>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: European Championship 2021 - 14.10-17.10.2021

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Nie mam zamiaru pisać niewiadomo czego. Dzisiaj sklejka pod "faworytów" czyli Cross+Wright+Suljovic+Cullen @2,70 totalbet (bo bez podatku) Wright
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
De Sousa x Whitlock x Wright x Suljović
AKO: 2.86/totalbet


Ja też bez większej analizy, ponieważ gram typowo na faworytów. Każdy z tych zawodników podejmuje dużo słabszych darterów, jedynie Hunt to nazwisko, które widzieliśmy chociażby na zeszłorocznym Grand Slam, ale to nadal klasa niżej. Format krótki, bo tylko do 6 wygranych legów, więc nie za mocno. Pierwsza runda to głównie obserwacja i cisza przed burzą na, którą liczę podczas 2 rundy, gdzie będziemy wiedzieli co nie co o darterach i ich formie, a także wydłużymy format do 10 wygranych. Totalbet fajnie bez podatku, więc polecam.
 
Ostatnia edycja:
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
No i jesteśmy po pierwszym meczu w którym to Borland pokonał Whitlocka 6-3. Po pierwszych dwóch legach prowadził Australijczyk i nic nie zapowiadało wygranej Szkota bo rzucał bardzo słabo. Totalna przemiana nastąpiła potem gdzie młody rzucał o niebo lepiej. Whitlock w końcówce miał szansę ale sam siebie pogrążył fatalnie "pudłując". Borland zaorał mecz zamkiem 142.

-----
-----
W 2 spotkaniu Dolan raczej bezproblemowo uporał się z Huybrechtsem. Kluczowy moment to przełamanie na 4-2 po którym z Belga jakby uszło powietrze i mobilizacja. Zresztą cały mecz jakby był o jeden krok za Dolanem.

-----
-----
Cross pokonał młodego Barrego,ale było to bardzo wymęczone zwycięstwo. Barry gdyby zagrał jak Borland to by wyrzucił Anglika z mistrzostw. Barry rzucał szybko ale u niego zabrakło takich serii jak u Szkota. W kolejnej rundzie Cross zagra z Dolanem i po tym co zobaczyłem to reprezentant Irlandii Północnej będzie dla mnie faworytem tego spotkania.

-----
------
Mecz Humphries-Rydz to mecz przełamań, pomyłek na singlowych jak i podwójnych. Niskie zamki i do końca sam nie wiedziałem który to wygra. Dalej gra Humphries,ale faworytem w kolejnej rundzie raczej nie będzie.

-----
-----
Jose de Sousa pokonał 6-4 Lewego Williamsa,ale gdyby Walijczyk zachował trochę zimnej krwi to różnie by mogło być. Sousa nie zachwycił, trochę pomęczył się na podwójnych i gra dalej z Humphriesem.

-----
-----
Florian Hempel pokonał Petera Wrighta 6-3. Sensacja? Dla mnie tak,ale z przebiegu gry Niemiec ustawił sobie mecz do przerwy. Wright zmieniał lotki,próbował i miał szansę ale dzisiaj pomimo lepszej średniej poległ. Nie widziałem tego czegoś dzisiaj u Szkota.

-----
-----
Suljovic pokonał Hunta 6-2. Raczej mecz bez historii, było 5-0 obaj się rozluźnili co wyszło na lepsze Anglikowi bo zaczął trafiać potrójne i kto wie co by było gdyby skończył na 5-3 bo ewidentnie się rozkręcał. Austriak zagra z pogromcą Wrighta w kolejnej rundzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Hunt cienki jak barszcz. Austriak go na luzie poskladal ale na mnie jakos wrazenia nie zrobil, choc jest tylko Obserwatorem.Do przerwy 5 0 dla Austriaka a srednia Hunta to byla 81.Po przerwie zaczal grac lepiej Anglik I zeby tak gral caly mecz mialby szanse mysle.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wczoraj na 8 spotkań w 7 padł under na linie wystawione na maxy. Jedynie w meczu Dolana przebili linie wystawiona przez bukow - ale tam linia była najniższa (3,5). Może to być wskazowka i na dzisiaj ;-)

Czy jest w ofercie u jakiegoś buka pojedynek na 180 ze zwrotem w razie remisu? Pytam bo nie ukrywam ze glównie na graniu maxow sie skupiam a STS póki co wycofał to z oferty.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ahh ta 1 runda. Czarodziej out, Piotrek out (drugi turniej z rzędu w 1 rundzie) i naprawdę bardzo dziwne spotkania. Stawka była mała, więc nie płaczę. Na dziś kolejny trebelek.

Gawlass x MVG x Wade
AKO: 2.77/totalbet


Buki nadal nie doceniają młodego, czeskiego dartera, który naprawdę notuje fantastyczny progres. W tym sezonie uzyskał on tylko kwalifikację do jednego turnieju ET jednak zagrał w nim naprawdę fenomenalnie. Ćwierćfinał i porażka po deciderze z Jose de Sousą. Młody Czech staje się naprawdę jednym z moich ulubionych darterów. Świetny powerscoring oraz solidne podwójne powinny mu dać wygraną z Murnanem. Joe wrócił do turniejów telewizyjnych, ale gra w przedziale 85-90 co nie jest fenomenalnym wynikiem i uważam, że Gawlassa stać na to żeby go pokonać. Kurs bardzo przyjemny, bo moim zdaniem powinno tutaj być 1.6. Do tego dorzucam MVG, który będzie głodny wygranej po bardzo słabym turnieju oraz Wade, który swoją solidnością powinien pokonać dużo słabszego rywala.

Stawka ta sama jak wczoraj, ale dopiero jutro zaatakujemy mocniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Od czego zależy kto pierwszy podchodzi do tarczy? Bo z tego co zauważyłem, nie jest to zajmowana pozycja w rankingu..?
Grają o bulla przed meczem czego niestety nie widzimy. Wygrany wybiera kto zaczyna. Od razu ciekawostka: z jednej strony każdy woli zaczynać, ale taki MVG kiedyś pozwalał zaczynać swoim przeciwnikom żeby nakładać na nich ciężar psychiczny, że mogą od razu zostać złamani.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ratajski -2.5 max @1.59
MvG -2.5 max 1.50
Wade - Smith under 3.5 max 1.64

@3.79 fortuna


Krótko. Krzysiu nie jest graczem który maxy rzucać potrafi. Często schodzi na T19 ostatnia lotka, licze się z tym ze mecz może być na maksymalnym dystansie ale też jest to zapoznanie się dopiero z ta arena a wczoraj pokazali ze nie jest łatwo jeżeli chodzi o maxy

MvG - liczę ze się spręży, pokaże swój najlepszy dart i po niepowodzenie w Grand Prix nie podzieli ponownie losu Wrighta. Szybki mecz i mało maxow jak to ostatnio bywa u Holendra

Ani Wade ani akurat ten Smith nie za bardzo potrafią w maxy. Linia niska, mam nadzieje ze nie do przeskoczenia

Z d(f)artem!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +389
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Po 7 dotychczasowych spotkaniach:
Gawlas pokonał Murnana,ale był to mecz bez fajerwerków.
Noppert pokonał Ratajskiego w bardzo dobrym stylu i ze wszystkich darterów do tej pory na tych mistrzostwach zaprezentował się najlepiej.
Wade wyszedł obronną ręką z pojedynku z Smithem-Nealem ale miał już cieplutko.
Aspinall po bardzo dobrym meczu pokonał Kinga.
Kapitalny mecz Smitha z Searle zakończony deciderem. Najlepszy pojedynek zdecydowanie i szkoda, że któryś musiał odpaść.
MVG zepsuł sobie średnią w ostatnich legach,ale chłop i tak się przejechał po Chorwacie. W następnej rundzie na spokojnie z Wadem.
Price na spokojnie wygrywa 6-2 i czeka na Gawlasa.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Trebel na jutro:
Cullen więcej maxów (1.26) & MVG win (1.38) & Suljovic win (1.43)
@2.49 Fortuna

Z gry Cullen wczoraj naprawdę nieźle i tak naprawdę podobne kursy na jego win i na większą liczbę maxów. Maxy wydają mi się pewniejsze i w to pójdę. Wczoraj Cullen max średnio co 2 legi, a Borland ani razu nie trafił 180. Na jeszcze dłuższym dystansie legowym nie widze zamiany ról.

MVG dzisiaj kapitalna pierwsza część meczu, a druga poprawna. Całość i tak dużo lepsza od Wade, który męczył się dziś i przeplatał lepsze momenty z gorszymi. MVG dziś również super na podwójnych i jeśli to utrzyma to jest jutro zdecydowanym faworytem wg mnie.

Trzeci mecz z najwyższym kursem, bo w sumie Hempel pokonał mistrza świata z 2019, ale liczbowo nie było kapitalnie, no może poza podwójnymi, gdzie naprawdę bardzo dobry występ. Suljovic jednak zagrał na podwójnych bardzo podobnie. Dodatkowo jest bardziej doświadczony i gra u siebie. Myślę, że nie da wyrzucić się jutro z turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +392
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wczoraj piękny dzień wiec nauczony doświadczeniem - dzisiaj zdecydowanie delikatniej. Przynajmniej w pierwszej sesji

Cross @1.95 gładko

nie rozumiem tych kursów. Cross od pewnego czasu wraca do formy, już na Grand Prix sygnalizowal ze jest coraz lepiej. Naprzeciwko niego Dolan. Dla mnie zawodnik o zdecydowanie niższym potencjale. Liczyłem tu na Roba będzie @1,5-1,6.taki kurs biorę z pocalowaniem ręki



De Sousa under 5.5 max @1.73 - po pierwsze Portugalczyk grał fantastycznie. Po drugie mógł skończyć w 16 i 17 legu a ze nie skończył to w ostatnim 18tym dorzucił szóstego maksa

Portugalczyk jest cieniem samego siebie. Przegrywa mecze w których rok temu zbytnio by się nie spocil. To ze nie ma pewnej ręki najlepiej widać po maxach. Kiedyś maszyna, dzisiaj co najwyżej solidny grajek. Dla mnie linia za wysoka

Coś bardziej ryzykownego z tego spotkania to Humphries więcej maxów @2.7.

wszystkie kursy z fortuny

Z d(f)artem!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +444
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj piękny dzień wiec nauczony doświadczeniem - dzisiaj zdecydowanie delikatniej. Przynajmniej w pierwszej sesji

Cross @1.95

nie rozumiem tych kursów. Cross od pewnego czasu wraca do formy, już na Grand Prix sygnalizowal ze jest coraz lepiej. Naprzeciwko niego Dolan. Dla mnie zawodnik o zdecydowanie niższym potencjale. Liczyłem tu na Roba będzie @1,5-1,6.taki kurs biorę z pocalowaniem ręki



De Sousa under 5.5 max @1.73

Portugalczyk jest cieniem samego siebie. Przegrywa mecze w których rok temu zbytnio by się nie spocil. To ze nie ma pewnej ręki najlepiej widać po maxach. Kiedyś maszyna, dzisiaj co najwyżej solidny grajek. Dla mnie linia za wysoka

Coś bardziej ryzykownego z tego spotkania to Humphries więcej maxów @2.7.

wszystkie kursy z fortuny

Z d(f)artem!
Też szukam gry w stronę maxów Luke, bo mnie zupełnie Sousa nie przekonuje, ale z tym Crossem bym uważał. Dolan niesamowita forma w tym sezonie i moim zdaniem kursy bardzo dobrze wystawione, ale zupełnie nie tykam tego meczu.

MVG x Suljovic x Cullen
AKO: 2.4/totalbet


Znów trebelek zabójca na faworytów bez większego kombinowania. Cullen świetny w 1 rundzie i uważam, że naprawdę warto rozważyć zagranie jego wygranej w tym turnieju po kursie 12, bo ma bardzo łatwą dolną drabinkę, a finał to już finał. Borland przyjemnie zagrał z Simonem na podwójnych, ale przy wydłużonym formacie nie daje mu szans. MVG wczoraj to stary MVG i z taką formą bez problemu powinien zniszczyć Wade, który wczoraj uciekł spod topora przeciwko no nameowi. Mensur? Solidna forma i w tak długim formacie powinien pokonać rewelacje ET, która wyrzuciła Wrighta. Format, format i jeszcze raz format. Moim zdaniem powinien pomóc w wygranej faworytów.

To mój główny kupon, mam jeszcze sporo pobocznych i jak starczy czasu na analizę to coś podrzucę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +450
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ja dzisiaj inwestuje w Nopperta, zlapalem go po kursie 1.97 i uwazam, ze buki go troche nie doceniaja. Wczoraj rozprawil sie bez problemu z naszym darterem ze srednia ponad 102, kapitalnie konczyl double do tego mam caly czas w pamieci jego wystep w Grand Prix, gdzie w 1 rundzie odprawil van Gerwena. Jego przeciwnik dzisiaj, to dla mnie taki typowy klasowy sredniak, mysle, ze na Nopperta dzisiaj to bedzie za malo.
Dorzucam do dubla zwyciestwo Price, ktory powinien przejechac sie po rywalu.

E: Izzi pizzi 😉.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja tez poczatkowo myślałem żeby zagrać win Nopperta ale po wczorajszym meczu Searla ze Smithem jakoś nie czuje tego bo to może się skończyć na styku jak wczoraj u Smitha , bardziej widzę tu zacięta grę i dużo maksów jeśli poziom będzie podobny jak wczoraj , linia wysoka ale myśle ze do ogarnięcia
Over 8,5 180. 1.90betclic
Wydłużony format powinien pomoc w pokryciu takiej lini , skoro Cullen zrobił to prawie sam to oni obaj również
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Suljovic - Cullen
Cullen więcej 180
@1.53
Fortuna
Podaję swoją jedną propozycję, bo te ćwierćfinały tak się ułożyły, że mogą być mocno wyrównane i emocjonujące, że bałbym się wskazać zwycięstwa, któregokolwiek z graczy. Kurs około 1.5 jest za to idealny do dubelka. Jeżeli ktoś szuka drugiego zdarzenia również z darta to na pewno koledzy podrzucą rano swoje propozycje :) Ja ograniczam się do jednego zdarzenia, a sam skupię się bardziej na oglądaniu niż typowaniu tych ciekawie zapowiadających się meczów.
Najsłabiej z tych, którzy awansowali do ćwierćfinałów zagrali Suljo i Cullen i to właśnie oni zagrają między sobą bezpośrednio o półfinał. Oglądałem dziś większość meczu Cullena i cały mecz Suljo i muszę przyznać, że Suljo chyba dwa razy, gdy załadował 120 w dwóch lotkach to schodził na dół i kończył na T19. Mam wrażenie, że Cullen częściej zostaje na wysokości pola z T20. Dzisiaj rozgrywając 4 legi mniej wygrał o 3 maxy z Suljoviciem, dlatego kurs 1.53 na maxy Cullena uważam za w miarę korzystny. W pierwszym meczu również był w tej statystyce lepszy od Suljovicia mimo, że też zagrał mniej legów i teoretycznie nie musiał się nie wiadomo jak spinać z Evettsem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +465
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Fantastyczny dzień wczoraj, który pozwolił trafić tak naprawdę wszystko co zagrałem razem z kuponem, który wrzuciłem na grupkę. Na dzisiaj najprawdopodobniej ostatni główny kupon oraz jeden wariacik, który moim zdaniem ma prawo bytu.

Cullen więcej maxów DNB (remis=zwrot) x Powyżej 15.5 lega Price vs MVG x Powyżej 15.5 lega Cross x De Sousa
AKO: 2.65/STS


Kolega wyżej bardzo dobrze opisał bet na 180s Cullena, który wydaję się najlepszym betem ćwierćfinałów. Mensur wczoraj bardzo przyjemnie na dystansie, a tylko 3x180s. Cullen żyje z maxów i jak mu zacznie wychodzić to potrafi je rzucać seriami co pokazał wczoraj, gdzie mimo średniego spotkania rzucił ich 8. Mensur rzuca wolno co może nie pasować Cullenowi jednak w tak długim formacie nie wyobrażam sobie żeby Anglik nie zrobił ich więcej. Dwa pozostałe bety to minimum 6 legów dla przegranego. Moim zdaniem obie pary są tak trudne do typowania na zwycięzce, że trochę dziwi kurs na Crossa. Obie pary powinny nam dostarczyć długie spotkania, ponieważ ich poziom na tym turnieju jest bardzo podobny. Z tych trzech betów dostajemy bardzo przyjemne ako, więc jak najbardziej polecam.

Price-MVG
Typ: 170 C/O w meczu - TAK - 9/fortuna


Klasyk jeżeli chodzi o mnie i "duże" mecze. Obaj pokazali, że są w wysokiej formie na tym turnieju i naprawdę powinniśmy dostać dart na najwyższym poziomie. W swoich dwóch ostatnich meczach grali decidera i tutaj też spodziewam się około 17-18 legów. Szans z zostawieniem 170 powinno być sporo, bo obaj lubią sobie to zostawić. MVG wczoraj nie trafił bulla na 170, a Price w dwóch próbach źle rozpoczął. Kurs ogromny, więc polecam!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Do góry Bottom