzisiaj zagra ;-)
A ja podziwiam Ciebie ze cały czas masz nadzieje ze wade dziś odpali no ale niestety statystki przemawiają za smithem co z tego ze zrobił 9:0 w setach ale na jakich średnich :) zaraz powiesz ze nie musiał się wysilać niby tak wiec a moze po prostu jest bez formy. Na dystansie tez bez rzucania 180 ciężko to widzę. Zdaje sobie z tego sprawę ze wade jest top zawodnikiem ale dziś nic za nim nie przemawia.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Jeśli chodzi o maxy to widzę to tak samo jak koledzy wyżej. Linie na Smitha i Wrighta 12.5 w fortunie i myślę, że obaj panowie to ogarną. Półfinały do 6 wygranych setów, więc szanse się zwiększają, czuję, że te mecze szybko się nie zakończą. Zarówno Wade jak i Anderson umiejętności posiadają spore. To dla tych, którzy dartem się zbytnio nie interesują, bo po kursach mogą stwierdzić co innego.
1.35 na Smitha jakby grał z jakimś ogórkiem.

Smith over 12.5 maxów @1.76
Wright over 12.5 maxów @ 2.02

Ako 3.56 fortuna IZZI
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co myślicie o najwyższym wyzerowaniu Smith'a poniżej 136.5? Kurs 1.95 to pobrania. W żadnym z dotychczasowych meczy na Mistrzostwach nie pokrył tej linii. Myślę, że warto spróbować.
Niby to ma sens, bo może nie być zmuszony przez Wade do zamykania dużych checkoutów, tyle że z wysokością zamków to trochę loteria, bo zawsze może się trafić jakieś 170 just for fun :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Michael Smith v James Wade
Typ: Michael Smith powyżej 12,5 maksa @ 1,83 ETOTO 16

Peter Wright v Gary Anderson
Typ: Peter Wright powyżej 12,5 maksa @ 2,05 ETOTO 24 :eek:


Wright
6 setów - 6 maksów
5 setów - 7 maksów
9 setów - 17 maksów
suma: 20 setów - 30 maksów, średnio 1,5 maksa na set

Smith
6 setów - 10 maksów
7 setów - 11 maksów
9 setów - 16 maksów
suma: 22 sety - 37 maksów, średnio 1,68 maksa na set

Dotyczy meczów po świętach, drugą rundę odrzucam.

W obu meczach 8 setów to absolutne minimum, czyli Wright 12 maksów, Smith 13,45 maksów.

Widzę, że masówka idzie na Michaela Smitha. Byłbym ostrożny, bo Wade zagra jak 'typical Wade', czyli 4x100 + kończenie 101, leg w leg. James dotychczas miał ogórków, więc zrobił sobie spacerek. Ale ten gość wie, kiedy trzeba rzucić odpowiednio, to taka trochę słabsza wersja Phila Taylora, który mając nieco ponad 200 na liczniku rzucał 140/134 i za moment kończył poniżej 100 punktów. A dodatkowo James uwielbia kończyć z przedziału 101-110.

Ale do rzeczy, do maksów. To wcale nie będzie spacerek dla Smitha. Forma jest świetna, potrójne 20 wchodzą jak po sznurku. U Wrighta podobnie, jestem spokojny o maksy. Spodziewałem się linii 14,5, liczę, że po 15 narzucają maksów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1187
Do góry Bottom