>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC: Grand Slam of Darts 2022

Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Właśnie zaskoczony byłem, że nawet nikt nie otworzył tematu. Jestem laikiem jeśli chodzi o darta, jednak na ostatnich Mistrzostwach Europy poszło mi całkiem nieźle więc na dzisiaj zagrałem taki triple:

🎯 Van Barneveld - Evetts ❌
Liczba rzutów za 180
Over 2,5

1,67

Holender świetnie tutaj się prezentuje i bardzo mnie zaskoczył. Ograł tutaj faworyzowanych Price i Chisnala co zagwarantowało mu już awans z grupy. Dzisiaj gra z teoretycznie najsłabszym Evettsem. Anglik gra już o frytki, bo żadnych szans na awans nie ma. Poszedłem tutaj w over 2,5 180-tek. Nie jest to za wysoka linia. Sam Raymond może tutaj ją pokryć, bo 3 maxy to dla Niego nie problem, ale po cichu liczę, że młody Anglik grając już bez presji dorzuci chociaż jedną 180-tke.

🎯 Price - Chisnall ✅ 5:4
Over 7,5 lega
1,72

Mecz o awans. Obaj Panowie porażkami z Van Barneveldem trochę skomplikowali sobie sytuację i tutaj zagrają o życie. Spodziewam się bliskiego meczu, zarówno Walijczyk jak i Anglik są w dobrej dyspozycji. Raczej wątpię aby któryś mocno zdominował swojego rywala. Moim zdaniem 8 legów tutaj powinniśmy zobaczyć. Wynik dla mnie sprawą otwartą, bo nie zaskoczy mnie wybrana jednego czy drugiego.

🎯 Cullen - Ashton ✅ 5:3
Cullen (-1,5)
1,24

Tutaj dla podbicia kursu. Cullen musi tutaj wygrać jeśli chce zapewnić sobie awans. Jest dużym faworytem. Lisa to jednak nie ten poziom co Joe. Już samo zestawienie kobiet z mężczyznami jest moim zdaniem nieco niezrozumiałe, ale jak mówię Ashton nie ma tutaj czego szukać. Jak ugra jednego lub dwa legi to max. Mimo iż Joe nie jest w jakiejś super dyspozycji to dzisiaj nie wyobrażam sobie że tego nie weźmie. Lisa rzucała tutaj na średniej 82 i 77 więc dajmy spokój.

STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +978
hiro 82,3K

hiro

Użytkownik
Gerwyn Price v Dave Chisnall
Typ: powyżej 4.5 180-tek @ 1,73 ETOTO 7 (3-4)


Mecz o awans, wygrany gra dalej.
Price rzucił 4 maksy w 6 legach i 3 maksy w 9 legach.
Chisnall rzucił 4 maksy w 8 legach i 4 maksy w 7 legach.
Spodziewam się bardzo dobrego meczu i wielu maksów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1022
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Johnny Clayton vs Damon Heta
Heta więcej 180-tek @1.79 Unibet ✅
Wynik 0:3

Kurs zawyżony. U innych buków oscyluje w granicach 1.62 - 1.66
Nie ma co ukrywać, że Damon rozgrywa słaby turniej, ale mimo wszystko to jest maszynka do rzucania maxów. W obu meczach odnotował po 3 maxy, co potwierdza jego średnia z Players Championship (ogółem 337 '180 = 2.96 na mecz)
Clayton, to Mr. '140. W tym turnieju bez maxa.
Statystycznie ten typ po tym kursie, to złoto. Chociaż oczywiście Johnny to Johnny i nikogo nie zdziwi jak zacznie rzucać idealne 3 lotki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1518
hiro 82,3K

hiro

Użytkownik
Luke Woodhouse v Nathan Rafferty
Typ: Powyżej 3.5 180-tek @ 2,15 ETOTO 7 (5-2)

Woodhouse rzucił 6 maksów w 9 legach i 1 maksa w 6 legach.
Rafferty rzucił 4 maksy w 7 legach i 2 maksy w 7 legach.
Woodhouse spalił się w meczu z Van Gerwenem i stąd wysoka porażka i tylko 1 maks. Ten zawodnik bardzo ładnie układa lotki w T20 i liczę, że dziś w meczu z nierównym Raffertym rzuci 2, może 3 maksy. A młodszy kolega również coś dołoży do wspólnego dorobku.

Peter Wright v Nathan Aspinall
Typ: Nathan Aspinall powyżej 1.5 180-tek @ 1,47
ETOTO 0 w meczu 😂

Fajna linia na Aspinalla, który umie rzucać maksy tymi swoimi bombami. W tym turnieju rzucił 2 i 2, tu w meczu z Wrightem będzie spinka na dwukrotnego mistrza świata. I nawet jeśli Alan Soutar przegra z Fallon Sherrock to Wright z ASPem będą mieli awans, ale powalczą o zwycięstwo i o uniknięcie Claytona w pierwszym meczu po grupie. Fajny kurs do mocniejszego dubla :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +992
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Soutar - Sherrock ✅ 5:2
Soutar wygra
1,22

Dość oczywisty typ. Soutar gra tutaj o awans, musi wygrać i to najlepiej jak najwyżej, jeśli ze spokojem chce oglądać co wydarzy się w meczu Wrighta z Aspinallem. Alan gra tutaj naprawdę fajnie. Rzuca na wysokiej średniej (91 i 95). Sherrock to nie ten poziom. Jest to najlepiej rzucająca kobieta w tourze, jednak na Szkota to będzie za mało. Kurs może nie zachwyca, ale do dubla czy tripla można pobrać.

🎯 Searle - Williams ✅ 2
Searle over 1,5 180-tek
1,57

Nie wiem czemu, ale jakoś nisko ta linia ustawiona. Ryanowi siedzą te 180-tki w tym turnieju. W meczu z Rockiem ustrzelił 4 w 9 legach, z Humpriesem 3 w 6 legach. Mecz z Williamsem moim zdaniem też potrwa 7-8 legów bo Scott tak łatwo nie odpuści. Ryan walczy o wyjście z grupy więc będzie odpowiednio zmotywowany. Sądzę, że te jego ciężkie bomby co najmniej 2 razy wykręcą te 180!

🎯 Humpries - Rock ✅ 3:5
Over 6,5 lega
1,21

Tutaj pójdzie na noże. Rock to największe objawienie tego roku, młodzian pojawił się niwaodomo skąd i zaczął wykręcać fajne liczby. Tutaj musi się sprężyć i ograć Humpriesa jeśli myśli o wyjściu z grupy. Wiemy jednak, że Anglik to nieprzypadkowy gracz. W Grand Slamie wygrał już 2 razy i jest w komfortowej sytuacji. Nie pokuszę się tutaj o wskazanie zwycięzcy i idę w bezpieczne 6,5 lega. Nie wierzę że któryś z panów wygra 5:0 lub 5:1. Tutaj będzie dużo legów. Kto wie czy nie 9. Ja jak mówię, niski kurs, ale bezpieczna opcja. Dla bardziej odważnych do pogrania over 7,5 i 8,5!

STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1719
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dziś trzeci dzień gry, a tutaj nie ma tematu? Co jest. Zapraszam do typowania.
Właśnie zaskoczony byłem, że nawet nikt nie otworzył tematu. Jestem laikiem jeśli chodzi o darta, jednak na ostatnich Mistrzostwach
Ludziska, chciałem przypomnieć że każdy użytkownik ma prawo utworzyć temat na dane wydarzenie, zwłaszcza jesli widzi że takowego nie ma, a dana dyscyplina leży mu na sercu. Wystarczy kliknąć "Nowy temat" w prawym górnym rogu po wejściu w dział, nadać tytuł i tyle na początek wystarczy (zawsze później można edytować pierwszy post i uzupełnić dane). Po prostu chodzi o to żeby było gdzie pisać.

Niestety, też żałuję, ale nie każdy na bieżąco śledzi co do dnia kalendarz PDC i trzyma rękę na darterskim pulsie, włącznie ze mną. Więc na przyszłość w podobnym sytuacjach będę wdzięczny za pomoc i samodzielne utworzenie tematu. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1082
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ludziska, chciałem przypomnieć że każdy użytkownik ma prawo utworzyć temat na dane wydarzenie, zwłaszcza jesli widzi że takowego nie ma, a dana dyscyplina leży mu na sercu. Wystarczy kliknąć "Nowy temat" w prawym górnym rogu po wejściu w dział, nadać tytuł i tyle na początek wystarczy (zawsze później można edytować pierwszy post i uzupełnić dane). Po prostu chodzi o to żeby było gdzie pisać.

Niestety, też żałuję, ale nie każdy na bieżąco śledzi co do dnia kalendarz PDC i trzyma rękę na darterskim pulsie, włącznie ze mną. Więc na przyszłość w podobnym sytuacjach będę wdzięczny za pomoc i samodzielne utworzenie tematu. Pozdrawiam.
Wiadomo, bez spiny :D Ja w weekend byłem wyłączony, więc nie miałem czasu dlatego dopiero teraz.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
🎯 Van Barneveld - Whitlock ✅ 10:8
Van Barneveld + 3,5
1,24

Raymond pozytywnie mnie tutaj zaskoczył na tym Grand Slamie. Wygrał swoją, trzeba to dodać, bardzo trudną grupę z Price'm i Chisnallem prezentując naprawdę dobra dyspozycję. W 1/8 los zestawił go z Whitlockiem. Można powiedzieć, że fajne zestawienie dwóch zasłużonych darterów. Kursy są ustawione mniej więcej 50-50, choć minimalnym faworytem jest Australijczyk. Ja jednak nie jestem przekonany co do Jego gry. Dla mnie jest od strasznie nierówny. Potrafi zagrać fantastyczny mecz, by dzień później grać piach. Ja tutaj idę w bezpieczne +3,5 lega Barneya. W 1/8 zmieniany format i gramy do 10 legów. To znaczy, że Holender musi ugrać ich 7. Jak dla mnie spokojnie do zrobienia. Ogólnie typowałbym tutaj Jego triumf i awans do kolejnej fazy, jednak jak wiecie lubię grać bezpieczne bety!

🎯 Van Duijvenbode - Cullen ✅ 4:2
Kto więcej 180-tek?
Van Duijvenbode

1,72

Dość popularny bet. Często z niego korzystam. Dirk to trochę maszynka do 180-tek. Lubi i rzuca je dość często. Tutaj odpowiednio 4 z Schindlerem, 2 z Crossem i 3 z Gawlasem. Całkiem niezła średnia jak weźmiemy pod uwagę, że graliśmy do 5 wygranych legów. Tutaj będzie trochę więcej grania na rzucanie maxów. Tym bardziej, że po drugiej stronie Joe Cullen. To nie będzie łatwy mecz. Anglik może nie jest w najwyższej swojej dyspozycji, jednak to klasowy darter i trzeba na Niego uważać. Cullen nie jest aż tak skuteczny na 180 jak Dirk. W grupie rzucił 2 z Edhousem, 0 ze Smithem i 2 z Ashton. Uważam, że Holendrem jest w stanie wykręcić więcej tych maxów, a kurs jest naprawdę atrakcyjny.

STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1252
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Czas nie pozwolił na większą ilość analiz na tegorocznej odsłonie Grand Slama jednak kiedy jak nie teraz? Za nami faza grupowa, w końcu wydłużamy format i te mecze w moim odczuciu będą bardziej przewidywalne. Na pierwszy ogień bierzemy spotkanie między Noppertem, a Gerwynem Pricem. W tym spotkaniu bukmacherzy jako faworyta wyznaczyli Walijczyka i ja również uważam podobnie. Wyszedł on z jednej z dwóch najcięższych grup tegorocznego turnieju wygrywając w ostatnim spotkaniu mecz przeciwko będącemu w ostatnim czasie w świetnej formie Chisnallowi. Noppert mimo wygrania trzech spotkań w swojej grupie w moim odczuciu nie zachwycił. Podczas pierwszego spotkania uniknął lotki meczowej jego przeciwnika z Azji i gdyby ten ją trafił to spotkanie mogłoby się potoczyć bardzo różnie.

Ja w tym spotkaniu skupiam się głównie na Gerwynie Price i graniu w jego stronę. Poza czystą wygraną, która podpieram bardzo solidną grą w fazie grupowej oraz dobrym H2H. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi dwoma darterami to 4 wygrane i 1 porażka Price. Panowie swoje ostatnie spotkanie rozegrali na tegorocznym WorldMatchplayu, a były mistrz świata zaprezentował tam fenomenalny poziom wygrywając 17-11 grając na AVG103 i rzucając w tamtym spotkaniu 9-dart finish. Ja w tym spotkaniu poza czystą wygraną Price idę również w minimum jego 5x180’s oraz finish na poziomie 121. Gerwyn na ten moment nie zrobił żadnego wysokiego finishu co w jego przypadku jest bardzo dziwne, bo jest on w tym ekspertem. Lubi i potrafi kończyć bullem, więc jakieś 121 jest jak najbardziej możliwe. Czy dzisiaj zobaczymy taki finish? Uważam, że tak.

#1 Price wygra – 1.4/fortuna
#2 Price powyżej 4.5 180’s – 1.58/fortuna
#3 Price najwyższy finish powyżej 120.5 – 1.82/fortuna


Bez analizy

Smith wygra – 1.61/fortuna
Smith wygra i rzuci więcej 180s – 2.12/fortuna
Smith rzuci o minimum dwie 180’s więcej – 1.63/fortuna
Smith wygra, rzuci więcej 180’s i będzie miał wyższy C/O –
3.5/betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Raymond Van Barneveld vs Simon Whitlock

Liczba '180 ponad 9,5 - @2,00 Unibet ✅
6:4 - rzutem na taśmę

Whitlock zwycięzca meczu i najwięcej '180 - @2,28 ⛔
Kangur zaczął fantastycznie, ale 2 sesja go pogrążyła. No i ten 17 leg.. Średnia ponad 101

Ja z kolei stawiam na Whitlocka. Według mnie dobrze trafił z formą na koniec roku i na tym turnieju jest bardzo regularny. Dobrze trzyma sektor i lotki są powtarzalne - wszystkie 3 mecze były na wysokim poziomie. Porażka z Noppertem 5:2 nie oddaje przebiegu meczu. Whitlock nie rzucił wtedy żadnego maxa, ale i tak wykręcił średnią 100. Danny miał dzień konia, ale samo spotkanie było na żyletki.
Oczywiście to nie będzie spacerek, ale liczę, że 'The Wizard' wygra dzięki lepszemu punktowaniu


Gerwyn na ten moment nie zrobił żadnego wysokiego finishu co w jego przypadku jest bardzo dziwne, bo jest on w tym ekspertem. Lubi i potrafi kończyć bullem, więc jakieś 121 jest jak najbardziej możliwe
Również zwróciłem na to uwagę, bo to duże odchylenie od normy. Na Unibet jest zawsze ciekawa oferta i mają zdarzenie 'Price trafi finisz w środek' - kurs @3.25 ✅ /zamknięte 164 w 16 legu - piękny finisz na przełamanie
Osobiście nie gram, bo mam już 3 kupony na wieczór, ale przy formule BO19 i tym kursie, to fajny singiel
Mnie z kolei w ogóle nie przekonuje ostatnio Noppert i idę w typ: Price -2.5 lega po kursie @1.95 na Unibet ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +286
hiro 82,3K

hiro

Użytkownik
Jaki sens ma chwalenie się wygranymi kuponami, których nie podało się przed meczem?

-------------

Raymond van Barneveld - Simon Whitlock
Typ: Simon Whitlock powyżej 4.5 180-tek @ 1,33 4 :mad: i wiele okazji na 5...


Po meczach grupowych można stwierdzić, że grał w nich stary, dobry Barney, co w ostatnich latach nie było oczywistością. Więc Whitlock wcale nie będzie miał łatwo. A co do samym maksów to Simon w pierwszym meczu grupowym 5 maksów, w drugim 0, a w trzecim aż 6. Mecz powinien być zacięty i wierzę, że Simon rzuci co najmniej 5 maksów.

Michael Smith - Rob Cross
Typ: Michael Smith powyżej 4.5 180-tek @ 1,42 5


Smith ogólnie rzuca zawsze sporo maksów. Tu na razie cieniutko - rzucił tylko 2 w 3 meczach. Ale gra zaczyna się teraz. Do 5 wygranych legów nie ma kiedy się rozpędzić. Teraz będą 2 przerwy - tu się oddycha. Cross to nie pierwszy lepszy z łapanki, co prawda miał dużo szczęścia, że ograł Schindlera, ale zwycięzców się nie sądzi. Liczę na dobry mecz i minimum 5 maksów Smitha.

Danny Noppert - Gerwyn Price
Typ: Gerwyn Price @ 1,41 7-4 na 8-10


Price wygląda bardzo dobrze: 101,39 - 105,99 - 103,16 to średnie Walijczyka w meczach grupowych. Dużo maksów, co w jego przypadku nie jest oczywistością. Noppert niby 3 wygrane, ale 2 mocno wymęczone: z Perezem i Suljovicem. Mnie Danny teraz kompletnie nie przekonuje. Imponuje mi za to regularność Price'a. Jestem spokojny o zwycięstwo Waljiczyka w formacie do 10 wygranych legów.

AKO: 2,66 (2,34) ETOTO
 
Ostatnia edycja:
Kaldui 220,1K

Kaldui

Znawca - Dart
Jaki sens ma chwalenie się wygranymi kuponami, których nie podało się przed meczem?
Może kogoś to zainspiruje do szukania podobnych kwiatków - przynajmniej ja parę razy pod tym kątem analizowałem różne bety na tym forum. Tym bardziej, że format BO5 sprzyja takim zakładom. Np. W meczu Raymonda z Evettsem też nie było maxów. Kursy na takie zdarzenia są często wyższe niż leg w 9 lotkach, a prawdopodobieństwo i częstotliwość występowania troszkę wyższa.
Bez spiny :)
 
Do góry Bottom