>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2022

Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Van Gerwen - Rock ✅ 10:8
Van Gerwen wygra
1,47

Fajny mecz się tutaj zapowiada. Mimo iż Rock jest dla mnie objawieniem tego sezonu to jednak typuję Jego porażkę z Van Gerwenem. Holender rzuca tutaj na bardzo wysokiej średniej (odpowiednio 100/102/105). Co prawda ostatni grupowy mecz Michael przegrał ze Smithem, ale tam Ross zagrał kosmos kończąc na średniej ponad 107 i rzucając 9 maxów. Josh też nie gra tutaj źle, jednak na "Shreka" może być za mało. Doświadczenie, ogranie i chłodna głowa też po stronie Michaela. Jeśli zagra tak jak w grupie to o wygraną można być spokojnym. Warto dodać, że to pierwsze starcie między tymi Panami.

🎯 Humpries - Smith ✅ 10:8
Over 15,5 lega
1,35

Bukmacherzy w roli faworyta wskazują tutaj Humpriesa, jednak po tym co z Van Gerwenem zagrał Ross dla mnie nie jest to takie oczywiste. Ja idę tutaj w bezpieczne moim zdaniem over 15,5. Wystarczy, że mecz zakończy się co najmniej 10:6 lub wyżej dla któregoś z Panów i bet siedzi. Ogólnie spodziewam się tutaj wyrównanego meczu i festiwalu 180-tek, jednak linia 13,5 na maxy w meczu dla mnie za wysoka żeby grać. Co do typu to nie ma się co zbytnio rozpisywać. Obaj grają na wysokiej średniej, dobrze trzymają swój licznik i co ciekawe zarówno jeden jak i drugi w Grand Slamie zaliczyli mecz ze średnią powyżej 107! Będzie ciekawie!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +414
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Humphries-Ross Smith
Typ: Ross Smith wygra, rzuci więcej 180s i będzie miał wyższy CO - 5.25/betfan


Bardzo złożony bet, który w moim odczuciu jest ciekawą opcją na to spotkanie. Ross po wygranej w ME potknął się w 1 spotkaniu z Woodhousem. Później nadeszła lepsza gra i wygrana z Raffertym, a na koniec fazy grupowej zagrał fenomenalnie spotkanie z MVG, które wygrał rzucając 9 (!) 180's grając na średniej 107! W pozostałych spotkaniach rzucił odpowiednio 2 oraz 3 sztuki. Luke i granie jego 180's to w moim odczuciu bardzo duża niewiadoma. W niektórych spotkaniach mimo bardzo dobrej gry potrafi nie rzucić wcale maxa (vs. Rock), a w innym włożyć 4 sztuki. Uważam, że w tym aspekcie Ross jest pewniejszy dlatego w takim formacie powinien zrobić ich więcej. Bukmacherzy lekko faworyzują Humphriesa jednak w moim odczuciu jest inaczej. Ross wygrał ostatnio telewizyjny turniej i gra równo i naprawdę pewnie. Gra młodszego z Anglików nadal jest nierówna i uważam, że to może tutaj zadecydować. C/O to zawsze spora niewiadoma, ale Luke zapiął zaledwie 121 w spotkaniu z Williamsem, a w pozostałych spotkaniach 52 oraz 72. W przypadku Rossa możemy mówić o 47, 107 oraz 164. Kurs jest naprawdę bardzo dobry, więc polecam.


ASP x MVG
AKO: 1.89/fortuna


Ten dubel kończy mi kupon z wygraną Smitha oraz Price. Wattimena obok Soutara to najsłabszy darter, który został w stawce. W takim formacie solidny ASP nie powinien mieć z nim problemów i uważam, że do drugiej przerwy mecz powinien być już rozstrzygnięty. Do tego MVG, który moim zdaniem wygra z przyszłym mistrzem świata (nie boję się tego napisać). Josh Rock jest świetny, ale to jeszcze nie moment. Nie w formacie legowym z MVG, który najgorszy mecz w fazie grupowej zagrał na 99.75 pokonując Woodhouse. Panowie zagrają ze sobą po raz pierwszy do tego na scenie w przyjemnym formacie. Moim zdaniem to będzie prawdziwa próba dla Rocka, po której powiemy "jesteś świetny, będziesz mistrzem, ale jeszcze nie teraz". W tym meczu można pograć przyjemną linię 9.5 180's, a także pobrać ASP wszystko lepsze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
G 0

guzzler

Użytkownik
🎯 Van Gerwen - Rock
Van Gerwen wygra
1,47


Fajny mecz się tutaj zapowiada. Mimo iż Rock jest dla mnie objawieniem tego sezonu to jednak typuję Jego porażkę z Van Gerwenem. Holender rzuca tutaj na bardzo wysokiej średniej (odpowiednio 100/102/105). Co prawda ostatni grupowy mecz Michael przegrał ze Smithem, ale tam Ross zagrał kosmos kończąc na średniej ponad 107 i rzucając 9 maxów. Josh też nie gra tutaj źle, jednak na "Shreka" może być za mało. Doświadczenie, ogranie i chłodna głowa też po stronie Michaela. Jeśli zagra tak jak w grupie to o wygraną można być spokojnym. Warto dodać, że to pierwsze starcie między tymi Panami.

🎯 Humpries - Smith
Over 15,5 lega
1,35


Bukmacherzy w roli faworyta wskazują tutaj Humpriesa, jednak po tym co z Van Gerwenem zagrał Ross dla mnie nie jest to takie oczywiste. Ja idę tutaj w bezpieczne moim zdaniem over 15,5. Wystarczy, że mecz zakończy się co najmniej 10:6 lub wyżej dla któregoś z Panów i bet siedzi. Ogólnie spodziewam się tutaj wyrównanego meczu i festiwalu 180-tek, jednak linia 13,5 na maxy w meczu dla mnie za wysoka żeby grać. Co do typu to nie ma się co zbytnio rozpisywać. Obaj grają na wysokiej średniej, dobrze trzymają swój licznik i co ciekawe zarówno jeden jak i drugi w Grand Slamie zaliczyli mecz ze średnią powyżej 107! Będzie ciekawie!
Pp} p
 
Kaldui 221,7K

Kaldui

Znawca - Dart
Wiele zostało napisane, więc z mojej strony skupię się na meczu:

Johnny Clayton vs Alan Soutar

Clayton wygrał 2 Mecze w grupie po 5:0, ale raczej doszukiwałbym się słabości rywali niż świetnej formy Walijczyka. Co prawda widziałem w całości tylko jedno spotkanie, ale cyferki z pozostałych - nie imponują (delikatnie mówiąc). Szczęście mu sprzyja, bo trafił na Soutara, który jest najsłabszym graczem w stawce. Doświadczenie, zimna krew i umiejętność zamykania wysokich C/O - Johnny to ma, więc dzisiaj powinien poradzić sobie ze Szkotem. Chociaż ten również potrafi odpalić - np. zaimponował pięknym C/O z Sherrock (Bull, Bull, D16)
Niemniej grając pod presją z Sherrock zdarzały mu się pomyłki na sektorach i sądzę, że to dzisiaj rozsądzi: doświadczenie na scenie i opanowanie.
Trochę nie chce mi się wierzyć, ale Johnny nie rzucił jeszcze żadnego maxa w tym turnieju. Dzisiaj musi się przełamać i przy dłuższej formule z pewnością 180 wleci, ale spróbuję pograć w tym aspekcie w stronę Soutara.

Unibet:
Najwięcej razy '180: Soutar - @2.10 ✅
Zwycięzca meczu i najwyższy C/O: Clayton @1.95⛔


Dodatkowo bez analizy
Wattimena ponad 2.5 zdobytych '180 - @1.94
- niska linia jak na taki kurs ✅ easy, wpadło dwa razy więcej: 6
Aspinall najwyższy C/O powyżej 118.5 - @1.85 ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
ASP x MVG
AKO: 1.89/fortuna


Ten dubel kończy mi kupon z wygraną Smitha oraz Price. Wattimena obok Soutara to najsłabszy darter, który został w stawce. W takim formacie solidny ASP nie powinien mieć z nim problemów i uważam, że do drugiej przerwy mecz powinien być już rozstrzygnięty. Do tego MVG, który moim zdaniem wygra z przyszłym mistrzem świata (nie boję się tego napisać). Josh Rock jest świetny, ale to jeszcze nie moment. Nie w formacie legowym z MVG, który najgorszy mecz w fazie grupowej zagrał na 99.75 pokonując Woodhouse. Panowie zagrają ze sobą po raz pierwszy do tego na scenie w przyjemnym formacie. Moim zdaniem to będzie prawdziwa próba dla Rocka, po której powiemy "jesteś świetny, będziesz mistrzem, ale jeszcze nie teraz". W tym meczu można pograć przyjemną linię 9.5 180's, a także pobrać ASP wszystko lepsze.
Podpinam się, ja wezmę nawet oba typy z handicapem -1,5 lega @ 2,31 (2,03) w ETOTO. Nie widzę opcji na wygrane Wattimeny i Rocka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Pierwsze 2 legi MvG-Rock to jakieś nieporozumienie, co oni rzucali. Rock 9 lotek szacuun 👏

5x180 w pierwszych dwóch legach 😮
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Chyba idealnie przeczytałem mecz Rocka z MVG, bo utwierdził mnie on w przekonaniu, ze Rock będzie mistrzem świata. Fenomenalne spotkanie przypieczętowane 9 lotka, ale na wersje demon Pana Shreka to za mało! Dawać już te Mistrzostwa Świata!
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Smith - Cullen ✅ 14:11
Więcej rzutów za 180
Smith

1,80

No to jedziemy z ćwierćfinałami. Na dziś przygotowałem jeden typ. Niepokonany w tegorocznym Grand Slamie Michael Smith mierzy się, już po raz drugi w tym turnieju, z Joe Cullenem. Faworytem tego starcia, przynajmniej według bukmacherów - Smith, ja jednak nie skupię się na zwycięzcy, a na liczbie maxów. Michael od zawsze kojarzył mi się jako maszynka do wbijania 180-tek. W tym turnieju wychodzi mu to jednak słabo. W grupie jego liczby pod względem maxów to następująco:

Ashton - 0
Cullen - 1
Edhouse - 1.

Jak widać straszna bieda. Jednak optymistyczne jest to, że Smith rozkręca się z meczu na mecz. W 1/8 z Crossem rzucił 5 maxów. Do tego dochodzi fakt, że w ćwierćfinale gramy do 16 wygranych legów, czyli będzie więcej rzucania, a co za tym idzie więcej szans na 180-tki. Liczę że Michael podtrzyma tendencję wzrostową w tym aspekcie i wykręci więcej maxów niż Cullen.
Kilka słów o Joe. Fajnie sobie radzi w Grand Slamie. Przegrał tylko raz, właśnie ze Smithem 1:5. W 1/8 odprawił Dirka, co było jednak małą niespodzianką, bo faworytem był Holender. Cullen nie jest jakimś ekspertem jeśli chodzi o 180-tki. W tym turnieju odpowiednio:

Edhouse - 2
Smith - 0
Ashton - 2
Dirk - 2

Jak widać jest w miarę regularny w tym aspekcie, ale nie są to jakieś wysokie liczby.
Podsumowując. Biorąc pod uwagę dłuższy format tego meczu (31L) + fakt, że Smith rozkręca się w każdym meczu z tymi 180-tkami i to, że właściwie słynie z rzucania ich to uważam, że typ jest warty uwagi. Dodatkowo kurs 1,80 mocno zachęcający.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +691
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dzisiejsze mecz bardziej do oglądania niż grania w moim odczuciu. Z jednej strony Smith powinien zrobić więcej maxów, raczej też jest faworytem, ale jakoś mam wrażenie, że Cullen w końcu odpali 180's i będzie różnie. W meczu Barneya z Pricem bukmacherzy bardzo mocno faworyzują Gerwyna i zapewne wygra, ale jakoś jego punktacja w spotkaniu z Barneyem nie była zachwycająca. Mecz będzie długi, będą przestoje z jednej i z drugiej strony, więc może się wydarzyć naprawdę dużo, ale granie Price po 1.27 to trochę szaleństwo. Ja chyba dzisiaj pogram sobie Barney więcej 180's za drobne na lepsze oglądanie, ale mój główny bet idzie w stronę 170 C/O w spotkaniu Cullena ze Smithem. Wolałbym zestaw DVD-Smith, bo to chyba mój ulubiony jeżeli chodzi o granie "Big Fisha". Nie mniej jednak obaj lubią sobie zostawić 170 (w szczególności Smith), a kurs 6.0 przy potencjalnie 26-30 legach powinien dać kilka możliwości, gdzie zawodnicy będą do takowego podchodzić. Pod lepsze oglądanie ewidetnie warto.

170 C/O - TAK - 6/fortuna (Smith-Cullen) [/ICONPLUS][/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1108
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Data i godzina: 18.11, 21:30
Dyscyplina/zawody: Dart, PDC: Grand Slam
Mecz: Barney-Price


Bardzo przyjemna 1/8, gdzie poza naprawdę przyjemnym zyskiem na głównym kuponie oraz trafieniu Price na live przy kursie 2.35. Dzisiaj o 20:15 zaczynamy już ćwierćfinały, w których zagra siedmiu naprawdę bardzo dobrych darterów oraz Alan Soutar, który osiągnął życiowy sukces pokonując bardzo nierównego na tym turnieju Claytona. Ja dzisiaj skupiam się jednak na innym spotkaniu, a mianowicie moim osobistym hicie ćwierćfinałów, czyli spotkaniu między Barneyem, a Gerwynem Pricem. Obaj Panowie zmierzyli się ze sobą już w grupie i dali kibicom naprawdę bardzo dobre spotkanie. W tamtym spotkaniu Walijczyk zagrał na AVG106, a Barney na 100. Mimo wyższej średniej to właśnie Holender wygrał tamto spotkanie 4-5. Ciekawostką może być również rzecz, że w tamtym spotkaniu zrobił on zakład: wygra, więcej 180’s oraz wyższy C/O, który dzisiaj przez bukmacherów jest wyceniany na 15!

Ja jednak w tym spotkaniu skupiłem się na troszeczkę innym zakładzie, a mianowicie 180’s Holendra. Poniżej przedstawiam jego statystyki podczas tego turnieju:

liczba 180s’/liczba legów w spotkaniu

6/16 vs Whitlock
0/5 vs. Ted Evetts
5/9 vs. Price
3/8 vs. Chisnall

14/40 w całym turnieju co daje nam 0.35 180/na mecz. Dzisiaj format jest wydłużony do 16 wygranych legów. Ja całym sercem jestem za Barneyem, ale w takim formacie będzie mu ciężko pokonać bardzo solidnego podczas tego turnieju Icemana. Mimo wszystko Holendra stać na minimum 10 legów, więc według prostej matematyki powinno ich w tym spotkaniu być minimum 26. Mnożąc to razy średnią zawodnika wychodzi 9x180’s. Matematyka nie jest najważniejsza, ale nigdy nie kłamie. Linia wystawiona na 5.5 czy nawet 6.5 wydaję się mocno śmieszna i bardzo prawdopodobna do wejścia.

Barney powyżej 5.5 180s – 1.61/betfan
Barney powyżej 6.5 180s – 2.3/STS
Barney powyżej 7.5 180s – 2.8/betfan
Barney więcej 180s – 4.05/betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Ja mam inne zdanie na temat tego meczu i uważam, że Barney osiagnął więcej niż powinien a Whitlock sam sobie jest winien, że tego nie wygrał. Co innego granie w grupie do 5 legów gdzie łatwiej utrzymać koncentrację i dużo łatwiej o niespodzianke (jaka miała niewątpliwie miejsce ich w pierwszym meczu) a co innego granie w systemie do 16 wygranych legów.

Price ma lepszy power scoring, oczami wyobrażni już widzę rozrzucane lotki po sektorach obok T20 przez Barneya.

Pod lepsze oglądanie wjeżdżam w Gerwyna Price -7.5 lega po 4.75 w betfan a wynik 16-8 wcale nie jest nierealny.

Przy takim wyniku maxy obu mogą nie zostać pokryte.

Do AKO oczywiście Price.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Van Gerwen - Humpries ❌ 10:16
Van Gerwen (- 1,5)
1,57

STS

Van Gerwen gra w tym turnieju niesamowicie. Rzuca praktycznie co mecz na średniej ponad 100! Jest w kosmicznej formie. Mecz w 1/8 z Rockiem to był prawdziwy majstersztyk. Młody grał fenomenalnie i nie odpuszczał, jednak Holender był tamtego dnia po prostu nie do ogrania. Wydaje mi się, że dzisiaj w ćwierćfinale czeka go łatwiejszy mecz niż ten z Rockiem. Na przeciw "Sherka" staje Luke Humpries. Anglik w meczu 1/8 z Rossem Smithem mnie nie porwał. Ogólnie Panowie nie zagrali jakiegoś fenomenalnego darta. W meczu było sporo przestojów i przede wszystkim oboje mocno mylili się na podwójnych. Humpries skończył mecz na poziomie 33% w tym aspekcie. Dla porównania Van Gerwen z Rockiem wykręcił 50% na doublach. Gramy do 16 wygranych legów, więc o żadnym przypadku tutaj nowy być nie może. W mojej opinii Holender zdominuje ten mecz i już od początku wyrobi sobie solidną przewagę. Ja gram z handi -1,5. Choć osobiście nie lubię grać takich handicapów, wolę te dodatnie na underdogów, ale ten typ wydaje mi się na tyle pewny, że się o to pokuszę. Dwa legi różnicy na korzyść Van Gerwena na spokojnie do zrobienia. Dla mniej odważnych czysty win "Shreka" po 1,40!
 
Ostatnia edycja:
F 761

fimbus16

Użytkownik
Witam! Myślicie ze znajdę u któregoś bukach zakład że humprhies nie zrobi checkoutu 100+? W ostatnim czasie rzadko takie robi, w tym turnieju tylko raz a i wcześniej jakoś wybitnie takich zamków nie robił.Na etoto kurs 4 na to że obaj zrobią checkout 100+ -NIE, ale może ktoś widział jeszcze wyższy na brak takiego zamka że strony Anglika? Typ wiadomo że bardzo ryzykowny i dość losowy ale wolę poszukać kursu 4/5 niż grać under 125,5 checkout po kursie 1.8tak więc jakby ktoś miał info to proszę o pomoc
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam! Myślicie ze znajdę u któregoś bukach zakład że humprhies nie zrobi checkoutu 100+? W ostatnim czasie rzadko takie robi, w tym turnieju tylko raz a i wcześniej jakoś wybitnie takich zamków nie robił.Na etoto kurs 4 na to że obaj zrobią checkout 100+ -NIE, ale może ktoś widział jeszcze wyższy na brak takiego zamka że strony Anglika? Typ wiadomo że bardzo ryzykowny i dość losowy ale wolę poszukać kursu 4/5 niż grać under 125,5 checkout po kursie 1.8tak więc jakby ktoś miał info to proszę o pomoc
Na 888starz jest na to zdarzenie kurs 5, a i trochę wyższe linie również:

IMG_20221119_181852.jpg
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Data i godzina: 20.11, 15:30
Dyscyplina/zawody: Dart, PDC: Grand Slam
Mecz: Aspinall-Humphries


W fazie półfinałowej tego turnieju mamy bardzo dziwny zestaw: emeryt Barney, przegryw Smith, średnio grający w TV Luke oraz wiecznie pukający do czołówki Aspinall. Parę stówek udało się zarobić, ale tragiczny MVG wczoraj zabrał mi obiecane wakacje. Nie o tym jednak dzisiaj, a o spotkaniu, które „zmusiło” mnie to wpłacenia pieniędzy do bukmachera. Dlaczego bukmacherzy faworyzują Humphriesa? Mi on na tym turnieju zupełnie nie imponuje i uważam, że Ross Smith przegrał spotkanie z nim, a nie Luke je wygrał, a wczorajsza potyczka z MVG to już wgl bardzo dziwna sprawa. Nie ukrywam był on wczoraj „zimny” w odpowiednich momentach, bo kluczowe C/O zrobiły mu robotę. Spójrzmy proszę jednak na liczby MVG, który przez długi okres spotkania grał poniżej 92, a koniec końców zakończył spotkanie grając 95.99 oraz na zaledwie 29.41% na podwójnej. Anglik to spotkanie zagrał 96.97 oraz 33.33% na podwójnej co nadal nie robi na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. ASP ograł Soutara 16-12 grając 95.18 jednak warto spojrzeć na bardzo solidne podwójne, które wynosiły 45.71%. ASP na tym Grand Slamie przegrał zaledwie 9 legów przy własnym podaniu i mimo tego, że nie gra po grupie więcej niż 97 to wydaję mi się bardzo solidny. Faworyzowanie w tym spotkaniu przez bukmacherów Luke jest dla mnie bardzo dziwne i chciałbym to wykorzystać grając w stronę Aspinalla. Poza czystą wygraną dokładam również lekki handicap oraz ASP wygra i rzuci więcej 180’s, bo jest on dużo bardziej solidny w tej kwestii niż jego przeciwnik, który potrafi narzucać maxów, a potrafi ich robić bardzo mało jak w spotkaniu z Rossem Smithem.

Aspinall wygra – 2.35/STS
Aspinall wygra minimum 3 legami – 3.47/STS
Aspinall wygra i rzuci więcej 180’s – 4.85/betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +364
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Van Barneveld - Smith ✅ 12:16
Over 25,5 lega
1,32

🎯 Aspinall - Humpries ✅ 16:12

Aspinall + 5,5 lega
1,24

STS


Dzisiaj krótko bo czas goni. Van Gerwen zniweczył mój plan na tego Grand Slama. Zamykał mi fajny kupon i miałem już nie stawiać tej imprezy, ale trzeba odrobić to co Holender wczoraj zabrał.
Dziś bardzo bezpiecznie. Na początek Barney z Michaelem. Idę tutaj w over 25,5 lega. Van Barneveld gra zaskakująco dobrze. Odpaść miał już z Price'm w 1/8, ale zrobił wszystkim ekspertom psikusa i gra dalej. Dla przypomnienia Price ograł dwukrotnie, bo zrobił to także w grupie. Smith idzie tutaj jak burza, ale jak wiemy zbliżają się najważniejsze mecze i psychicznie Michael może nie dojechać. Wiemy, że Anglik pod presją strasznie się gubi. Linia 25,5 myślę, że spokojnie do ogarnięcia.
Na dokładkę Aspinall z Humpriesem. Luke wczoraj ograł Van Gerwena, choć to bardziej Holender zagrał słabo. Niska jak na "Shreka" średnia i katastrofa na podwójnych. Dzisiaj ASP może w końcu zrobi ten krok do przodu i pokaże, że jest darterem z którym trzeba się liczyć. Dokladniejsza analiza tego meczu u kolegi wyżej, który wyczerpał temat w 100%. Ja daję 5,5+ dla Aspinalla, liczę że ugra te 11 legów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
Pablito91 474,8K

Pablito91

Użytkownik
M. Smith over 9.5 180 @1.80 STS

Smith to maszynka do rzucania 180. Jedynie by ten typ nie wszedł to może być w sytuacji gdy któryś wygra dość gładko. Mam nadzieję, że dziadek trochę się postawi i mecz będzie dość wyrównany i co za tym idzie Smith pokryje linię :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +664
Do góry Bottom