>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC Premier League Darts 2023

Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Ależ meczycho Dimy. Finisz top-top: klasa.
ASP też stanął na wysokości zadania - 6 maxów, ładnie. Wynik niezły, ale ogólnie przy tarczy był dość osobliwy. Jakoś dziwnie spięty, nerwowy. MVG powinien to wziąć.

To jeszcze Clayton i do kasy!
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Dimitri van den Bergh vs Jonny Clayton
Van Den Bergh wygra @2 (STS)
Van Den Bergh więcej 180' @1,66 (STS)
Van Den Bergh handicap 180 -2.5 @2,50 (STS)
Van Den Bergh wygra, najwięcej 180 i najwyższy C/O @4, 75


Bawimy się :) oczywiście zdaje sobie sprawę, że Clayton może się otrząsnąć i zagrać mecz na średniej 100 i skuteczności 60% na podwójnych, ale próbuję wykorzystać 'dyspozycję dnia'
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Noc 6 - Liverpool

Price vs Wright
Price wygra @1,68 (Betfan)
Gerwyn gra ostatnio znakomicie, ale ma trochę pecha:
W ET zatrzymał go świetny Chisnall (obaj średnie powyżej 105)
w UK Open trafił na De Zwaana, który zagrał mecz życia: 10 maxów i średnia 105
W Premier League 2 razy zatrzymał się na MVG (w Dublinie powinien to wziąć)
Nie zmienia to faktu, że Price naprawdę gra bardzo dobrze i sukcesy w tym sezonie przyjdą.
Ciekawostka (najwyższa średnia w ostatnich 200 legach
20230309_001850.jpg

Natomiast Wright to dla mnie kompletne przeciwieństwo. Prezentuje się słabo (poniżej poziomu do którego przyzwyczaił) ale jakimś cudem przepycha sporo spotkań.
Peter w Premier League jeszcze nie wygrał spotkania (sic!) i moim zdaniem będzie musiał poczekać kolejny tydzień

Michael Van Gerwen vs Jonny Clayton
Clayton C/O powyżej 87,5 @1.80 (fortuna)
Niska linia. Finisz na 2 lotki dla Walijczyka, to małe piwo. Nie licząc UK Open (bo tam dłuższa formuła), to pokrył ten bet w ostatnich 7/9 meczach. Nie sądzę, żeby MVG wziął to lekko i liczę, że Jonny weźmie tym razem minimum 4 legi
 
Ostatnia edycja:
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Pany, za chwile mecz wiec krotko...
MVG vs Clayton
MVG srednia 3lotek ponizej 100.5 @1.75 totalbet

Przesledzilem historie ich kilku otstanich spotkan, H2H jak i forme jaka trzymaja iiii.... Jakos nie widze, w tak "krotkim" formacie by Shrek zagral na powyzej 100.
Wiadomo, podrazniony finalem ktory niespodziewanie mozna powiedziec przegral, bedac ogromnym faworytem. Ale trzeba to wymazac z pamieci i pokonac niewygodnego Walijczyka, ktory umie sie postawic. Blizej mi do tego, ze ze wzgledu na pierwszy ich mecz w tej serii Premier League, ze srednie obu beda o wiele nizsze.. Musza wejsc, poczuc to. Nie sadze, by to byl poziom od razu top ich umiejetnosci.
Uwazam, ze Shreku wygra 6:3/6:4 ale bardziej na sredniej plus minus 96/97...
 
Otrzymane punkty reputacji: +682
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Ależ pogoń Price'a! Ze stanu 2:5 doprowadził do disajdera i miał bulla na mecz i potem zmarnował jescze 2 lotki meczowe. Szkoda..
Natomiast Wright nie trafił 7 lotek meczowych, ale w końcu w bólach wyszarpał.
Peter dziś rzucał nowymi lotkami. Pierwszy raz widzę takie bombery w jego rękach. Wbijają się pod dziwnym kątem: w kierunku podłogi (skojarzył mi się Ryan Joyce). Szkot zaczął świetnie na dystansie i solidnie na podwójnych, ale potem się zaciął i dużo mylił.
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Mecz Dobey z Aspinallem sztos.
ASP 100% skuteczności na dublach i średnia 100
Dobey pomimo faktu, że przegrywał 4:0, to nawiązał walkę i dał jeszcze sporo emocji - było nawet podejście do tarczy na 9 lotkę (spudłowana 7 lotka)
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
STS wystawił kursy na mecz Aspinalla sekundy po zakończeniu meczu. Szybciej niż ruski.
Zdążyłem złapać 2,60. Teraz już skorygowali do 2.25
Screenshot_20230309_221454_Chrome.jpg
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Brak mi słów na Aspinalla. Nie liczyłem, że utrzyma 100% skuteczności na podwójnych, ale 2/18 (11%) to jakiś żart
Post automatycznie złączony:

Ehhh mogłem nie zaglądać i się nie sugerować typem
No niestety czasem tak bywa. Smith nie zagrał jakiegoś świetnego spotkania. Narzucał dla odmiany maxów, ale ogólnie wyglądało to przeciętnie. Aspinall polozul.mecz
 
Ostatnia edycja:
A 47

Anonymo1995

Użytkownik
Brak mi słów na Aspinalla. Nie liczyłem, że otrzyma 100% skuteczności na podwójnych, ale 2/18 (11%) to jakiś żart
Post automatycznie złączony:


No niestety czasem tak bywa. Smith nie zagrał jakiegoś świetnego spotkania. Narzucał dla odmiany maxów, ale ogólnie wyglądało to przeciętnie. Aspinall polozul.mecz
No tak, Smith też miał problem z podwójnymi momentami, za to 180 walił aż miło :) Końcówka 6 lega to był poziom tragedia u obu. Chyba z 15-ta podwójna dopiero wpadła :D
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Aspinall + Smith @2.77 Betfan

Nie będę ukrywał, że nie trawie Van den Bergha. Jego sposób bycia, robienie z siebie klauna na scenie oraz wychodząc na nią działa mi na nerwy i gość jest chyba jedynym darterem, którego tak nie cierpie, bo lotki to sport, w którym chyba jako jedynym, czuje sympatie do 95 procent graczy.
Belg, w mojej opinii, ostatnio zbyt często „prześlizguje się” w meczach i korzysta z chwilowych załamań przeciwników, albo ze zwykłego szczęścia. Tak było z Garym w UK Open, gdzie Szkot wrócił losy spotkania i powinien luźno to zamknąć w końcówce, tak było w Players Championship z De Sousa, gdzie Portugalczyk prowadził 4-1, ale przegrał 5-6.
Asp robi o wiele większe wrażenie i jego gra jest przyjemniejsza dla oka - w mojej ocenie, w nużącej Premier League daje powiew świeżości. Często pokazuje moc punktową, ale brakuje czasem kropki nad i, zamknięcia na podwójnych. Na podłogówkach z poprzedniego weekendu zrobił o wiele lepsze wyniki niż Belg i po cichu liczę, że Night 7 padnie łupem Anglika.

Z Dobeyem krótka piłka. Jak dla mnie, to nie jest poziom ścisłej czołówki i jeżeli Smithowi będzie się chciało to bezproblemowo go odeśle do domu w ćwierćfinale.
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Ostatnio brak czasu, ale chociaż wrzucę swoje 2 typy z Totalbet na wieczór

Peter Wright - Michael Van Gerwen:
Obaj zawodnicy powyżej 1.5 180' @1.65

Dobey średnia +94,5 @1,75
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Z Dobeyem krótka piłka. Jak dla mnie, to nie jest poziom ścisłej czołówki i jeżeli Smithowi będzie się chciało to bezproblemowo go odeśle do domu w ćwierćfinale.
Wiem, że łatwiej komentować po fakcie, ale zobacz, że Dobey gdy odpadał w pierwszych rundach Premier League, to w 3 meczach na 5, grał na średniej +100 i decydowały detale. Wczoraj oczywiście mógł to wypuścić ze stanu 5:0 ze Smithem, bo od decydującego lega uratował go czerwony środek.
Ten sport jest mocno nieprzewidywalny, ale moim zdaniem podczas wszystkich nocy Dobey pokazywał, że nie odstaje aż nadto czołówki i trzeba się z nim liczyć. A 6:0 z MVG to żaden szaleniec by nie przewidział
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Noc 8 Newcastle
Rodzinne miasto Chrisa Dobey'a.
Pary takie same jak w zeszłym tygodniu.

W żołnierskich słowach o ostatnich PC'kach (7 i 8):
Dima doszedł do ćwierćfinału, gdzie przegrał ze zwycięzcą (Andersonem) oraz przegrał z Rockiem w 1/8. Ogólnie Belg jest w niezłej dyspozycji.
MVG wygrana PC7 i porażka z Pricem w PC8 gdzie Michael zagrał 4/19 na podwójnych. W 11 spotkaniach Holender tylko raz przeskoczył średnią 100.
Price półfinał PC8 i porażka w 1 spotkaniu PC7. 2 spotkania ze średnią +105
Clayton zagrał po 2 spotkania. Dość ciche występy Walijczyka, który spuścił z tonu i prezentuje się słabiej niz na początku roku. W 3 meczach rzucił minimum 2 maxy (na 4)
Dobey porażka 6:0 z DeDeckerem. Chris grał na średniej 81 i miał 8 prób na podwójne (nie trafił nic). W PC 7 2 przeciętne spotkania i odpadnięcie z Brooksem. Dość osobliwe biorąc pod uwagę, że kilka dni wcześniej pokonuje się MVG 6:0 i prowadzi z mistrzem świata 5:0

Smith, Wright, Aspinall nie brali udziału w zawodach

Moje typy:
Poniżej 23.5 180-tek we wszystkich 4 meczach ćwierćfinałowych @1.85 (etoto)

Totalbet:
Clayton i Price obaj powyżej 1,5 180-tek @1,60 zabrakło 1 maxa Claytona. Można było to przewidzieć i grać więcej maxów Price'a. Głupota z mojej strony..
Michael Van Gerwen średnia meczowa poniżej 100.5 @1,62 92,84
Smith wygra @1,55
/AKO @4,14
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Noc 9 Berlin
Screenshot_20230330_111615_Chrome.jpg


Jedyny event rozgrywany w DE.
Rok temu odbyły się tutaj play-offy podczas których MVG przetrwał lotkę meczową z Cullenem (chybioną o drut) i zgarnął tytuł.
Dzisiaj wydaje mi się, że nie powinno być niespodzianek i do zwycięstwa typuję po kursach: MVG, Price, Aspinall , Smith

Wszystkie kursy z Unibet.

Wright vs Price:
Price wygra @1,44
-1,5 Price @1,75
-2,5 Price @2.50

Spróbuję grubiej na zawodnika w formie i przeciwko zawodnikowi, który jest w tragicznej dyspozycji.
Oczywiście nie jest to żaden pewniak, bo Panowie mierzyli się podczas nocy 6 i Price, który już wtedy grał świetnie, zaliczył spotkanie poniżej 90 i przegrał 5:6. Wrighta nie wolno lekceważyć. Mimo wszystko dużo więcej przemawia za Gerwynem.

Clayton vs MVG
Jonny kilka tygodni temu był w świetnej formie, ale obecnie na równi pochyłej. MVG nie powinien mieć z nim problemów:
MVG wygra @1,34 / MVG dramat Pierwsza połowa meczu, to była średnia powyżej 70. Skończył poniżej 90
MVG wygra i więcej 180 @2,10


Dodatkowo:
Zwycięzca nocy 9 - Michael Smith @6
U Polskich buków Kursy 4,5-5, więc spróbuję zaatakować kurs 6. Smith ostatnie 2 noce odpadał w pierwszych rundach z Dobey'em. Dodatkowo ciche występy w ET i PC. Z jednej strony mogło to wpłynąć negatywnie i Michael mógł się trochę mentalnie przyblokować. Ale ja uważam, że te trochę gorsze występy paradoksalnie ściągnęły z niego atencję i presję. Ponadto ma dobrą drabinkę, bo na Price'a / MVG trafi dopiero w finale.
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Niestety MVG trochę skopał wieczór, bo miałbym 7/7 zielonych kuponów, ale i tak jest ładnie.
Podsyłam link do miłego (kursowo) dubelka i jednocześnie polecam szukania dużych kursów.

Czasami mam dylemat, czy dzielić się na forum takimi typami, bo chyba lepiej dbać o wysoką skuteczność, ale wtedy przychodzi MVG, który topi przy kursie 1,34 :D


Ciekawostka: dziś mieliśmy tylko jeden trzycyfrowy C/O: równe 100 w wykonaniu Price'a.
 
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Zwycięzca nocy 9 - Michael Smith @6
Smith milimetry od 9 lotki w półfinale. W finale było blisko, bo miał lotki na 5:3, ale przerzucił. Punktował świetnie (16 maxów w 3 meczach), ale zaważyła skuteczność na podwójnych.
Brawa dla Claytona. Pokonał MVG, Price'a i Mistrza Świata: lepszego hat-tricka nie dało się ustrzelić.
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Co tam gramy dzisiaj? Wydaje się Van Gerwen+Price+Smith no i dałbym Claytona po ostatnim triumfie ale coś mi podpowiada over 9,5 lega lub ewentualnie ASP więcej 180.
 
Do góry Bottom