>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC Premier League Darts 2023

hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Michael van Gerwen @ 1,30
Gerwyn Price @ 1,39
Michael Smith @ 1,48
AKO: 2,67 (2,34) etoto


Rzadko typuję Premier League, bo wiąże się to z niespodziankami, ale dziś na papierze fajnie wyglądają te 3 mecze.

W pierwszym MVG na pewno jest żądny rewanżu nad Dobeyem po pamiętnym półfinale z 16 marca 0-6. No nie, tak z Panem Van Gerwenem nie wolno sobie pogrywać.

W drugim stawiam na Price'a, który jest w świetnej formie. Dimi z kolei na drugim biegunie. Po zmianie lotek na Gen 2 wydawało się, że Target wyprodukował mu lotki, które pasują Belgowi. Tydzień temu w PL zagrał na średniej 87,09, a 2 dni później poprawił w Riesie 82,59...

Trzeci mecz to Michael Smith, który po chwilowej zadyszce wrócił do niezłej formy. Z kolei Wright walczy ze sobą, punktowanie leży u Szkota, a bez tego nie ma mowy o wygrywaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Noc 11

Van Den Bergh vs Van Gerwen
MVG -1,5 @1,62
MVG jest zmorą Dimy i na pewno śni mu się po nocach.
Bilans bezpośrednich pojedynków: 1 do 16. Tylko 1 spotkanie skończyło się w disajderze.
Forma? Ostatnie 3 tygodnie Dimy to: 1 zwycięstwo i 6 porażek.

Dobey vs Price
Price @1,35 /Dobey średnia 103 i ugrywa tylko 2 legi
Price w końcu powstrzymany w ET. Bardzo mocno z tonu nie spuścił - to Smith zagrał świetny mecz. Dobey ostatnio słabszy na dystansie, więc Price powinien mieć mecz pod kontrolą i zdecydowanie więcej podejść do podwójnych. H2H podobnie jak wyżej: 12 zagranych i bilans 1:11 na korzyść Price'a. W tej edycji Premier League Panowie grali 3krotnie: 6:4, 6:4, 6:5

AKO: @2,19 (unibet)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2054
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Wright vs Aspinall
Wright -1,5 @2,55 (Totalbet) /Szkoda. Prawdziwy Rollercoaster. Peter przespał początek spotkania.w pierwszych 4 legach 0/5 na podwójnych. Wrócił ze stanu 0:4, żeby zmarnować 6 lotek meczowych i zazielenić mi kupon. Finalnie wygrał 6:5
Miałem już dzisiaj nic nie grać, ale mnie wzięła czutka, że Wright dziś bierze. Aspinall niby doszedł do finału ET, ale nie chcąc umniejszać temu sukcesowi, powiem że tylko jeden mecz zagrał powyżej średniej 95. Rzucał przyzwoicie podwójne, ale punktacja wyglądała dość przeciętnie: 13 maxów w 53 legach (z czego 4 w pierwszym, najlepszym meczu).
Wright natomiast zaliczył dotkliwą porażkę z Evansem. Myślę, że po tym spotkaniu lotki supa venom poszły do kosza i dziś zobaczymy Petera z nowym setem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dobey vs Clayton
Dobey średnia powyżej 95,5 @1,80 (STS)
Przed nami noc 12, a Panowie spotkali się tylko raz. Obaj zagrali wtedy na średniej 101, ale Dobey przegrał aż 6:1 (przez słabą grę na podwójnych: 1/10).
Przeanalizowałem wszystkie 11 spotkań Chrisa w meczach otwierających PL i tę linie pokrywał w 7/11 przypadków (średnia z meczów ćwierćfinałowych 98,74, a w całym turnieju 16 spotkań i średnia 96,86). W miniony weekend mieliśmy 2 podgłówki w których Dobey zagrał 6 spotkań i w 5 z nich zagrał grubo powyżej wystawionej linii (3 mecze ze średnią +100). Poza argumentami statystycznymi, to widać, że Anglik traktuje grę w Premier League priorytetowo i z reguły szykuje formę na czwartkowe noce. Awans do play offów jeszcze w zasięgu, więc liczę, że Chris powalczy i da dobry mecz.

Van Gerwen vs Aspinall
MVG wygra @1,40 (superoferta STS)
Ostatni mecz ASPa to spektakularna porażka z Wrightem. Anglik wypuścił spotkanie ze stanu 4:0. Ciekawy jestem jak Nathan na to zareaguje. Niemniej jakby się nie napocił, to za plecami będzie czekać MVG, który ostatnio gra na równym-wysokim poziomie. Nie spodziewam się łatwego spotkania dla Michaela, ale większość argumentów przemawia za nim - włącznie ze 'swoją' publiką, bo dziś zawody w Rotterdamie

AKO @2,52 (2,21) STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
Kaldui 217,6K

Kaldui

Znawca - Dart
Dzisiaj Play-offy!
Zwieńczenie 16 nocy z Premier League w Londynie w O2 Arena. Mecze półfinałowe w formule BO19 (do 10 wygranych legów).

Price vs Clayton
Buki skazują Claytona na pożarcie, ale ja tutaj nie widzę gładkiej wygranej Price'a. A już na pewno odradzam granie Icemana po takim kursie, bo tutaj nie ma żadnej wartości.
Spodziewam się ciasnego meczu, który przepchnie Price, bo więcej argumentów przemawia za nim: chociażby forma w ostatnich tygodniach, wygranie rundy zasadniczej Premier League, H2H (4 do 1 w meczach PL dla Price'a). Jednak Ferret ma kilka argumentów po swojej stronie: M.in Wysoka skuteczność i ilość zamków +100. Dlatego ode mnie zakład:
Clayton C/O powyżej 120,5 @2,50 (unibet) zakład uwzględnia 121, czyli ostatnio ulubiony finisz Claytona.
Ewentualnie bezpieczniej: Powyżej 109,5 @1,85 (etoto)

W stronę Price'a proponuję maxy:
Price -1,5 180-tek @1,73 (unibet)

/ Ależ Clayton nie dojechał na to spotkanie. Jestem w szoku, to że Price zagra +100, to było więcej niż pewne, ale liczyłem, że Jonny dobije do 100.


Smith vs Van Gerwen
Tutaj kursy wystawione uczciwie: 50/50. Ja - niezależnie od tego czy kontuzja MVG to poważna sprawa czy nie - pójdę w kierunku Smitha. W ostatnich tygodniach jest w lepszej dyspozycji. Widać, że budował formę na play offy, bo wystrzelił w drugiej części sezonu zasadniczego. W tym sezonie zagrał 12 spotkań mniej, co może dać mu trochę więcej 'świeżości'. Ponadto wygrał ostatnie 2 spotkania H2H (w Manchesterze i Sheffield).

Smith wygra @1,85 (unibet)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja właśnie grałbym MVG po takim kursie bo aż 1.95 ... Ale ze względu na tą kontuzje chyba odpuszczę dzisiaj darta. Lub rzucę coś za drobne dla większych emocji. Ja liczę na finał Price x MVG więc takie coś sobie postawię. Powodzonka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
Do góry Bottom