>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC World Championship 2022 (15.12.2021–3.01.2022)

anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Ja tam Was podziwiam z tym Smithem

Wade pierwszy mecz w turnieju zagrał tydzień przed świętami. Później z VdV dostał walkowera. W ostatnich dniach z Kleermakerem i Kingiem 9-0 w setach. Co miałby zrobić więcej by was przekonać? Grać na wyższej średniej? Dzisiaj zagra ;-)
Pożyjemy zobaczymy najpierw niech zagra na dystansie na lepszej średniej i niech znajdzie receptę na 180 Bullego które spokojnie go będą ustawiały w 1 kolejności na dablach. A co jeszcze ma zrobić Smith zeby ciebie przekonać ? pokonał tutaj numer 1 Gerwyna jego koleżkę który gra mega dart Cleytona bardzo dobre średnie powyżej 100 - ja myślę ze głowa jest gotowa i powalczy o MS z Wrightem z którym ma co nieco do wyrównania ostatnio miał chyba... 8-5 i przerwę by przegrać 16-12 po przerwie nic nie grając....ale to jest Wright wielki gracz choćby wczoraj grając z Rydzem pokazał niesamowita sile ale czas pokażę każdy ma swoje zdanie i pieniądze ja napewno Wade nie lekceważę ale myślę ze dzisiaj nic nie ugra wiec...chłopaki juz wszystko opisali nie ma co powielać
Wracając do tematu nie lubię grać hendi dość dużych na 180 bo moze byc rożnie ale gram spokojnie Bullego po 1,32 i ze machnie 1 180 w meczu po 1,4 w lvbet dobrych półfinałów i zielonych typów

Smith - Wade 1 1,32 i 1 180 w meczu po 1,4 lvbet
 
hiro 81,5K

hiro

Użytkownik
Informacyjnie jakby ktoś był zainteresowany obstawieniem 9-lotki.

efortuna

9 lotka w meczu Smith - Wade @ 15,00
9 lotka w meczu Wright - Anderson @ 12,00

9 lotka w dniu 02.01.2022 @ 15,00 🙃
(Codzienne zakłady specjalne)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Brawo Panie Smith, brawo. Ja go naprawdę lubię, żeby nie było. Natomiast i tak uważam że tytuł zgarnie Szkot ;-)
 
Pablito91 463,6K

Pablito91

Użytkownik
Jak Wright będzie ze Smithem w finale to będzie chyba ze 40 maksow, albo i lepiej :D jeden i drugi rzucają od niechcenia maksy :)
 
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Piękne pólfinały, ciekawa jaka linia będzie na maxy w finale. Bo obaj to mają niezłą skuteczność ;)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ktoś tu wspominał że mecz Suljovic - Soutar meczem turnieju?

Tak na szybko to ciężko mi sobie lepszy mecz przypomnieć. Nie, nie w tych mistrzostwach. Powiedziałbym że to najlepsze co w życiu widzialem
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ktoś tu wspominał że mecz Suljovic - Soutar meczem turnieju?

Tak na szybko to ciężko mi sobie lepszy mecz przypomnieć. Nie, nie w tych mistrzostwach. Powiedziałbym że to najlepsze co w życiu widzialem
Ja pisałem i na tamten moment, czyli druga runda to był. Przynajmniej jeśli chodzi o dramaturgię.

Zresztą, jak wycenić najlepszy mecz? Liczyć średnie? Maksy? Wysokie zamki? Czy właśnie dramaturgię i zwroty akcji?

Bo chyba mocnym kandydatem musi być finał MŚ 2007 Taylor vs van Barneveld, finał kończony w legu nagłej śmierci w decydującym secie..

 
Otrzymane punkty reputacji: +57
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Ja pisałem i na tamten moment, czyli druga runda to był. Przynajmniej jeśli chodzi o dramaturgię.
Tak, zgadza się, napisałeś dokładnie "Mecz turnieju i tak już pewnie zostanie do końca." Trochę Ciebie poniosło, ale domyśliłem się, że pod wpływem chwili napisałeś tak, a w domyśle chodziło o mecz, który odbył się do tego momentu. Zwrócili użytkownicy uwagę (słusznie bądź nie), ale dobrze świadczy, że wiele osób śledzi temat świata darts. Mimo, że turniej się nie skończył i nie mogłem oglądać wszystkich spotkań, to mogę być usatysfakcjonowany. Poziom wysoki, a do tego, sporo ludzi na tym forum jest zainteresowanych tyn sportem. Swoją drogą, gdzie jest użytkownik bam14, zawsze brylował w tej dziedzinie i trzeba przyznać, że znał się na rzeczy, bo skuteczność miał naprawdę niesamowitą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +280
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Panowie 38,5 po kursie 4 trzeba zaatakować kursy będą spadać szykuje się być może 12 setów a w jednym secie po ponad 3 maxy będą leciały jak nic. Unibet już wystawił kursy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Kto ma na rusku konto to na finał niech atakuje 9 lotke kurs 17 jest na 22bet. Na uni jest 10 ale pograłem z darmowych kuponów i parę złociszy od siebie
Można jeszcze po kursach 3,5 pograć maxy na Smitha i na Wrighta 19,5 linie.

Jutro to będą gwiezdne wojny :)
Trzeba to zobaczyć!!!

Ale meczycho !!! I wielki come back Wrighta tym bardziej szacunek dla szkota bo 3/4 meczu miał kryzys
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom