>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2022

P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Tak dziwny przebieg ma ten turniej, że jak Smith awansuje do finału a raczej awansuje to w końcu wygra i wypisze się z kanonu bycia przegrywem w każdym finale. Bo w obecnej formie to ani Asp ani Humphries nie sa zagrożeniem a jedyne co za nimi przemawia to ze w finale Smith zawsze przegrywa xD
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
M. Smith over 9.5 180 @1.80 STS

Smith to maszynka do rzucania 180. Jedynie by ten typ nie wszedł to może być w sytuacji gdy któryś wygra dość gładko. Mam nadzieję, że dziadek trochę się postawi i mecz będzie dość wyrównany i co za tym idzie Smith pokryje linię :)
Po pierwszych 5 legach prowadzi 5:0 i zrobił już 5 maksów. Barneveld też coś wygra chyba, więc moim zdaniem warty uwagi zakład live na over 12,5 maksów Smitha po kursie 2,23 w Unibet 🤔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +238
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kusi na finał pograć czysty win Aspinalla, ale jednak zabezpieczę się lekkim handicapem. Smith wiadomo - maszynka do 180', półfinał zaczął świetnie z Barneveldem, ale potem sam wpuścił go do meczu słabą skutecznością na dablach. Do tego doliczyć trzeba fatum związane z finałami, które na pewno Smith z tyłu głowy gdzieś ma, że no nie idą wybitnie po jego myśli. Kiedyś jednak taki mecz wygra, nie będzie wiecznie przegrywał i dziś ma rywala zdecydowanie w zasięgu, ale z drugiej strony ostatnio w bezpośrednich pojedynkach mu nie szło. Dlatego liczę na wygraną Aspa, ale czysto bukmachersko, bo po tym, co odwalił ostatnio z Noppertem, nie darzę go zdecydowanie sympatią. Jednak biorąc pod uwagę, że Smith może przełamać niemoc, biorę handicap, bo nie uważam, że Michael zrobi blow out na przeciwniku.

Smith - Aspinall
Typ: Aspinall win (handi +2,5 Lega)
Kurs: 1,88 w Unibet


Finał bez historii.
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
ASP pięknie ograł Luke i odrobił mi wczorajsze błędy MVG. Osobiście uważam, ze Smith jest sporym faworytem ale ASP wydaje się jakiś równiejszy. Mój bet na finał? 170 C/O czyli klasyczek. Smith umie i lubi zostawić 170, a ASP nie trafił dziś bulla na 170. Powinnismy dostać około 28 legow, wiec jakieś próby będą. Kurs mega wysoki, wiec głupio nie spróbować.

170 C/O - Tak - 7/fortuna
 
Ostatnia edycja:
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
ASP pięknie ograł Luke i odrobił mi wczorajsze błędy MVG. Osobiście uważam, ze Smith jest sporym faworytem ale ASP wydaje się jakiś równiejszy. Mój bet na finał? 170 C/O czyli klasyczek. Smith umie i lubi zostawić 170, a ASP nie trafił dziś bulla na 170. Powinnismy dostać około 28 legow, wiec jakieś próby będą. Kurs mega wysoki, wiec głupio nie spróbować.

170 C/O - Tak - 7/fortuna
Miałem dzisiaj już nic nie grać, no ale namówiłeś... 🤗😁
 
Do góry Bottom