>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PDC World Championship 2022 (15.12.2021–3.01.2022)

kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
1639820563166.png
Ostatnio po jednym błędzie przydałoy się coś trafić.
AKO
Labanauskas - de Decker
Litwin, gdy go typuje, a jest faworytem meczu zazwyczaj wygrywa. Jest to darter solidny, który poniżej pewnego poziomu zazwyczaj nie wchodzi. De Decker wszedł na MŚ kuchennymi drzwiami i nie jest w wybitnej formie co stawia Dariusa faworytem tego meczu.

White - Landman
Tutaj jestem całym sercem z Holendrem, ale sądzę, że mecz pójdzie w drugą stronę. Landman wygrał pewnie z Mitchellem, ale tylko dlatego, że Scott był beznadziejny na podwójnych i im bliżej było do końca meczu tym Scott bardziej skupiał się na gestykulacji niż na grze, a to zazwyczaj dobrze się nie kończy.

Rowby-John - Kenny
Gdyby kursy były 1.4 do 2.9 jak u Labanauskasa to pewnie bym tego nie grał, ale z uwagi, że kurs jest 1.61 i Rowby-John w tym roku gra lepiej i pokonywał już nie takich rywali stawiam na niego. Rowby-John bardzo dobrze spisywał się na World Cup of Darts czy niektórych meczach Grand Slama i osiągał poziom, jaki obecnie jest dla Kennyego nieosiągalny. Solidny mecz Austriaka powinien wystarczyć by zakład wszedł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
Wczoraj niestety znów 2/3, ale nie poddaję się.
1639912818421.png
AKO 4,67 (z HH).
Korzystam z HH i dokładki jaką daje Fortuna pomiędzy 12:00, a 15:00 i gram tak jak powyżej

Soutar - Portela
Tutaj pomimo progresu Porteli jeśli chodzi o 180 (w zeszłym roku często co setne jego podejście kończyło się maxem) stawiam na Soutara. Pamiętam bardzo dobrze jak emocjonalnie podchodził do meczów Portela i jak graliśmy under jego maxów. On zagrał rok temu dwa mecze na MŚ i nie zaliczył ani jednej 180-tki. Tutaj jak dla mnie może skończyć się 3:0, ale mimo krótkiego formatu Soutar liczę, że ze 3 maxy rzuci, bo w zdecydowanie krótszych meczach na playersach właśnie tego typu wartości osiągał i do tego dużo razy był blisko rzucając 140.

Kleermaker - Michael
Tutaj na pewno nie widzę value grając na Kleera. Mocno niestabilny zawodnik, który może tu zagrać na średniej 95, ale może i na średniej poniżej 85. Jedno jest pewne nie będzie grał wybitnie przez cały mecz, dlatego spodziewam się tutaj szansy dla Michaela, który być może będzie też zaczynał minimum dwa sety. Michaela stać na grę na średniej 90+ i postawienie się rywalowi. Nieraz udowadniał, że może zrobić niespodziankę. Mnie nie zdziwi tu 5-setówka, której wczoraj brakowało, ale gram bezpieczniej na 3.5 setów, bo kurs i tak ok.

Beaton - Sherrock
Nie ma opcji żebym zagrał na Beatona jak rok temu, ale nie ma też opcji żebym spojrzał obojętnie na kurs na Fallon. Początkowo myślałem o maxach Fallon, ale uznałem, że nie jestem w stanie przewidzieć czy to będzie dłuższe czy krótsze spotkanie i będzie to dość ryzykowane. Fallon w ostatnich miesiącach znów była na ustach wielu fanów darta i rozgrywała naprawdę dobre mecze na Slamie. Porównując ostatnie mecze w zawodach o większej randze od piwnicznych Playersów widać, że Sherrock jest dużo lepsza na wartościach podwójnych, a to właśnie tym wygrywa się mecze. Dodatkowo publika powinna Fallon wygrać ten mecz. Po takim kursie biorę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie przed mistrzostwami pogrLem sobie grubiej kombinowany zakład w fortunie

Najwyższą średnią w meczu - poniżej 107.99 - tu jestem chyba już spokojny. Najłatwiej o taka średnią w drugiej rundzie, a wszyscy najwięksi już byli. Od trzeciej rundy mecze w formacie best of seven więc i trudniej utrzymać średnią

Poniżej 5.5 170' - nie było jeszcze żadnej więc też pozytywnie

Poniżej 899.5 maxow - i nie da się ukryć że tu jestem bardzo zaniepokojony. Nie licząc paru wyjątków to te mistrzostwa póki co są strasznie overowe jeżeli chodzi o 180. I tu mam pytanie - czy jest jakaś strona gdzie można znaleźć ile było maxow w poszczególnych rundach w poprzednich latach czy też ręcznie to trzeba przeliczać?
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie przed mistrzostwami pogrLem sobie grubiej kombinowany zakład w fortunie

Najwyższą średnią w meczu - poniżej 107.99 - tu jestem chyba już spokojny. Najłatwiej o taka średnią w drugiej rundzie, a wszyscy najwięksi już byli. Od trzeciej rundy mecze w formacie best of seven więc i trudniej utrzymać średnią

Poniżej 5.5 170' - nie było jeszcze żadnej więc też pozytywnie

Poniżej 899.5 maxow - i nie da się ukryć że tu jestem bardzo zaniepokojony. Nie licząc paru wyjątków to te mistrzostwa póki co są strasznie overowe jeżeli chodzi o 180. I tu mam pytanie - czy jest jakaś strona gdzie można znaleźć ile było maxow w poszczególnych rundach w poprzednich latach czy też ręcznie to trzeba przeliczać?
Niby tak, niby nie. W 3 rundzie jeszcze nie grali Dima i Chizzy, którzy w ostatnich latach popisywali się fenomenalnymi średnimi, więc mogą to zrobić. Przy potencjalnie 6 setach w kolejnej rundzie jeżeli dany zawodnik nie prześpi seta również jest to realne. Co do 170 to format dłuższy, więc więcej szans.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Oczywiście że format dłuższy to więcej szans, ale zadowalające dla mnie że póki co to 170 nie było

Chizzy - niieeee. A co do Dimy to przyjeżdżał już na mistrzostwa po lepszych sezonach. Jeżeli czegoś nie zrobił ze swoją dyspozycja to może być dużym rozczarowaniem.

Czarny koń? Przed mistrzostwami myślałem o Crossie. Natomiast nie wiem czy miał ktoś w historii cięższe losowanie. O rajuu

2 runda - van Barneveld
3 runda - Gurney
4 runda - G.Anderson
5 runda - MvG



Myślę że mega pozytywnie pokaże się Wade - i to jego a nie Dime widzę w półfinale z Walijczykiem.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zadziwiająco wysoki kurs na Mensura (1.72) przeciwko Soutarowi. Szkot zagrał naprawdę przeciętne spotkanie przeciwko Porteli, bo te 89 i 34% to raczej niezbyt wysokie liczby. Suljovic to jednak regularność.
 
krol-julian 5,1K

krol-julian

Użytkownik
A coś do gry na dziś polecicie?

Ja widzę Rodriguez, Wade i van Barneweld. Myślicie, że jest tu ryzyko jakieś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja dziś myśle pójść w maxy w meczu Barneya linia 6,5 i w meczu Wade linia 7,5 ako 4.20 w Superbet , tylko martwi mnie ten pierwszy mecz bo przeciwnik Barneya pojawia się co roku na mistrzostwach i tyle go widziałem , a w jakiej dyspozycji jest obecnie ciężko stwierdzić. A u Wade powinno być łatwiej z maxami bo jak Anglikowi będzie siadać to powinien nawrzucać ładnie tych maxow a patrząc tez na ostatni mecz Holendra to tez zle nie punktował i myśle ze dziś tez się postawi i razem pokryją linie bo kursy na handi setowe nie powalają z nóg w obydwu meczach wiec ja spróbuje iść w maxy. Może odpuszczę ten pierwszy mecz i poczekam na jakieś wasze propozycje ale mecz Wade myśle spokojnie do gry
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Over maxów i Wade? Dla mnie to nie idzie w parze. Wade rzuca mnóstwo 100 i 140. Z maxami to bywa różnie. Linia przyjemna, ale dla mnie żadne value. Barney i Wade bez problemu powinni wziąć swoje mecze, dwa pozostałe mecze to pewnie minimum 4 sety, ale zobaczymy.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Unibet,daje na rzutki freebeta -25zł i freebeta za 50 zł do gry "live" po min.kursie 1.80.
Sprawdzcie sobie czy macie,kto tam gra.
Tak, tasiemka zagrana za 25, live sprawdzę w trakcie.

Będąc dziś na unibecie znalazłem dwa ciekawe bety, które można zagrać na "lepsze oglądanie" przy dość słabej sesji dzisiaj.

Barney-Illagan
Typ: Barney minimum 2x100+ C/O - 2.25/unibet


122, 121, 92 to 3 najwyższe zamki Barneya podczas trzech ostatnich telewizyjnych spotkań na Grand Slamie. W 1 rundzie przeciwnik dosyć słaby, bo to Filipińczyk Illagan, który przyjeżdża praktycznie co roku na MŚ. Gra jeden mecz i jedzie do domu. Barney zawsze słynął z solidnych zamków, więc liczę, że 2x100 zrobi. Powinniśmy tutaj dostać minimum 12 legów, a jeżeli Illagan się zepnie to może nawet 16, więc swoje szansę będą. Barney lubi sobie zejść na 25, więc podejrzewam, że parokrotnie zostawi jakieś 116, a taki zamek można sobie ustawić trafiając zaledwie jednego Triple.

Wade-Kuivenhoven
Typ: Wade wygra lega trafiając bulla - 3/unibet


Ultra fajna zdarzenie jak na takiego gracza jak Wade. Anglik non stop rzuca w 20 i bardzo często zostawia sobie wartości pokroju 161, 121, 81, które bardzo często zostawiają bulla. "The Machine" potrafi to robić i uważam, że dziś będzie miał minimum 2, 3 podejścia na bulla. Przy takim kursie głupio nie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Wszystkie kursy STS

Mervyn King v Ryan Joyce
Typ: Powyżej 3,5 seta @ 1,35 3-2


Joyce wkurzył mnie niemiłosiernie w meczu pierwszej rundy. Miał na tacy Beneckyego: prowadził 2-0 w setach, 1-0 w legach i co? I zachciało mu się kończyć 150 trzema środkami. Nie trafił już pierwszej lotki, fakt faktem ustawił 48 do końca, ale zdekoncentrował się i nie umiał skończyć w kolejnych sześciu lotkach. A potem przegrał lega i dał nadzieję Czechowi, który mocno się rozkręcił. Przez to Ryan musiał męczyć się w piątej partii. Sam sobie nawarzył piwa. No ale dobra, było minęło.

Generalnie Joyce to dobry gracz, pięknie układa te swoje "pizdryki" w potrójnej 20. King oczywiście klasa, ale też z przestojami. Nie podejmę się typowania zwycięzcy, ale po secie powinni ugrać.

Dimitri Van den Bergh v Florian Hempel
Typ: Dimitri Van den Bergh @ 1,27 1-3


Hempel fajny chłopak, ale już się nagrał. Przez ostatnie 2-3 lata zrobił olbrzymi przeskok w swojej grze. Jednocześnie nie wiem czy z tak mało płynnym rzutem będzie w stanie jeszcze się rozwinąć. Powiem szczerze, że w pierwszej rundzie liczyłem na Schindlera, ale Martin nie dojechał. Florian wygrał, ale średnia 89,18 mnie nie przekonuje. Dimitri ma świetny powerscoring i nawet przy nieco słabszych podwójnych, jak to miewał w ostatnich tygodniach, powinien spokojnie ograć Niemca. Liczę na 3-0, max 3-1 w setach. IMO kurs powinien być jak u Aspinalla czyli 1,12-1,15.

Glen Durrant v William O’Connor
Typ: William O’Connor -1,5 seta @ 1,30 0-3


Nie trzeba być znawcą, żeby wiedzieć, że Duzza cały sezon miał fatalny. Ostatni raz oficjalnie zagrał 2 listopada. Być może otrząsnął się, popracował z psychologiem, mocno potrenował i nagle w Ally Pally zobaczymy Duzzę jeszcze sprzed roku, który zagra blisko 100 punktów na średniej. Ale szczerze w to wątpię. Raczej spodziewam się podtrzymania fatalnej formy, średniej pod 80 punktów.

A O'Connor z Laubym zagrał świetny mecz. Takie mocne wejście w turniej daje dużo pewności i myślę, że Willie swoje zrobi. Boję się typować wyniku 0-3, bo trzykrotny mistrz świata może gdzieś tymi osiemnastymi lotkami wygrać trzy legi z rzędu i sprawić małą niespodziankę. Kurs 2,00 na to zdarzenie jest trochę za mały, ale już handicap pozwalający przegranemu na zdobycie maksimum jednego seta jest OK.

Rob Cross v Raymond van Barneveld
Typ: Powyżej 3,5 seta @ 1,35 3-1


Hitowy pojedynek drugiej rundy i nie wyobrażam sobie, żeby skończył się wynikiem 3-0 lub 0-3. Raymond spokojnie ograł Ilagana, który próbował go prowokować w pierwszym secie, ale nakręcił tylko samego siebie i w pozostałych setach zagrał słabo. Holender zrobił przyzwoity poziom, średnia 96,70. Cross świetnie prezentował się w turniejach przygotowujących do mistrzostw świata. Widać było w nim ten błysk, który miał w pierwszym sezonie w PDC. Dla mnie obaj po secie wygrają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +851
S 18

spinalive

Użytkownik
Kapitalne podwójne Hempela i ogólnie świetny jego mecz, ale moim zdaniem zawody takiej rangi powinny zaczynać się od fazy grupowej, bo tak to jeden zły dzień przekreśla cały turniej.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Są dwie strony medalu. Moim zdaniem taki format jest zdecydowanie atrakcyjniejszy. Mecze grupowe ciagnelyby się w nieskończoność ( poza tym nie ma opcji by wtedy grali do 3 setów i byłaby jeszcze większą loteryjnosc). Należy też wziąć pod uwagę że grając w grupach tych zawodników siłą rzeczy musiałoby być mniej ( nikt nie chce turnieju ciągnącego się przez 50 dni). No i najważniejsze - ograniczając liczbę uczestników taki Hempel by się nie zmieścił w turnieju

Jako że stawialem że to Wade wygra ta ćwiartkę nie ukrywam że ciesze się że Dimy już w turnieju nie ma. Z drugiej strony - ale drabinka by się dla Krzysztofa otworzyła
 
Do góry Bottom