>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC Premier League Darts 2023

Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
20230131_223656.jpg

Tegoroczna Premier League startuje już w ten czwartek (02.02).

Zestawienie par na Noc nr 1
Screenshot_20230131_223550_Chrome.jpg

Mnie osobiście wybór Dimy i Dobey'a mocno zdziwił. Ale liczę, że nie będą tylko tlem i uda im się coś ugrać. Gorszym od Andersona z zeszłej edycji nie będzie łatwo 😅
 
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Smith vs MVG
Najwyższy C/O poniżej 120,5 - @1.85
Trochę trudno mi w to uwierzyć ale Smith nie pokrył tej linii od 9 spotkań (po MŚ tylko raz w pierwszym meczu w Bahrajnie). Jest to tym bardziej dziwne, bo grał 5 spotkań na dłuższym dystansie, gdzie średnio rzucał ~17 legów.
Policzyłem, że wyzerował 72 liczniki i w tym czasie zanotował tylko 2 zamki powyżej 100 (120 w meczu z Barneyem i 100 z Noppertem)
MVG po MŚ pokrył tę linie tylko raz. (ale zagrał tylko 5 spotkań)
Oczywiście statystyki nie grają, ale lubię się nimi podpierać. Ponadto MVG ostatnio rzuca wysokie C/O tylko jak musi, tj. Jak rywal jest blisko. Gdy ma komfort, to woli się ustawić na podwójnej i dać sobie 3 lotki na podwójną (robił tak nie tylko w meczu z Mensurem)
 
Ostatnia edycja:
K 0

Kacpero18

Użytkownik
Smith vs MVG
Najwyższy C/O poniżej 120,5 - @1.85
Trochę trudno mi w to uwierzyć ale Smith nie pokrył tej linii od 9 spotkań (po MŚ tylko raz w pierwszym meczu w Bahrajnie). Jest to tym bardziej dziwne, bo grał 5 spotkań na dłuższym dystansie, gdzie średnio rzucał ~17 legów.
Policzyłem, że wyzerował 72 liczniki i w tym czasie zanotował tylko 2 zamki powyżej 100 (120 w meczu z Barneyem i 100 z Noppertem)
MVG po MŚ pokrył tę linie tylko raz. (ale zagrał tylko 5 spotkań)
Oczywiście statystyki nie grają, ale lubię się nimi podpierać. Ponadto MVG ostatnio rzuca wysokie C/O tylko jak musi, tj. Jak rywal jest blisko. Gdy ma komfort, to woli się ustawić na podwójnej i dać sobie 3 lotki na podwójną (robił tak nie tylko w meczu z Mensurem)
Gdzie taka linia ?
 
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Gdzie taka linia ?
Na unibet
Screenshot_20230202_000959_Chrome.jpg


Przed chwilą na Betfan znalazłem ciekawy zakład i zastanawiam się, czy nie zagrać 'w kontrze'. Przy dobrych wiatrach będą siedzieć oba. /edit a przy złych oczywiście żadnen

Obaj zawodnicy C/O powyżej 80+ @2.20 /siadło już w 3 legu
Post automatycznie złączony:

Na Betfan jest też ładne podbicie kursu na Claytona:
Jonny Clayton wygra i powyżej 8.5 lega @2.20

Dima będzie zaczynał ten mecz*, więc Clayton musiałby przełamać 2 razy i obronić wszystkie swoje liczniki, żeby wygrać 2:6. Belg jest dość chimeryczny i myślę, że będzie na nim dodatkowa presja, bo wiele osób krytykuje jego wybór do 'ósemki'. Jednak 3 legi są tutaj w jego zasięgu. Punktacja i ilość maxów ostatnio wyglądają dobrze, a dyspozycja na podwójnych jest zagadką, bo u Dimy nie ma żadnej regularności w tym aspekcie. Clayton może nie jest pewniakiem, ale taki kurs jest w mojej ocenie wart ryzyka

*przynajmniej rok temu tak było, że zawodnicy nie rzucali do bulla przed meczem, tylko zaczynal ten z 'lewej', bo każdy z każdym zagra mecz i rewanż - coś się zmieniło czy ta zasada nadal obowiązuje?
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jeżeli rozmawiamy o personaliach - kogo wiedzielibyście zamiast Dimy / Dobeya. Bo wydaje się że jednak wybór trafiony - może pokombinowałbym z drugim Holendrem (DvD, nie Noppert) ale wyboru ósemki nie kwestionuje.

Zasady się nie zmieniły -, zaczynają pierwsi na liście i kolejne pary spotykają się ze sobą. Czyli jeżeli dziś Dima dotrze do finału to zawsze będzie zaczynał. Price z kolei ani razu
 
Otrzymane punkty reputacji: +607
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
No właśnie. Zaczął Clayton - dziwne.

Dima powinien mieć już 5 maxów. 2 lotki pefetekt i 3 zawsze się obijała, szkoda..
 
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
kogo wiedzielibyście zamiast Dimy / Dobeya. Bo wydaje się że jednak wybór trafiony - może pokombinowałbym z drugim Holendrem (DvD, nie Noppert) ale wyboru ósemki nie kwestionuje.
Mnie Dobey zdziwił mocno. Nie sądziłem, że sam Masters wystarczy, żeby się dostać do PL.
Dimi się broni w wielu aspektach. Aczkolwiek sportowo byli lepsi - chociażby Cross miał dobrą końcówkę roku.
Co do DvD - ciekawa propozycja, zwłaszcza jeżeli chodzi o robienie show, to z pewnością dobry wybór, ale niestety pucharów nie zdobywa, więc byłoby to mocno krzywdzące dla reszty stawki.

Dobrze że Humphriesa nie wzięli. Chłop nie dojeżdża na scenie, a ostatnie miesiące to duża zapaść.
 
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Dobey dla mnie fenomen. Miałem wrażenie, że się ślizgał przez pierwsze 2 rundy i wygrywał przez błędy rywali, ale z MVG odpala C/O 170 na przełamanie i 160 na mecz. Zbuduje pewność siebie: podoba mi się jego opanowanie
 
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Michael Smith vs Jonny Clayton

Nikogo nie trzeba przekonywać, że Smith grał w ostatnich miesiącach koncertowo, a dobrą dyspozycje zwieńczył wygraną w finale Mistrzostw Świata. Z pewnością jest to najlepszy moment w karierze Anglika
Jednak.. każda passa się kiedyś kończy i utrzymanie takiego wysokiego poziomu przez wiele tygodni jest trudne, o ile nie powiedzieć: niemożliwe.
Nie twierdzę, że to już koniec Michaela Smitha, ale zaczynam się doszukiwać małej zadyszki. Na pewno najgorszy mecz w jego wykonaniu w ostatnim czasie, to półfinał Masters z Dobey’em:
Średnia 9 pierwszy lotek: 93,04
180: 5/18 (0,2778 na leg)
% C/O: 38,89 (7/18)
Później przyszedł mecz z MVG w ramach Premier League gdzie cyferki wyglądają OK, ale MVG miał totalnie ten mecz pod kontrolą. Smith tylko z jedną okazję na przełamanie (notabene zmarnował 3 lotki na D20). Natomiast swoje liczniki (3) utrzymywał ze sporymi problemami.
Kolejny kamyczek do ogródka Smitha: zamki na 3 lotki – pisałem o tym w drugim poście tego temu (1 lutego).

Natomiast co mogę powiedzieć o Claytonie? Na pewno jest równy. Może nie notuje tak spektakularny spotkań jak Smith, ale w ostatnim czasie rzuca na bardzo przyzwoitym poziomie. Dystans wygląda naprawdę świetnie, a jedyne co szwankuje, to podwójne. Jest naprawdę chimeryczny w tym zakresie:
Ostatnie 3 mecze: 22% (2/9); 45,45% (10/22), 27,27% (6/22).
Pytanie zatem: jakiego Claytona wylosujemy w czwartkową noc? 😊

Ja ryzykuję i zagrałem:
Clayton wygra @2,60 (unibet)
Teraz już kurs zleciał do 2,50 (a u innych widać już kursy 2,45). Dodatkowym argumentem na rzecz Jonnego jest fakt, iż występuje w roli underdoga i nie ma na nim presji oraz będzie grał u „siebie”. Raczej każda publiczność lubi Claytona, ale myślę, że ta walijska będzie szczególnie go dopingować. Ponadto krótki format również według mnie premiuje Jonnego.

Zakłady poboczne:
Najwyższy C/O w meczu: Clayton @2,16 /różnica 1 punktu.
Dosyć spora losowość w tym becie, bo Clayton w ostatnim czasie też nie zamyka regularnie +100, ale spojrzałem na statystyki za ostatnie 12msc: „Checkout Pcnt 3 Darter”: 13.65% (JC) vs 9.67% (MS).

Michael Smith – zwycięzca meczu i najwięcej punktów checkout: NIE @1,60
Uzupełnienie typów powyżej, które gram w dubelku. Kurs złoto (biorąc pod uwagę moje oczekiwania względem meczu)

Liczba legów w meczu: over 9,5 @1,90 /była szansa na 4 leg Claytona przy finiszu 148 i od razu z przełamaniem. Wielka szkoda, bo spudłował o włos
Według mnie 9 legów w tym meczu to absolutne minimum, ale dopiero kurs na 10 jest do gry. Spokojnie do zrobienia.

Ciekawy zakład na Unibet:

Więcej C/O +100 w meczu: Smith (2,63), remis (2,63), Clayton (2,88).
Mocno się zdziwię jak zobaczymy więcej niż 2 zamki +100 w tym meczu. Trochę mnie korci remis (zakładam scenariusz, że nikt nie rzuci więcej niż 100, ale po jednej sztuce z każdej strony też będzie git), ale się waham i jeszcze nie pograłem
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Noc 3

Dimitri Van Den Bergh @2.40 (Unibet)
Przyjemny kurs na Belga, który wydaje się być w lepszej formie.

Clayton wygra 3 noc [@10] (STS) ładnie żarło w mecuz ze Smithem, ale niestety drugi tydzień z rzędu Michael górą. Średnia Claytona 99 i 50% na podwójnych. Naprawdę świetna dyspozycja
Szkoda, że Clayton się spalił w Cardiff, bo pokładałem w nim duże nadzieje. Jednak Jonny naprawdę gra nieźle i udowodnił to podczas obu eventów w ramach Players Championship, gdzie rzucał naprawdę dobrze. Sporo maxów i sporo legow zamknięty 13 lotką (najlepszy leg 11). Dzisiaj za drobne stawiam na Walijczyka
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Areną zmagań Nocy nr 4 będzie Dublin

Screenshot_20230221_100051_Chrome.jpg

Ruszyły już podłogowe turnieje w ramach Players Championship. Jestem w trakcie analizy tego co się działo w ostatni weekend i jak zaprezentowali się zawodnicy z 'ósemki'. W PC 3 i 4 nie wystąpili: Wright, MVG, Smith.

Wysypał się muchbetter, więc dopóki niczego innego nie znajdę, to przerzucam się na polskich buków.
Z moich obserwacji: najlepszą (najszerszą ofertę) ma pzbuk. Czy ewentualnie możecie polecić jakiegoś buka do Darta?
 
Otrzymane punkty reputacji: +607
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Clayton vs Aspinall
Będę konsekwentny w typowaniu Walijczyka. Wiadomo, że format BO6 jest dość nieprzewidywalny, ale Jonny pokazuje regularność i obecnie gra na wyższym poziomie niż Aspinall. Poza tym Premier League, to jest turniej w którym Clayton lubi się wyróżniać: rok temu wygrał sezon zasadniczy, a w 2021r. triumfował w całym Premier League.
Poniżej wypisałem sobie podstawowe dane z ostatniego weekendu (Players Championship 3 i 4).
tmp_de1c7b31-92db-4bb7-bff1-bc563dd48649.png tmp_e3358d6d-d00c-45b0-9669-20c78ae2756c.png

F9 = średnia z pierwszych 9 lotek

Clayton wygra @1,77
Clayton średnia meczowa ponad 96,5 - @1,85 (unibet)

/ddystans wyglądał nieźle, ale niestety tragicznie podwójne zbiły średnia

Dobey vs MVG
Dobey C/O powyżej 90,5 @2,15 (pzbuk)

Do finiszu +91 wystarczą dwie perfekcyjne lotki. Z pewnością Chrisa na to stać (w weekend w każdym meczu zrobił +90). w chwili obecnej MVG jest daleko od tego co prezentował jeszcze 2 miesiące temu. Chris na pewno będzie miał sporo okazji na podwójnych i powinien wycisnąć z tego meczu minimum 3-4 legi. Taka linia przy tym kursie, to spore value (unibet wystawiło linie 100,5 przy kursie 2,20)
Na fortunie linia +85,5 z Kurs 1,80

Price vs Dimitri Van Den Bergh
Buki kolejny raz nie doceniają Belga. Kursy mocno przesadzone - bardziej to widzę 50/50, więc granie czegoś w stronę Dimiego wydaje się dobrym ruchem.
Rozumiem, że Price rzucał przyzwoicie w PC i wygrał ostatnią noc w PL, ale no właśnie - Gerwyn punktuje na podłodze albo gdy 'ściany' mu sprzyjają (a nie ma wielu takich miejsc). Poza tym szybko się spala: rzucanie 'na raz', czyli zmiany stylu w trakcie lega, to coś czego osobiście nie kojarzyłem u Walijczyka. Nie mówiąc o dziwnych wpisach w mediach społecznościowych.. Trudno powiedzieć, czy Dimi to weźmie, ale +2.5 przy kursie @1.44 pobieram do dubla
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Clayton średnia meczowa ponad 96,5 - @1,85 (unibet)
Na Totalbet linia ponad 95,5 po kursie @1,70
Dorzucam Price-Dimi obaj powyżej 1,5 180' - @1.50 /pokryte w 2 legu Oraz kosza od kolegi z działu tematycznego i lecimy bez podatku (y)

Dodatkowo etoto:
Clayton więcej rzutów +140 w meczu @1,90
Price C/O powyżej 99,5 @1,85
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Szkoda tej średniej Claytona, bo byłby dziś ładny zarobek.

Na półfinały za drobne pod lepsze oglądanie (pzbuk)
Price więcej maxów @2.50
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Peter Wright vs Jonny Clayton
Clayton wygra @2 (STS)
Nie rozumiem stawiania Wrighta w roli faworyta. Jonny obecnie w lepszej dyspozycji, a przede wszystkim jest ostatnio bardziej regularny. Oczywiście Wrighta może dać świetne spotkanie, ale ostatnio częściej przydarzają mu się wtopy i przestoje, więc typuję Walijczyka

Nathan Aspinall vs Michael Smith
Aspinall wygra @2.50 (STS)
Duże dysproporcje kursowe.
Pisałem to podczas nocy nr 2 (8 lutego) i nadal tak uważam: Smith notuje delikatny spadek formy. W sumie nic dziwnego, bo początek roku jest intensywny i Michael rzuca naprawdę sporo i trudno jest zachwować skupienie w 100% spotkań. Ostatnio mówił o bólu jaki odczuwa w nadgarstku. Może to zasłona dymna, może to furtka, żeby usprawiedliwić ewentualną porażkę i zdjąć z siebie presję. Jakby nie było: wg mnie mecz bardziej 50/50, więc próbuję wykorzystać duży kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
Kaldui 219,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Michael van Gerwen - Gerwyn Price
MVG średnia meczowa poniżej 99.5 @1,90 (etoto)
W tym roku MVG pokrył taką linię w 4 spotkaniach (na 18 rozegranych). Z czego 2 razy w Premier League noc 1 i Masters - czyli miesiąc temu. Holender wciąż jest w dobrej dyspozycji i ciężko mi tutaj wskazać zwycięsce, ale ostatnio nie prezentuje tego najwyższego poziomu, więc liczę, że nie przekroczy 100 w tym spotkaniu.

Ewentualnie wariant 'bezpieczniejszy':
Obaj zawodnicy - średnia meczowa minimum 100.0 - NIE @1,65
Wziąłem w cudzysłowu 'bezpieczniejszy', bo Price od stycznia 7 razy zrobił 3cyfrową średnią. Jego ostatni mecz w ramach ET z Chisnallem był - według mnie - najlepszym w spotkaniem w tym roku. (zagrał 109,07)

Price C/O powyżej 98,5 @1.86 (pzbuk)
Powyżej 94,5 @1.80 (fortuna)
Takich linii ze świecą szukać.

Do tego dorzucam ASP +2.5 @1,50 i kleję dubelki
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom